Volleyball Olympic Games Tokyo 2020

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1BOŠKOVIĆSRB165519720.6252.72313
2Kim Yeon KoungKOR1223511515.2544.85272
3EgonuITA110597718.3344.72246
4Fe GarayBRA106179213.2549.30215
5GoncharovaROC95368815.8343.38219
6GabiBRA94339611.7542.15223
7FedorovtsevaROC80477613.3339.41203
8VoronkovaROC79366913.1742.93184
8BARTSCH-HACKLEYUSA79461029.8834.80227
9DrewsUSA78206811.1446.99166
10LarsonUSA7627889.5039.79191
11MartinezDOM71258214.2039.89178
12BozTUR69266713.8042.59162
13JeongahKOR68361148.5031.19218
14ThompsonUSA66173616.5055.46119
15IshikawaJPN64347212.8037.65170
16HEEJINKOR62361227.7528.18220
17Li Y.Y.CHN58296311.6038.67150
18KogaJPN55126918.3340.44136
18TandaraBRA5526629.1738.46143
19ChumbaKEN53265510.6039.55134
20MercadoARG52305010.4039.39132
21BosettiITA5127438.5042.15121
22ErdemTUR4914248.1756.3287
23Zhang C.N.CHN4826259.6048.4899
24JineiryDOM4714367.8348.4597
24KarakurtTUR4730447.8338.84121
24KurogoJPN4728599.4035.07134
25PietriniITA4617467.6742.20109
26RiveraDOM4513437.5044.55101
27BaladınTUR4419437.3341.51106
27CarolBRA4416335.5047.3193
28Carol GattazBRA4310275.3853.7580
29WashingtonUSA4213355.2546.6790
29RasicSRB4213295.2550.0084
29GüneşTUR4216337.0046.1591
30Zhu T.CHN34164611.3335.4296
31Peña IsabelDOM3317385.5037.5088
32BUŠASRB3210344.0042.1176
32KasayaKEN3225286.4037.6585
32Yang Hyo JinKOR329244.0049.2365
32RosamariaBRA3213364.5739.5181
33BulaichARG3020466.0031.2596
33MILENKOVIĆSRB3011373.7538.4678
33DikenTUR3013415.0035.7184
34Yuan X.Y.CHN296285.8046.0363
34Gong X.Y.CHN2915395.8034.9483
35KorolevaROC2812234.6744.4463
35NizetichARG2826465.6028.00100
36AkinradewoUSA2711273.3841.5465
37POPOVIĆ M.SRB265193.2552.0050
37GailaDOM2615374.3333.3378
37MoimKEN2613355.2035.1474
38FahrITA248144.0052.1746
39ShimamuraJPN224274.4041.5153
40De La CruzDOM2117433.5025.9381
40ArakiJPN2111234.2038.1855
41IshiiJPN2021224.0031.7563
42RodriguezARG1918304.7528.3667
43LazcanoARG176103.4051.5233
43İveginTUR178124.2545.9537
43SoyoungKOR1713222.4332.6952
43NatáliaBRA176182.4341.4641
44DanesiITA156122.5045.4533
44SyllaITA1510183.0034.8843
44OGNJENOVIĆSRB15141.8875.0020
44EveDOM15453.0062.5024
44Kim Su JiKOR1510201.8833.3345
45FetisovaROC14292.3356.0025
45MihajlovicSRB14584.6751.8527
46Wang Y.Y.CHN133123.2546.4328
46HayashiJPN134162.6039.3933
47Jiyun J.KOR1012151.4327.0337
48CookUSA97114.5033.3327
48ValdezDOM9332.2560.0015
48BJELICASRB9144.5064.2914
48WisahKEN97171.8027.2733
49MarteDOM81111.3340.0020
49ALEKSIĆSRB8271.6047.0617
50ChirichellaITA7281.7541.1817
50HerreraARG72131.7531.8222
50BlagojevicSRB74151.1726.9226
50SeungjuKOR76100.8830.4323
51FolieITA6123.0066.679
51Yan N.CHN6192.0037.5016
51WacuKEN6481.2033.3318
52StartsevaROC5170.8338.4613
52FarriolARG5581.0027.7818
52EkaruKEN5461.0033.3315
52MacrisBRA5120.8362.508
52RobertaBRA5000.62100.005
52EunjinKOR5550.8333.3315
52Ana BeatrizBRA5122.5062.508
53OgboguUSA4152.0040.0010
53LorineKEN4750.8025.0016
54LazarevaROC3570.5020.0015
54EninaROC3500.7537.508
54PoulterUSA3230.4337.508
54MayerARG3080.6027.2711
54HancockUSA3100.7575.004
54ÖzbayTUR3160.5030.0010
54ErcanTUR3560.7521.4314
54NazTUR3020.6060.005
54MomiiJPN3080.6027.2711
54ChemtaiKEN3490.6018.7516
54MurambiKEN3221.0042.867
54HyejinKOR3140.3837.508
55MalinovITA2140.3328.577
55NosachARG2120.5040.005
55MIRKOVIĆSRB2000.33100.002
55Liu Y.H.CHN2311.0033.336
55TashiroJPN2020.4050.004
56FortunaARG1010.2050.002
56GermanierARG1010.2550.002
56Yao D.CHN1010.2050.002
56AközTUR1000.17100.001
56OkumuraJPN1101.0050.002
56JepkiruiKEN1221.0020.005
56Hye SeonKOR1160.1212.508
56Ana CristinaBRA1020.2033.333
57PodkopaevaROC0000
57SmirnovaROC0020.000.002
57SorokaiteITA0000
57De GennaroITA0000
57MatveevaROC0000
57OrroITA0010.000.001
57PilipenkoROC0000
57Wong-OrantesUSA0000
57HillUSA0000
57RizzoARG0000
57POPOVIĆ S.SRB0000
57CastilloDOM0000
57DominguezDOM0000
57LarysmerDOM0010.000.001
57Ding X.CHN0240.000.006
57Wang M.J.CHN0000
57Liu X.T.CHN0110.000.002
57AkmanTUR0000
57KobataJPN0000
57KunduKEN0000
57JoyKEN0010.000.001
57YamadaJPN0010.000.001
57C. BraitBRA0000
57JiyoungKOR0000