Men's Club World Champs 2023 - Best Attackers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1MuserskiyRUS87335621.7549.43176
2Sánchez B.CUB62202315.5059.05105
3De ArmasCUB48133612.0049.4897
4NgapethFRA43203410.7544.3397
5NimirNED40204010.0040.00100
6PerrinCAN399359.7546.9983
6PauloBRA3911239.7553.4273
6LopezCUB39131119.5061.9063
7SemeniukPOL363249.0057.1463
8MarcusBRA3311138.2557.8957
9HerreraCUB329108.0062.7551
10PlotnytskyiUKR307227.5050.8559
11K・FujinakaJPN2913267.2542.6568
12RenanBRA27296.7571.0538
12WallaceBRA27101913.5048.2156
13MatićTUR26286.5072.2236
14OnoderaJPN237105.7557.5040
15AmitIND188109.0050.0036
16FlavioBRA17284.2562.9627
17Doğukan U.TUR16484.0057.1428
17SatoJPN16534.0066.6724
18SoleITA14033.5082.3517
19AngamuthuIND126116.0041.3829
19C. SouzaBRA12186.0057.1421
19RodriguinhoBRA128116.0038.7131
20IsacBRA9362.2550.0018
20LucasBRA9434.5056.2516
21ManojIND8224.0066.6712
22Ma'aUSA6041.5060.0010
22SenicaAUS6603.0050.0012
22HeldITA6011.5085.717
23AshwalIND5152.5045.4511
23KelviBRA5231.2550.0010
24GustavoBRA4121.0057.147
24GiannelliITA4011.0080.005
25Lucas LohBRA3620.7527.2711
25Ben Tara WTUN3450.7525.0012
26M. LagumdzijaTUR2120.5040.005
26Yu Y.T.CHN2230.5028.577
26OyaJPN2100.5066.673
26BryanBRA2150.5025.008
26OppenkoskiBRA2211.0040.005
27TayazTUR1010.2550.002
27AzmathIND1000.50100.001
27MuthusamyIND1020.5033.333
27OtávioBRA1020.5033.333
27UriarteARG1020.5033.333
27CandellaroITA1120.2525.004
28AslanTUR0000
28IvgenTUR0000
28VolkanTUR0000
28TunaTUR0000
28ÜnverTUR0000
28CoşkunTUR0000
28AtomuJPN0000
28S・FujinakaJPN0000
28OnikiJPN0030.000.003
28KiireJPN0000
28NishidaJPN0000
28RuiJPN0000
28KuwadaJPN0000
28SrikanthIND0000
28SantoshIND0000
28NandagopalIND0010.000.001
28RamanathanIND0000
28PatelIND0000
28Ukkra PandianIND0000
28ShettyIND0000
28WilmotUSA0000
28M. RadkeBRA0000
28SamuelBRA0010.000.001
28MaiqueBRA0000
28FilipeBRA0000
28G. RechBRA0000
28LukinhasBRA0000
28RodrigoBRA0000
28VaccariBRA0110.000.002
28AlexandreBRA0000
28CarlosBRA0000
28YuitoJPN0000
28ToscaniITA0000
28LeonPOL0000
28ColaciITA0000
28RussoITA0000
28RopretSLO0000