Challenge - Chiang Mai, THA - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Diggers Statistics

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamDigsgreat-saveBłędySEPrzyjęciaRecŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1AhtiainenFIN86242414.3364.18134
2LobatoESP79172311.2966.39119
3McBainCAN65161610.8367.0197
4VieiraFRA64341812.8055.17116
5RebeccaBRA60222310.0057.14105
6J. DongCHN5829209.6754.21107
7HarwardUSA52231713.0056.5292
8HildrethUSA5116810.2068.0075
9ShibaJPN43231214.3355.1378
10MorenoESP4114510.2568.3360
10LahtiFIN41996.8369.4959
11QuiggleUSA38111064.4159
12Klinger R.AUT336673.3345
13NaraphornrapatTHA31181510.3348.4464
13IshiiJPN31131710.3350.8261
14Van GunstUSA301286.0060.0050
14PaulikieneLTU3019910.0051.7258
15ZeimannNZL291279.6760.4248
16CarroESP271793.8650.9453
17PavanCAN2612154.3349.0653
17PaulaESP26948.6766.6739
18Pavelková K.CZE2514312.5059.5242
18Lovsin, T.SLO2514178.3344.6456
18WangCHN2513144.1748.0852
19AgathaBRA24754.0066.6736
19BorgerGER2414226.0040.0060
19AkikoJPN241478.0053.3345
20AheidanCHN211757.0048.8443
20IttlingerGER21765.2561.7634
21MiharuJPN207910.0055.5636
22Pavelková A.CZE19559.5065.5229
22Zhu LingdiCHN191046.3357.5833
22Álvarez MESP19974.7554.2935
23KotnikSLO18726.0066.6727
23RichardFRA18929.0062.0729
24ReikaJPN17448.5068.0025
24ChamereauFRA17693.4053.1232
24GruszczynskaPOL17855.6756.6730
25J. Zh. WangCHN16925.3359.2627
25PlacetteFRA16148.0076.1921
26LazarenkoUKR15537.5065.2223
26ToniUSA151093.7544.1234
26J. J. ZengCHN156107.5048.3931
27HladunUKR14827.0058.3324
28SakuraJPN12626.0060.0020
28SchützenhöferAUT125712.0050.0024
28MaruyamaJPN1216114.0030.7739
28TokoVAN127712.0046.1526
28Klinger D.AUT121375.0016
29RenJPN11535.5057.8919
29Sh. T. CaoCHN11673.6745.8324
29MurphyUSA116844.0025
30EvansENG105510.0050.0020
30YurikaJPN10355.0055.5618
30WorapeerachayakornTHA10693.3340.0025
30MacDonaldNZL10443.3355.5618
31YamadaJPN9649.0047.3719
31DONG JindiCHN9339.0060.0015
31NonJPN9714.5052.9417
32OlaPOL8622.6750.0016
33ĒbereLAT7607.0053.8513
33UrataJPN7703.5050.0014
33TsubouchiJPN7427.0053.8513
33JürgensonEST7137.0063.6411
33LilianaESP7342.3350.0014
34YabumiJPN6306.0066.679
34KuivonenEST6336.0050.0012
35SuzukaJPN5612.5041.6712
35TakeJPN5005.00100.005
35CharanrutwadeeTHA5415.0050.0010
35LawacVAN5215.0062.508
35M.M. LinCHN5432.5041.6712
35RaupelyteLTU5681.6726.3219
36KonstantinovaLAT3103.0075.004
36NumwongTHA3603.0033.339
36KadeliyeCHN3423.0033.339
37MumbyENG1431.0012.508
37RadarongTHA1521.0012.508
37WoranatchayakornTHA1021.0033.333
37FriedlAUT1111.0033.333