Volleyball Olympic Qualifying Tournament - Men's best blockers statistics.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamBlokistuff-blocksBłędySEOdbiciaREBŚrednia na meczaverage-per-matchSkuteczność %EfficOgółemTA
1FlavioBRA2430233.43-7.7977
2Loser BrunoARG2247263.14-26.3295
3GalassiITA2126173.00-7.8164
3DolaEGY2129303.00-10.0080
4ConcepcionCUB1924242.71-7.4667
5BedirhanTUR1824262.57-8.8268
6HadravaCZE1712152.4311.3644
6ZerbaARG1729192.43-18.4665
6DerooBEL1714172.436.2548
6D'heerBEL1727152.43-16.9559
7LucasBRA1539322.14-27.9186
7SemeniukUKR1514302.141.6959
7HaapaniemiFIN1532202.14-25.3767
7SchnitzerCAN1531242.14-22.8670
8PapeQAT1435202.00-30.4369
8MohammadIRI1434182.00-30.3066
8NedeljkovićSRB142092.00-13.9543
8PlakNED1427212.00-20.9762
8CoolmanBEL1431212.00-25.7666
9BelalQAT1331291.86-24.6673
9KolevBUL1319301.86-9.6862
10KozamernikSLO1225281.71-20.0065
10M. LagumdzijaTUR1219191.71-14.0050
10JokelaFIN129141.718.5735
10ReggersBEL1224141.71-24.0050
10Zhang J.Y.CHN1215141.71-7.3241
10SokolovBUL1220151.71-17.0247
11GiannelliITA1112201.57-2.3343
11GrozerGER1112131.57-2.7836
11PajenkSLO1119351.57-12.3165
11GüneşTUR1116171.57-11.3644
11MatićTUR1122201.57-20.7553
11DefalcoUSA1113121.57-5.5636
11DemyanenkoCAN1117191.57-12.7747
11MaarCAN1130241.57-29.2365
11FornalPOL11791.5714.8127
11Li Y.Z.CHN1125161.57-26.9252
11GrozdanovBUL1122281.57-18.0361
12KrickGER1020151.43-22.2245
12SynytsiaUKR1010141.430.0034
12A.SeoudyEGY1031151.43-37.5056
12SuihkonenFIN101391.43-9.3832
12BednorzPOL101341.43-11.1127
12KochanowskiPOL1023261.43-22.0359
13HonoratoBRA98101.293.7027
13MichielettoITA91871.29-26.4734
13SanguinettiITA916331.29-12.0758
13BrehmeGER933231.29-36.9265
13YantCUB912111.29-9.3832
13Ben Romdhane.OTUN924101.29-34.8843
13IvovićSRB9771.298.7023
13RanJPN917121.29-21.0538
13ZhbankovFIN923261.29-24.1458
13VicentinARG98101.293.7027
13RodriguezMEX99231.290.0041
13LoeppkyCAN922141.29-28.8945
14EsfandiarIRI814171.14-15.3839
14SchottGER812191.14-10.2639
14ThondikeCUB81681.14-25.0032
14JendrykUSA86181.146.2532
14ChristensonUSA812231.14-9.3043
14SmithUSA816131.14-21.6237
14ElhossinyEGY81881.14-29.4134
14IshikawaJPN812121.14-12.5032
14SzwarcCAN819151.14-26.1942
14HuberPOL831221.14-37.7061
14AtanasovBUL810171.14-5.7135
15BobbyQAT78101.00-4.0025
15ZajicekCZE718121.00-29.7337
15KazemiIRI714111.00-21.8832
15MassoCUB7981.00-8.3324
15KovalovUKR716141.00-24.3237
15ShchurovUKR735211.00-44.4463
15MožičSLO718121.00-29.7337
15Ben Slimene KTUN78161.00-3.2331
15Agrebi OTUN722171.00-32.6146
15PodraščaninSRB71441.00-28.0025
15AndersonUSA77161.000.0030
15OnoderaJPN718161.00-26.8341
15ParkinsonNED720251.00-25.0052
15DesmetBEL71191.00-14.8127
15Yu Y.T.CHN71661.00-31.0329
15Peng S.K.CHN715121.00-23.5334
16MubarakQAT617170.86-27.5040
16RinaldiITA6550.866.2516
16SeyedIRI630110.86-51.0647
16TaboadaCUB6350.8621.4314
16HerreraCUB612100.86-21.4328
16LopezCUB614170.86-21.6237
16Kadhi ATUN620160.86-33.3342
16A. LagumdzijaTUR611140.86-16.1331
16EnsingUSA6430.8615.3813
16YoussefEGY612160.86-17.6534
16NishidaJPN61270.86-24.0025
16KentaroJPN620141.00-35.0040
16MarttilaFIN617130.86-30.5636
16NimirNED67110.86-4.1724
16Ter MaatNED6780.86-4.7621
16KaczmarekPOL611160.86-15.1533
16LeonPOL6680.860.0020
16Wang D.C.CHN61580.86-31.0329
16Yu Y.C.CHN61560.86-33.3327
17BrunoBRA515110.71-32.2631
17RomanòITA514140.71-27.2733
17VasinaCZE521210.71-34.0447
17JavadIRI5720.71-14.2914
17ReichertGER5970.71-19.0521
17PoluianUKR5990.71-17.3923
17Ben Youssef MTUN51070.71-22.7322
17PerićSRB5490.715.5618
17Mašulović N.SRB5370.7113.3315
17GürbüzTUR5340.7116.6712
17RussellUSA5770.71-10.5319
17R.HaikalEGY521160.71-38.1042
17HerrCAN515110.71-32.2631
17SemeniukPOL51160.71-27.2722
17SeganovBUL5650.71-6.2516
17A. NikolovBUL51690.71-36.6730
18LucarelliBRA419160.57-38.4639
18DarlanBRA411130.57-25.0028
18JanouchCZE413120.57-31.0329
18SpulakCZE425120.57-51.2241
18PolakCZE412170.57-24.2433
18JelvehIRI417120.57-39.3933
18AminIRI4740.57-20.0015
18TilleGER41290.57-32.0025
18MaaseGER4260.5716.6712
18ČebuljSLO413130.57-30.0030
18KrsmanovićSRB49100.57-21.7423
18TodorovićSRB415140.57-33.3333
18GulmezogluTUR420100.57-47.0634
18AverillUSA415170.57-30.5636
18YamauchiJPN41480.57-38.4626
18NikulaFIN4470.570.0015
18ConteARG41490.57-37.0427
18KukartsevARG4630.57-15.3813
18ParraMEX49180.57-16.1331
18MendozaMEX4680.57-11.1118
18KeeminkNED414130.57-32.2631
18Van BerkelCAN4970.57-25.0020
18KłosPOL415140.57-33.3333
18JanuszPOL44170.570.0025
18BołądźPOL4830.57-26.6715
18RottyBEL4750.57-18.7516
18Jiang C.CHN41280.57-33.3324
19AlanBRA3890.43-25.0020
19RenanQAT31070.43-35.0020
19RaimiQAT316140.43-39.3933
19BovolentaITA3260.439.0911
19MoscaITA3440.43-9.0911
19SotolaCZE31170.43-38.1021
19NasriIRI39120.43-25.0024
19KrageGER3230.4312.508
19GutierrezCUB3350.430.0011
19AlonsoCUB322230.43-39.5848
19TupchiiUKR311120.43-30.7726
19Mrabet. MTUN3130.4328.577
19KujundžićSRB3850.43-31.2516
19HoltUSA311130.43-29.6327
19AsranEGY3740.43-28.5714
19IssaEGY3920.43-42.8614
19Lima B.ARG318110.43-46.8832
19De CeccoARG31650.43-54.1724
19PalonskyARG31270.43-40.9122
19FuentesMEX37100.43-20.0020
19JornaNED31490.43-42.3126
19WiltenburgNED3990.43-28.5721
19WalshCAN3350.430.0011
19ŚliwkaPOL3540.43-16.6712
19ŁomaczPOL3420.43-11.119
19AsparuhovBUL3990.43-28.5721
19S. NikolovBUL3660.43-20.0015
20GalabovCZE21190.29-40.9122
20SalehiIRI2210.290.005
20KarlitzekGER2770.29-31.2516
20PlotnytskyiUKR2430.29-22.229
20PlaninšičSLO2770.29-31.2516
20VinčićSLO214100.29-46.1526
20Z. ŠternSLO2660.29-28.5714
20MujanovićSLO2160.2911.119
20B.Othmen M.TUN2950.29-43.7516
20Nagga H.TUN2670.29-26.6715
20AtanasijevićSRB2690.29-23.5317
20Ma'aUSA23120.29-5.8817
20JaeschkeUSA26100.29-22.2218
20MuagututiaUSA2420.29-25.008
20YousefEGY21350.29-55.0020
20DeyoEGY212100.29-41.6724
20SekitaJPN28120.29-27.2722
20TervaporttiFIN2480.29-14.2914
20LarryJPN2122.0020.005
20Martinez FranchiARG2470.29-15.3813
20LopezMEX21290.29-43.4823
20GonzalezMEX211100.29-39.1323
20GarciaMEX2230.290.007
20HoagCAN2350.29-10.0010
20D'HulstBEL2550.29-25.0012
20Zhang G.H.CHN2250.290.009
20N. PenchevBUL2560.29-23.0813
20PetkovBUL2450.29-18.1811
21OtávioBRA1440.14-33.339
21FernandoBRA1230.14-16.676
21A. BakryQAT1000.14100.001
21CortesiaITA1020.1433.333
21LaviaITA113120.14-46.1526
21LicekCZE1640.14-45.4511
21SrbCZE1500.14-66.676
21PoriyaIRI1130.140.005
21KampaGER1310.33-40.005
21RöhrsGER1120.140.004
21ZimmermannGER1200.25-33.333
21ŠtalekarSLO1120.140.004
21UrnautSLO11180.17-50.0020
21Karamosli ETUN1440.14-33.339
21Mbareki S.TUN1200.14-33.333
21Ben Taher.MTUN1350.14-22.229
21BostanTUR1530.14-44.449
21EkşiTUR18100.14-36.8419
21AtliTUR1100.140.002
21M.ElmahdyEGY1380.14-16.6712
21MiyauraJPN111100.14-45.4522
21TomitaJPN1220.14-20.005
21IvanovFIN1240.14-14.297
21BacaMEX1460.14-27.2711
21Van GarderenNED1620.14-55.569
21Ter HorstNED1960.14-50.0016
21TuinstraNED1830.14-58.3312
21EshenkoCAN1120.140.004
21ThysBEL1000.14100.001
21Wang H.B.CHN1200.14-33.333
21Dai Q.Y.CHN1960.14-50.0016
22L. BergmannBRA0000
22AdrianoBRA0830.00-72.7311
22MaiqueBRA0000
22ThalesBRA0000
22JudsonBRA0000
22WaleedQAT0340.00-42.867
22MilosQAT0410.00-80.005
22OsmanQAT0120.00-33.333
22NikolaQAT0240.00-33.336
22A. JamalQAT0000
22A. AbdelwahabQAT0000
22NajiQAT0000
22BalasoITA0000
22SbertoliITA0010.000.001
22ScanferlaITA0000
22BottoloITA0000
22PfefferCZE0000
22MonikCZE0000
22TrojanowiczCZE0000
22SvobodaCZE0000
22HazratIRI0000
22VadiIRI08140.00-36.3622
22ShahroozIRI0650.00-54.5511
22ArmanIRI0000
22FrommGER0120.00-33.333
22KaliberdaGER0000
22ZengerGER0000
22MergarejoCUB0320.00-60.005
22Roman GarciaCUB0000
22J. GutierrezCUB0100.00-100.001
22GorguetCUB0000
22WilsonCUB0000
22MazenkoUKR0010.000.001
22OstapenkoUKR0000
22KanaievUKR0000
22YevstratovUKR0410.00-80.005
22KucherUKR0000
22BoikoUKR0000
22KisiliukUKR0100.00-100.001
22TomanSLO0000
22BračkoSLO0000
22KonciljaSLO0000
22KovačičSLO0000
22Korbosli TTUN0000
22Bouguerra.ATUN0040.000.004
22Hmissi STUN0000
22KovačevićSRB0520.00-71.437
22KapurSRB0000
22BatakSRB0100.00-100.001
22LuburićSRB0480.00-33.3312
22KrsteskiSRB0000
22AydinTUR0110.00-50.002
22BayraktarTUR0000
22TayazTUR0100.00-100.001
22DöneTUR0000
22DagostinoUSA0000
22E. ShojiUSA0000
22A.EllakanyEGY0630.00-66.679
22M. RedaEGY0000
22M.RamadanEGY0000
22Seif AbedEGY0000
22OtsukaJPN0230.00-40.005
22OgawaJPN0000
22YamamotoJPN0000
22RyuJPN0100.00-100.001
22KaiJPN0010.000.001
22HänninenFIN0110.00-50.002
22FinlandFIN0000
22NiinivaaraFIN0110.00-50.002
22BreilinFIN0000
22PorkkaFIN0000
22Mäkinen SFIN0010.000.001
22Sanchez PagesARG0010.000.001
22GallegoARG0000
22DananiARG0000
22Armoa MorelARG0000
22RamosARG0010.000.001
22HernandezMEX0600.00-100.006
22BravoMEX0000
22Lopez B.MEX0100.00-100.001
22ChavezMEX0000
22IzaguirreMEX0000
22MilantonyMEX0000
22Van Der EntNED0100.00-100.001
22MeijsNED0010.000.001
22KlokNED0000
22AndringaNED0000
22HoferCAN0000
22LuiCAN0000
22CanhamCAN0100.00-100.001
22CurrieCAN0000
22PopiwczakPOL0000
22ZatorskiPOL0000
22CoxBEL0180.00-11.119
22V. HoyweghenBEL0000
22Van de VeldeBEL0000
22PerinBEL0000
22FransenBEL0000
22Verwimp K.BEL0000
22Yang Y.M.CHN0000
22Qu Z.S.CHN0000
22Miao R.T.CHN0000
22Wang B.CHN0100.00-100.001
22ChavdarovBUL0000
22BozhilovBUL0000
22DobrevBUL0000