Lega Volley Femminile A1 2023 - Best scorers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyPtsAttack PointsA PtsBlock PointsB PtsServe PointsS Pts
1EgonuITA6385256350
2AntropovaITA6184815879
3HaakSWE5784924937
4BiciALB5194682922
5AkimovaRUS4814193230
6SmarzekPOL4544003816
7MingardiITA4313892418
8AlsmeierGER3983542321
9LorraynaBRA3803441521
10A. SkinnerUSA3753302718
11Zhu T.CHN354313347
12GrobelnaBEL3533151919
13DegradiITA3453032814
14IshikawaJPN3403131215
14DavyskibaBLR3402932720
15BracchiITA3262981612
16De HoogUSA3212901813
17BosettiITA3042492629
18AkrariITA3012186320
19StigrotGER298264277
20SorokaiteITA2952521330
21RiveroESP285246831
22CookUSA2812402120
23AleksicSRB2761689513
24StorckSUI2672381415
24UngureanuROU2672132529
25NémethHUN2542162216
26HerbotsBEL2522271213
27SyllaITA2502092912
28ZakchaiouCYP249171753
29SzakmáryHUN2482072714
30LeeUSA247223186
31DanesiITA2401636413
32EnweonwuITA2352061613
33SartoriITA2321625416
34LualdiITA2301774013
35PerinelliITA2292051014
35LohuisNED2291495327
36KingdonUSA2241931615
37LubianITA2181323947
37MichielettoITA2181941014
37MelliITA218196193
38ShcherbanRUS216191169
39PivaITA2151842011
39ButiganCRO215130805
40LanierUSA214191716
41PlummerUSA2111781815
42PolderNED2101435710
43BuijsNED207187146
44SylvesFRA2031237010
45CarolBRA1941086818
45HaakSWE194173147
46NerviniITA1911691111
47Ana BeatrizBRA189143379
48CazauteFRA1871481128
49FahrITA1851164821
50RettkeUSA1751223617
51BonifacioITA1731273313
51AdelusiITA173155117
52KraidubaUKR172151156
53KippUSA167137228
54HallUSA1661143616
55MelandriITA162104508
55KubikUSA16214967
56GrazianiITA1591074111
57FrosiniITA157126265
57RóżańskiPOL157137137
58AnthouliGRE156133203
58WeitzelGER1561023222
59MasonITA150131136
60CarlettiITA149107339
60GrayITA14962789
61LauraBEL148107347
62CandiITA14786538
62ChirichellaITA1471043013
63OmoruyiITA142116179
63MarkovaRUS142120139
64OlivottoITA13786429
65ManfrediniITA1351001025
66WashingtonUSA134893411
67Nwakalor LITA12766538
68MazzaroITA126852516
69KoshelevaRUS124102193
70DaalderopNED123102165
71BajemaUSA121921811
71RucliITA121703120
72RuddinsUSA12010776
73RoslandyVEN118104131
74SquarciniITA114713112
75GennariITA10991117
75GiovanniniITA1099289
76GennariITA107415313
77CambiITA106722410
78GardiniITA1059078
79CagninITA958348
79ManciniITA9554338
80FolieITA9359322
80MalinovITA93493212
81PlakNED928741
82AlbertiITA9058293
83HancockUSA86421232
84OrroITA85471721
85De KruijfNED8462184
85LazicSWE847356
86AngelinaITA827561
86SchwanUSA827552
87StivrinsUSA8158212
88MarconatoITA7849227
89CiarrocchiITA74511211
89MolinaroITA7448206
90WołoszPOL69242124
91MalualITA675962
92BoldiniITA66342012
93BosioITA64282610
94PianiITA625552
95EdwardsUSA605073
96OgnjenovicSRB57341112
96ObossaITA574917
97MorettoITA5134134
98GiulianiITA484035
99VillaniITA463772
100BechisITA4524138
101CecconelloITA443284
102DiopITA433049
103TanaseITA424101
104DijkemaNED3820108
105AcciarriITA362457
106Große ScharmannGER353140
106FieldsUSA353122
107ScholtenNED343310
108SobolskaPOL322273
109GuiducciITA3113513
109GatesUSA312056
110BattistoniITA3031314
110MadanCUB302703
111SignorileITA2541011
112ZagoITA242400
113PistolesiITA231931
113IgiedeUSA231580
114BovoITA20956
115StoccoITA18783
115CosiITA181233
115KapralovaRUS181611
116Di IulioITA15564
117BuggUSA14626
117FitzmorrisUSA14734
118ColomboITA13742
119AilamaCUB111100
120PrandiITA10361
120GuidiITA10721
120BartolucciITA10415
120JatzkoGER101000
121ValkovaCZE9315
121MorelloITA9027
121AveniaITA9711
122PasquinoITA8242
122ScolaITA8620
123KoneITA6420
124Ter BruggeNED4301
125RibechiITA3003
125Del FreoITA3111
125CicolaITA3003
125BussoliITA3210
125KobzarRUS3201
126BardaroITA2002
126AgrifoglioITA2002
127ProvaroniITA1100
127MuziITA1001
127Di MarioITA1001
127D'OdoricoITA1100
127BernasconiITA1001
128De GennaroITA0000
128ParlangeliITA0000
128MistrettaITA0000
128MerloITA0000
128GayITA0000
128LeonardiITA0000
128ParrocchialeITA0000
128PiciocchiITA0000
128CeasarUSA0000
128ZannoniITA0000
128RolandoITA0000
128SpiritoITA0000
128PapaITA0000
128De NardiITA0000
128FersinoITA0000
128MelisTUR0000
128DavoliITA0000
128FaraoneITA0000
128De BortoliITA0000
128ScialancaITA0000
128CecchettoITA0000
128BelussiITA0000
128PassaroITA0000
128PanetoniITA0000
128BorelliITA0000
128FerraraITA0000
128ValoppiITA0000
128RostagnoITA0000
128MoroITA0000
128CameraITA0000
128ThiorITA0000
128FerrarioITA0000
128ScognamilloITA0000
128CrevennaITA0000
128Wang S.M.CHN0000
128OrsoITA0000
128FratiniITA0000
128TonelliITA0000
128CesariniITA0000
128D'AvelloITA0000
128RojasPUR0000
128ArminiITA0000
128PieropanITA0000
128PusicSRB0000
128CastilloDOM0000
128GeneraliITA0000
128AdigweITA0000
128SaviolaITA0000
128BiondiITA0000
128TalamontiITA0000
128BocchiITA0000
128MonteneriITA0000
128MarchiITA0000
128MorettiITA0000
128FeduzziITA0000
128BrezzaITA0000
128SordoniITA0000
128MazzilliITA0000
128CarcianiITA0000
128FiniITA0000
128De CaroITA0000
128BoscarelloITA0000
128BaccariniITA0000
128BagarottiITA0000
128FioraniITA0000
128RicciITA0000
128OrthmannGER0000
128DrakichCAN0000
128ChildCAN0000
128BazzanITA0000
128BorgiattinoITA0000
128NovelloITA0000
128MancastroppaITA0000
128BuffoneITA0000
128AliottaITA0000
128CannoneITA0000
128PericoITA0000
128TedeschiITA0000
128BadioliITA0000
128StampattiITA0000
128FabbriITA0000
128RossiITA0000
128ValmaccoITA0000
128IoniITA0000
128BonfantiITA0000
128NowakowskaPOL0000
128PatrignaniITA0000
128RivaITA0000
128BadalamentiITA0000
128MorianITA0000
128MagniITA0000
128PedrolliITA0000
128BorghiITA0000
128GiovagnoliITA0000
128GiacomelloITA0000