Challenge - Chiang Mai, THA - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Diggers Statistics

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamDigsgreat-saveBłędySEPrzyjęciaRecŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1NicolaidisAUS6525168.1261.32106
2EvansUSA6030138.5758.25103
3ImmersNED4516127.5061.6473
4BreerSUI393096.5050.0078
5ZdybekPOL3827145.4348.1079
6PlavinsLAT3526107.0049.3071
7Aye, C.FRA3216138.0052.4661
8LyneelFRA312087.7552.5459
8HorstAUT3118107.7552.5459
8BudingerUSA317114.4363.2749
9NõlvakEST30121310.0054.5555
10BarthelemyFRA2815157.0048.2858
11CarracherAUS267143.2555.3247
11KnasasLTU268861.9042
11Pfretzschner, L.GER26486.5068.4238
12SchalkUSA258108.3358.1443
13SchachterCAN241098.0055.8143
14GrössigAUT2113850.0042
14SundeNOR219610.5058.3336
14LupoITA218137.0050.0042
15BrewsterUSA2010610.0055.5636
16CamposPOR19696.3355.8834
17Leitner, L.AUT18869.0056.2532
17KantorPOL18692.5754.5533
18HammarbergAUT175660.7128
18CrabbUSA17648.5062.9627
18Huerta A.ESP17748.5060.7128
19CanetFRA161188.0045.7135
19GaviraESP16625.3366.6724
20Pascariuc P.AUT15537.5065.2223
20RinkevicsLAT159315.0055.5627
20HA LikejiangCHN15675.0053.5728
21CattetFRA141783.5035.9039
22SchubertAUS125263.1619
22J. LiCHN121136.0046.1526
23M.WachirawitTHA112211.0073.3315
23KrattigerSUI11191.8352.3821
23TakahashiJPN115111.0064.7117
23WinterGER11972.7540.7427
24J. SurinTHA101562.5016
24Huerta P.ESP10345.0058.8217
24BourneUSA10273.3352.6319
24RossiITA10103.3390.9111
25SamoilovsLAT9709.0056.2516
25Bulgacs O.LAT9454.5050.0018
25Mol, M.NOR9434.5056.2516
25FokerotsLAT9341.8056.2516
25HerreraESP9823.0047.3719
26RotarFRA8234.0061.5413
26van de VeldeNED82131.3334.7823
27NissenGER7437.0050.0014
27Wu JiaxinCHN7632.3343.7516
27T. PoravidTHA7613.5050.0014
28T. SanderUSA6153.0050.0012
28WatanabeJPN6726.0040.0015
28W.WichayaTHA6326.0054.5511
29O'Dea B.NZL5515.0045.4511
29FriendUSA5432.5041.6712
29LorenzGER5305.0062.508
29BassereauFRA5451.2535.7114
29HörlAUT5261.2538.4613
29PedrosaPOR5461.6733.3315
29T.PithakTHA5122.5062.508
30K. DunwinitTHA42344.449
30Samoilovs M.LAT4144.0044.449
30Ch. Y. LiuCHN4224.0050.008
30ReidNZL4304.0057.147
30TocsLAT4112.0066.676
30WüstGER4214.0057.147
30GottsuJPN4124.0057.147
30Aye, Q.FRA4441.0033.3312
30DillierSUI4814.0030.7713
30StankeviciusLTU42157.147
31N. BanlueTHA3213.0050.006
31AdachiJPN3123.0050.006
31HartlesNZL3033.0050.006
31ShindoJPN3213.0050.006
31NicklinNZL3223.0042.867
31HodgesAUS30260.005
31DearingCAN3161.0030.0010
32MalkiJPN2312.0033.336
32Li ZhuoxinCHN2002.00100.002
32NetitornTHA2142.0028.577
32TiisaarEST2060.6725.008
32Wang Y. W.CHN2431.0022.229
33BedritisLAT1201.0033.333
33McManawayNZL1201.0033.333
33FröbelGER1101.0050.002
33FullerNZL1221.0020.005
34HeidrichSUI0010.000.001