VNL 2024 - Women's best blockers finals statistics.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamBlokistuff-blocksBłędySEOdbiciaREBŚrednia na meczaverage-per-matchSkuteczność %EfficOgółemTA
1CarolBRA1212166.000.0040
2ThaisaBRA76123.504.0025
2VargasTUR7527.0014.2914
3AiriJPN6443.0014.2914
4OrroITA5782.50-10.0020
4DanesiITA5692.50-5.0020
4FahrITA512162.50-21.2133
4KornelukPOL51082.50-21.7423
5B. HattayaTHA4424.000.0010
5EgonuITA4442.000.0012
5StysiakPOL4542.00-7.6913
5JurczykPOL48112.00-17.3923
6Yang H.Y.CHN3543.00-16.6712
6Gao Y.CHN3463.00-7.6913
6ArakiJPN38131.50-20.8324
6WashingtonUSA3033.0050.006
7Zheng Y.X.CHN2492.00-13.3315
7InoueJPN2001.00100.002
7YamadaJPN2771.00-31.2516
7RosamariaBRA26121.00-20.0020
7RobertaBRA2321.00-14.297
7SyllaITA2351.00-10.0010
7OgboguUSA2212.000.005
7ŁukasikPOL2331.00-12.508
7CebecioğluTUR2142.0014.297
7ErdemTUR2592.00-18.7516
7KalaçTUR2942.00-46.6715
8Zhang C.N.CHN1121.000.004
8Zhuang Y.S.CHN1331.00-28.577
8IwasakiJPN111170.50-34.4829
8IshikawaJPN12130.50-6.2516
8M. Chatchu-OnTHA1231.00-16.676
8T. WimonratTHA1121.000.004
8Ana CristinaBRA1120.500.004
8BergmannBRA1500.50-66.676
8BosettiITA1220.50-20.005
8AntropovaITA1010.5050.002
8CarliniUSA1141.000.006
8RettkeUSA1551.00-36.3611
8WołoszPOL1340.50-25.008
8SmarzekPOL1100.500.002
8ÖzbayTUR1211.00-25.004
8İveginTUR1211.00-25.004
8KarakurtTUR1211.00-25.004
9Xu X.T.CHN0000
9Wang Y.L.CHN0000
9Zhong H.CHN0000
9Ding X.CHN0240.00-33.336
9Ni F.F.CHN0000
9Wang Y.Z.CHN0000
9Wang W.H.CHN0000
9HayashiJPN0360.00-33.339
9KogaJPN0220.00-50.004
9SekiJPN0010.000.001
9WatanabeJPN0010.000.001
9KojimaJPN0000
9FukudomeJPN0000
9KurogoJPN0000
9WadaJPN0340.00-42.867
9S. WipaweeTHA0210.00-66.673
9P. PiyanutTHA0000
9G. PornpunTHA0100.00-100.001
9S. DonphonTHA0000
9N. ThatdaoTHA0620.00-75.008
9J. NatthanichaTHA0000
9K. PimpichayaTHA0230.00-40.005
9K. AjcharapornTHA0200.00-100.002
9P. SupattraTHA0000
9S. ThanachaTHA0120.00-33.333
9K. KuttikaTHA0000
9NyemeBRA0000
9DianaBRA0000
9MacrisBRA0440.00-50.008
9Pri DaroitBRA0000
9GabiBRA0530.00-62.508
9NatinhaBRA0000
9KisyBRA0000
9TainaraBRA0040.000.004
9LubianITA0000
9DegradiITA0470.00-36.3611
9CambiITA0000
9SpiritoITA0000
9De GennaroITA0000
9BonifacioITA0000
9GiovanniniITA0000
9HancockUSA0000
9A. SkinnerUSA0230.00-40.005
9Wong-OrantesUSA0000
9HentzUSA0000
9LarsonUSA0020.000.002
9DrewsUSA0310.00-75.004
9ThompsonUSA0130.00-25.004
9HallUSA0000
9CookUSA0310.00-75.004
9LanierUSA0000
9AlagierskaPOL0120.00-33.333
9WitkowskaPOL0000
9SzczygłowskaPOL0000
9CzyrniańskaPOL0210.00-66.673
9ŁysiakPOL0000
9WenerskaPOL0100.00-100.001
9RóżańskiPOL0000
9MędrzykPOL0210.00-66.673
9ÖrgeTUR0000
9AközTUR0000
9AykaçTUR0000
9E. ŞahinTUR0010.000.001
9ArıcıTUR0000
9AydınTUR0000