Men's Club World Champs 2023 - Best servers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyserve-pointsBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1De ArmasCUB812522.0011.1172
2PauloBRA725181.7514.0050
2PlotnytskyiUKR713321.7513.4652
3SemeniukPOL415361.007.2755
4NimirNED321280.755.7752
4HerreraCUB313240.757.5040
5PerrinCAN217290.504.1748
5NgapethFRA213330.504.1748
5OnoderaJPN29490.503.3360
5MarcusBRA212310.504.4445
5IsacBRA26220.506.6730
5RenanBRA210420.503.7054
5LopezCUB211161.006.9029
5HeldITA23130.5011.1118
6Yu Y.T.CHN15170.254.3523
6K・FujinakaJPN17570.251.5465
6SatoJPN113350.252.0449
6AmitIND15110.505.8817
6MuthusamyIND13160.505.0020
6GustavoBRA110340.252.2245
6Sánchez B.CUB118170.252.7836
6LucasBRA17200.503.5728
6SoleITA111250.252.7037
6FlavioBRA14400.252.2245
7AslanTUR02100.000.0012
7IvgenTUR0000
7MatićTUR014320.000.0046
7M. LagumdzijaTUR0120.000.003
7VolkanTUR0000
7TunaTUR0000
7ÜnverTUR0010.000.001
7Ma'aUSA010370.000.0047
7Doğukan U.TUR02390.000.0041
7CoşkunTUR0000
7TayazTUR0040.000.004
7AtomuJPN0000
7S・FujinakaJPN0000
7OyaJPN06560.000.0062
7MuserskiyRUS020500.000.0070
7OnikiJPN0000
7KiireJPN0000
7NishidaJPN0070.000.007
7RuiJPN0000
7KuwadaJPN0000
7AngamuthuIND02110.000.0013
7SrikanthIND0000
7AzmathIND0000
7SantoshIND0000
7NandagopalIND0260.000.008
7AshwalIND07110.000.0018
7RamanathanIND0000
7PatelIND0000
7ManojIND01130.000.0014
7Ukkra PandianIND0140.000.005
7ShettyIND0000
7SenicaAUS06140.000.0020
7WilmotUSA0010.000.001
7Lucas LohBRA01120.000.0013
7M. RadkeBRA0470.000.0011
7SamuelBRA0000
7MaiqueBRA0000
7KelviBRA03180.000.0021
7BryanBRA0230.000.005
7FilipeBRA0000
7OppenkoskiBRA0210.000.003
7OtávioBRA0030.000.003
7UriarteARG05220.000.0027
7G. RechBRA0100.000.001
7LukinhasBRA0000
7WallaceBRA07240.000.0031
7C. SouzaBRA04240.000.0028
7RodriguinhoBRA09250.000.0034
7RodrigoBRA0060.000.006
7VaccariBRA0010.000.001
7AlexandreBRA0000
7CarlosBRA0000
7YuitoJPN0000
7CandellaroITA0210.000.003
7GiannelliITA03230.000.0026
7ToscaniITA0000
7LeonPOL0000
7Ben Tara WTUN03110.000.0014
7ColaciITA0000
7RussoITA0000
7RopretSLO0480.000.0012