Superlega 2023 - Best servers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyserve-pointsBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1RomanòITA45802501.5012.00375
2RamonESP44792531.7611.70376
3SemeniukPOL43773271.489.62447
4MichielettoITA42742731.4510.80389
5PlotnytskyiUKR40942641.3810.05398
5A. LagumdzijaTUR40733211.339.22434
5SimónCUB401002841.339.43424
6DavyskibaBLR39892281.3910.96356
7KaziyskiBUL38732691.2710.00380
7IshikawaJPN38952671.239.50400
8Ben Tara WTUN36842081.2410.98328
8LucarelliBRA36604221.206.95518
9FaureFRA34962251.369.58355
9LaviaITA34693271.177.91430
9DzavoronokCZE34632631.219.44360
10MaarCAN33742631.148.92370
11RanJPN31552981.038.07384
12SapozhkovRUS30741521.1111.72256
12LoeppkyCAN30591960.9710.53285
12PorroITA30693531.006.64452
13GalassiITA291212590.947.09409
14SanguinettiITA28922021.008.70322
14GarciaUSA28691591.2710.94256
15NikolovBUL27792320.907.99338
15GardiniITA27711671.0810.19265
15K. RussellUSA27531481.2311.84228
15AminIRI27501920.9610.04269
16PlakNED26851921.138.58303
17RychlickiITA25802580.896.89363
17SuarezCUB25841961.148.20305
18RinaldiITA24731840.898.54281
19LeonPOL2339800.7916.20142
19BucheggerAUT23871771.058.01287
19BrizardFRA23863120.775.46421
20CaneschiITA22621590.739.05243
20KozamernikSLO22553380.765.30415
20SbertoliITA22552311.007.14308
20MožičSLO22672180.797.17307
21RecineITA20401630.678.97223
22PorroITA19461190.7610.33184
22EfeTUR19451440.769.13208
22KeitaMLI19501010.7611.18170
23RussoITA18331510.648.91202
23ReggersBEL18892140.585.61321
23PericSRB18501490.728.29217
24LoserARG17593780.553.74454
24YantCUB17511250.578.81193
25GironiITA16361090.599.94161
26TondoITA15411130.688.88169
26JuantorenaITA15342440.565.12293
26SzwarcCAN15902060.484.82311
26LanzaITA15761830.685.47274
27BrehmeGER14591260.507.04199
27VitelliITA14642220.454.67300
27ChinenyezeFRA14622100.474.90286
27FernandoBRA14493870.453.11450
27LealBRA14481870.565.62249
27MassariITA14351521.006.97201
28BrunoBRA13303360.463.43379
28MergarejoCUB13451400.426.57198
29GiannelliITA12453380.413.04395
29RandazzoITA12481560.555.56216
29SpiritoITA12253180.433.38355
30HerreraCUB1148550.389.65114
30ZaytsevITA11451540.485.24210
30BottoloITA11521120.376.29175
30SalaITA11421140.506.59167
30GrozdanovBUL11293030.423.21343
30BaranowiczITA11371810.584.80229
31HeldITA1020520.3412.2082
31DesmetBEL10541220.405.38186
31PodrascaninSRB10382660.343.18314
32De CeccoARG9223860.302.16417
32NedeljkovicSRB9351970.363.73241
32JendrykUSA9372570.412.97303
33AnzaniITA8142850.272.61307
33GargiuloITA8252260.363.09259
34Di MartinoITA7363750.231.67418
34CrosatoITA7302510.282.43288
34TrinidadESP7452320.322.46284
35MazzoneITA6431990.242.42248
36SoleITA5311740.172.38210
36FlavioBRA5182300.171.98253
36BasicFRA527910.234.07123
36FalaschiITA5112650.201.78281
36GuzzoITA512260.2411.6343
36NelliITA520460.187.0471
36SaniITA530950.213.85130
37MotzoITA417390.146.6760
37CzerwinskiAUT49260.1710.2639
37CortesiaITA434630.143.96101
38RopretSLO35460.105.5654
38Masulovic N.SRB3192100.141.29232
38StankovicITA3131530.111.78169
38PianoITA361090.122.54118
38ĐirlicCRO310720.103.5385
38ThelleNOR34190.1011.5426
38CardenasCUB315180.198.3336
38ZingelITA3111610.141.71175
39BaldiITA211350.094.1748
39BoninfanteITA218340.073.7054
39AndringaNED24290.075.7135
39ZoppellariITA211480.083.2861
39TruocchioITA218590.082.5379
39RossiITA2101100.081.64122
39MagaliniITA24210.077.4127
39AllettiITA29770.102.2788
39LeitnerAUT2352.0020.0010
39StefaniITA29230.155.8834
40EnricoBRA19190.053.4529
40OrdunaITA1242010.050.44226
40J.ManaviIRI18200.203.4529
40BossiITA111970.050.92109
40ZontaITA11680.031.4370
40DiamantiniITA151230.030.78129
40ComparoniITA1110.0333.333
40RicciITA11830.031.1885
40DiasPOR17120.035.0020
40D'heerBEL112210.032.9434
40BergerITA12120.046.6715
40AcquaroneITA16920.041.0199
40BonacchiITA17140.054.5522
40RaffaelliITA15280.052.9434
40MoscaITA151430.040.67149
40MujanovičSLO17120.045.0020
41CandellaroITA0100.000.001
41ToscaniITA0000
41ColaciITA0000
41PierriITA0000
41CavacciniITA0000
41FrumuseluITA0120.000.003
41SantambrogioITA03390.000.0042
41PinaliITA0550.000.0010
41PinaliITA03160.000.0019
41GolliniITA0000
41FedericiITA0000
41SighinolfiITA0030.000.003
41CataniaITA0000
41InnocenziITA0000
41ColomboITA0000
41BisottoITA0000
41BalasoITA0000
41LarizzaITA02100.000.0012
41VišićCRO03350.000.0038
41LawaniFRA0000
41MorazziniITA0010.000.001
41BerettaITA06250.000.0031
41GagginiITA0000
41HofferITA0000
41AlonsoCUB09300.000.0039
41ScanferlaITA0000
41ZengerGER0000
41TaniguchiJPN0100.000.001
41FusaroITA0280.000.0010
41De SantisITA0000
41FinauriITA0010.000.001
41SaittaITA05580.000.0063
41PiccinelliITA0000
41CavutoITA011140.000.0025
41PaceITA0000
41LaurenzanoITA0000
41LuzziITA0000
41RizzoITA0000
41EkstrandSWE0360.000.009
41PaglialungaITA0000
41D'AmicoITA0000
41JovovicSRB02460.000.0048
41BonisoliITA0000
41ZanottiITA0100.000.001
41TruhtchevFRA0180.000.009
41FrascioITA0000
41GianiITA09140.000.0023
41BrienzaITA0000
41ZlatanovITA0110.000.002
41LabarileITA0000
41TostiITA0000
41MarianiITA0000
41BeccaroITA0000
41MalavasiITA0000
41PatanèITA0000
41LatellaITA0000
41PertoldiITA0000
41MelatoITA0000
41GianiITA0000
41ItalyITA0000
41MenchettiITA0000
41StaraceITA0000
41BernardisITA0000
41BristotITA0320.000.005
41BeggiatoITA0000
41GARCIAFRA0020.000.002
41MenazzaITA0000
41RadivojevicITA0000
41BergamascoITA0000