Volleyball Olympic Games Tokyo 2020

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamUdaneSuccessfulBłędySEPróbyAttemptsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1PoulterUSA247431035.2944.03561
2OGNJENOVIĆSRB244524830.5049.09497
3StartsevaROC238130939.6743.43548
4Hye SeonKOR223537227.8837.17600
5MarteDOM189325831.5042.00450
6MacrisBRA183322430.5044.63410
7MomiiJPN159224831.8038.88409
8RobertaBRA152115819.0048.87311
9ÖzbayTUR148216824.6746.54318
10MalinovITA144218524.0043.50331
11MayerARG107418921.4035.67300
11NazTUR107314321.4042.29253
12WacuKEN99416319.8037.22266
13Yao D.CHN97311119.4045.97211
14OrroITA8108913.5047.65170
15Ding X.CHN78012226.0039.00200
16HancockUSA65310416.2537.79172
17HyejinKOR5411076.7533.33162
18CastilloDOM392726.5034.51113
19TashiroJPN381617.6038.00100
20GermanierARG350598.7537.2394
21POPOVIĆ S.SRB250173.1259.5242
22Wong-OrantesUSA240263.0048.0050
22MIRKOVIĆSRB240334.0042.1157
23JiyoungKOR180342.2534.6252
24PodkopaevaROC170382.8330.9155
24JoyKEN170303.4036.1747
25AközTUR160372.6730.1953
25C. BraitBRA160292.0035.5645
26De GennaroITA150222.5040.5437
27KobataJPN130212.6038.2434
28LarsonUSA120211.5036.3633
28DominguezDOM120182.4040.0030
29BARTSCH-HACKLEYUSA100121.2545.4522
30BosettiITA92161.5033.3327
30Wang M.J.CHN90271.8025.0036
30GüneşTUR90111.5045.0020
30Yang Hyo JinKOR90121.1242.8621
31MILENKOVIĆSRB80151.0034.7823
31Kim Yeon KoungKOR80361.0018.1844
32Carol GattazBRA70130.8835.0020
33RasicSRB6040.7560.0010
33BUŠASRB6030.7566.679
34KorolevaROC50100.8333.3315
34VoronkovaROC51110.8329.4117
34MatveevaROC50120.8329.4117
34RizzoARG50241.0017.2429
34BlagojevicSRB5040.8355.569
34POPOVIĆ M.SRB5060.6245.4511
34Gong X.Y.CHN5071.0041.6712
34CarolBRA5170.6238.4613
35FetisovaROC4040.6750.008
35DikenTUR4070.6736.3611
35KurogoJPN40130.8023.5317
35KunduKEN40160.8020.0020
35WisahKEN4080.8033.3312
35Kim Su JiKOR4060.5040.0010
36GoncharovaROC30100.5023.0813
36EgonuITA3090.5025.0012
36ChirichellaITA3010.7575.004
36AkinradewoUSA3040.3842.867
36NizetichARG30120.6020.0015
36BOŠKOVIĆSRB3060.3833.339
36Yuan X.Y.CHN3170.6027.2711
36Zhang C.N.CHN3090.6025.0012
36Li Y.Y.CHN3070.6030.0010
36HayashiJPN3060.6033.339
36IshikawaJPN30150.6016.6718
36Fe GarayBRA3070.3830.0010
36GabiBRA30120.3820.0015
36HEEJINKOR3170.3827.2711
37FedorovtsevaROC2050.3328.577
37ThompsonUSA2060.5025.008
37RodriguezARG2020.5050.004
37MercadoARG2050.4028.577
37DrewsUSA2040.2933.336
37MihajlovicSRB2000.67100.002
37RiveraDOM2030.3340.005
37EveDOM2010.4066.673
37Peña IsabelDOM2130.3333.336
37ALEKSIĆSRB2050.4028.577
37ErdemTUR20150.3311.7617
37KarakurtTUR2020.3350.004
37BaladınTUR2070.3322.229
37Wang Y.Y.CHN2090.5018.1811
37İveginTUR2020.5050.004
37LorineKEN2020.4050.004
37TandaraBRA2040.3333.336
38SmirnovaROC1000.17100.001
38PietriniITA1060.1714.297
38SyllaITA1040.2020.005
38BulaichARG1180.2010.0010
38FarriolARG1010.2050.002
38ValdezDOM1020.2533.333
38JineiryDOM1060.1714.297
38GailaDOM1060.1714.297
38LarysmerDOM1010.1750.002
38Zhu T.CHN1070.3312.508
38BozTUR1010.2050.002
38KogaJPN1050.3316.676
38ArakiJPN1160.2012.508
38ShimamuraJPN1020.2033.333
38ChemtaiKEN1000.20100.001
38EkaruKEN1140.2016.676
38KasayaKEN1030.2025.004
38ChumbaKEN1150.2014.297
38JeongahKOR1070.1212.508
38SoyoungKOR1000.14100.001
39LazarevaROC0010.000.001
39DanesiITA0010.000.001
39FahrITA0010.000.001
39SorokaiteITA0000
39EninaROC0000
39PilipenkoROC0000
39FolieITA0000
39WashingtonUSA0040.000.004
39HillUSA0000
39FortunaARG0000
39HerreraARG0020.000.002
39LazcanoARG0030.000.003
39CookUSA0020.000.002
39OgboguUSA0000
39NosachARG0010.000.001
39De La CruzDOM0020.000.002
39MartinezDOM0040.000.004
39BJELICASRB0000
39Yan N.CHN0010.000.001
39Liu Y.H.CHN0000
39Liu X.T.CHN0000
39ErcanTUR0010.000.001
39AkmanTUR0000
39MoimKEN0050.000.005
39IshiiJPN0030.000.003
39OkumuraJPN0010.000.001
39YamadaJPN0000
39MurambiKEN0000
39JepkiruiKEN0000
39Jiyun J.KOR0000
39SeungjuKOR0010.000.001
39RosamariaBRA0010.000.001
39EunjinKOR0040.000.004
39Ana CristinaBRA0000
39NatáliaBRA0010.000.001
39Ana BeatrizBRA0000