Volleyball Nations League 2021 - Statistics

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyserve-pointsBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1DambrinkNED2224952.7515.60141
2LiabiodkinaBLR1320591.8614.1392
2StuutNED1310941.6211.11117
3StephanyBRA1212811.5011.43105
3Van BouwelBEL1213432.0017.6568
4DruzkowskaPOL119641.3813.1084
4SalihTUR115511.3816.4267
4EriçekTUR119591.3813.9279
4ChernovaRUS118901.3810.09109
4GardiniITA1113551.3813.9279
5PiaseckaPOL105941.259.17109
5BahayevaBLR103671.4312.5080
5BükmenTUR106481.2515.6264
5KnollemaNED1071011.258.47118
5AkimovaRUS1020721.259.80102
6BurakBLR92441.2916.3655
6S.WaranyaTHA94471.2915.0060
6VreysBEL912421.5014.2963
6MinerUSA97991.127.83115
6BatenhorstUSA911741.129.5794
6GrazianiITA923451.1211.6977
7A. RüdigerBRA813711.008.7092
7CzyrniańskaPOL83651.0010.5376
7OsmajicSRB88481.1412.5064
7JacobsUSA817991.006.45124
7OmoruyiITA85991.007.14112
8PerezARG74180.8824.1429
8SandezARG78530.8810.2968
8MariaBRA77860.887.00100
8ŁazowskaPOL79450.8811.4861
8ÖzaydinliTUR76300.8816.2843
8K.SupatchaTHA73501.0011.6760
8KostinaRUS716940.885.98117
8SuvorovaRUS710820.887.0799
8CrawfordUSA710760.887.5393
9OssvaldARG63230.7518.7532
9C.PanatdaTHA610420.8610.3458
9MandovićSRB69340.8612.2449
9KurtagićSRB613630.867.3282
9KobzarRUS63900.756.0699
9GuiducciITA67830.756.2596
9LoujyEGY66420.8611.1154
9ArianaDOM63360.8613.3345
10AyubARG511380.629.2654
10LíviaBRA57700.626.1082
10CarolBRA59470.628.2061
10PierzchałaPOL511610.626.4977
10BińczyckaPOL52520.628.4759
10BorysBLR55580.717.3568
10KarmenTUR56640.626.6775
10YeşilırmakTUR56470.628.6258
10LyklemaNED57420.629.2654
10Ten BrinkeNED56950.624.72106
10VosNED52300.6213.5137
10van der WalNED56260.6213.5137
10DianeRWA57240.7113.8936
10NirereRWA55360.7110.8746
10TuyishimeRWA57260.7113.1638
10Van AckerBEL58370.8310.0050
10SavicSRB57220.7114.7134
10KockarevicSRB58460.718.4759
10HopeUSA58820.625.2695
10FrosiniITA54770.625.8186
10GonzalezDOM58320.7111.1145
11MartinARG46660.505.2676
11CugnoARG413460.506.3563
11HolzmaistersARG412350.507.8451
11GiraudoARG44330.509.7641
11OrzołPOL48280.5010.0040
11HacimustafaoğluTUR49390.507.6952
11UzunTUR43480.507.2755
11I. WiranyupaTHA47450.577.1456
11KoulbergBEL46410.677.8451
11DeckersBEL40270.6712.9031
11TišmaSRB46250.5711.4335
11UzelacSRB47370.578.3348
11GorbunovaRUS43180.5016.0025
11Nwakalor L.ITA43740.504.9481
11ElhenawyEGY49610.575.4174
11A. ElnadyEGY45650.575.4174
11FisDOM45410.578.0050
12RochaixARG34470.385.5654
12ParedesARG32430.386.2548
12StefanikPOL310510.384.6964
12SvetnikBLR32420.436.3847
12VakulkaBLR34800.433.4587
12GocmenTUR34130.3815.0020
12KuipersNED33200.3811.5426
12de HaanNED317230.386.9843
12AnethRWA32170.4313.6422
12CvetkovicSRB32560.434.9261
12MalesevicSRB33140.4315.0020
12TicaSRB35560.434.6964
12KochurinaRUS37550.384.6265
12OglivieUSA32320.388.1137
12CarlsonUSA31500.385.5654
12LondotUSA310580.384.2371
12M. GhazalEGY33720.433.8578
12LiberatoDOM32130.4316.6718
12RabitDOM36490.435.1758
13VauletARG2890.2510.5319
13KátiaBRA29450.253.5756
13LendzioszekPOL26130.259.5221
13KocakaraTUR217410.253.3360
13IparTUR22460.254.0050
13UwilingiyimanaRWA27320.294.8841
13HopeRWA22130.2911.7617
13KustermansBEL26410.334.0849
13SlautinaRUS22380.254.7642
13NerviniITA22300.255.8834
13M.ThabetEGY23540.293.3959
13SabineEGY25150.299.0922
13A.YassinEGY25380.294.4445
13CruzDOM26190.297.4127
13CornelioDOM28550.293.0865
14MarcelleBRA13210.124.0025
14EmanuelleBRA13230.123.7027
14StambrowskaPOL11160.125.5618
14LeoniakPOL1090.1210.0010
14SauchukBLR110480.141.6959
14ZakharankaBLR13160.145.0020
14MikanovichBLR11220.144.1724
14T. WimonratTHA14390.142.2744
14S.SaowaphaTHA11470.142.0449
14K. KanyaratTHA15160.144.5522
14MushimiyimanaRWA16110.145.5618
14NeufkensBEL1190.179.0911
14VersteynenBEL14100.176.6715
14Van de PerreBEL15200.173.8526
14ZamanskaiaRUS11170.125.2619
14MiddletonUSA1440.1211.119
14EssixUSA1140.1216.676
14ItumaITA11110.127.6913
14ConsoliITA1090.1210.0010
14M.ElbehiryEGY16200.143.7027
14NourEGY11110.147.6913
14HerediaDOM112350.142.0848
15CaballeroARG0000
15Ana CecíliaBRA0000
15EmillyBRA0030.000.003
15IsisBRA01110.000.0012
15LeticiaBRA0000
15ŁyduchPOL0000
15VaskouskayaBLR0000
15KastsiuchykBLR0000
15KarabinovichBLR0300.000.003
15GüçtekinTUR0000
15L.AmonradaTHA0150.000.006
15M.SasiprapaTHA0110.000.002
15N. JidapaTHA0000
15T.PimtawanTHA02190.000.0021
15M.PajareeTHA0190.000.0010
15Klein LankhorstNED06390.000.0045
15BrokkingNED0000
15Van De VosseNED0100.000.001
15AdelineRWA01100.000.0011
15MukaziRWA06120.000.0018
15YvonneRWA0000
15SolangeRWA0240.000.006
15NancyRWA0000
15ThierensBEL01200.000.0021
15LambrixBEL0000
15DebouckBEL0030.000.003
15GocaninSRB0000
15PakićSRB0000
15PerovaRUS0000
15SeliutinaRUS00140.000.0014
15ShubinaRUS0000
15RodriguezUSA0000
15KrauseUSA0070.000.007
15MonzaITA01130.000.0014
15ArminiITA0000
15CagninITA00230.000.0023
15N.MorganEGY00220.000.0022
15AlaydyEGY0000
15Salma.YEGY07210.000.0028
15PaniaguaDOM0000
15RuizDOM01110.000.0012
15OlivoDOM02180.000.0020
15MargarithaDOM0000