Challenge - Chiang Mai, THA - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Blockers Statistics

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamBlokistuff-blocksBłędySEOdbiciaREBŚrednia na meczaverage-per-matchSkuteczność %EfficOgółemTA
1CarroESP2112153.0018.7548
1ChamereauFRA2120184.201.6959
1WangCHN211643.5012.2041
2PavanCAN1917193.173.6455
2LahtiFIN1929133.17-16.3961
3ToniUSA1722204.25-8.4759
4Van GunstUSA131592.60-5.4137
4AgathaBRA1310142.178.1137
5KotnikSLO127124.0016.1331
5RaupelyteLTU1226204.00-24.1458
6MacDonaldNZL11653.6722.7322
7MurphyUSA10139-9.3832
8Sh. T. CaoCHN91363.00-14.2928
8WorapeerachayakornTHA99163.000.0034
9LawacVAN8218.0054.5511
9IttlingerGER812112.00-12.9031
9LilianaESP8482.6720.0020
10Pavelková A.CZE74103.5014.2921
11KonstantinovaLAT6036.0066.679
11MaruyamaJPN61162.00-21.7423
11Klinger D.AUT6546.6715
11McBainCAN6581.005.2619
12WoranatchayakornTHA5605.00-9.0911
12RichardFRA5852.50-16.6718
12Álvarez MESP51051.25-25.0020
13SuzukaJPN4652.00-13.3315
13HildrethUSA4130.8037.508
13J. Zh. WangCHN4731.33-21.4314
14SakuraJPN3721.50-33.3312
14HladunUKR3511.50-22.229
14KuivonenEST3113.0040.005
14FriedlAUT3233.0012.508
14OlaPOL33121.000.0018
14AhtiainenFIN3150.5022.229
15MumbyENG2202.000.004
15UrataJPN2301.00-20.005
15Pavelková K.CZE2131.0016.676
15RenJPN2211.000.005
15M.M. LinCHN2451.00-18.1811
15PaulaESP2120.6720.005
15AkikoJPN2980.67-36.8419
16RadarongTHA1001.00100.001
16MiharuJPN1000.50100.001
16YurikaJPN1510.50-57.147
16KadeliyeCHN1241.00-14.297
16RebeccaBRA1020.1733.333
16MorenoESP1000.25100.001
17ReikaJPN0000
17ĒbereLAT0110.00-50.002
17EvansENG0000
17LobatoESP0020.000.002
17NumwongTHA0010.000.001
17TakeJPN0210.00-66.673
17YamadaJPN0110.00-50.002
17DONG JindiCHN0000
17LazarenkoUKR0000
17TsubouchiJPN0120.00-33.333
17YabumiJPN0000
17JürgensonEST0000
17HarwardUSA0100.00-100.001
17NonJPN0010.000.001
17CharanrutwadeeTHA0000
17Zhu LingdiCHN0000
17SchützenhöferAUT0000
17ShibaJPN0100.00-100.001
17AheidanCHN0000
17QuiggleUSA010-100.001
17TokoVAN0000
17VieiraFRA0000
17NaraphornrapatTHA0200.00-100.002
17Lovsin, T.SLO0100.00-100.001
17GruszczynskaPOL0010.000.001
17BorgerGER0000
17Klinger R.AUT0000
17J. J. ZengCHN0000
17ZeimannNZL0000
17J. DongCHN0000
17PlacetteFRA0010.000.001
17PaulikieneLTU0020.000.002
17IshiiJPN0120.00-33.333