Men's Club World Champs 2023 - best blockers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamBlokistuff-blocksBłędySEOdbiciaREBŚrednia na meczaverage-per-matchSkuteczność %EfficOgółemTA
1SoleITA1213103.00-2.8635
2FlavioBRA108102.507.1428
3MuserskiyRUS75171.756.9029
4MatićTUR6861.50-10.0020
4Ma'aUSA61081.50-16.6724
4ManojIND6713.00-7.1414
4GiannelliITA6671.500.0019
5NgapethFRA51041.25-26.3219
5OnoderaJPN522141.25-41.4641
5De ArmasCUB51051.25-25.0020
5K・FujinakaJPN51181.25-25.0024
5SatoJPN52651.25-58.3336
6Doğukan U.TUR416121.00-37.5032
6Sánchez B.CUB4971.00-25.0020
6RenanBRA4881.00-20.0020
6LucasBRA4562.00-6.6715
7PerrinCAN31180.75-36.3622
7OyaJPN35130.75-9.5221
7PauloBRA3850.75-31.2516
7MarcusBRA3610.75-30.0010
7IsacBRA3850.75-31.2516
7WallaceBRA3551.50-15.3813
7C. SouzaBRA310101.50-30.4323
7SemeniukPOL3060.7533.339
8M. LagumdzijaTUR2210.500.005
8NimirNED210100.50-36.3622
8GustavoBRA2630.50-36.3611
8UriarteARG2131.0016.676
8LopezCUB2451.00-18.1811
8HerreraCUB2440.50-20.0010
8PlotnytskyiUKR21340.50-57.8919
9Yu Y.T.CHN1100.250.002
9OnikiJPN1100.250.002
9AngamuthuIND1320.50-33.336
9AshwalIND11450.50-65.0020
9KelviBRA1620.25-55.569
9RodrigoBRA1010.5050.002
9CandellaroITA1210.25-25.004
9Ben Tara WTUN1200.25-33.333
10AslanTUR0000
10IvgenTUR0000
10VolkanTUR0000
10TunaTUR0000
10ÜnverTUR0000
10CoşkunTUR0000
10TayazTUR0100.00-100.001
10AtomuJPN0000
10S・FujinakaJPN0000
10KiireJPN0000
10NishidaJPN0000
10RuiJPN0000
10KuwadaJPN0000
10AmitIND0710.00-87.508
10SrikanthIND0000
10AzmathIND0000
10MuthusamyIND0310.00-75.004
10SantoshIND0000
10NandagopalIND0000
10RamanathanIND0000
10PatelIND0000
10Ukkra PandianIND0000
10ShettyIND0000
10SenicaAUS0300.00-100.003
10WilmotUSA0000
10Lucas LohBRA0100.00-100.001
10M. RadkeBRA0000
10SamuelBRA0000
10MaiqueBRA0000
10BryanBRA0010.000.001
10FilipeBRA0000
10OppenkoskiBRA0120.00-33.333
10OtávioBRA0200.00-100.002
10G. RechBRA0000
10LukinhasBRA0000
10RodriguinhoBRA01070.00-58.8217
10VaccariBRA0000
10AlexandreBRA0000
10CarlosBRA0000
10YuitoJPN0000
10HeldITA0020.000.002
10ToscaniITA0000
10LeonPOL0000
10ColaciITA0000
10RussoITA0000
10RopretSLO0000