Lega Volley Femminile A1 2023 - best blockers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamBlokistuff-blocksBłędySEOdbiciaREBŚrednia na meczaverage-per-matchSkuteczność %EfficOgółemTA
1AleksicSRB95003.39100.0095
2ButiganCRO80103.0897.5381
3GrayITA78102.6997.4779
4ZakchaiouCYP75102.5997.3776
5CarolBRA73002.15100.0073
6SylvesFRA70002.69100.0070
7AntropovaITA65001.91100.0065
8DanesiITA64002.13100.0064
9EgonuITA63102.1096.8864
9AkrariITA63102.2596.8864
10Nwakalor L.ITA59001.74100.0059
11HaakSWE57101.6396.5558
11PolderNED57002.04100.0057
12FahrITA56101.7096.4957
13SartoriITA54102.0896.3655
14CandiITA53001.77100.0053
14LohuisNED53002.04100.0053
14GennariITA53102.0496.3054
15MelandriITA50201.9292.3152
16LubianITA42001.20100.0042
16OlivottoITA42001.62100.0042
17GrazianiITA41001.58100.0041
18LualdiITA40001.54100.0040
19SmarzekPOL38001.46100.0038
20WashingtonUSA37001.09100.0037
20Ana BeatrizBRA37001.48100.0037
21Zhu T.CHN36001.06100.0036
21RettkeUSA36001.20100.0036
21HallUSA36001.38100.0036
22LauraBEL34001.13100.0034
23CarlettiITA33001.27100.0033
23BonifacioITA33001.10100.0033
23ManciniITA33001.18100.0033
24FolieITA32001.10100.0032
24WeitzelGER32001.14100.0032
24MalinovITA32001.10100.0032
24AkimovaRUS32001.03100.0032
25SquarciniITA31100.9193.7532
25RucliITA31001.11100.0031
26AlbertiITA30100.9193.5531
26ChirichellaITA30000.97100.0030
27SyllaITA29001.00100.0029
27BiciALB29001.04100.0029
28DegradiITA28001.00100.0028
29A. SkinnerUSA27100.9692.8628
29SzakmáryHUN27000.84100.0027
29DavyskibaBLR27001.04100.0027
29StigrotGER27001.04100.0027
30FrosiniITA26001.00100.0026
30BosioITA26000.81100.0026
30BosettiITA26000.87100.0026
31WołoszPOL25000.71100.0025
31MazzaroITA25000.96100.0025
31UngureanuROU25001.39100.0025
32MingardiITA24000.86100.0024
32CambiITA24100.8692.0025
33CookUSA23000.68100.0023
33AlsmeierGER23000.88100.0023
34MarconatoITA22100.8591.3023
34NémethHUN22000.79100.0022
34KippUSA22102.0091.3023
35PlummerUSA21000.64100.0021
35StivrinsUSA21101.0590.9122
36PivaITA20000.77100.0020
36BoldiniITA20000.77100.0020
36AnthouliGRE20000.71100.0020
36MolinaroITA20000.77100.0020
37GrobelnaBEL19000.68100.0019
37KoshelevaRUS19000.68100.0019
37MelliITA19000.68100.0019
38De KruijfNED18100.5189.4719
38De HoogUSA18000.69100.0018
38BajemaUSA18000.60100.0018
38LeeUSA18001.12100.0018
39OrroITA17000.63100.0017
39OmoruyiITA17000.65100.0017
40ShcherbanRUS16000.62100.0016
40DaalderopNED16000.53100.0016
40BracchiITA16000.62100.0016
40KingdonUSA16100.5588.2417
40EnweonwuITA16000.62100.0016
41HerbotsBEL15000.44100.0015
41KraidubaUKR15000.58100.0015
41LorraynaBRA15000.58100.0015
42BuijsNED14000.48100.0014
42StorckSUI14200.5075.0016
42HaakSWE14000.56100.0014
43MasonITA13000.46100.0013
43MorettoITA13000.50100.0013
43BattistoniITA13000.52100.0013
43RoslandyVEN13000.50100.0013
43RóżańskiPOL13000.50100.0013
43BechisITA13000.46100.0013
43SorokaiteITA13000.46100.0013
43MarkovaRUS13001.18100.0013
44OgnjenovicSRB12000.35100.0012
44IshikawaJPN12000.48100.0012
44CiarrocchiITA12000.43100.0012
44HancockUSA12100.4884.6213
45GennariITA11000.31100.0011
45CazauteFRA11000.37100.0011
45NerviniITA11000.42100.0011
45AdelusiITA11000.69100.0011
46MichielettoITA10000.38100.0010
46PerinelliITA10000.38100.0010
46ManfrediniITA10000.38100.0010
46DijkemaNED10000.36100.0010
46SignorileITA10000.38100.0010
47StoccoITA8000.42100.008
47CecconelloITA8000.29100.008
47GiovanniniITA8000.29100.008
47RiveroESP8000.29100.008
47IgiedeUSA8002.67100.008
48LanierUSA7000.20100.007
48RuddinsUSA7000.21100.007
48VillaniITA7000.28100.007
48SobolskaPOL7100.2875.008
48EdwardsUSA7000.28100.007
48GardiniITA7000.25100.007
49AngelinaITA6000.23100.006
49Di IulioITA6000.18100.006
49MalualITA6000.20100.006
49PrandiITA6000.20100.006
49KubikUSA6000.23100.006
50PianiITA5000.14100.005
50GuiducciITA5000.19100.005
50GatesUSA5000.42100.005
50DiopITA5000.15100.005
50AcciarriITA5000.20100.005
50LazicSWE5000.19100.005
50BovoITA5000.19100.005
50SchwanUSA5000.18100.005
51ColomboITA4100.1560.005
51CagninITA4000.15100.004
51PasquinoITA4000.15100.004
51Große ScharmannGER4000.14100.004
51PlakNED4000.80100.004
52GiulianiITA3000.12100.003
52FitzmorrisUSA3000.12100.003
52PistolesiITA3000.12100.003
52CosiITA3000.11100.003
53BuggUSA2000.06100.002
53MorelloITA2000.07100.002
53KoneITA2000.07100.002
53GuidiITA2000.06100.002
53ScolaITA2000.08100.002
53FieldsUSA2000.17100.002
54ValkovaCZE1000.04100.001
54BartolucciITA1000.03100.001
54Del FreoITA1000.33100.001
54AveniaITA1000.04100.001
54ObossaITA1000.04100.001
54BussoliITA1000.06100.001
54KapralovaRUS1000.03100.001
54ScholtenNED1000.12100.001
55De GennaroITA0000
55BardaroITA0000
55ParlangeliITA0000
55ZagoITA0000
55MistrettaITA0000
55MerloITA0000
55GayITA0000
55RibechiITA0000
55LeonardiITA0000
55AgrifoglioITA0000
55ParrocchialeITA0000
55PiciocchiITA0000
55CeasarUSA0000
55ZannoniITA0000
55RolandoITA0000
55SpiritoITA0000
55PapaITA0000
55De NardiITA0000
55FersinoITA0000
55MelisTUR0000
55DavoliITA0000
55FaraoneITA0000
55De BortoliITA0000
55ScialancaITA0000
55CecchettoITA0000
55CicolaITA0000
55BelussiITA0000
55ProvaroniITA0000
55PassaroITA0000
55PanetoniITA0000
55BorelliITA0000
55FerraraITA0000
55ValoppiITA0000
55MuziITA0000
55Di MarioITA0000
55D'OdoricoITA0000
55RostagnoITA0000
55MoroITA0000
55CameraITA0000
55ThiorITA0000
55TanaseITA0000
55FerrarioITA0000
55ScognamilloITA0000
55CrevennaITA0000
55Wang S.M.CHN0000
55OrsoITA0000
55MadanCUB0000
55FratiniITA0000
55TonelliITA0000
55CesariniITA0000
55D'AvelloITA0000
55RojasPUR0000
55ArminiITA0000
55PieropanITA0000
55PusicSRB0000
55CastilloDOM0000
55GeneraliITA0000
55AdigweITA0000
55SaviolaITA0000
55BiondiITA0000
55TalamontiITA0000
55BocchiITA0000
55MonteneriITA0000
55MarchiITA0000
55MorettiITA0000
55FeduzziITA0000
55BrezzaITA0000
55SordoniITA0000
55MazzilliITA0000
55KobzarRUS0000
55CarcianiITA0000
55FiniITA0000
55AilamaCUB0000
55De CaroITA0000
55BoscarelloITA0000
55BaccariniITA0000
55BagarottiITA0000
55FioraniITA0000
55RicciITA0000
55OrthmannGER0000
55BernasconiITA0000
55DrakichCAN0000
55ChildCAN0000
55BazzanITA0000
55BorgiattinoITA0000
55NovelloITA0000
55MancastroppaITA0000
55BuffoneITA0000
55JatzkoGER0000
55AliottaITA0000
55CannoneITA0000
55PericoITA0000
55TedeschiITA0000
55Ter BruggeNED0000
55BadioliITA0000
55StampattiITA0000
55FabbriITA0000
55RossiITA0000
55ValmaccoITA0000
55IoniITA0000
55BonfantiITA0000
55NowakowskaPOL0000
55PatrignaniITA0000
55RivaITA0000
55BadalamentiITA0000
55MorianITA0000
55MagniITA0000
55PedrolliITA0000
55BorghiITA0000
55GiovagnoliITA0000
55GiacomelloITA0000