Volleyball Olympic Qualifying Tournament - Women's best blockers statistics.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamBlokistuff-blocksBłędySEOdbiciaREBŚrednia na meczaverage-per-matchSkuteczność %EfficOgółemTA
1MaglioCAN2639413.71-12.26106
2DanesiITA2525313.570.0081
3Wang Y.Y.CHN2423363.431.2083
3HerreraARG2430363.43-6.6790
4ThaisaBRA2328363.29-5.7587
4WeitzelGER2328373.29-5.6888
5J. MartinezDOM2230433.14-8.4295
6FarriolARG2120333.001.3574
6KornelukPOL2136363.00-16.1393
6StysiakPOL2132293.00-13.4182
6AntropovaITA2113223.0014.2956
7AleksicSRB2022312.86-2.7473
7OgboguUSA2030492.86-10.1099
7SchölzelGER2037352.86-18.4892
8MilošićSLO1913232.7110.9155
9RojasPUR1817372.571.3972
9OrtizPUR1833412.57-16.3092
10JanssensBEL1614172.294.2647
10RettkeUSA1629362.29-16.0581
11UriasMEX1419372.00-7.1470
11KoulisianiCZE1424252.00-15.8763
11KrivoshiyskaBUL1421342.00-10.1469
11PlaninšecSLO1427372.00-16.6778
11HoyoungKOR1420182.00-11.5452
12Yuan X.Y.CHN1320261.86-11.8659
12ŠiftarSLO131391.860.0035
13BaijensNED1222431.71-12.9977
13DaalderopNED1211161.712.5639
13B. SaykovaBUL1221341.71-13.4367
13BaladınTUR121691.71-10.8137
13CookUSA1215131.71-7.5040
13DayanaCOL1214121.71-5.2638
13SheillaCOL1222291.71-15.8763
14BoskovicSRB1119201.57-16.0050
14AriasDOM1129241.57-28.1264
14PlakNED1114231.57-6.2548
14Gong X.Y.CHN1123221.57-21.4356
14VargasTUR118171.578.3336
14WatanabeJPN1116221.57-10.2049
14LarsonUSA1113151.57-5.1339
14ŁukasikPOL111081.573.4529
15B. MartinezDOM1021161.43-23.4047
15Gonzalez-LopezDOM1017171.43-15.9144
15OrvosovaCZE1019361.43-13.8565
15DorsmanUKR1038461.43-29.7994
15GüneşTUR1014251.43-8.1649
15AbercrombiePUR1017231.43-14.0050
15DianaBRA109161.432.8635
15StigrotGER1016211.43-12.7747
15CzyrniańskaPOL10481.4327.2722
16Van AvermaetBEL913251.29-8.5147
16ErdemTUR917261.29-15.3852
16RosamariaBRA915191.29-13.9543
16Montes P.PER99151.500.0033
16AlsmeierGER918101.29-24.3237
17JoleSRB815211.14-15.9144
17PavlovaCZE816211.14-17.7845
17Li Y.Y.CHN814171.14-15.3839
17MeliushkynaUKR89191.14-2.7836
17SharhorodskaUKR812171.14-10.8137
17PaskovaBUL812111.14-12.9031
17CarolBRA87111.143.8526
17YamadaJPN815181.14-17.0741
17ThompsonUSA816181.14-19.0542
17N. ThatdaoTHA817461.14-12.6871
18BusaSRB71091.00-11.5426
18TopeteMEX78121.00-3.7027
18MlejnkovaCZE710181.00-8.5735
18HavelkovaCZE79111.00-7.4127
18Van AalenNED716231.00-19.5746
18KalaçTUR79151.00-6.4531
18GabiBRA71381.00-21.4328
18RodriguezPER76131.003.8526
18JurczykPOL719171.00-27.9143
19CastroMEX69170.86-9.3832
19HodanovaCZE6430.8615.3813
19Van RykCAN619280.86-24.5353
19WhiteCAN620260.86-26.9252
19GrayCAN612210.86-15.3839
19BrieCAN614190.86-20.5139
19MaievskaUKR612160.86-17.6534
19F. GamezMEX617131.00-30.5636
19MartinBEL64100.8610.0020
19VictoriaPUR6790.86-4.5522
19KisyBRA6850.86-10.5319
19BergmannBRA67110.86-4.1724
19KogaJPN610190.86-11.4335
19AiriJPN6770.86-5.0020
19CarliniUSA614150.86-22.8635
19MairaCOL626260.86-34.4858
19AmandaCOL621210.86-31.2548
19KästnerGER69180.86-9.0933
19K. AjcharapornTHA618210.86-26.6745
19M. Chatchu-OnTHA61580.86-31.0329
19WitkowskaPOL65140.864.0025
19BosioITA69200.86-8.5735
20PopovicSRB512160.71-21.2133
20MirkovicSRB5280.7120.0015
20EveDOM58120.71-12.0025
20KnollemaNED5550.710.0015
20Diao L.Y.CHN523220.71-36.0050
20Wu M.J.CHN5630.71-7.1414
20MilenkoUKR59150.71-13.7929
20Van GestelBEL56130.71-4.1724
20StragierBEL59120.71-15.3826
20YordanovaBUL57130.71-8.0025
20BarakovaBUL514190.71-23.6838
20ÖzbayTUR511160.71-18.7532
20E. ŞahinTUR53100.7111.1118
20AydınTUR5420.719.0911
20KarakurtTUR55100.710.0020
20CugnoARG59190.71-12.1233
20HayashiJPN57170.71-6.9029
20IshikawaJPN5330.7118.1811
20WashingtonUSA5550.710.0015
20LauraCOL56100.71-4.7621
20DrewniokGER58170.71-10.0030
20B. HattayaTHA529240.71-41.3858
20PacakPOL5240.7127.2711
20JuahKOR5580.710.0018
20EunjinKOR59180.71-12.5032
21KneiflovaCZE415100.57-37.9329
21LohuisNED420300.57-29.6354
21JasperNED416110.57-38.7131
21JohnsonCAN4990.57-22.7322
21Wang Y.L.CHN413150.57-28.1232
21DanchakUKR41590.57-39.2928
21LemmensBEL411170.57-21.8832
21MarinovaBUL48110.57-17.3923
21AkmanTUR4760.57-17.6517
21CebecioğluTUR4470.570.0015
21RobertaBRA410170.57-19.3531
21InoueJPN46110.57-9.5221
21SanchezPER47120.57-13.0423
21Ana KarinaCOL413200.57-24.3237
21S. ThanachaTHA4470.570.0015
21B. JaraspornTHA4680.57-11.1118
21LubianITA426220.57-42.3152
21SyllaITA412110.57-29.6327
22UzelacSRB31060.43-36.8419
22OgnjenovicSRB314140.43-35.4831
22LozoSRB310110.43-29.1724
22BongaertsNED3570.43-13.3315
22VazquezPUR312110.43-34.6226
22SantiagoPUR3470.43-7.1414
22SekiJPN35190.43-7.4127
22GuerreroPER317150.43-40.0035
22VigilPER310140.43-25.9327
22EmontsGER3770.43-23.5317
22S. WipaweeTHA3680.43-17.6517
22FedusioPOL3010.4375.004
22WołoszPOL310160.43-24.1429
22Lorber FijokSLO31390.43-40.0025
22ZatkovicSLO3750.43-26.6715
22VillaniITA3560.43-14.2914
22PietriniITA3450.43-8.3312
22SquarciniITA316140.43-39.3933
22SohwiKOR310130.43-26.9226
23LazovicSRB2250.290.009
23RiveraMEX213120.29-40.7427
23MarquezMEX23100.29-6.6715
23MarteDOM219370.29-29.3158
23ValkovaCZE220120.29-52.9434
23TimmermanNED217150.29-44.1234
23Gao Y.CHN2300.29-20.005
23DymarUKR2390.29-7.1414
23KrenickyBEL22120.290.0016
23TainaraBRA2340.29-11.119
23BulaichARG210110.29-34.7823
23MayerARG216250.29-32.5643
23FortunaARG2540.29-27.2711
23De La PeñaPER2580.29-20.0015
23RojasPER2970.29-38.8918
23Maria AlejandraCOL214130.29-41.3829
23G. PornpunTHA210160.29-28.5728
23T.NootsaraTHA2030.2940.005
23WenerskaPOL21160.29-47.3719
23RóżańskiPOL214100.29-46.1526
23MlakarSLO2370.29-8.3312
23PogacarSLO2110.2925.004
23Nwakalor S.ITA2010.2966.673
23DahyeonKOR27120.29-23.8121
24BjelicaSRB1670.14-35.7114
24RodriguezMEX16130.14-25.0020
24VelaMEX1270.14-10.0010
24G. GonzalezDOM1240.14-14.297
24Peña IsabelDOM19260.14-22.2236
24BrancuskaCZE1690.14-31.2516
24DijkemaNED1100.140.002
24DambrinkNED1020.1433.333
24MarringNED1240.14-14.297
24OgomsCAN1350.14-22.229
24PellandCAN1000.14100.001
24KurtagićSRB1200.33-33.333
24Van de Vyver J.BEL1170.140.009
24StoyanovaBUL1350.14-22.229
24KoevaBUL1010.1450.002
24GunchevaBUL1440.14-33.339
24RiveraPUR125300.14-42.8656
24MaiaraBRA1010.1450.002
24NaianeBRA1000.14100.001
24NizetichARG1750.14-46.1513
24SalinasARG1530.14-44.449
24MercadoARG1930.14-61.5413
24MuñozPER1010.1450.002
24AlmeidaPER1350.14-22.229
24PlummerUSA1220.14-20.005
24MaaseGER1120.140.004
24J. SasipapronTHA1000.14100.001
24NajdičSLO18100.14-36.8419
24Velikonja GrbacSLO1850.14-50.0014
24DainKOR115110.14-51.8527
24JungwonKOR1440.14-33.339
24JeongahKOR1580.14-28.5714
24SeonwooKOR1240.14-14.297
24SeungjuKOR1680.14-33.3315
24MinjiKOR1350.14-22.229
24HanbiKOR1280.14-9.0911
25JaksicSRB0000
25PusicSRB0000
25JegdicSRB0000
25MartinezMEX0420.00-66.676
25SotoMEX0000
25LanderosMEX0000
25MuñozMEX0210.00-66.673
25PeraltaDOM0320.00-60.005
25CastilloDOM0000
25A. RodriguezDOM0000
25GuillenDOM0000
25De La CruzDOM0640.00-60.0010
25Martinez-CaroDOM0000
25BukovskaCZE0400.00-100.004
25DigrinovaCZE0000
25DostalovaCZE0000
25KolarovaCZE0000
25PelikanovaCZE0110.00-50.002
25KnipNED0000
25ReesinkNED0000
25SavardCAN0000
25MurmannCAN0000
25MitrovicCAN0120.00-33.333
25JosephCAN0020.000.002
25JostCAN0000
25HeppellCAN0100.00-100.001
25Yang H.Y.CHN0000
25Zhong H.CHN0000
25Zheng Y.X.CHN0000
25Ding X.CHN0010.000.001
25Ni F.F.CHN0000
25Wang M.J.CHN0000
25LutsenkoUKR0000
25NiemtsevaUKR0000
25OliinykUKR0000
25KhoberUKR0410.00-80.005
25KraidubaUKR0270.00-22.229
25KOTARUKR0000
25KodolaUKR0170.00-12.508
25Van SasBEL0000
25DemeyerBEL0120.00-33.333
25CosBEL0000
25RampelbergBEL0000
25KoulbergBEL0020.000.002
25DebouckBEL0000
25BechevaBUL0500.00-100.005
25PashkulevaBUL0000
25DokovaBUL0000
25DudovaBUL0010.000.001
25AngelovaBUL0010.000.001
25ÖrgeTUR0000
25AközTUR0000
25AykaçTUR0000
25FuentesPUR0210.00-66.673
25VenegasPUR0000
25CesteroPUR0100.00-100.001
25HernandezPUR0200.00-100.002
25CeramePUR0000
25VelezPUR0000
25NyemeBRA0000
25Pri DaroitBRA0010.000.001
25NatinhaBRA0000
25VeraARG0330.00-50.006
25NosachARG0100.00-100.001
25RizzoARG0000
25GraffARG0030.000.003
25PelozoARG0000
25FukudomeJPN0000
25TanakaJPN0000
25TamakiJPN0200.00-100.002
25IrisawaJPN0020.000.002
25NishimuraJPN0000
25WadaJPN0310.00-75.004
25ShanaiyaPER0000
25PatiñoPER0000
25OrtizPER0630.00-66.679
25YabarPER0000
25SanchezPER0000
25Wong-OrantesUSA0000
25FranttiUSA0110.00-50.002
25HentzUSA0000
25DrewsUSA0970.00-56.2516
25A. SkinnerUSA0000
25EvansUSA0110.00-50.002
25Laura ZCOL0000
25JulianaCOL0000
25SofiaCOL0030.000.003
25CamilaCOL0000
25DorisCOL0000
25MontoyaCOL0000
25KatherinCOL0000
25CesarGER0000
25PoganyGER0000
25StautzGER0020.000.002
25CekulaevGER0010.000.001
25StrubbeGER0100.00-100.001
25StraubeGER0000
25P. PiyanutTHA0000
25K. PimpichayaTHA010110.00-47.6221
25T. WimonratTHA0010.000.001
25N. JidapaTHA0000
25StenzelPOL0000
25GałkowskaPOL0340.00-42.867
25SzczygłowskaPOL0000
25PuceljSLO0430.00-57.147
25MazejSLO0000
25KukmanSLO0010.000.001
25BankoSLO0000
25RamićSLO0000
25DegradiITA0010.000.001
25FersinoITA0000
25ParrocchialeITA0000
25GennariITA0230.00-40.005
25Nwakalor L.ITA0000
25JiwonKOR0420.00-66.676
25YeongyeonKOR0000