VNL 2024 - Women's best servers statistics.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyserve-pointsBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1WeitzelGER19171301.5811.45166
1VargasTUR19261061.5812.58151
2AntropovaITA1429591.1713.73102
2M. Chatchu-OnTHA14221231.178.81159
2Nikolova M.BUL1413641.7515.3891
3Li Y.Y.CHN13251511.086.88189
3GrayCAN13131571.087.10183
4Wang Y.Y.CHN12121431.007.19167
4Van RykCAN1238831.009.02133
4EgonuITA1211431.5018.1866
5YordanovaBUL1117950.928.94123
5Yuan X.Y.CHN1191220.927.75142
5RobertaBRA1161110.928.59128
5Ana CristinaBRA1122780.929.91111
5BergmannBRA114380.9220.7553
5BrieCAN11171420.926.47170
5KogaJPN11151230.927.38149
5LarsonUSA11151280.927.14154
5BukilicSRB1120650.9211.4696
6BaijensNED1024780.838.93112
6DanesiITA10101140.837.46134
6Jiyun J.KOR10141050.837.75129
6GabiBRA10131790.834.95202
6AlsmeierGER10211090.837.14140
6E. ŞahinTUR1081280.836.85146
7KrivoshiyskaBUL981060.757.32123
7IwasakiJPN9171500.755.11176
7YamadaJPN9151200.756.25144
8MarringNED813610.679.7682
8StraubeGER810520.6711.4370
8HayashiJPN861110.676.40125
8B. HattayaTHA851060.676.72119
8IvanovicSRB817391.0012.5064
8J. MartinezDOM818910.676.84117
8ErdemTUR812811.007.92101
9BosettiITA710900.586.54107
9WenerskaPOL76770.587.7890
9Diao L.Y.CHN771740.583.72188
9Gong X.Y.CHN741460.584.46157
9WhiteCAN7151260.584.73148
9GicquelFRA720640.587.6991
9IshikawaJPN7191200.584.79146
9KalaçTUR7121060.585.60125
9N. ThatdaoTHA7121090.585.47128
9BjelicaSRB77790.887.5393
9MarteDOM791300.584.79146
10DudovaBUL611420.5010.1759
10LohuisNED610770.506.4593
10JasperNED613870.505.66106
10StysiakPOL618720.506.2596
10MaglioCAN610990.505.22115
10RotarFRA64890.506.0699
10CebecioğluTUR62750.507.2383
10KarakurtTUR6191250.504.00150
10S. DonphonTHA61390.5013.0446
10SyllaITA64870.756.1997
11B. SaykovaBUL517710.625.3893
11CambiITA51730.426.3379
11MędrzykPOL58760.425.6289
11DainKOR581340.423.40147
11SohwiKOR512990.424.31116
11CarolBRA561160.423.94127
11BakerCAN510240.4212.8239
11JohnsonCAN52700.426.4977
11StojiljkovicFRA58840.425.1597
11KästnerGER58800.625.3893
11BaladınTUR510440.458.4759
11TapiaDOM512550.426.9472
11TainaraBRA57210.8315.1533
11LubianITA516300.629.8051
11BauerFRA56580.627.2569
12BarakovaBUL47970.333.70108
12BechevaBUL45260.3311.4335
12GunchevaBUL41150.5020.0020
12TimmermanNED451020.333.60111
12DambrinkNED411740.334.4989
12AlagierskaPOL48730.334.7185
12KornelukPOL47550.506.0666
12ŁukasikPOL4151350.332.60154
12Wu M.J.CHN49520.336.1565
12JuahKOR43510.336.9058
12JeongahKOR47660.335.1977
12DianaBRA411950.333.64110
12RosamariaBRA471060.363.42117
12NdiayeFRA48440.337.1456
12SylvesFRA415860.333.81105
12SchalkFRA410440.336.9058
12KindermannGER47520.336.3563
12StrubbeGER4591.0022.2218
12ArıcıTUR410340.338.3348
12HallUSA46430.507.5553
12K. PimpichayaTHA48990.333.60111
12EveDOM411760.334.4091
12A. RodriguezDOM45300.3310.2639
12GuillenDOM48890.333.96101
12Peña IsabelDOM4181220.332.78144
12WołoszPOL451000.503.67109
12HancockUSA45240.5012.1233
12ThompsonUSA48570.505.8069
12FahrITA48380.508.0050
12CazauteFRA414300.508.3348
13PaskovaBUL341180.252.40125
13Van AalenNED37720.253.6682
13DegradiITA33710.253.9077
13DahyeonKOR37880.253.0698
13HoyoungKOR36410.256.0050
13Jiyun M.KOR38280.257.6939
13Olinga AndelaFRA34720.253.8079
13RespautFRA38220.259.0933
13StigrotGER381120.252.44123
13SchölzelGER37530.254.7663
13CekulaevGER33570.254.7663
13ÖzbayTUR35390.256.3847
13İveginTUR35650.254.1173
13PoulterUSA37800.303.3390
13M. SkinnerUSA37200.7510.0030
13ParsonsUSA33270.759.0933
13MalesevicSRB36690.253.8578
13LozoSRB38470.385.1758
13AriasDOM38420.255.6653
13PeraltaDOM33440.256.0050
13ThaisaBRA35490.385.2657
13UzelacSRB39260.757.8938
13RettkeUSA33630.384.3569
13OrroITA33790.383.5385
13WeskeGER35370.386.6745
13CookUSA32370.757.1442
13GiovanniniITA33210.7511.1127
14PlakNED22450.174.0849
14KnollemaNED27610.172.8670
14BuijsNED26380.174.3546
14BongaertsNED231020.181.87107
14BonifacioITA24630.172.9069
14JiwonKOR23130.1711.1118
14SavardCAN26100.1711.1118
14OgomsCAN21220.178.0025
14BahFRA24510.223.5157
14ArakiJPN25410.174.1748
14A. SkinnerUSA27710.172.5080
14CuttinoUSA23160.509.5221
14OgboguUSA210500.173.2362
14OsmajicSRB216690.172.3087
14MirkovicSRB212640.252.5678
14KurtagićSRB25820.252.2589
14MiljevicSRB24310.175.4137
14LazovicSRB24530.403.3959
14K. AjcharapornTHA21340.255.4137
14CzyrniańskaPOL28200.406.6730
14JurczykPOL24680.252.7074
14WashingtonUSA21420.334.4445
14DrewsUSA24200.507.6926
14ČikucSRB25300.505.4137
15StoyanovaBUL12130.086.2516
15A. SaykovaBUL14600.081.5465
15NerviniITA10130.127.1414
15AkrariITA10230.254.1724
15GałkowskaPOL1330.2514.297
15Zhang C.N.CHN13160.085.0020
15Wang Y.L.CHN13240.123.5728
15JeongminKOR1030.0825.004
15SeungjuKOR16190.083.8526
15Julia KudiessBRA13300.252.9434
15KisyBRA12200.144.3523
15ElougaFRA1590.256.6715
15StautzGER16240.083.2331
15JatzkoGER1150.0814.297
15SekiJPN12110.107.1414
15KurogoJPN13270.103.2331
15FranttiUSA17480.121.7956
15ButlerUSA14190.254.1724
15S. WipaweeTHA13860.081.1190
15G. PornpunTHA13490.141.8953
15J. NatthanichaTHA19720.081.2282
15MilenkovicSRB12430.122.1746
15B. MartinezDOM13600.121.5664
15Gonzalez-LopezDOM19490.121.6959
15DaalderopNED11110.117.6913
15FedusioPOL10100.259.0911
15SmarzekPOL11250.123.7027
15CentkaPOL1280.259.0911
15MijatovicSRB13240.123.5728
15VidačićSRB1250.2512.508
15PerovicSRB18310.252.5040
15RóżańskiPOL16140.254.7621
16RachkovskaBUL0020.000.002
16PashkulevaBUL0000
16TodorovaBUL0000
16NikolovaBUL0000
16KnipNED0000
16DijkemaNED0210.000.003
16ReesinkNED0000
16BosioITA00140.000.0014
16SpiritoITA0110.000.002
16FersinoITA0010.000.001
16Nwakalor L.ITA0000
16OmoruyiITA0130.000.004
16MingardiITA0000
16KowalewskaPOL01150.000.0016
16WitkowskaPOL03260.000.0029
16SzczygłowskaPOL0000
16ŁysiakPOL0000
16DamaskePOL0100.000.001
16PacakPOL0050.000.005
16PiaseckaPOL0170.000.008
16Gao Y.CHN0010.000.001
16Xu X.T.CHN0000
16Zheng Y.X.CHN0030.000.003
16Ding X.CHN0000
16Ni F.F.CHN0000
16Wang M.J.CHN0000
16DahyeKOR0000
16ChaewonKOR0000
16SarangKOR0020.000.002
16NyemeBRA0000
16MacrisBRA05510.000.0056
16Pri DaroitBRA0080.000.008
16NatinhaBRA0000
16LuziaBRA0000
16MurmannCAN0000
16Van BuskirkCAN0110.000.002
16MitrovicCAN02560.000.0058
16JosephCAN0050.000.005
16JostCAN0000
16GiardinoFRA0000
16BernardFRA0000
16FanguedouFRA0230.000.005
16DioufFRA0260.000.008
16CesarGER0000
16PoganyGER0000
16DrewniokGER05200.000.0025
16WatanabeJPN02570.000.0059
16KojimaJPN0000
16InoueJPN02220.000.0024
16FukudomeJPN0000
16AiriJPN03620.000.0065
16WadaJPN06140.000.0020
16ÖrgeTUR0010.000.001
16AközTUR0000
16AykaçTUR0130.000.004
16GüneşTUR06360.000.0042
16AydınTUR05200.000.0025
16Wong-OrantesUSA0000
16CarliniUSA04520.000.0056
16FleckUSA0000
16HanelineUSA0000
16P. PiyanutTHA0000
16J. SasipapronTHA0320.000.005
16P. SupattraTHA0000
16S. ThanachaTHA07230.000.0030
16T. WimonratTHA0180.000.009
16B. JaraspornTHA01100.000.0011
16PusicSRB0000
16JegdicSRB0000
16PopovicSRB0000
16KirovSRB0000
16Y. RodriguezDOM0000
16G. GonzalezDOM04250.000.0029
16Martinez-CaroDOM0000
16HelenaBRA0020.000.002
16N. JidapaTHA0000
16S. KanokpornTHA0110.000.002
16K. KuttikaTHA0030.000.003
16B. TichakornTHA0040.000.004
16HentzUSA0000
16O'NealUSA03230.000.0026
16PlummerUSA010240.000.0034
16LanierUSA00140.000.0014
16De GennaroITA0000
16HaewegeneFRA02180.000.0020
16GelinFRA0000
16H. JasperNED0000
16Zhu T.CHN00310.000.0031
16RachevaBUL00100.000.0010
16ShahpazovaBUL0050.000.005
16GrozerGER0230.000.005
16TamakiJPN0050.000.005
16KohnGER0040.000.004
16Zhuang Y.S.CHN0050.000.005
16MedvedSRB0000
16ŠućurovićSRB0210.000.003
16GocaninSRB0000
16CvetkovicSRB01110.000.0012
16TicaSRB07180.000.0025
16SuyeonKOR0040.000.004
16LorenneBRA0000
16TanakaJPN0040.000.004