Girls' U19 World Championship 2023 - best blockers player's stats.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamBlokistuff-blocksBłędySEOdbiciaREBŚrednia na meczaverage-per-matchSkuteczność %EfficOgółemTA
1PapacCRO3651344.50-12.40121
2MilewskaPOL3133333.44-2.0697
3Luana BRA2741403.00-12.96108
4Chen H. Y. CHN2621382.895.8885
5AnyanwuUSA2532482.78-6.67105
5KacmazTUR2525343.120.0084
6SebeenKOR2326312.56-3.7580
6PalhanoBRA2326192.56-4.4168
6ÖzdemirTUR2313192.8818.1855
7GaribaldiARG2214222.4413.7958
8AmesUSA2125212.33-5.9767
8RadnaiHUN2123202.33-3.1264
8PuenteDOM2131312.62-12.0583
8MoszyńskaPOL2121342.330.0076
9LulićCRO1923382.38-5.0080
9FrancisPUR1932522.38-12.62103
10ManfrediniITA1816472.002.4781
10AngelovaBUL1825202.00-11.1163
10StanojevićSRB1816152.574.0849
11Mao W. J.CHN1730271.89-17.5774
11MullenUSA1716211.891.8554
11PfefferGER1719242.43-3.3360
12BednarekARG16441.7850.0024
12ItoJPN1623331.78-9.7272
12EroğuzTUR1615362.001.4967
13AdigweITA1518181.67-5.8851
13Isabella R.BRA151791.67-4.8841
13DicksonCAN1523151.88-15.0953
13NijarEGY1538431.67-23.9696
14Gao J. Q.CHN141781.56-7.6939
14Vander WalUSA1414161.560.0044
14NielsenCHI141662.00-5.5636
14ŠtiglićCRO1421121.75-14.8947
14BošnjakCRO1416191.75-4.0849
15KitagawaJPN1321221.44-14.2956
15GiovanaBRA1315141.44-4.7642
15PiskorzCAN1334151.62-33.8762
15K.PhattharawadeeTHA1324451.44-13.4182
16BarberoARG121551.33-9.3832
16RuhlARG1212221.330.0046
16JuaKOR1211201.332.3343
16GunchevaBUL1229151.33-30.3656
16BurilovićCRO128111.5012.9031
16LangeGER1213261.71-1.9651
16AkimotoJPN1212231.330.0047
16DurgunTUR12941.5012.0025
17AugusteUSA1116171.22-11.3644
17JiyunKOR1119171.22-17.0247
17MonacoITA1113181.22-4.7642
17RadevaBUL1111112.200.0033
17KirovSRB1129171.57-31.5857
17LarissaBRA1131231.22-30.7765
17VittoriaBRA1113101.22-5.8834
17AlonzoDOM1115101.38-11.1136
17MarquezMEX1118361.38-10.7765
17SafronovaTUR116141.3816.1331
18LobaglioARG101671.11-18.1833
18EunjiKOR101661.11-18.7532
18DudovaBUL102491.11-32.5643
18NagyHUN1019241.11-16.9853
18Maria L.BRA101651.11-19.3531
18FehrCAN101171.25-3.5728
18GuezenCAN101371.25-10.0030
18SilvanoPER1014261.25-8.0050
19Zhang J. J. CHN919161.00-22.7344
19StoyanovaBUL916111.00-19.4436
19FeketeHUN910221.00-2.4441
19IvkovićSRB9761.299.0922
19A. RodriguezDOM918241.12-17.6551
19ZevallosPER918171.12-20.4544
19YeşilırmakTUR918151.12-21.4342
20DaeunKOR814110.89-18.1833
20BatteITA811190.89-7.8938
20AtamahITA821190.89-27.0848
20KoevaBUL81480.89-20.0030
20BulnesCHI81281.14-14.2928
20M.ElbehiryEGY8891.000.0025
20SouitaCMR815141.14-18.9237
20GuibertPUR815301.00-13.2153
21Zhao Z. X.CHN7760.780.0020
21Li C. X. CHN717170.78-24.3941
21Esposito E.ITA71390.78-20.6929
21SchwartzmanCHI78111.00-3.8526
21LijićCRO71490.88-23.3330
21AntićSRB712251.00-11.3644
21KasaiJPN710240.78-7.3241
21KingCAN71370.88-22.2227
21FilpoDOM718210.88-23.9146
21LopezPUR734220.88-42.8663
21SobantyPOL7950.78-9.5221
21FiedorowiczPOL77130.780.0027
21PodlaskaPOL710170.78-8.8234
21TrejoMEX78160.88-3.2331
22FlynnUSA612140.67-18.7532
22SiglerUSA615170.67-23.6838
22Esposito L.ITA610130.67-13.7929
22JámborHUN61490.67-27.5929
22ErőssHUN61230.67-28.5721
22BotyánszkiHUN66100.670.0022
22ZiegenbalgGER65120.864.3523
22BachmannGER6660.860.0018
22HartmannGER61250.86-26.0923
22KričkovićSRB617150.86-28.9538
22VidačićSRB612110.86-20.6929
22DanilovićSRB6950.86-15.0020
22Rebeca BRA6830.67-11.7617
22LojyEGY625300.67-31.1561
22GuebonCMR6841.00-11.1118
22LiberatoDOM61180.75-20.0025
22GarciaPUR616110.75-30.3033
22DombrowskaPOL67100.67-4.3523
22MartellMEX618220.75-26.0946
22NjangCMR610151.20-12.9031
23LedesmaARG5330.5618.1811
23Fan P. N. CHN5330.5618.1811
23FuerbringerUSA5950.56-21.0519
23KolarovaBUL51990.56-42.4233
23AylwinCHI5950.71-21.0519
23MateskaSRB59140.71-14.2928
23KrolijaSRB5430.718.3312
23Henawy.jrEGY5740.56-12.5016
23S.ElbehiryEGY524110.56-47.5040
23SolanoMEX51060.62-23.8121
23S.KanchanaTHA51290.56-26.9226
24DetzelARG41160.44-33.3321
24PiomboniITA4310.4412.508
24MilicevicBUL4110.4450.006
24TóthHUN4670.44-11.7617
24TarrHUN4930.44-31.2516
24StröhGER413140.57-29.0331
24CindyJPN47130.44-12.5024
24MengueCMR4510.57-10.0010
24MaynuletPUR4530.50-8.3312
24WalczakPOL412160.44-25.0032
24S. WarisaraTHA4990.44-22.7322
24VillanuevaPER41120.50-41.1817
24TavaraPER49100.50-21.7423
25SEON OKKOR3860.33-29.4117
25MoroniITA3530.33-18.1811
25RadnaiHUN3140.7525.008
25GergáczHUN3500.33-25.008
25BrkičićCRO3100.3850.004
25PerićCRO3300.380.006
25HidakaJPN3460.33-7.6913
25HawkinsCAN3860.38-29.4117
25JuliaCMR3200.4320.005
25ShellaCMR31160.43-40.0020
25TinaCMR3130.4328.577
25BelingaCMR31340.43-50.0020
25RamirezDOM3440.38-9.0911
25RiveraPUR39110.38-26.0923
25SanabriaPUR31080.38-33.3321
25LizarragaMEX3270.388.3312
25P.PapatchayaTHA31260.33-42.8621
26AnastasovaBUL2740.22-38.4613
26VértesHUN2660.22-28.5714
26TrujilloCHI2540.29-27.2711
26DrobacCRO27190.25-17.8628
26NaujackGER2260.290.0010
26BrandstrupGER2830.29-46.1513
26ForlinBRA2730.22-41.6712
26HealyCAN2910.25-58.3312
26MagusCAN2530.25-30.0010
26HansenCAN2320.25-14.297
26R.ElafifyEGY2220.220.006
26BediangCMR2320.29-14.297
26MalenoDOM2100.2533.333
26PuenteDOM26110.25-21.0519
26BrzozaPOL2660.22-28.5714
26S. KanokpornTHA21570.22-54.1724
26N.PhutthimonTHA227180.22-53.1947
26C.RatchadaTHA2350.22-10.0010
26SotoPER2550.25-25.0012
26ZeladaPER2120.2520.005
26NikolovaBUL2460.50-16.6712
27MoyaARG1750.11-46.1513
27ZubiriARG1000.11100.001
27RoutaboulARG1200.11-33.333
27KelleyUSA1310.11-40.005
27DimitrovaBUL1730.11-54.5511
27VasquezCHI1330.14-28.577
27HernandezCHI1400.14-60.005
27NietoCHI1000.14100.001
27SesarCRO1210.12-25.004
27SiebertGER1430.14-37.508
27YamauchiJPN1110.110.003
27GrayCAN1010.1250.002
27M.ShahienEGY11180.11-50.0020
27M.SamehEGY1420.11-42.867
27PaniaguaDOM1990.12-42.1119
27Walker PUR1810.12-70.0010
27CarrionPUR1780.12-37.5016
27SiudaPOL1030.1125.004
27Ocampo ArmendarizMEX11280.12-52.3821
27CastilloMEX17140.12-27.2722
27P.SachiphananTHA1210.11-25.004
27PauroPER1400.12-60.005
27ToroPER1470.12-25.0012
27ChiaPER1310.12-40.005
27AkinTUR1340.12-25.008
27AcibalTUR1020.1233.333
27KöseTUR1110.120.003
27RiegerGER1530.17-44.449
28ChiapperoARG0110.00-50.002
28De la FuenteARG0000
28Zhang Y. W. CHN0100.00-100.001
28Li Y. N. CHN0000
28Yu X. K. CHN0000
28Sun W. Y.CHN0000
28Guo W. L. CHN0110.00-50.002
28FaldutoUSA0000
28MauchUSA0000
28SellmanUSA0340.00-42.867
28ChaeheeKOR0000
28ChaeeunKOR0530.00-62.508
28SujiKOR0000
28SuminKOR0110.00-50.002
28SubinKOR0110.00-50.002
28GaramKOR0000
28AmorusoITA0120.00-33.333
28BardaroITA0000
28CobaITA0140.00-20.005
28NinovaBUL0000
28DokovaBUL0000
28BaksaHUN0000
28LarraguibelCHI0000
28AllendeCHI0000
28GrimaltCHI0000
28IBACETACHI0220.00-50.004
28KovcoCRO0000
28ŠkoroCRO0000
28GoertzGER0000
28NasinGER0000
28HerpichGER0000
28TasićSRB0230.00-40.005
28MarjanovicSRB0000
28ŽigićSRB0000
28KumagaiJPN05100.00-33.3315
28OmoriJPN0590.00-35.7114
28NishikawaJPN0000
28TashiroJPN0110.00-50.002
28InoJPN0340.00-42.867
28Maila BRA0000
28Mikaela BRA0000
28Amanda BRA0370.00-30.0010
28WATSONCAN0000
28KehlerCAN0950.00-64.2914
28NadaEGY08110.00-42.1119
28ShoushaEGY0330.00-50.006
28BarbieEGY0000
28F.ZarkkaEGY0640.00-60.0010
28YendeCMR0210.00-66.673
28NgatchaCMR0000
28SandraCMR0420.00-66.676
28FernandezDOM0000
28AriasDOM0010.000.001
28FleteDOM0100.00-100.001
28ValenciaPUR0540.00-55.569
28MielesPUR0000
28CruzPUR0000
28SuskaPOL0000
28AdamczykPOL0000
28FeliksPOL0110.00-50.002
28PadronMEX0000
28FavelaMEX0320.00-60.005
28VallinMEX0360.00-33.339
28ArzateMEX0120.00-33.333
28SanchezMEX0000
28K.KalyaratTHA0000
28L.NatthamonTHA0000
28S.TanyapronTHA06120.00-33.3318
28N.RattanaphonTHA0220.00-50.004
28MedinaPER0000
28HurtadoPER0110.00-50.002
28ChalcoPER0000
28GergefTUR0000
28ÇobanTUR0000
28MumcularTUR0100.00-100.001
28KissHUN0000