Superlega 2023 - best blockers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamBlokistuff-blocksBłędySEOdbiciaREBŚrednia na meczaverage-per-matchSkuteczność %EfficOgółemTA
1LoserARG861731482.77-21.38407
2SimónCUB791481382.63-18.90365
3PodrascaninSRB741231442.55-14.37341
4GrozdanovBUL621201032.38-20.35285
5Di MartinoITA581381681.93-21.98364
5NedeljkovicSRB581101192.32-18.12287
5KozamernikSLO581171382.00-18.85313
6GalassiITA541351631.74-23.01352
7FlavioBRA50981161.72-18.18264
8MichielettoITA4787641.62-20.20198
9GiannelliITA46751041.59-12.89225
9VitelliITA4682841.48-16.98212
10PlakNED43111811.87-28.94235
11SoleITA4282891.45-18.78213
11A. LagumdzijaTUR4263701.40-12.00175
12MaarCAN3978981.34-18.14215
12SzwarcCAN3974731.26-18.82186
12JendrykUSA391081111.77-26.74258
13RychlickiITA3886861.36-22.86210
14Ben Tara WTUN3773881.28-18.18198
14BrizardFRA3764761.23-15.25177
15ChinenyezeFRA361191261.20-29.54281
15AnzaniITA361151301.20-28.11281
15GargiuloITA36101721.64-31.10209
16ReggersBEL3560661.13-15.53161
16CaneschiITA351031071.17-27.76245
17MazzoneITA3396871.32-29.17216
18PianoITA3259591.23-18.00150
19Masulovic N.SRB31781181.41-20.70227
20SapozhkovRUS3046431.11-13.45119
20LucarelliBRA3067611.00-23.42158
21FaureFRA2960771.16-18.67166
22RussoITA2875731.00-26.70176
23SanguinettiITA2794990.96-30.45220
23LoeppkyCAN2756730.87-18.59156
24AminIRI2664810.93-22.22171
25SemeniukPOL2542500.86-14.53117
25RecineITA2547340.83-20.75106
25LaviaITA2589640.86-35.96178
25CortesiaITA2548450.89-19.49118
26PlotnytskyiUKR2475530.83-33.55152
26DavyskibaBLR2482670.86-33.53173
26MožičSLO2460490.86-27.07133
27MoscaITA2349570.82-20.16129
28NikolovBUL2256550.73-25.56133
28LanzaITA2257401.00-29.41119
28SuarezCUB2253411.00-26.72116
29StankovicITA2156550.78-26.52132
29IshikawaJPN2171590.68-33.11151
29YantCUB2151340.70-28.30106
29DesmetBEL2139310.84-19.7891
29CrosatoITA2177950.84-29.02193
29ZingelITA2153661.00-22.86140
30BucheggerAUT2051450.91-26.72116
30BrehmeGER2057730.71-24.67150
30MergarejoCUB2047430.65-24.55110
30RamonESP2054370.80-30.63111
31RomanòITA1971810.63-30.41171
31EfeTUR1934460.76-15.1599
31DzavoronokCZE1973770.68-31.95169
31SpiritoITA1948680.68-21.48135
32RanJPN1861630.60-30.28142
32GardiniITA1858350.72-36.04111
33ZaytsevITA1754480.74-31.09119
33LealBRA1756330.68-36.79106
33KeitaMLI1741450.68-23.30103
34RinaldiITA1652370.59-34.29105
34DiamantiniITA1637670.53-17.50120
34De CeccoARG1668700.53-33.77154
34BottoloITA1637300.53-25.3083
34PericSRB1643330.64-29.3592
35PorroITA1569600.50-37.50144
36RandazzoITA1432420.64-20.4588
36BrunoBRA1458520.50-35.48124
36FernandoBRA1465650.45-35.42144
36SbertoliITA1451610.64-29.37126
36TrinidadESP1468800.64-33.33162
36SaniITA1425170.58-19.6456
37HerreraCUB1225220.41-22.0359
37KaziyskiBUL1271650.40-39.86148
37GironiITA1213140.44-2.5639
37FalaschiITA1253680.48-30.83133
37GarciaUSA1240700.55-22.95122
37RossiITA1237370.48-29.0786
38SalaITA1129190.50-30.5159
38K. RussellUSA1140410.50-31.5292
39TondoITA1054640.45-34.38128
39ĐirlicCRO1024290.33-22.2263
40LeonPOL910210.31-2.5040
40BossiITA944360.41-39.3389
40JuantorenaITA944450.33-35.7198
40TruocchioITA925170.36-31.3751
41RicciITA826530.27-20.6987
41PorroITA837230.32-42.6568
41D'heerBEL815150.28-18.4238
42OrdunaITA728420.32-27.2777
42AlonsoCUB716220.23-20.0045
43BasicFRA620170.27-32.5643
43CardenasCUB6830.38-11.7617
43BaranowiczITA629580.32-24.7393
43StefaniITA68150.46-6.9029
44GuzzoITA51670.24-39.2928
44SaittaITA516180.83-28.2139
44AcquaroneITA518310.18-24.0754
44MassariITA526170.36-43.7548
45CavutoITA4520.14-9.0911
45RaffaelliITA4690.18-10.5319
46EnricoBRA3230.1412.508
46NelliITA313190.11-28.5735
46AllettiITA326170.14-50.0046
47J.ManaviIRI2920.40-53.8513
47BoninfanteITA2650.07-30.7713
47AndringaNED2420.07-25.008
47DiasPOR2100.0733.333
47CzerwinskiAUT2650.08-30.7713
47EkstrandSWE2330.09-12.508
47JovovicSRB28130.07-26.0923
47MujanovičSLO2540.08-27.2711
48CandellaroITA1100.030.002
48RopretSLO1130.030.005
48CavacciniITA1000.05100.001
48SantambrogioITA1930.05-61.5413
48PinaliITA1320.04-33.336
48SighinolfiITA1110.040.003
48ZontaITA1980.03-44.4418
48InnocenziITA1010.0350.002
48LarizzaITA1890.04-38.8918
48VišićCRO1420.03-42.867
48ComparoniITA1010.0350.002
48HofferITA1000.03100.001
48FusaroITA1320.04-33.336
48MagaliniITA1580.03-28.5714
48TruhtchevFRA1220.17-20.005
48GianiITA1020.0433.333
48LeitnerAUT1201.00-33.333
48BernardisITA1020.5033.333
49HeldITA0000
49ToscaniITA0000
49ColaciITA0000
49PierriITA0000
49FrumuseluITA0100.00-100.001
49BaldiITA0210.00-66.673
49PinaliITA0220.00-50.004
49GolliniITA0000
49FedericiITA0000
49CataniaITA0000
49ColomboITA0000
49ThelleNOR0120.00-33.333
49MotzoITA0000
49BisottoITA0000
49BalasoITA0000
49LawaniFRA0010.000.001
49MorazziniITA0000
49BerettaITA08140.00-36.3622
49GagginiITA0000
49ScanferlaITA0010.000.001
49ZoppellariITA06130.00-31.5819
49ZengerGER0000
49TaniguchiJPN0000
49De SantisITA0000
49FinauriITA0000
49PiccinelliITA0000
49PaceITA0000
49BergerITA0210.00-66.673
49LaurenzanoITA0000
49LuzziITA0000
49RizzoITA0000
49BonacchiITA0100.00-100.001
49PaglialungaITA0000
49D'AmicoITA0010.000.001
49BonisoliITA0000
49ZanottiITA0110.00-50.002
49FrascioITA0000
49BrienzaITA0000
49ZlatanovITA0000
49LabarileITA0000
49TostiITA0000
49MarianiITA0000
49BeccaroITA0000
49MalavasiITA0000
49PatanèITA0000
49LatellaITA0000
49PertoldiITA0000
49MelatoITA0000
49GianiITA0000
49ItalyITA0000
49MenchettiITA0000
49StaraceITA0000
49BristotITA0110.00-50.002
49BeggiatoITA0000
49GARCIAFRA0100.00-100.001
49MenazzaITA0000
49RadivojevicITA0000
49BergamascoITA0000