Superlega 2023 - Best setters player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamUdaneSuccessfulBłędySEPróbyAttemptsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1TrinidadESP10761293248.9153.272020
2GiannelliITA7938133427.3437.142135
3De CeccoARG60315181220.1024.812430
4SpiritoITA4917153317.5424.182031
5FernandoBRA40914213613.1915.982559
6FalaschiITA4049122316.1624.691636
7OrdunaITA3835131017.4122.561698
8PorroITA3808185712.6716.932245
9BrizardFRA2951021989.8311.792503
10BrunoBRA2361518308.4311.342081
11BaranowiczITA21214121711.1614.691443
12SbertoliITA163513677.4110.621535
13SaittaITA127340821.1723.61538
14ZoppellariITA10922984.3626.65409
15CavacciniITA601382.7360.6199
16LaviaITA481421.6652.7591
17LaurenzanoITA464421.5950.0092
18RizzoITA450272.0562.5072
19MichielettoITA390391.3450.0078
20RopretSLO3201041.1023.53136
21ZontaITA2933300.948.01362
22BonacchiITA281481.2736.3677
23AcquaroneITA2646670.933.73697
24BalasoITA2502010.8611.06226
25PiccinelliITA2411110.9617.65136
25LanzaITA240171.0958.5441
25D'AmicoITA2401340.8615.19158
26BucheggerAUT222131.0059.4637
26RychlickiITA220100.7968.7532
27RanJPN202550.6725.9777
27SuarezCUB203290.9138.4652
28JovovicSRB1813430.644.97362
29JuantorenaITA170910.6315.74108
29ZengerGER1721170.6812.50136
29PodrascaninSRB170120.5958.6229
30KozamernikSLO141110.4853.8526
30GianiITA141590.6118.9274
30MassariITA140141.0050.0028
31BasicFRA13060.5968.4219
31GagginiITA132710.4215.1286
31ScanferlaITA1311070.4510.74121
32RandazzoITA120120.5550.0024
32IshikawaJPN120780.3913.3390
32MaarCAN122900.4111.54104
33CataniaITA1121170.358.46130
33VišićCRO1111050.359.40117
33LucarelliBRA1111270.377.91139
33PaceITA11040.3873.3315
34TondoITA10140.4566.6715
34GolliniITA101460.3617.5457
35PlotnytskyiUKR911040.317.89114
35Masulovic N.SRB9060.4160.0015
36LoeppkyCAN80480.2614.2956
36GardiniITA82420.3215.3852
36JendrykUSA8180.3647.0617
36SalaITA81160.3632.0025
36K. RussellUSA83110.3636.3622
37ColaciITA72710.248.7580
37SantambrogioITA702820.322.42289
37RinaldiITA71460.2612.9654
37YantCUB71260.2320.5934
37PorroITA72280.2818.9237
38PierriITA60100.2937.5016
38DesmetBEL60310.2416.2237
39ThelleNOR50170.1722.7322
39GargiuloITA50100.2333.3315
39DzavoronokCZE50430.1810.4248
40Ben Tara WTUN40330.1410.8137
40DavyskibaBLR41670.145.5672
40KaziyskiBUL41600.136.1565
40AnzaniITA41160.1319.0521
40BottoloITA44190.1314.8127
40DiasPOR40750.135.0679
40KeitaMLI40190.1617.3923
41SoleITA31170.1014.2921
41SanguinettiITA3190.1123.0813
41SapozhkovRUS33270.119.0933
41GalassiITA3190.1023.0813
41Di MartinoITA32150.1015.0020
41SzwarcCAN34310.107.8938
41HofferITA3060.1033.339
41GironiITA3030.1150.006
41RamonESP32470.125.7752
41PericSRB30220.1212.0025
41NelliITA3040.1142.867
41MožičSLO31500.115.5654
41GARCIAFRA30140.4317.6517
42HerreraCUB20100.0716.6712
42RussoITA20160.0711.1118
42EnricoBRA2030.0940.005
42StankovicITA20110.0715.3813
42MergarejoCUB20150.0611.7617
42VitelliITA2090.0618.1811
42ĐirlicCRO20160.0711.1118
42ZaytsevITA20610.093.1763
42RomanòITA20400.074.7642
42GarciaUSA24220.097.1428
42TruocchioITA2040.0833.336
42EfeTUR20340.085.5636
42CavutoITA2010.0766.673
42AllettiITA2000.10100.002
42AminIRI21200.078.7023
42MoscaITA2040.0733.336
42SaniITA2170.0820.0010
43SemeniukPOL13870.031.1091
43FrumuseluITA1050.0516.676
43J.ManaviIRI1010.2050.002
43BossiITA1050.0516.676
43PinaliITA1100.0450.002
43LoserARG12310.032.9434
43PianoITA1180.0410.0010
43ChinenyezeFRA11220.034.1724
43RecineITA10310.033.1232
43AlonsoCUB1010.0350.002
43RicciITA1070.0312.508
43SimónCUB11190.034.7621
43AndringaNED11130.036.6715
43PlakNED10120.047.6913
43GuzzoITA1030.0525.004
43FaureFRA10300.043.2331
43MazzoneITA10100.049.0911
43D'heerBEL1010.0350.002
43MagaliniITA1020.0333.333
43LuzziITA1000.05100.001
43EkstrandSWE1010.0550.002
43RaffaelliITA1030.0525.004
43GrozdanovBUL1280.049.0911
43TruhtchevFRA1020.1733.333
43StefaniITA1040.0820.005
43BristotITA1001.00100.001
44CandellaroITA0000
44HeldITA0010.000.001
44ToscaniITA0010.000.001
44LeonPOL00180.000.0018
44FlavioBRA01180.000.0019
44BaldiITA0010.000.001
44BoninfanteITA012390.000.00240
44PinaliITA0010.000.001
44BrehmeGER00120.000.0012
44FedericiITA00340.000.0034
44SighinolfiITA0000
44ReggersBEL00370.000.0037
44InnocenziITA0000
44ColomboITA0020.000.002
44MotzoITA0000
44BisottoITA0070.000.007
44A. LagumdzijaTUR01380.000.0039
44NikolovBUL00290.000.0029
44DiamantiniITA02110.000.0013
44LarizzaITA0000
44ComparoniITA0000
44LawaniFRA0000
44MorazziniITA0000
44BerettaITA0020.000.002
44LealBRA01290.000.0030
44CaneschiITA02110.000.0013
44CardenasCUB0040.000.004
44TaniguchiJPN0010.000.001
44CrosatoITA01100.000.0011
44FusaroITA0010.000.001
44De SantisITA0030.000.003
44FinauriITA0050.000.005
44RossiITA0170.000.008
44CzerwinskiAUT0040.000.004
44NedeljkovicSRB0090.000.009
44BergerITA0100.000.001
44PaglialungaITA0000
44CortesiaITA0030.000.003
44BonisoliITA00140.000.0014
44ZanottiITA0010.000.001
44FrascioITA0000
44BrienzaITA0000
44ZlatanovITA0000
44LabarileITA0000
44TostiITA0000
44MarianiITA0000
44BeccaroITA0000
44ZingelITA0280.000.0010
44MujanovičSLO0020.000.002
44LeitnerAUT0000
44MalavasiITA0000
44PatanèITA0000
44LatellaITA0000
44PertoldiITA0000
44MelatoITA0000
44GianiITA0000
44ItalyITA0000
44MenchettiITA0000
44StaraceITA0000
44BernardisITA01110.000.0012
44BeggiatoITA0000
44MenazzaITA0000
44RadivojevicITA0000
44BergamascoITA0000