VNL 2024 - Men's best attackers statistics.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1NimirNED173609619.2252.58329
2T. ŠternSLO166389918.4454.79303
3MaarCAN1414111315.6747.80295
4YantCUB122316715.2555.45220
5Lima B.ARG114437012.6750.22227
6LoeppkyCAN113229812.5648.50233
7NishidaJPN111275712.3356.92195
7DarlanBRA111427212.3349.33225
7ČebuljSLO1113510212.3344.76248
8AminIRI110387713.7548.89225
9Van GarderenNED109389112.1145.80238
10LopezCUB102397012.7548.34211
11LuburićSRB99245612.3855.31179
12MandıracıTUR97268212.1247.32205
13MichielettoITA94218211.7547.72197
14BrandGER93235611.6254.07172
15SzwarcCAN8929619.8949.72179
15UrnautSLO8933929.8941.59214
16RomanòITA86285910.7549.71173
17ConteARG8422659.3349.12171
18PalonskyARG8219789.1145.81179
18LucarelliBRA82116111.7153.25154
19DimitrovBUL8138629.0044.75181
20LealBRA80205011.4353.33150
21A. LagumdzijaTUR7736618.5644.25174
22TatarovBUL7332788.1139.89183
23ConcepcionCUB6911218.6268.32101
23LaviaITA6917718.6243.95157
24ClevenotFRA6818519.7149.64137
25GürbüzTUR6622667.3342.86154
25Sánchez B.CUB6623618.2544.00150
26PatryFRA6420468.0049.23130
27KarlitzekGER63255015.7545.65138
28LouatiFRA6218387.7552.54118
29FaureFRA619307.6261.00100
29SalehiIRI6118408.7151.26119
30Loser BrunoARG6014376.6754.05111
31AsparuhovBUL5927726.5637.34158
32MortezaIRI5624318.0050.45111
32IshikawaJPN56234311.2045.90122
33ZerbaARG546326.0058.7092
33ParkinsonNED547216.0065.8582
34RanJPN53144110.6049.07108
35HanesUSA52132913.0055.3294
36PetkovBUL507255.5660.9882
36PajenkSLO507215.5664.1078
36MiladIRI5029576.2536.76136
37IvovićSRB4929316.1244.95109
38MiyauraJPN4824435.3341.74115
38AlanBRA4818355.3347.52101
39BednorzPOL4610235.7558.2379
40GrozdanovBUL4512275.0053.5784
40KozamernikSLO4513185.0059.2176
40ŚliwkaPOL455375.6251.7287
41ReichertGER44102311.0057.1477
42BayramTUR4217464.6740.00105
42SemeniukPOL4211345.2548.2887
42PerićSRB4212435.2543.3097
43KaryaginBUL4128384.5638.32107
43McCarthyCAN419174.5661.1967
43YamauchiJPN417234.5657.7571
43KaiJPN4121344.5642.7196
44LucasBRA4010215.7156.3471
45MassoCUB3912224.8853.4273
45FlavioBRA393204.8862.9062
45EwertUSA3918469.7537.86103
46GalassiITA382204.7563.3360
46KovačevićSRB3821274.7544.1986
46JaeschkeUSA386299.5052.0573
47RussoITA377164.6261.6760
48BedirhanTUR366244.0054.5566
48MaaseGER3611164.5057.1463
49OtsukaJPN3513325.0043.7580
50OnoderaJPN347213.7854.8462
50AdrianoBRA3410224.2551.5266
50JohnGER3411258.5048.5770
50KujundžićSRB349244.2550.7567
51SeddikFRA326134.0062.7551
51M. LagumdzijaTUR3219523.5631.07103
51VicentinARG3221503.5631.07103
51SimónCUB326104.0066.6748
51MohammadIRI3212204.0050.0064
52Le GoffFRA316163.8858.4953
52Van BerkelCAN311103.4473.8142
52KochanowskiPOL312123.8868.8945
53Ter HorstNED308317.5043.4869
53DefalcoUSA3011207.5049.1861
54AndersonUSA298427.2536.7179
55Wassenaar KetrzynskiCAN2711223.0045.0060
55KrageGER27493.3867.5040
55AtanasijevićSRB2717143.3846.5558
55NedeljkovićSRB272133.3864.2942
55KurekPOL2713206.7545.0060
56BołądźPOL2610136.5053.0649
57BöhmeGER2516243.1238.4665
57FornalPOL25786.2562.5040
57RussellUSA258196.2548.0852
58KukartsevARG245242.6745.2853
58FrommGER2410263.0040.0060
58BrehmeGER2410146.0050.0048
59PlakNED2311112.5651.1145
59JelvehIRI233132.8858.9739
60TomitaJPN2215283.1433.8565
61S. NikolovBUL218142.3348.8443
61EshenkoCAN213102.3361.7634
61PorębaPOL21282.6267.7431
61GiannelliITA210152.6258.3336
61HoltUSA213107.0061.7634
62TillieFRA207222.5040.8249
62GüneşTUR20492.2260.6133
62KniggeUSA207134.0050.0040
62HuberPOL20245.0076.9226
63SchottGER197294.7534.5555
64NgapethFRA189166.0041.8643
64MatićTUR18092.0066.6727
64KentaroJPN18182.2566.6727
64IsacBRA18162.2572.0025
64SzalpukPOL182124.5056.2532
64KrsmanovićSRB180112.2562.0729
64CarleFRA186143.0047.3738
65Ter MaatNED1711211.8934.6949
65GasmanUSA175104.2553.1232
65PodraščaninSRB175162.1244.7438
66BultorFRA16362.0064.0025
66MauricioBRA162121.7853.3330
66GarciaUSA166184.0040.0040
66ButrynPOL16994.0047.0634
66AnzaniITA16082.0066.6724
66BovolentaITA167122.0045.7135
66AverillUSA16174.0066.6724
67MergarejoCUB153121.8850.0030
67KaczmarekPOL158203.7534.8843
68PalaciosARG144151.5642.4233
68PoriyaIRI1413171.7531.8244
68Mašulović N.SRB144111.7548.2829
69ChinenyezeFRA13376.5056.5223
69KrickGER132133.2546.4328
70Martinez FranchiARG123171.3337.5032
70JornaNED1210252.4025.5347
71DemyanenkoCAN11361.2255.0020
71BračkoSLO11381.2250.0022
71KesselUSA113172.7535.4831
71ChamplinUSA116192.7530.5636
71Porro L.ITA11151.3864.7117
71BarbastIRI11491.3845.8324
71GrozerGER11652.7550.0022
72HoagCAN101151.1138.4626
72KoopsNED108131.1132.2631
72MoslehabadiIRI10141.4366.6715
72JudsonBRA10351.6755.5618
73SavaşTUR8290.8942.1119
73SubaşıTUR8662.6740.0020
73LarryJPN8250.8953.3315
73L. BergmannBRA8051.3361.5413
74De CeccoARG7170.7846.6715
74RamosARG7110.7877.789
74KłosPOL7231.7558.3312
74EnsingUSA74101.7533.3321
75KolevBUL6101.5085.717
75GarkovBUL6630.7540.0015
75ThondikeCUB62150.7526.0923
75KaliberdaGER65150.7523.0826
75JendrykUSA61111.5033.3318
75AhyiNED6111.2075.008
76WiltenburgNED5130.5655.569
76VadiIRI51100.6231.2516
76ChristensonUSA5251.2541.6712
77ValchinovBUL4780.5021.0519
77EkşiTUR4021.0066.676
77YenipazarTUR4340.4436.3611
77RopretSLO4130.4450.008
77MarshmanUSA4141.0044.449
77AdamczykPOL4301.0057.147
77JakubiszakPOL4231.0044.449
77MuagututiaUSA4041.0050.008
77SmithUSA4121.0057.147
78NachevBUL3020.3360.005
78BrizardFRA3020.3860.005
78AlonsoCUB3240.3833.339
78KeeminkNED3340.3330.0010
78NasriIRI3210.7550.006
78JovovićSRB3140.3837.508
78KampaGER3210.7550.006
79IsaacsonUSA2010.5066.673
79PeterGER2100.5066.673
79JouffroyFRA2020.3350.004
79AydinTUR2120.2940.005
79PetrovBUL2220.6733.336
79StankovBUL2000.40100.002
79EsfandiarIRI2130.5033.336
80HerrCAN1010.1150.002
80BarnesCAN1000.11100.001
80FukatsuJPN1000.11100.001
80TakanashiJPN13100.257.1414
80CaminoCUB1200.2533.333
80FernandoBRA1040.1120.005
80Van Der EntNED1100.1150.002
80TuanigaUSA1020.2533.333
80WildmanUSA1000.25100.001
80WetterUSA1020.2533.333
80ŁomaczPOL1110.2533.333
80ZimmermannGER1030.2525.004
80TilleGER1010.2550.002
80JanuszPOL1000.25100.001
80FirlejPOL1130.2520.005
81BozhilovBUL0000
81D. KolevBUL0000
81TelkiyskiBUL0000
81GrebennikovFRA0000
81ToniuttiFRA0060.000.006
81DiezFRA0000
81DöneTUR0000
81HatipoğluTUR0000
81WalshCAN0100.000.001
81LuiCAN0000
81CurrieCAN0000
81Sanchez PagesARG0000
81GallegoARG0000
81DananiARG0000
81SekitaJPN0020.000.002
81OgawaJPN0000
81YamamotoJPN0000
81Roman GarciaCUB0000
81TaboadaCUB0010.000.001
81GorguetCUB0000
81CharlesCUB0000
81BrunoBRA0030.000.003
81HonoratoBRA0000
81ThalesBRA0000
81ArthurBRA0000
81KlokNED0000
81AndringaNED0000
81De WeijerNED0000
81BakNED0000
81TomanSLO0000
81VinčićSLO0000
81ŠtalekarSLO0000
81KovačičSLO0000
81Z. ŠternSLO0000
81MujanovićSLO0000
81KržičSLO0000
81DagostinoUSA0000
81BriggsUSA0000
81KomendaPOL0010.000.001
81HawrylukPOL0000
81SzymuraPOL0000
81GravenGER0000
81KunstmannGER0000
81GoralikGER0020.000.002
81BurggräfGER0000
81RecineITA0000
81BalasoITA0000
81SbertoliITA0000
81SanguinettiITA0000
81LaurenzanoITA0000
81HazratIRI0000
81JavadIRI0000
81ArmanIRI0000
81KapurSRB0000
81RistićSRB0000
81TodorovićSRB0010.000.001
81MarovtSLO0000
81PopiwczakPOL0000
81KartevBUL0000
81Ma'aUSA0000
81E. ShojiUSA0000
81HoferCAN0000
81BostanTUR0000
81MeijsNED0000
81Matheus G.BRA0000
81SadatiIRI0000
81OyaJPN0000
81AntovBUL0000
81DobrevBUL0000
81BardarovBUL0000
81PlaninšičSLO0000