Lega Volley Femminile A1 2023 - Best receivers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamSukcesySuccesfulBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1AlsmeierGER2844259910.9230.70925
2BosettiITA230343557.6737.16619
3DavyskibaBLR225425788.6526.63845
4SyllaITA216334167.4532.48665
5PanetoniITA209212697.4641.88499
6FersinoITA201232986.4838.51522
7IshikawaJPN200363098.0036.70545
8ParrocchialeITA195273356.5035.01557
9SorokaiteITA192505966.8622.91838
10MoroITA187212756.9338.72483
11RiveroESP178495206.3623.83747
12ZannoniITA171282306.5839.86429
13HerbotsBEL165232615.3236.75449
14De BortoliITA163202366.2738.90419
15CookUSA162202065.2341.75388
16DegradiITA159354725.6823.87666
17De GennaroITA154161744.8144.77344
17StigrotGER154494405.9223.95643
18SpiritoITA150192265.1737.97395
18KingdonUSA150394495.1723.51638
19CazauteFRA142172344.7336.13393
20A. SkinnerUSA141234225.0424.06586
21ShcherbanRUS137334415.2722.42611
22UngureanuROU135163677.5026.06518
23Zhu T.CHN130323334.1926.26495
24LeonardiITA129191944.9637.72342
25PivaITA123242474.7331.22394
26SzakmáryHUN122294073.8121.86558
26KubikUSA122262684.6929.33416
27CastilloDOM121121184.4848.21251
28PerinelliITA120303044.6226.43454
29CecchettoITA113202384.3530.46371
30BracchiITA112263544.3122.76492
30HaakSWE112172464.4829.87375
31PlummerUSA110232423.6729.33375
31MelliITA110352983.9324.83443
32MichielettoITA109323144.1923.96455
32GiovanniniITA109202193.8931.32348
33LeeUSA106363776.6220.42519
34CarlettiITA104243084.0023.85436
35OmoruyiITA103422643.9625.18409
36ValoppiITA100211683.5734.60289
37LanierUSA97242803.0324.19401
38NerviniITA95242073.6529.14326
39ScognamilloITA94221944.0930.32310
40GennariITA84222762.6221.99382
40DaalderopNED84171662.8031.46267
41CagninITA83121663.1931.80261
42SchwanUSA80131792.8629.41272
43ParlangeliITA79222353.0423.51336
43RoslandyVEN79262383.0423.03343
43RóżańskiPOL79212633.0421.76363
44BajemaUSA77292382.5722.38344
45MasonITA75382332.6821.68346
46FerraraITA72131662.5728.69251
47BuijsNED70222182.4122.58310
48RuddinsUSA6891322.1932.54209
49ArminiITA4711921.6831.33150
50FerrarioITA4481251.6924.86177
51De NardiITA4211731.3533.33126
52PistolesiITA396921.5028.47137
53MerloITA3642812.0052.9468
53KoshelevaRUS36221821.2915.00240
54MistrettaITA334871.2726.61124
55TanaseITA3211831.2325.40126
56GardiniITA30271591.0713.89216
57GiulianiITA287771.0825.00112
57PlakNED289925.6021.71129
58PusicSRB252261.0447.1753
59AngelinaITA235890.8819.66117
59VillaniITA235930.9219.01121
60EdwardsUSA219830.8418.58113
61LazicSWE114640.4213.9279
61ProvaroniITA111150.4240.7427
61Di MarioITA116500.3916.4267
62FaraoneITA101320.4023.2643
62Wang S.M.CHN10280.9150.0020
62MarkovaRUS109350.9118.5254
63KapralovaRUS92280.2923.0839
64FahrITA82130.2734.7823
64BardaroITA84230.2622.8635
64MelandriITA8160.3153.3315
65RolandoITA71180.2426.9226
65AilamaCUB76150.5025.0028
65JatzkoGER70110.6438.8918
66LubianITA6050.1954.5511
66AleksicSRB62150.2126.0923
67WeitzelGER5180.1835.7114
67LohuisNED5150.1945.4511
67Ana BeatrizBRA5330.2045.4511
68MazzaroITA41120.1523.5317
68BussoliITA40180.2518.1822
69De KruijfNED3150.0933.339
69RibechiITA32100.1220.0015
69GrazianiITA3380.1221.4314
69RettkeUSA3080.1027.2711
69ZakchaiouCYP3070.1030.0010
69DanesiITA3240.1033.339
69ManciniITA32130.1116.6718
69CiarrocchiITA3040.1142.867
69NémethHUN33160.1113.6422
69AkrariITA3180.1125.0012
70De HoogUSA2020.0850.004
70MorettoITA2040.0833.336
70LauraBEL2230.0728.577
70PiciocchiITA2100.5066.673
70SartoriITA2370.0816.6712
70PapaITA20200.129.0922
70GrayITA2060.0725.008
70ChirichellaITA2110.0650.004
70ManfrediniITA20130.0813.3315
70ButiganCRO2290.0815.3813
70BiciALB2040.0733.336
70SylvesFRA2040.0833.336
70HallUSA2190.0816.6712
71HaakSWE1030.0325.004
71OlivottoITA12150.045.5618
71GatesUSA1000.08100.001
71Nwakalor LITA1180.0310.0010
71AcciarriITA1050.0416.676
71CandiITA1130.0320.005
71CeasarUSA1080.0811.119
71SobolskaPOL1140.0416.676
71ValkovaCZE1020.0433.333
71BosioITA1020.0333.333
71BonifacioITA1180.0310.0010
71SmarzekPOL1120.0425.004
71CecconelloITA1120.0425.004
71MingardiITA1010.0450.002
71RucliITA1250.0412.508
71PolderNED1340.0412.508
71MolinaroITA1160.0412.508
71FiniITA1130.0720.005
71NowakowskaPOL1000.17100.001
71IgiedeUSA1010.3350.002
72PianiITA0010.000.001
72SquarciniITA0040.000.004
72BuggUSA0000
72WołoszPOL0030.000.003
72GuiducciITA0040.000.004
72MarconatoITA0220.000.004
72StoccoITA0110.000.002
72ZagoITA0100.000.001
72AlbertiITA0030.000.003
72Di IulioITA0020.000.002
72OgnjenovicSRB0040.000.004
72WashingtonUSA0150.000.006
72CarolBRA0050.000.005
72AntropovaITA0050.000.005
72DiopITA0000
72GayITA0000
72BattistoniITA0130.000.004
72AgrifoglioITA0000
72KraidubaUKR0020.000.002
72StivrinsUSA0370.000.0010
72MalualITA0000
72FolieITA0130.000.004
72OrroITA0060.000.006
72PrandiITA0040.000.004
72EgonuITA0020.000.002
72LualdiITA03160.000.0019
72FrosiniITA0010.000.001
72BoldiniITA0120.000.003
72MorelloITA0010.000.001
72GrobelnaBEL0020.000.002
72AnthouliGRE0000
72KoneITA0000
72MalinovITA0130.000.004
72GuidiITA0000
72BartolucciITA0010.000.001
72MelisTUR0000
72Del FreoITA0000
72AkimovaRUS0020.000.002
72AveniaITA0010.000.001
72ColomboITA0000
72DavoliITA0000
72ObossaITA0100.000.001
72BovoITA0000
72FitzmorrisUSA0000
72ScialancaITA0000
72LorraynaBRA0110.000.002
72PasquinoITA0100.000.001
72CicolaITA0100.000.001
72GennariITA0160.000.007
72BelussiITA0000
72PassaroITA0000
72Große ScharmannGER0010.000.001
72DijkemaNED0120.000.003
72BorelliITA0000
72BechisITA0130.000.004
72MuziITA0000
72CosiITA0220.000.004
72CambiITA02100.000.0012
72D'OdoricoITA0050.000.005
72RostagnoITA0000
72StorckSUI0010.000.001
72CameraITA0000
72ScolaITA0000
72ThiorITA0000
72AdelusiITA0110.000.002
72EnweonwuITA0020.000.002
72SignorileITA0320.000.005
72HancockUSA0330.000.006
72CrevennaITA0000
72OrsoITA0000
72MadanCUB0020.000.002
72FratiniITA0000
72TonelliITA0000
72CesariniITA0000
72D'AvelloITA0000
72RojasPUR0000
72PieropanITA0000
72GeneraliITA0000
72AdigweITA0000
72SaviolaITA0000
72BiondiITA0000
72TalamontiITA0000
72BocchiITA0000
72MonteneriITA0000
72MarchiITA0000
72MorettiITA0000
72FeduzziITA0000
72BrezzaITA0000
72SordoniITA0000
72MazzilliITA0000
72KobzarRUS0000
72CarcianiITA0000
72De CaroITA0000
72BoscarelloITA0000
72BaccariniITA0000
72BagarottiITA0000
72FioraniITA0000
72FieldsUSA0200.000.002
72KippUSA0000
72RicciITA0000
72OrthmannGER0000
72BernasconiITA0000
72DrakichCAN0000
72ChildCAN0000
72BazzanITA0000
72BorgiattinoITA0000
72NovelloITA0000
72MancastroppaITA0000
72BuffoneITA0000
72AliottaITA0000
72CannoneITA0000
72PericoITA0000
72ScholtenNED0010.000.001
72TedeschiITA0000
72Ter BruggeNED0000
72BadioliITA0000
72StampattiITA0000
72FabbriITA0000
72RossiITA0000
72ValmaccoITA0000
72IoniITA0000
72BonfantiITA0000
72PatrignaniITA0000
72RivaITA0000
72BadalamentiITA0010.000.001
72MorianITA0000
72MagniITA0000
72PedrolliITA0000
72BorghiITA0000
72GiovagnoliITA0000
72GiacomelloITA0000