Women's World Championship 2022 - Best Attackers Statistics.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1EgonuITA2447717320.3349.39494
2BOŠKOVIĆSRB2194912618.2555.58394
3HerbotsBEL2035624822.5640.04507
4GabiBRA2004818716.6745.98435
5StysiakPOL1976715619.7046.90420
6Van RykCAN1616013217.8945.61353
7Li Y.Y.CHN1603815416.0045.45352
8InoueJPN1463618814.6039.46370
9KarakurtTUR1394914513.9041.74333
10MartinezDOM1373415415.2242.15325
11GailaDOM1353813215.0044.26305
12K. PimpichayaTHA1333816114.7840.06332
12GrayCAN1334214414.7841.69319
13K. AjcharapornTHA1234213413.6741.14299
14AbercrombiePUR1204214813.3338.71310
15BuijsNED1163815312.8937.79307
16DrewsUSA114441449.5037.75302
17DaalderopNED1133812012.5641.70271
18HayashiJPN1112810311.1045.87242
19FranttiUSA10942789.0847.60229
19MercadoARG1094913512.1137.20293
20RóżańskiPOL1084014610.8036.73294
21CookUSA105341048.7543.21243
22IshikawaJPN1032714110.3038.01271
23Wang Y.L.CHN93301039.3041.15226
23OrthmannGER933011610.3338.91239
24M. Chatchu-OnTHA91439810.1139.22232
24Pri DaroitBRA91281027.5841.18221
25SyllaITA86251007.1740.76211
26Carol GattazBRA8412467.0059.15142
26NizetichARG84461119.3334.85241
27BaladınTUR8133828.1041.33196
28BUŠASRB8020736.6746.24173
29TainaraBRA7938746.5841.36191
30DanesiITA7815366.5060.47129
30Yuan X.Y.CHN786657.8052.35149
30BulaichARG78471328.6730.35257
31GüneşTUR7511457.5057.25131
32BosettiITA74391006.1734.74213
32AlsmeierGER7425788.2241.81177
32VasilevaBUL74238214.8041.34179
33EnrightPUR73361158.1132.59224
33MihajlovicSRB7322716.0843.98166
34JineiryDOM7113477.8954.20131
35Van GestelBEL69341277.6730.00230
35OrvosovaCZE69309713.8035.20196
35Gong X.Y.CHN6924917.6737.50184
36JohnsonCAN6823887.5637.99179
37KornelukPOL6715366.7056.78118
38OgboguUSA6612415.5055.46119
39CarolBRA6519455.4250.39129
39WeitzelGER6511567.2249.24132
40ChumbaKEN64329512.8033.51191
40S. SahinTUR6431696.4039.02164
40PietriniITA6417765.3340.76157
41AmandaCOL631910312.6034.05185
41JaniskaGER6328577.0042.57148
42FabrisCRO61386112.2038.12160
42WashingtonUSA6111525.0849.19124
43ErdemTUR6020326.0053.57112
44MaglioCAN5912506.5648.76121
45Van AvermaetBEL5810616.4444.96129
46Peña IsabelDOM5732926.3331.49181
46YamadaJPN5710365.7055.34103
46SchölzelGER5714416.3350.89112
47PlakNED5628776.2234.78161
48Wang Y.Y.CHN5510405.5052.38105
48DayanaCOL55247011.0036.91149
49HerreraARG5318555.8942.06126
49ALEKSIĆSRB5313284.4256.3894
50KogaJPN5222795.7833.99153
51GóreckaPOL5118685.1037.23137
51JeongahKOR51188610.2032.90155
51MlejnkovaCZE51179410.2031.48162
52STEVANOVIĆSRB5014354.1750.5199
53LohuisNED4911375.4450.5297
54KisyBRA4813524.0042.48113
55JanssensBEL4713345.2250.0094
55NikitinaKAZ4727819.4030.32155
56B. HattayaTHA466485.1146.00100
57OcasioPUR4433594.8932.35136
57LOZOSRB4412433.6744.4499
58De La CruzDOM437384.7848.8688
58ShimamuraJPN436384.3049.4387
58Dimitrova N.BUL438268.6055.8477
58PaskovaBUL4313528.6039.81108
59AdhiamboKEN4123408.2039.42104
59BikatalCMR4125348.2041.00100
60FarriolARG4015344.4444.9489
61TimmermanNED3915384.3342.3992
61ChirichellaITA3914393.2542.3992
61AdianaCMR3923537.8033.91115
62WitkowskaPOL379163.7059.6862
62ReyesPUR3719264.1145.1282
63DrewniokGER3619334.0040.9188
64DambrinkNED3518303.8942.1783
64BelovaKAZ3516837.0026.12134
64ChaushevaBUL3518557.0032.41108
65LemmensBEL348433.7840.0085
65RosamariaBRA3414352.8340.9683
66SamadanCRO335276.6050.7765
66N. ThatdaoTHA339333.6744.0075
67MlinarCRO325476.4038.1084
67VictoriaPUR3216533.5631.68101
67LorenneBRA3212482.6734.7892
68MilošCRO3122426.2032.6395
68SeonwooKOR3122596.2027.68112
69BajemaUSA3021352.5034.8886
69KossanyiovaCZE3017546.0029.70101
69CugnoARG3013333.3339.4776
70CuttinoUSA299372.4238.6775
71OrtizPUR289383.1137.3375
72JuahKOR275205.4051.9252
73MILENKOVIĆSRB263222.1750.9851
74POPOVIĆ M.SRB254152.0856.8244
75MoimKEN2414234.8039.3461
75LubianITA2411162.0047.0651
75MinkyoungKOR248484.8030.0080
76StigrotGER2313572.5624.7393
77ButiganCRO228224.4042.3152
77Yang H.Y.CHN223132.2057.8938
77Ana KarinaCOL2217374.4028.9576
77BrieCAN22192.4468.7532
78J. SasipapronTHA2111292.3334.4361
78SimanovaCZE215264.2040.3852
78DRČASRB21381.7565.6232
78BJELICASRB218191.7543.7548
79SmirnovaKAZ1910113.8047.5040
79SalinasARG1916322.1128.3667
79Melissa R.COL195123.8052.7836
80WisahKEN188173.6041.8643
80KoulisianiCZE182203.6045.0040
80Todorova M.BUL1811203.6036.7349
81GrbavicaCRO1712223.4033.3351
81OrroITA17491.4256.6730
81BLAMDAICMR179343.4028.3360
82CebecioğluTUR162101.6057.1428
83AlagierskaPOL15161.5068.1822
83AydınTUR1512121.5038.4639
83CollazoPUR1510211.6732.6146
83OlomoCMR159163.0037.5040
83YokotaJPN15791.5048.3931
83Darlevis COL156143.0042.8635
84Nwakalor S.ITA14891.1745.1631
84DahyeonKOR149102.8042.4233
84FaltinovaCZE147242.8031.1145
84ValerinCOL144112.8048.2829
84DimitrovaBUL149262.8028.5749
85PiataCMR138182.6033.3339
85MikhailovaKAZ1310112.6038.2434
85CrossCAN134221.4433.3339
86ParsonsUSA124201.0033.3336
86AiriJPN122181.2037.5032
86SekiJPN122111.2048.0025
86MargaritaCOL124242.4030.0040
86MarinovaBUL127102.4041.3829
87BrandyCMR117292.2023.4047
87AriasDOM11771.2244.0025
87YeisyCOL11472.2050.0022
88SzlagowskaPOL103151.0035.7128
88GonzalezDOM106141.1133.3330
88KitipovaBUL102122.0041.6724
89GałkowskaPOL94190.9028.1232
89MurambiKEN97191.8025.7135
89ÖzbayTUR9250.9056.2516
89SeungjuKOR99171.8025.7135
89BelchenkoKAZ92291.8022.5040
89EmontsGER98251.0021.4342
89SavardCAN93161.0032.1428
90Van de Vyver J. BEL81120.8938.1021
90TappUSA8370.6744.4418
90HallUSA8210.6772.7311
90Diao L.Y.CHN8390.8040.0020
90Maria AlejandraCOL8171.6050.0016
90KästnerGER8080.8950.0016
90MitrovicCAN86180.8925.0032
91WołoszPOL7190.7041.1817
91PolderNED7250.7850.0014
91BelindaKEN7151.4053.8513
91E. Şahin TUR7020.7077.789
91BozTUR75110.7030.4323
91S. ThanachaTHA73120.7831.8222
91MarteDOM7060.7853.8513
91PoulterUSA7150.5853.8513
91CarliniUSA7080.5846.6715
91HodanovaCZE71121.4035.0020
91ValkovaCZE7281.4041.1817
92BongaertsNED6060.6750.0012
92EkaruKEN6691.2028.5721
92G. PornpunTHA6480.6733.3318
92ValentinPUR6040.6760.0010
92ChumakKAZ64121.2027.2722
92MacrisBRA61120.5031.5819
92LorenaBRA6130.5060.0010
92MadelaynneCOL6291.2035.2917
93SavelkoelNED5380.5631.2516
93AkyolTUR5220.5055.569
93GuilliamsBEL5480.5629.4117
93Seo YeunKOR58121.0020.0025
93MayerARG55210.5616.1331
93StrubbeGER5220.5655.569
94DeakCRO4130.8050.008
94WeteCMR4030.8057.147
94AmanaCMR4040.8050.008
94SoojiKOR4020.8066.676
94KolomoyetsKAZ4440.8033.3312
94MiyabeJPN4210.4057.147
94HippeGER4040.4450.008
95ObiałaPOL3040.3042.867
95FedusioPOL3020.3060.005
95LorineKEN3140.6037.508
95DikenTUR3150.3033.339
95B. TichakornTHA3180.3325.0012
95BonifacioITA3040.2542.867
95MeisterKAZ3080.6027.2711
95KojdovaCZE33120.6016.6718
95Wang Y.Z.CHN3250.3030.0010
95Ding X.CHN3010.3075.004
95WhiteCAN3010.3375.004
96StrunjakCRO2120.4040.005
96TomićCRO2040.4033.336
96EmmaKEN2280.4016.6712
96Van SasBEL2110.2250.004
96GuillenDOM2440.2220.0010
96Julia KudiessBRA2070.1722.229
96YordanovaBUL2250.4022.229
96LAZOVIĆSRB2330.1725.008
96MIRKOVIĆSRB2030.1740.005
97N.WatchareeyaTHA1030.1125.004
97KrenickyBEL1110.1133.333
97StragierBEL1120.1125.004
97SantosPUR1000.11100.001
97RojasPUR1010.1150.002
97MalinovITA1110.0833.333
97RobertaBRA1010.0850.002
97PavlikovaCZE1000.20100.001
97Gao Y.CHN1000.10100.001
97Jin Y.CHN1170.1011.119
97Chen P.Y.CHN1120.1025.004
97GraffARG1020.1133.333
97KrivoshiyskaBUL1020.2033.333
98StenzelPOL0000
98SzczygłowskaPOL0000
98WenerskaPOL0000
98PericCRO0100.000.001
98KaratovićCRO0110.000.002
98DumančićCRO0020.000.002
98MarkovićCRO0000
98ŠtimacCRO0000
98KnollemaNED0000
98SchootNED0000
98DijkemaNED0030.000.003
98JasperNED0010.000.001
98ReesinkNED0000
98KilabatKEN0010.000.001
98Makuto V.KEN0350.000.008
98WavinyaKEN0000
98KunduKEN0000
98SandeKEN0000
98AközTUR0000
98AylinTUR0000
98P. PiyanutTHA0000
98S.NattapornTHA0000
98P. DarinTHA0110.000.002
98J. NatthanichaTHA0000
98DemeyerBEL0000
98MartinBEL0250.000.007
98RampelbergBEL0000
98KoulbergBEL0000
98VenegasPUR0000
98NoguerasPUR0000
98HernandezPUR0030.000.003
98VelezPUR0000
98GennariITA0000
98De GennaroITA0000
98FersinoITA0000
98BaranCMR0110.000.002
98BediangCMR0000
98Mbengono CMR0000
98NgameniCMR0000
98BikatalCMR0000
98GuebonCMR0000
98RodriguezDOM0000
98CastilloDOM0000
98DominguezDOM0000
98HinojosaDOM0000
98LarysmerDOM0000
98Hye SeonKOR0230.000.005
98DahyeKOR0000
98Ha KyungKOR0000
98YeongyeonKOR0000
98HyeminKOR0010.000.001
98HyejinKOR0000
98Wong-OrantesUSA0000
98HentzUSA0000
98PetrenkoKAZ0230.000.005
98BekishevaKAZ0000
98BeketKAZ0000
98SagimbayevaKAZ0000
98NigmatulinaKAZ0000
98KozhanberdinaKAZ0000
98NyemeBRA0000
98NatinhaBRA0000
98DigrinovaCZE0000
98DostalovaCZE0000
98BajuszCZE0000
98BlazkovaCZE0020.000.002
98Wang W.Y.CHN0000
98Wang M.J.CHN0000
98GermanierARG0000
98VerdierARG0000
98SosaARG0010.000.001
98RizzoARG0000
98PelozoARG0000
98UchisetoJPN0000
98MomiiJPN0000
98FukudomeJPN0000
98YoshinoJPN0000
98LauraCOL0000
98JulianaCOL0000
98CamilaCOL0000
98Angie MelisaCOL0000
98PoganyGER0000
98GlaabGER0110.000.002
98LohmannGER0000
98BechevaBUL0000
98BarakovaBUL0010.000.001
98B. SaykovaBUL0000
98PashkulevaBUL0000
98PUŠIĆSRB0000
98JEGDIĆSRB0000
98MurmannCAN0000
98OgomsCAN0010.000.001
98LivingstonCAN0000
98RobitailleCAN0000
98PalermoCAN0000