Superlega 2023 - Best receivers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamSukcesySuccesfulBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1SuarezCUB208354249.4531.18667
2PlotnytskyiUKR160473965.5226.53603
3GagginiITA158454805.1023.13683
4MichielettoITA155293535.3428.86537
5LaviaITA152413835.2426.39576
6CataniaITA149524284.8123.69629
7ZengerGER143442735.7231.09460
8BalasoITA141393324.8627.54512
9RinaldiITA140593805.0024.18579
10ScanferlaITA139413594.7925.79539
11MaarCAN136454704.6920.89651
12LucarelliBRA135484344.5021.88617
13SemeniukPOL132453074.5527.27484
14NikolovBUL131393384.3725.79508
15RizzoITA130242515.9132.10405
16KaziyskiBUL129513984.3022.32578
16DzavoronokCZE129523664.4523.58547
17ColaciITA126383784.3423.25542
18LanzaITA125443425.6824.46511
19D'AmicoITA122393274.2125.00488
20LaurenzanoITA121263204.1725.91467
21CavacciniITA115232555.2329.26393
22MožičSLO103373383.5521.55478
23RanJPN99202563.3026.40375
23RecineITA99332373.3026.83369
24GolliniITA98232393.3827.22360
25IshikawaJPN97383543.1319.84489
26GardiniITA95573853.8017.69537
27RandazzoITA94343584.2719.34486
28PiccinelliITA93342563.7224.28383
29RamonESP88474153.5216.00550
30JuantorenaITA85252773.0421.96387
31YantCUB80272552.6722.10362
32ZaytsevITA78272143.3924.45319
33DavyskibaBLR76292692.6220.32374
34BottoloITA69261702.3026.04265
35SaniITA67141802.6825.67261
36FedericiITA64201483.5627.59232
37DesmetBEL61312252.4419.24317
38LealBRA60333122.4014.81405
39LoeppkyCAN59252591.9017.20343
40MassariITA56141864.0021.88256
41PericSRB55332822.2014.86370
42MergarejoCUB52242241.6817.33300
42EfeTUR52352022.0817.99289
43PorroITA50242192.0017.06293
44BasicFRA46211702.0919.41237
45LeonPOL32121461.1016.84190
46CardenasCUB2410541.5027.2788
47CaneschiITA236340.7736.5163
48RaffaelliITA219590.9523.6089
49KeitaMLI1911690.7319.1999
50SimónCUB162250.5337.2143
50PaceITA162330.5531.3751
51LoserARG154450.4823.4464
51NedeljkovicSRB154370.6026.7956
52AndringaNED143400.4724.5657
53MagaliniITA134290.4528.2646
54J.ManaviIRI122302.4027.2744
54AnzaniITA122200.4035.2934
55EnricoBRA114400.5020.0055
55KozamernikSLO112200.3833.3333
55PodrascaninSRB110200.3835.4831
56SanguinettiITA100200.3433.3330
56VitelliITA101280.3225.6439
56Di MartinoITA102160.3335.7128
56RychlickiITA102120.3641.6724
57SoleITA91120.3140.9122
57FlavioBRA92180.3131.0329
57BonisoliITA96470.3314.5262
58BossiITA83140.3632.0025
58PlakNED82160.3530.7726
58FinauriITA86450.3213.5659
58JendrykUSA81210.3626.6730
59GalassiITA73240.2320.5934
59HofferITA74130.2329.1724
60PierriITA64240.2917.6534
60SzwarcCAN62140.1927.2722
60MazzoneITA60170.2426.0923
60CavutoITA63280.2116.2237
60GrozdanovBUL63120.2228.5721
61PinaliITA55150.1720.0025
61ReggersBEL59480.168.0662
61BisottoITA53240.1715.6232
61CrosatoITA52280.2014.2935
61FaureFRA54310.2012.5040
61EkstrandSWE54120.2323.8121
61CortesiaITA5170.1738.4613
62RussoITA41190.1416.6724
62TondoITA40200.1816.6724
62ChinenyezeFRA45220.1312.9031
62DiamantiniITA4060.1340.0010
62RossiITA4290.1626.6715
63Ben Tara WTUN3170.1027.2711
63Masulovic N.SRB30160.1415.7919
63StankovicITA3070.1130.0010
63BrehmeGER31150.1015.7919
63AlonsoCUB3000.10100.003
63TruhtchevFRA34110.5016.6718
63ZingelITA3370.1423.0813
63LeitnerAUT3323.0037.508
64RomanòITA2190.0716.6712
64GargiuloITA21100.0915.3813
64AllettiITA2020.1050.004
64SalaITA2230.0928.577
64K. RussellUSA2270.0918.1811
65BucheggerAUT1460.059.0911
65ZontaITA1020.0333.333
65PianoITA1090.0410.0010
65ĐirlicCRO1340.0312.508
65A. LagumdzijaTUR13110.036.6715
65GironiITA1100.0450.002
65RicciITA1040.0320.005
65TaniguchiJPN1060.0414.297
65NelliITA1020.0433.333
65SbertoliITA11100.058.3312
65PaglialungaITA1000.05100.001
65MoscaITA1120.0325.004
66CandellaroITA0000
66HeldITA0190.000.0010
66GiannelliITA02120.000.0014
66HerreraCUB0010.000.001
66ToscaniITA0020.000.002
66RopretSLO0000
66OrdunaITA00110.000.0011
66FrumuseluITA0000
66BaldiITA0010.000.001
66SantambrogioITA0000
66BrunoBRA02130.000.0015
66BoninfanteITA0020.000.002
66PinaliITA0000
66SapozhkovRUS0060.000.006
66SighinolfiITA0000
66InnocenziITA0000
66ColomboITA0000
66ThelleNOR0000
66MotzoITA0000
66De CeccoARG0470.000.0011
66LarizzaITA0010.000.001
66VišićCRO0000
66ComparoniITA0000
66LawaniFRA0000
66MorazziniITA0020.000.002
66BerettaITA0000
66FernandoBRA0220.000.004
66BrizardFRA0270.000.009
66DiasPOR0000
66FalaschiITA0280.000.0010
66ZoppellariITA0000
66GuzzoITA0030.000.003
66GarciaUSA0260.000.008
66TruocchioITA0170.000.008
66FusaroITA0000
66De SantisITA0040.000.004
66SaittaITA0050.000.005
66CzerwinskiAUT0120.000.003
66D'heerBEL0030.000.003
66BergerITA0010.000.001
66AcquaroneITA0060.000.006
66LuzziITA0010.000.001
66TrinidadESP0280.000.0010
66BonacchiITA0000
66JovovicSRB0030.000.003
66AminIRI0140.000.005
66SpiritoITA0470.000.0011
66ZanottiITA0000
66FrascioITA0000
66PorroITA01110.000.0012
66GianiITA0000
66BrienzaITA0000
66ZlatanovITA0000
66LabarileITA0000
66TostiITA0000
66MarianiITA0000
66BeccaroITA0000
66BaranowiczITA0470.000.0011
66MujanovičSLO0120.000.003
66MalavasiITA0000
66PatanèITA0000
66LatellaITA0000
66StefaniITA0000
66PertoldiITA0000
66MelatoITA0000
66GianiITA0000
66ItalyITA0000
66MenchettiITA0000
66StaraceITA0000
66BernardisITA0000
66BristotITA0000
66BeggiatoITA0000
66GARCIAFRA0000
66MenazzaITA0000
66RadivojevicITA0000
66BergamascoITA0000