Women's Club World Champs 2023 - Best receivers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamSukcesySuccesfulBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1AykaçTUR325448.0039.5181
2BaladınTUR313557.7534.8389
3GabiBRA292327.2546.0363
4FranttiUSA283397.0040.0070
5RabadzhievaBUL250346.2542.3759
6AközTUR193274.7538.7849
6GrayCAN192544.7525.3375
7NatinhaBRA180214.5046.1539
8Yang Y.CHN171335.6733.3351
8Meng Z.X.CHN176374.2528.3360
9Li Y.Y.CHN166274.0032.6549
10Wang Y.Z.CHN115352.7521.5751
10VoronkovaRUS110402.7521.5751
11T.T.LinhVIE101185.0034.4829
11Pri DaroitBRA103185.0032.2631
11KuznetsovaRUS106532.5014.4969
12H.T.K.TrinhVIE6253.0046.1513
12D.T.XuanVIE64153.0024.0025
12NyemeBRA62143.0027.2722
12Peña IsabelDOM64363.0013.0446
13BUŠASRB5081.2538.4613
13N.K.DangVIE51162.5022.7322
13Liu M. J. CHN5081.2538.4613
13PriscilaBRA54431.259.6252
13SuelenBRA51231.2517.2429
14Chen B. Y.CHN44131.0019.0521
15L.T.T.LienVIE3141.5037.508
15P.T.N.AnhVIE31131.5017.6517
15N.H.P.ThuyVIE3161.5030.0010
15KasielyBRA32390.756.8244
16Yuan X.Y.CHN1030.2525.004
16Wang Y.Y.CHN1010.2550.002
16MitchemUSA13230.503.7027
16LorenaBRA1030.2525.004
17ÖzbayTUR0010.000.001
17OgboguUSA0000
17IdilTUR0010.000.001
17DemirelTUR0000
17KarutasuTUR0000
17AylinTUR0000
17GüneşTUR0000
17Van AalenNED0000
17AkbayTUR0000
17ThompsonUSA0000
17T.T.B.ThuyVIE0000
17V.T.K.ThoaVIE0000
17N.T.TrinhVIE0000
17V.T.N.QuynhVIE0170.000.008
17D.T.L.OanhVIE0000
17L.T.LuyenVIE0010.000.001
17D.T.T.GiangVIE0000
17Zhang S. Q. CHN0000
17VargasTUR0000
17Liu. L.WCHN0040.000.004
17Meng D.CHN0000
17Yao D.CHN0000
17FrancineBRA0010.000.001
17Carol GattazBRA0000
17GiovanaBRA0000
17VictoriaBRA0000
17ThaisaBRA0010.000.001
17Julia KudiessBRA0110.000.002
17KisyBRA0000
17Larissa FortesBRA0000
17Luiza BRA0000
17RebecaBRA0000
17ClaudiaBRA0000
17AdeniziaBRA0000
17NaianeBRA0100.000.001
17GabiBRA0000
17TainaraBRA0000
17MoniqueBRA0010.000.001
17MilkaBRA0030.000.003
17AybükeTUR0010.000.001
17BOŠKOVIĆSRB0000
17ArıcıTUR0000
17YaprakTUR0000
17NazTUR0000
17E. Şahin TUR0000
17STEVANOVIĆSRB0000
17BasyolcuTUR0000
17CzyrniańskaPOL0000
17Jack-KisalTUR0000