Delivering Volleyball to the World
Women's World Championship 2022 - Schedule & Results
Filtruj według
Grupa
❮- Grupa A
- Grupa B
- Grupa C
- Grupa D
- Grupa E
- Grupa F
- Ćwierćfinały
- Półfinały
- Finał 3-4
- Finał 1-2
Runda
❮- Phase 1
- Phase 2
- Final Round
Drużyna
❮- Argentyna
- Belgia
- Brazylia
- Bulgaria
- Chiny
- Colombia
- Croatia
- Dominikana
- Holandia
- Japonia
- Kamerun
- Kanada
- Kazachstan
- Kenia
- Korea
- Niemcy
- Polska
- Portoryko
- Republika Czeska
- Serbia
- Tajlandia
- Turcja
- USA
- Włochy
Hala
❮- Arnhem
- Gdańsk
- Łódź
- Rotterdam
- Apeldoorn
- Gliwice
Wrzesień
❮- Wrzesień
- Październik
września 23, 2022
września 24, 2022
Wyniki
Grupa B - Phase 1 - Kobiety #3
2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Turcja
TUR
2
:
3
sobota
24 wrz, 2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tajlandia
THA
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
25-17
29-31
25-22
19-25
13-15
Wyniki
Grupa A - Phase 1 - Kobiety #4
2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Belgia
BEL
3
:
0
sobota
24 wrz, 2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Portoryko
PUR
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
25-15
27-25
25-15
Wyniki
Grupa A - Phase 1 - Kobiety #5
2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Włochy
ITA
3
:
0
sobota
24 wrz, 2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kamerun
CMR
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
25-10
25-12
25-16
Wyniki
Grupa B - Phase 1 - Kobiety #6
2022
16:30
(UTC)
18:30
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Dominikana
DOM
3
:
0
sobota
24 wrz, 2022
16:30
(UTC)
18:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Korea
KOR
16:30
(UTC)
18:30
(Czas lokalny)
25-19
25-12
25-15
września 25, 2022
Wyniki
Grupa A - Phase 1 - Kobiety #9
2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Belgia
BEL
3
:
0
niedziela
25 wrz, 2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kenia
KEN
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
25-15
25-14
25-11
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #10
2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Chiny
CHN
3
:
0
niedziela
25 wrz, 2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Argentyna
ARG
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
25-23
25-22
25-20
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #11
2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Japonia
JPN
3
:
0
niedziela
25 wrz, 2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Wyniki
Colombia
COL
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
25-20
25-22
25-17
Wyniki
Grupa A - Phase 1 - Kobiety #12
2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Holandia
NED
3
:
0
niedziela
25 wrz, 2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kamerun
CMR
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
25-11
25-20
25-13
września 26, 2022
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #15
2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Japonia
JPN
3
:
0
poniedziałek
26 wrz, 2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Wyniki
Republika Czeska
CZE
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
25-15
25-20
25-12
Wyniki
Grupa C - Phase 1 - Kobiety #16
2022
13:30
(UTC)
15:30
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Niemcy
GER
3
:
0
poniedziałek
26 wrz, 2022
13:30
(UTC)
15:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Kazachstan
KAZ
13:30
(UTC)
15:30
(Czas lokalny)
25-15
25-18
25-21
Wyniki
Grupa C - Phase 1 - Kobiety #17
2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Serbia
SRB
3
:
2
poniedziałek
26 wrz, 2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bulgaria
BUL
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
25-21
22-25
25-27
25-21
15-9
Wyniki
Grupa A - Phase 1 - Kobiety #18
2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Włochy
ITA
3
:
0
poniedziałek
26 wrz, 2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Portoryko
PUR
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
28-26
25-21
26-24
września 27, 2022
Wyniki
Grupa B - Phase 1 - Kobiety #22
2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Gdańsk
Polska
Turcja
TUR
3
:
0
wtorek
27 wrz, 2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Korea
KOR
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
25-14
25-13
25-13
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #21
2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Chiny
CHN
3
:
0
wtorek
27 wrz, 2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Colombia
COL
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
25-16
25-21
25-16
Wyniki
Grupa B - Phase 1 - Kobiety #23
2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Gdańsk
Polska
Dominikana
DOM
3
:
0
wtorek
27 wrz, 2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Croatia
CRO
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
25-20
25-15
25-21
Wyniki
Grupa A - Phase 1 - Kobiety #24
2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Włochy
ITA
3
:
1
wtorek
27 wrz, 2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Belgia
BEL
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
21-25
30-28
29-27
25-9
września 28, 2022
Wyniki
Grupa B - Phase 1 - Kobiety #27
2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Gdańsk
Polska
Tajlandia
THA
3
:
0
środa
28 wrz, 2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Croatia
CRO
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
25-18
25-13
25-21
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #28
2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Chiny
CHN
3
:
0
środa
28 wrz, 2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Wyniki
Japonia
JPN
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
28-26
25-17
29-27
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #29
2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Brazylia
BRA
3
:
0
środa
28 wrz, 2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Colombia
COL
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
25-14
25-12
25-20
Wyniki
Grupa B - Phase 1 - Kobiety #30
2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Gdańsk
Polska
Turcja
TUR
3
:
2
środa
28 wrz, 2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Dominikana
DOM
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
21-25
25-21
25-18
16-25
15-13
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #31
2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Argentyna
ARG
3
:
1
środa
28 wrz, 2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Republika Czeska
CZE
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
25-20
20-25
25-22
25-22
września 29, 2022
Wyniki
Grupa C - Phase 1 - Kobiety #34
2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Kanada
CAN
3
:
0
czwartek
29 wrz, 2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kazachstan
KAZ
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
25-14
25-16
25-11
Wyniki
Grupa B - Phase 1 - Kobiety #35
2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Gdańsk
Polska
Korea
KOR
0
:
3
czwartek
29 wrz, 2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tajlandia
THA
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
13-25
15-25
14-25
Wyniki
Grupa C - Phase 1 - Kobiety #36
2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Serbia
SRB
3
:
0
czwartek
29 wrz, 2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Niemcy
GER
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
25-23
25-22
25-23
Wyniki
Grupa B - Phase 1 - Kobiety #37
2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Gdańsk
Polska
Turcja
TUR
3
:
0
czwartek
29 wrz, 2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Croatia
CRO
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
25-14
25-12
25-12
Wyniki
Grupa A - Phase 1 - Kobiety #38
2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Włochy
ITA
3
:
0
czwartek
29 wrz, 2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kenia
KEN
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
25-15
25-23
25-17
Wyniki
Grupa C - Phase 1 - Kobiety #39
2022
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
USA
USA
3
:
1
czwartek
29 wrz, 2022
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bulgaria
BUL
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
25-14
23-25
25-11
25-15
września 30, 2022
Wyniki
Grupa C - Phase 1 - Kobiety #42
2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Serbia
SRB
3
:
0
piątek
30 wrz, 2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kazachstan
KAZ
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
25-13
25-17
25-10
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #43
2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Chiny
CHN
3
:
0
piątek
30 wrz, 2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Republika Czeska
CZE
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
25-19
25-22
27-25
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #44
2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Brazylia
BRA
1
:
3
piątek
30 wrz, 2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Wyniki
Japonia
JPN
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
22-25
19-25
25-17
20-25
Wyniki
Grupa C - Phase 1 - Kobiety #45
2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Bulgaria
BUL
1
:
3
piątek
30 wrz, 2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kanada
CAN
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
21-25
27-25
20-25
15-25
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #46
2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Colombia
COL
2
:
3
piątek
30 wrz, 2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Argentyna
ARG
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
25-19
17-25
29-27
20-25
8-15
października 01, 2022
Wyniki
Grupa C - Phase 1 - Kobiety #49
2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Bulgaria
BUL
3
:
0
sobota
01 paź, 2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kazachstan
KAZ
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
25-18
25-22
25-18
Wyniki
Grupa B - Phase 1 - Kobiety #50
2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Gdańsk
Polska
Dominikana
DOM
2
:
3
sobota
01 paź, 2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tajlandia
THA
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
29-31
25-16
25-21
22-25
11-15
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #51
2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Brazylia
BRA
3
:
1
sobota
01 paź, 2022
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Chiny
CHN
12:00
(UTC)
14:00
(Czas lokalny)
23-25
25-17
25-22
25-22
Wyniki
Grupa A - Phase 1 - Kobiety #52
2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Portoryko
PUR
3
:
1
sobota
01 paź, 2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kenia
KEN
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
25-15
19-25
25-18
25-20
Wyniki
Grupa C - Phase 1 - Kobiety #53
2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Niemcy
GER
2
:
3
sobota
01 paź, 2022
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kanada
CAN
14:00
(UTC)
16:00
(Czas lokalny)
25-12
26-24
23-25
18-25
9-15
Wyniki
Grupa B - Phase 1 - Kobiety #54
2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Gdańsk
Polska
Korea
KOR
3
:
1
sobota
01 paź, 2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Croatia
CRO
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
25-21
27-29
27-25
25-23
Wyniki
Grupa D - Phase 1 - Kobiety #55
2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Colombia
COL
1
:
3
sobota
01 paź, 2022
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Republika Czeska
CZE
16:00
(UTC)
18:00
(Czas lokalny)
22-25
13-25
25-19
18-25
października 02, 2022
Wyniki
Grupa A - Phase 1 - Kobiety #58
2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Arnhem
Niderlandy
Belgia
BEL
3
:
0
niedziela
02 paź, 2022
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kamerun
CMR
11:00
(UTC)
13:00
(Czas lokalny)
25-8
25-19
25-14
października 04, 2022
Wyniki
Grupa E - Phase 2 - Kobiety #61
2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Rotterdam
Niderlandy
Japonia
JPN
3
:
1
wtorek
04 paź, 2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Wyniki
Belgia
BEL
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
21-25
25-20
25-16
25-22
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #62
2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Tajlandia
THA
1
:
3
wtorek
04 paź, 2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kanada
CAN
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
19-25
21-25
25-23
22-25
Wyniki
Grupa E - Phase 2 - Kobiety #63
2022
15:15
(UTC)
17:15
(Czas lokalny)
Rotterdam
Niderlandy
Włochy
ITA
2
:
3
wtorek
04 paź, 2022
15:15
(UTC)
17:15
(Czas lokalny)
Wyniki
Brazylia
BRA
15:15
(UTC)
17:15
(Czas lokalny)
20-25
25-22
25-22
21-25
15-17
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #64
2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
USA
USA
3
:
1
wtorek
04 paź, 2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Dominikana
DOM
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
21-25
25-19
25-20
25-14
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #65
2022
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Turcja
TUR
3
:
0
wtorek
04 paź, 2022
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Niemcy
GER
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
25-21
25-18
25-21
października 05, 2022
Wyniki
Grupa E - Phase 2 - Kobiety #68
2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Rotterdam
Niderlandy
Włochy
ITA
3
:
1
środa
05 paź, 2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Wyniki
Japonia
JPN
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
20-25
25-20
25-14
25-15
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #69
2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Tajlandia
THA
1
:
3
środa
05 paź, 2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Niemcy
GER
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
19-25
22-25
25-18
23-25
Wyniki
Grupa E - Phase 2 - Kobiety #70
2022
15:15
(UTC)
17:15
(Czas lokalny)
Rotterdam
Niderlandy
Chiny
CHN
3
:
0
środa
05 paź, 2022
15:15
(UTC)
17:15
(Czas lokalny)
Wyniki
Portoryko
PUR
15:15
(UTC)
17:15
(Czas lokalny)
25-15
25-19
25-21
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #71
2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Turcja
TUR
3
:
0
środa
05 paź, 2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Kanada
CAN
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
25-22
26-24
28-26
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #72
2022
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Serbia
SRB
3
:
0
środa
05 paź, 2022
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Dominikana
DOM
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
26-24
25-20
25-17
października 06, 2022
października 07, 2022
Wyniki
Grupa E - Phase 2 - Kobiety #77
2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Rotterdam
Niderlandy
Japonia
JPN
3
:
0
piątek
07 paź, 2022
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
Wyniki
Portoryko
PUR
12:15
(UTC)
14:15
(Czas lokalny)
25-16
25-19
25-21
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #78
2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Serbia
SRB
3
:
0
piątek
07 paź, 2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tajlandia
THA
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
25-23
25-17
25-15
Wyniki
Grupa E - Phase 2 - Kobiety #81
2022
15:15
(UTC)
17:15
(Czas lokalny)
Rotterdam
Niderlandy
Włochy
ITA
3
:
0
piątek
07 paź, 2022
15:15
(UTC)
17:15
(Czas lokalny)
Wyniki
Argentyna
ARG
15:15
(UTC)
17:15
(Czas lokalny)
25-19
25-18
25-17
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #79
2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
USA
USA
3
:
1
piątek
07 paź, 2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Turcja
TUR
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
25-22
21-25
25-20
25-22
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #80
2022
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Dominikana
DOM
3
:
1
piątek
07 paź, 2022
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Niemcy
GER
17:00
(UTC)
19:00
(Czas lokalny)
19-25
25-18
25-22
25-18
października 08, 2022
Wyniki
Grupa E - Phase 2 - Kobiety #85
2022
11:30
(UTC)
13:30
(Czas lokalny)
Rotterdam
Niderlandy
Włochy
ITA
3
:
0
sobota
08 paź, 2022
11:30
(UTC)
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Chiny
CHN
11:30
(UTC)
13:30
(Czas lokalny)
26-24
25-16
25-20
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #84
2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
USA
USA
3
:
2
sobota
08 paź, 2022
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tajlandia
THA
13:00
(UTC)
15:00
(Czas lokalny)
23-25
21-25
25-19
27-25
15-13
Wyniki
Grupa E - Phase 2 - Kobiety #88
2022
15:00
(UTC)
17:00
(Czas lokalny)
Rotterdam
Niderlandy
Brazylia
BRA
3
:
1
sobota
08 paź, 2022
15:00
(UTC)
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Belgia
BEL
15:00
(UTC)
17:00
(Czas lokalny)
26-28
25-17
25-11
25-16
Wyniki
Grupa F - Phase 2 - Kobiety #86
2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Łódź
Polska
Serbia
SRB
3
:
0
sobota
08 paź, 2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Turcja
TUR
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
25-20
25-21
25-23
października 09, 2022
Wyniki
Grupa E - Phase 2 - Kobiety #90
2022
10:30
(UTC)
12:30
(Czas lokalny)
Rotterdam
Niderlandy
Chiny
CHN
3
:
0
niedziela
09 paź, 2022
10:30
(UTC)
12:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Belgia
BEL
10:30
(UTC)
12:30
(Czas lokalny)
25-18
25-18
27-25
października 11, 2022
Wyniki
Ćwierćfinały - Final Round - Kobiety #93
2022
15:00
(UTC)
17:00
(Czas lokalny)
Apeldoorn
Niderlandy
Włochy
ITA
3
:
1
wtorek
11 paź, 2022
15:00
(UTC)
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Chiny
CHN
15:00
(UTC)
17:00
(Czas lokalny)
25-16
25-22
13-25
25-17
Wyniki
Ćwierćfinały - Final Round - Kobiety #94
2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Gliwice
Polska
USA
USA
3
:
0
wtorek
11 paź, 2022
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Turcja
TUR
15:30
(UTC)
17:30
(Czas lokalny)
25-22
25-15
25-20
października 12, 2022
października 13, 2022