Women's Club World Champs 2023 - Best servers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyserve-pointsBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1Li Y.Y.CHN86422.0014.2956
1BOŠKOVIĆSRB813282.0016.3349
2TainaraBRA78281.7516.2843
3VoronkovaRUS66241.5016.6736
4MilkaBRA53441.259.6252
5ThompsonUSA48421.007.4154
5STEVANOVIĆSRB44331.009.7641
6FranttiUSA31420.756.5246
6KuznetsovaRUS38150.7511.5426
6ArıcıTUR32200.7512.0025
7ÖzbayTUR27540.503.1763
7GabiBRA24430.504.0849
7IdilTUR21170.5010.0020
7Yuan X.Y.CHN24450.503.9251
7Wang Y.Z.CHN23450.504.0050
7ThaisaBRA22121.0012.5016
7RabadzhievaBUL26250.506.0633
7NaianeBRA22340.505.2638
7LorenaBRA24180.508.3324
7E. Şahin TUR21230.507.6926
8T.T.LinhVIE11130.506.6715
8Liu M. J. CHN10120.257.6913
8Julia KudiessBRA15130.505.2619
8KisyBRA14130.505.5618
8Peña IsabelDOM13110.506.6715
8AdeniziaBRA11160.255.5618
8BaladınTUR14460.251.9651
8GrayCAN12230.253.8526
8NazTUR11370.252.5639
9AykaçTUR0000
9OgboguUSA02360.000.0038
9BUŠASRB02110.000.0013
9DemirelTUR0000
9KarutasuTUR0030.000.003
9AylinTUR0000
9GüneşTUR03370.000.0040
9Van AalenNED0030.000.003
9AkbayTUR0000
9L.T.T.LienVIE0000
9P.T.N.AnhVIE0050.000.005
9T.T.B.ThuyVIE0030.000.003
9H.T.K.TrinhVIE0070.000.007
9N.K.DangVIE0000
9V.T.K.ThoaVIE0150.000.006
9N.T.TrinhVIE01110.000.0012
9V.T.N.QuynhVIE01120.000.0013
9D.T.XuanVIE0120.000.003
9D.T.L.OanhVIE00180.000.0018
9N.H.P.ThuyVIE0030.000.003
9L.T.LuyenVIE0040.000.004
9D.T.T.GiangVIE0270.000.009
9Zhang S. Q. CHN0000
9VargasTUR0000
9Yang Y.CHN01300.000.0031
9Liu. L.WCHN0000
9Chen B. Y.CHN01100.000.0011
9Meng D.CHN0000
9Meng Z.X.CHN0000
9Wang Y.Y.CHN00300.000.0030
9Yao D.CHN03430.000.0046
9FrancineBRA01210.000.0022
9Carol GattazBRA0000
9GiovanaBRA0000
9VictoriaBRA0000
9Pri DaroitBRA01130.000.0014
9NyemeBRA0000
9MitchemUSA0240.000.006
9Larissa FortesBRA0000
9Luiza BRA0000
9RebecaBRA0000
9NatinhaBRA0000
9ClaudiaBRA03180.000.0021
9GabiBRA0110.000.002
9KasielyBRA02130.000.0015
9MoniqueBRA0040.000.004
9PriscilaBRA01140.000.0015
9SuelenBRA0000
9AybükeTUR0000
9AközTUR0000
9YaprakTUR01100.000.0011
9BasyolcuTUR0000
9CzyrniańskaPOL0050.000.005
9Jack-KisalTUR03400.000.0043