VNL 2024 - Men's best diggers statistics.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamDigsgreat-saveBłędySEPrzyjęciaRecŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1DananiARG10449710.4065.00160
2ThalesBRA812978.1069.23117
3KovačičSLO7648107.6056.72134
4DöneTUR7336127.3060.33121
5GrebennikovFRA693766.9061.61112
6GravenGER684286.8057.63118
7BalasoITA6732128.3860.36111
8LuiCAN6628156.6060.55109
9BozhilovBUL6539116.5056.52115
10LoeppkyCAN6420106.4068.0994
11Roman GarciaCUB623956.2058.49106
11YantCUB622496.2065.2695
12LucarelliBRA5929117.3859.6099
12ArmanIRI5931125.3657.84102
13RopretSLO581985.8068.2485
14T. ŠternSLO5525125.5059.7892
14ČebuljSLO552475.5063.9586
14VadiIRI5529105.0058.5194
15AndringaNED543165.4059.3491
16YamamotoJPN532845.8962.3585
16UrnautSLO532465.3063.8683
16KapurSRB534366.6251.96102
17Van GarderenNED492634.9062.8278
17E. ShojiUSA491748.1770.0070
18FernandoBRA482884.8057.1484
19ClevenotFRA471055.2275.8162
19KeeminkNED471964.7065.2872
19GiannelliITA471845.8868.1269
20LopezCUB451664.5067.1667
20MiladIRI4525144.0953.5784
21MandıracıTUR442254.8961.9771
21HerrCAN441854.4065.6767
21NimirNED441874.4063.7769
21DagostinoUSA442064.4062.8670
22BrandGER432654.3058.1174
23S. NikolovBUL412854.1055.4174
24TatarovBUL382243.8059.3864
24MaarCAN381853.8062.3061
24De CeccoARG382343.8058.4665
24ChristensonUSA381126.3374.5151
25ThondikeCUB372353.7056.9265
26Lima B.ARG362653.6053.7367
26SekitaJPN362664.5052.9468
26LealBRA361814.5065.4555
27AsparuhovBUL351013.5076.0946
27OgawaJPN351343.8967.3152
27AminIRI351883.1857.3861
28ConteARG342563.4052.3165
28NishidaJPN341363.7864.1553
29PatryFRA331853.3058.9356
29PalonskyARG331533.3064.7151
29LaviaITA331224.1270.2147
30DiezFRA311013.1073.8142
30RomanòITA3116103.8854.3957
31A. LagumdzijaTUR301823.0060.0050
31ReichertGER301025.0071.4342
31HazratIRI302732.7350.0060
31KampaGER301575.0057.6952
32MichielettoITA291253.6263.0446
32LuburićSRB2916103.2252.7355
33SzwarcCAN281422.8063.6444
33KozamernikSLO28772.8066.6742
33MohammadIRI28942.5568.2941
34AlanBRA26802.6076.4734
34PajenkSLO26442.6076.4734
34DefalcoUSA261464.3356.5246
35YenipazarTUR251342.5059.5242
35SemeniukPOL25633.1273.5334
36DimitrovBUL241332.4060.0040
36ConcepcionCUB24822.4070.5934
36MortezaIRI241822.4054.5544
36JovovićSRB2423102.6742.1157
37LouatiFRA231462.3053.4943
37BedirhanTUR23732.3069.7033
37DarlanBRA231822.3053.4943
37ŚliwkaPOL23512.5679.3129
37IvovićSRB231622.5656.1041
38OtsukaJPN22623.1473.3330
38ZimmermannGER221224.4061.1136
38AndersonUSA221173.6755.0040
39GrozdanovBUL211432.1055.2638
39ToniuttiFRA211572.1048.8443
39Sánchez B.CUB211752.1048.8443
39MaaseGER211052.1058.3336
39IshikawaJPN21514.2077.7827
40GürbüzTUR201012.0064.5231
40BayramTUR20942.0060.6133
40RanJPN201524.0054.0537
40JornaNED201523.3354.0537
41EwertUSA1911103.1747.5040
41KujundžićSRB191312.1157.5833
41PopiwczakPOL19513.8076.0025
41FornalPOL19523.8073.0826
42M. LagumdzijaTUR18531.8069.2326
42RussoITA181142.2554.5533
42KarlitzekGER181633.0048.6537
43TomitaJPN17812.4365.3826
43SalehiIRI171251.7050.0034
43KovačevićSRB171051.8953.1232
43SchottGER17412.8377.2722
44KaryaginBUL161411.6051.6131
44Loser BrunoARG16601.6072.7322
44RussellUSA16504.0076.1921
45GüneşTUR15321.5075.0020
45OnoderaJPN15541.6762.5024
45KoopsNED15411.5075.0020
45FrommGER15621.5065.2223
45JanuszPOL15733.0060.0025
45JaeschkeUSA15533.7565.2223
45MuagututiaUSA15212.5083.3318
46ZengerGER14227.0077.7818
47NgapethFRA13634.3359.0922
47McCarthyCAN131241.3044.8329
47VicentinARG131321.3046.4328
47ZerbaARG13631.3059.0922
47KaiJPN131441.4441.9431
47AdrianoBRA13721.4459.0922
47Ter HorstNED13613.2565.0020
47SzymuraPOL131011.6254.1724
47PoriyaIRI13521.1865.0020
47PerićSRB131031.4450.0026
48PetkovBUL12801.2060.0020
48EshenkoCAN12211.2080.0015
48MiyauraJPN12511.3366.6718
48MergarejoCUB12701.2063.1619
48BrunoBRA121212.4048.0025
48BovolentaITA12521.2063.1619
48PodraščaninSRB12841.3350.0024
48KurekPOL12422.4066.6718
48BostanTUR12712.0060.0020
49FukatsuJPN11561.2250.0022
49SimónCUB11611.1061.1118
49FlavioBRA11221.2273.3315
49GalassiITA11121.3878.5714
49NedeljkovićSRB11911.2252.3821
49KaczmarekPOL11822.7552.3821
49HoltUSA11312.2073.3315
50FaureFRA10341.0058.8217
50Wassenaar KetrzynskiCAN10821.0050.0020
50Sanchez PagesARG10861.0041.6724
50KukartsevARG10521.0058.8217
50MassoCUB10361.0052.6319
50LucasBRA10431.2558.8217
50MauricioBRA10421.0062.5016
50PlakNED10421.0062.5016
50HanesUSA10821.6750.0020
50ChamplinUSA10202.5083.3312
50PorębaPOL10211.2576.9213
50BöhmeGER10731.2550.0020
50GrozerGER10311.6771.4314
51TillieFRA9600.9060.0015
51Le GoffFRA9410.9064.2914
51SeddikFRA9400.9069.2313
51EkşiTUR9602.2560.0015
51Martinez FranchiARG9800.9052.9417
52ValchinovBUL8010.8988.899
52BrizardFRA81080.8030.7726
52MatićTUR8510.8057.1414
52HatipoğluTUR8610.8053.3315
52Van BerkelCAN8210.8072.7311
52PalaciosARG8120.8072.7311
52Ter MaatNED8520.8053.3315
52GarciaUSA8422.0057.1414
52GasmanUSA8102.0088.899
52KniggeUSA8251.6053.3315
52KrageGER81410.8034.7823
52LaurenzanoITA8720.8047.0617
52L. BergmannBRA8221.1466.6712
52FirlejPOL8312.0066.6712
53BultorFRA7100.7087.508
53IsacBRA7210.7870.0010
53BednorzPOL7520.7850.0014
53ŁomaczPOL71011.7538.8918
53HawrylukPOL7751.7536.8419
53ButrynPOL7331.7553.8513
53BołądźPOL7521.4050.0014
53KaliberdaGER7110.8877.789
53JohnGER7601.7553.8513
53Porro L.ITA7900.7043.7516
54YamauchiJPN6700.6746.1513
54TakanashiJPN6111.5075.008
54ParkinsonNED6210.6066.679
54WiltenburgNED6400.6060.0010
54TuanigaUSA6341.5046.1513
54SbertoliITA6110.6075.008
54JelvehIRI6310.5560.0010
54HuberPOL6111.2075.008
55GarkovBUL5100.6283.336
55SubaşıTUR5121.6762.508
55LarryJPN5100.5683.336
55BračkoSLO5100.5083.336
55IsaacsonUSA5521.2541.6712
55KesselUSA5421.2545.4511
55KomendaPOL5301.0062.508
55MoslehabadiIRI5400.5055.569
55AtanasijevićSRB5820.5633.3315
55JudsonBRA5330.8345.4511
55BrehmeGER5111.2571.437
55KrickGER5010.8383.336
55EnsingUSA5300.8362.508
55SmithUSA5000.83100.005
55BottoloITA5302.5062.508
56BriggsUSA4101.0080.005
56KochanowskiPOL4530.4433.3312
56SzalpukPOL4021.0066.676
56RistićSRB4500.4444.449
56KrsmanovićSRB4300.4457.147
56AydinTUR4000.50100.004
56TilleGER4810.6730.7713
56JendrykUSA4100.6780.005
56AverillUSA4300.6757.147
56MeijsNED4300.6757.147
56ArshiaIRI4101.3380.005
56MoscaITA4102.0080.005
56LeonPOL4204.0066.676
56ZatorskiPOL4224.0050.008
57HoagCAN3210.3050.006
57AlonsoCUB3110.3060.005
57RecineITA3310.3042.867
57HoferCAN3300.5050.006
58SavaşTUR2100.2066.673
58JakubiszakPOL2000.50100.002
58AnzaniITA2310.2533.336
58Mašulović N.SRB2110.2250.004
58TodorovićSRB2910.2216.6712
58PetrovBUL2000.67100.002
58StankovBUL2210.3340.005
58Matheus G.BRA2510.4025.008
59KolevBUL1000.25100.001
59TelkiyskiBUL1100.2550.002
59NachevBUL1000.10100.001
59ChinenyezeFRA1010.5050.002
59BarnesCAN1000.10100.001
59KentaroJPN1110.1233.333
59TaboadaCUB1600.1014.297
59De WeijerNED1100.2550.002
59MujanovićSLO1110.1033.333
59WildmanUSA1000.25100.001
59BurggräfGER1000.25100.001
59SanguinettiITA1020.1033.333
59JavadIRI1300.1725.004
59BarbastIRI1000.09100.001
59CarleFRA1200.1233.333
59KłosPOL1020.2033.333
59EsfandiarIRI1110.2533.333
59AhyiNED1010.1750.002
59OyaJPN1121.0025.004
59AntovBUL1100.5050.002
59GironiITA1400.5020.005
60D. KolevBUL0000
60DemyanenkoCAN0310.000.004
60WalshCAN0100.000.001
60CurrieCAN0000
60GallegoARG0000
60RamosARG0000
60CaminoCUB0000
60GorguetCUB0000
60CharlesCUB0000
60HonoratoBRA0000
60ArthurBRA0000
60Van Der EntNED0100.000.001
60KlokNED0000
60BakNED0000
60TomanSLO0100.000.001
60VinčićSLO0000
60ŠtalekarSLO0000
60Z. ŠternSLO0000
60KržičSLO0000
60MarshmanUSA0110.000.002
60WetterUSA0200.000.002
60AdamczykPOL0100.000.001
60KunstmannGER0000
60PeterGER0100.000.001
60GoralikGER0000
60NasriIRI0100.000.001
60JouffroyFRA0010.000.001
60MarovtSLO0000
60KartevBUL0000
60Ma'aUSA0000
60SadatiIRI0000
60DobrevBUL0000
60BardarovBUL0000
60PlaninšičSLO0000
60Porro P.ITA0200.000.002
60CortesiaITA0000
60RinaldiITA0000
60GagginiITA0000
60CaneschiITA0000
60BieniekPOL0000