Lega Volley Femminile A1 2023 - Best Attackers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1EgonuITA52512748817.5046.051140
2HaakSWE4925640815.3851.46956
3AntropovaITA4819049315.5245.211064
4BiciALB46810065716.7138.201225
5AkimovaRUS41910443613.5243.69959
6SmarzekPOL4006652215.3840.49988
7MingardiITA3897166413.8934.611124
8AlsmeierGER3546047813.6239.69892
9LorraynaBRA3449247513.2337.76911
10A. SkinnerUSA3305341211.7941.51795
11GrobelnaBEL3155544611.2538.60816
12Zhu T.CHN3132438210.1043.53719
12IshikawaJPN3135842512.5239.32796
13DegradiITA3036039410.8240.03757
14BracchiITA2987440611.4638.30778
15DavyskibaBLR2938143911.2736.04813
16De HoogUSA2907444411.1535.89808
17StigrotGER2644839910.1537.13711
18SorokaiteITA252664579.0032.52775
19BosettiITA249433578.3038.37649
20RiveroESP246494038.7935.24698
21CookUSA240332537.7445.63526
22StorckSUI238473358.5038.39620
23HerbotsBEL227273257.3239.21579
24LeeUSA2234924913.9442.80521
25AkrariITA218151847.7952.28417
26NémethHUN216412847.7139.93541
27UngureanuROU2136026311.8339.74536
28SyllaITA209362717.2140.50516
29SzakmáryHUN207372836.4739.28527
30EnweonwuITA206572917.9237.18554
31PerinelliITA205512607.8839.73516
32MelliITA196383437.0033.97577
33MichielettoITA194383427.4633.80574
34KingdonUSA193372886.6637.26518
35LanierUSA191292315.9742.35451
35ShcherbanRUS191423347.3533.69567
36BuijsNED187282736.4538.32488
37PivaITA184473257.0833.09556
38PlummerUSA178301595.9348.50367
39LualdiITA177141736.8148.63364
40HaakSWE173382766.9235.52487
41ZakchaiouCYP171141275.9054.81312
42NerviniITA169372926.5033.94498
43AleksicSRB168241636.0047.32355
44DanesiITA163171145.4355.44294
45SartoriITA162291316.2350.31322
46AdelusiITA155442239.6936.73422
47KraidubaUKR151462075.8137.38404
48LohuisNED149151645.7345.43328
48KubikUSA149392755.7332.18463
49CazauteFRA148202094.9339.26377
50Ana BeatrizBRA143221695.7242.81334
50PolderNED143151725.1143.33330
51RóżańskiPOL137312235.2735.04391
51KippUSA1371820312.4538.27358
52AnthouliGRE133222024.7537.25357
53LubianITA132141084.1251.97254
54MasonITA131392454.6831.57415
55ButiganCRO130301465.0042.48306
56BonifacioITA12761014.2354.27234
57FrosiniITA126452204.8532.23391
58SylvesFRA123231244.7345.56270
59RettkeUSA1223914.0756.48216
60MarkovaRUS1202311810.9145.98261
61FahrITA11615733.8756.86204
61OmoruyiITA116241584.4638.93298
62HallUSA114201014.3848.51235
63CarolBRA108111093.4847.37228
64RuddinsUSA107111413.4541.31259
64GrazianiITA10719704.1254.59196
64LauraBEL1079883.5752.45204
64CarlettiITA107282404.1228.53375
65ChirichellaITA10420963.3547.27220
65MelandriITA10491144.0045.81227
65RoslandyVEN104271844.0033.02315
66DaalderopNED102151353.4040.48252
66WeitzelGER10291043.6447.44215
66KoshelevaRUS102101643.6436.96276
67ManfrediniITA10015963.8547.39211
68BajemaUSA92211763.0731.83289
68GiovanniniITA92311583.2932.74281
69GennariITA9171242.8440.99222
70GardiniITA90131363.2137.66239
71WashingtonUSA896572.8758.55152
72PlakNED871012217.4039.73219
73OlivottoITA86101133.3141.15209
73CandiITA867862.8748.04179
74MazzaroITA8581123.2741.46205
75CagninITA83171263.1936.73226
76AngelinaITA75201012.8838.27196
76SchwanUSA75141712.6828.85260
77LazicSWE73331372.8130.04243
78CambiITA7211532.5752.94136
79SquarciniITA719492.2955.04129
80RucliITA709672.5047.95146
81Nwakalor LITA6611792.1342.31156
82De KruijfNED625591.9449.21126
82GrayITA6215902.1437.13167
83MalualITA5917761.9738.82152
83FolieITA598442.0353.15111
84AlbertiITA583521.9351.33113
84StivrinsUSA588782.9040.28144
85PianiITA557861.7237.16148
86ManciniITA5410811.9337.24145
87CiarrocchiITA515811.8237.23137
88EdwardsUSA5016802.0034.25146
89MarconatoITA494591.8843.75112
89MalinovITA498441.6948.51101
89ObossaITA4912551.8842.24116
90MolinaroITA484601.8542.86112
91OrroITA475451.7448.4597
92HancockUSA426551.6840.78103
93GennariITA415341.5851.2580
93TanaseITA4113591.5836.28113
94GiulianiITA4071211.5423.81168
95VillaniITA379601.4834.91106
96MorettoITA348551.3135.0597
96OgnjenovicSRB344321.1048.5770
96BoldiniITA345411.3142.5080
97ScholtenNED339564.1233.6798
98CecconelloITA325231.1453.3360
99Große ScharmannGER3113441.1135.2388
99FieldsUSA3111792.5825.62121
100DiopITA306480.9735.7184
101BosioITA283180.8857.1449
102MadanCUB279391.0036.0075
103WołoszPOL242180.7554.5544
103ZagoITA2412402.1831.5876
103AcciarriITA246190.9648.9849
103BechisITA247350.8636.3666
104SobolskaPOL222240.8845.8348
105GatesUSA203251.6741.6748
105DijkemaNED206240.7140.0050
106PistolesiITA194650.7321.5988
107KapralovaRUS167440.5223.8867
108IgiedeUSA150155.0050.0030
109GuiducciITA133200.5036.1136
110CosiITA121230.4333.3336
111AilamaCUB113170.7935.4831
112JatzkoGER102110.9143.4823
113BovoITA9280.3547.3719
114StoccoITA7180.3743.7516
114GuidiITA7090.2243.7516
114AveniaITA7240.2753.8513
114ColomboITA7230.2758.3312
114FitzmorrisUSA76370.2814.0050
115BuggUSA6170.1942.8614
115ScolaITA6250.2346.1513
116Di IulioITA5190.1733.3315
117KoneITA4120.1457.147
117BartolucciITA4150.1240.0010
117SignorileITA42250.1512.9031
118BattistoniITA32100.1220.0015
118PrandiITA30110.1021.4314
118ValkovaCZE3270.1225.0012
118Ter BruggeNED3080.6027.2711
119PasquinoITA2020.0850.004
119BussoliITA20120.1214.2914
119KobzarRUS2040.1233.336
120Del FreoITA1120.3325.004
120ProvaroniITA1010.0450.002
120D'OdoricoITA1181.0010.0010
121De GennaroITA0000
121BardaroITA0000
121ParlangeliITA0000
121MistrettaITA0000
121MerloITA0000
121GayITA0000
121RibechiITA0000
121LeonardiITA0000
121AgrifoglioITA0110.000.002
121ParrocchialeITA0000
121PiciocchiITA0000
121CeasarUSA0130.000.004
121ZannoniITA0010.000.001
121RolandoITA0000
121MorelloITA0040.000.004
121SpiritoITA0000
121PapaITA0120.000.003
121De NardiITA0000
121FersinoITA0000
121MelisTUR0240.000.006
121DavoliITA0000
121FaraoneITA0000
121De BortoliITA0000
121ScialancaITA0000
121CecchettoITA0000
121CicolaITA0000
121BelussiITA0000
121PassaroITA0000
121PanetoniITA0000
121BorelliITA0000
121FerraraITA0000
121ValoppiITA0010.000.001
121MuziITA0010.000.001
121Di MarioITA0000
121RostagnoITA0000
121MoroITA0000
121CameraITA0000
121ThiorITA0000
121FerrarioITA0000
121ScognamilloITA0000
121CrevennaITA0000
121Wang S.M.CHN0010.000.001
121OrsoITA0000
121FratiniITA0000
121TonelliITA0000
121CesariniITA0000
121D'AvelloITA0000
121RojasPUR0000
121ArminiITA0000
121PieropanITA0000
121PusicSRB0000
121CastilloDOM0010.000.001
121GeneraliITA0000
121AdigweITA0000
121SaviolaITA0000
121BiondiITA0000
121TalamontiITA0000
121BocchiITA0000
121MonteneriITA0000
121MarchiITA0000
121MorettiITA0000
121FeduzziITA0000
121BrezzaITA0000
121SordoniITA0000
121MazzilliITA0000
121CarcianiITA0000
121FiniITA0000
121De CaroITA0000
121BoscarelloITA0000
121BaccariniITA0000
121BagarottiITA0000
121FioraniITA0000
121RicciITA0000
121OrthmannGER0000
121BernasconiITA0000
121DrakichCAN0000
121ChildCAN0000
121BazzanITA0000
121BorgiattinoITA0000
121NovelloITA0000
121MancastroppaITA0000
121BuffoneITA0000
121AliottaITA0000
121CannoneITA0000
121PericoITA0000
121TedeschiITA0000
121BadioliITA0000
121StampattiITA0000
121FabbriITA0000
121RossiITA0000
121ValmaccoITA0000
121IoniITA0000
121BonfantiITA0000
121NowakowskaPOL0000
121PatrignaniITA0000
121RivaITA0000
121BadalamentiITA0000
121MorianITA0000
121MagniITA0000
121PedrolliITA0000
121BorghiITA0000
121GiovagnoliITA0000
121GiacomelloITA0000