VNL 2024 - Men's best attackers finals statistics.

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1NimirNED2358113819.5851.76454
2T. ŠternSLO2004711318.1855.56360
3MaarCAN1825514215.1748.02379
4YantCUB161469314.6453.67300
5LoeppkyCAN1513213212.5847.94315
6AminIRI1504911113.6448.39310
7LopezCUB147498513.3652.31281
8Van GarderenNED1465412512.1744.92325
9LuburićSRB139377412.6455.60250
10Lima B.ARG135548111.2550.00270
11ČebuljSLO1314311511.9145.33289
12NishidaJPN123327011.1854.67225
12DarlanBRA123478211.1848.81252
13MandıracıTUR1193310411.9046.48256
14SzwarcCAN11439779.5049.57230
15PatryFRA112328710.1848.48231
16ClevenotFRA109257310.9052.66207
17BrandGER10733899.7346.72229
18PalonskyARG106301008.8344.92236
19UrnautSLO102431069.2740.64251
20IshikawaJPN99306614.1450.77195
21DefalcoUSA96295613.7153.04181
22MichielettoITA94218211.7547.72197
23GürbüzTUR9331868.4544.29210
23LucarelliBRA93216910.3350.82183
24ConteARG9224727.6748.94188
24ConcepcionCUB9215348.3665.25141
25LealBRA8924609.8951.45173
26TatarovBUL8836967.3340.00220
26MiladIRI8843928.0039.46223
27LouatiFRA8729687.9147.28184
28Sánchez B.CUB8626677.8248.04179
28RomanòITA86285910.7549.71173
29IvovićSRB8538507.7349.13173
30DimitrovBUL8341646.9244.15188
31KarlitzekGER81306511.5746.02176
32A. LagumdzijaTUR7937717.1842.25187
33AsparuhovBUL7437886.1737.19199
34AlanBRA7223516.5549.32146
35AndersonUSA70189710.0037.84185
36Loser BrunoARG6914415.7555.65124
36LaviaITA6917718.6243.95157
36KujundžićSRB6917466.2752.27132
37ReichertGER6718599.5746.53144
38ParkinsonNED667315.5063.46104
39MiyauraJPN6531555.9143.05151
39SalehiIRI6520436.5050.78128
40FaureFRA6410405.8256.14114
40PoriyaIRI6421425.8250.39127
41MaaseGER6218325.6455.36112
42KozamernikSLO6014185.4565.2292
43ŚliwkaPOL5912495.3649.17120
43SemeniukPOL5917485.9047.58124
44GrozdanovBUL5816364.8352.73110
44PetkovBUL5813274.8359.1898
44PajenkSLO588265.8063.0492
44MortezaIRI5826315.8050.43115
45ZerbaARG578414.7553.77106
46BednorzPOL5512275.0058.5194
47SimónCUB5410164.9167.5080
48McCarthyCAN539224.4263.1084
48RanJPN53144110.6049.07108
49HanesUSA5213298.6755.3294
50BayramTUR4918514.4541.53118
50LucasBRA4910235.4459.7682
51NedeljkovićSRB487244.3660.7679
52OtsukaJPN4718515.2240.52116
52FlavioBRA473204.7067.1470
52EwertUSA4720506.7140.17117
52BołądźPOL4713187.8360.2678
53YamauchiJPN457274.0956.9679
54Le GoffFRA448284.0055.0080
54KurekPOL4414267.3352.3884
55SeddikFRA438233.9158.1174
55Van BerkelCAN431163.5871.6760
55VicentinARG4324553.5835.25122
55KochanowskiPOL434163.9168.2563
55GrozerGER4321376.1442.57101
56KaryaginBUL4228383.5038.89108
56KaiJPN4224353.8241.58101
56PerićSRB4212433.8243.3097
57MohammadIRI4113303.7348.8184
57KovačevićSRB4127313.7341.4199
58M. LagumdzijaTUR4023573.6433.33120
58MassoCUB4012233.6453.3375
59BedirhanTUR386273.4553.5271
59GalassiITA382204.7563.3360
59Porro L.ITA389223.4555.0769
59JaeschkeUSA386299.5052.0573
60OnoderaJPN378213.3656.0666
60RussoITA377164.6261.6760
61KukartsevARG368253.0052.1769
61AtanasijevićSRB3617233.2747.3776
62Wassenaar KetrzynskiCAN3512272.9247.3074
63AdrianoBRA3410223.4051.5266
63JohnGER3411258.5048.5770
63HoltUSA345165.6761.8255
64KrageGER31492.8270.4544
64KrickGER313154.4363.2749
64AntovBUL315167.7559.6252
65Ter HorstNED308317.5043.4869
66FornalPOL298104.1461.7047
67KentaroJPN283142.8062.2245
67PlakNED2814182.3346.6760
67MoslehabadiIRI28692.8065.1243
67AverillUSA282134.0065.1243
68BovolentaITA2717222.4540.9166
68KrsmanovićSRB274132.4561.3644
69S. NikolovBUL2611222.1744.0759
69PodraščaninSRB268212.3647.2755
69HuberPOL26393.7168.4238
70TillieFRA258322.2738.4665
70Ter MaatNED2516262.0837.3167
70FrommGER2512262.2739.6863
70BöhmeGER2516243.1238.4665
70L. BergmannBRA252163.5758.1443
70RussellUSA258196.2548.0852
71MatićTUR241112.1866.6736
71RamosARG24252.0077.4231
71BrehmeGER2410146.0050.0048
72IsacBRA233142.5657.5040
72JelvehIRI233132.0958.9739
72JornaNED2313462.8828.0582
73TomitaJPN2215282.4433.8565
73MergarejoCUB226242.0042.3152
73KaczmarekPOL2213273.6735.4862
74EshenkoCAN213101.7561.7634
74PorębaPOL21282.6267.7431
74GiannelliITA210152.6258.3336
74SchottGER218353.0032.8164
74BottoloITA214107.0060.0035
75GüneşTUR20591.8258.8234
75KniggeUSA207134.0050.0040
75CarleFRA206142.2250.0040
75LeonPOL20196.6766.6730
76BultorFRA19391.7361.2931
76MauricioBRA196171.7345.2442
76JendrykUSA191262.7141.3046
77NgapethFRA189166.0041.8643
77DemyanenkoCAN183101.5058.0631
77SzalpukPOL182124.5056.2532
77MuagututiaUSA1811272.5732.1456
78Martinez FranchiARG175241.4236.9646
78GasmanUSA175104.2553.1232
79GarciaUSA166184.0040.0040
79ButrynPOL16994.0047.0634
79AnzaniITA16082.0066.6724
80PalaciosARG155171.2540.5437
81Mašulović N.SRB144111.2748.2829
82ChinenyezeFRA13376.5056.5223
82JudsonBRA13481.8652.0025
82KłosPOL13262.1761.9021
82GironiITA13254.3365.0020
82BieniekPOL13036.5081.2516
83HoagCAN122161.0040.0030
83BarbastIRI126141.0937.5032
83AhyiNED12371.5054.5522
84BračkoSLO11381.0050.0022
84KesselUSA113172.2035.4831
84ChamplinUSA116192.7530.5636
85ValchinovBUL108150.9130.3033
85ThondikeCUB104190.9130.3033
85KoopsNED108140.8331.2532
85SanguinettiITA10010.9190.9111
85MoscaITA10423.3362.5016
86De CeccoARG9180.7550.0018
86RecineITA95110.8236.0025
86SmithUSA9541.2950.0018
87SavaşTUR82110.7338.1021
87SubaşıTUR8662.6740.0020
87LarryJPN8250.7353.3315
87VadiIRI81130.7336.3622
87ChristensonUSA8291.1442.1119
88EnsingUSA75111.0030.4323
89KolevBUL6101.5085.717
89GarkovBUL6630.7540.0015
89BrizardFRA6030.5566.679
89WiltenburgNED6140.5054.5511
89KaliberdaGER65150.7523.0826
89JovovićSRB6150.5550.0012
89AydinTUR6460.6737.5016
90NachevBUL5030.4262.508
90YenipazarTUR5450.4535.7114
90KeeminkNED5440.4238.4613
90Van Der EntNED5310.4255.569
90RopretSLO5150.4545.4511
90NasriIRI5210.7162.508
91EkşiTUR4021.0066.676
91MarshmanUSA4141.0044.449
91AdamczykPOL4301.0057.147
91JakubiszakPOL4231.0044.449
92AlonsoCUB3240.2733.339
92KampaGER3210.4350.006
93ŠtalekarSLO2030.1840.005
93IsaacsonUSA2010.5066.673
93ŁomaczPOL2110.3350.004
93PeterGER2100.5066.673
93JouffroyFRA2020.2250.004
93TilleGER2230.2928.577
93PetrovBUL2220.6733.336
93StankovBUL2010.2566.673
93EsfandiarIRI2130.5033.336
93CaneschiITA2120.6740.005
94HerrCAN1010.0850.002
94BarnesCAN1000.08100.001
94GallegoARG1220.0820.005
94FukatsuJPN1000.09100.001
94TakanashiJPN13100.257.1414
94CaminoCUB1200.1433.333
94FernandoBRA1060.0914.297
94TuanigaUSA1020.2533.333
94WildmanUSA1000.25100.001
94WetterUSA1020.2533.333
94ZimmermannGER1030.1725.004
94JanuszPOL1010.1750.002
94FirlejPOL1130.2520.005
95BozhilovBUL0000
95D. KolevBUL0000
95TelkiyskiBUL0000
95GrebennikovFRA0000
95ToniuttiFRA0070.000.007
95DiezFRA0000
95DöneTUR0000
95HatipoğluTUR0000
95WalshCAN0100.000.001
95LuiCAN0000
95CurrieCAN0000
95Sanchez PagesARG0000
95DananiARG0000
95SekitaJPN0030.000.003
95OgawaJPN0000
95YamamotoJPN0000
95Roman GarciaCUB0000
95TaboadaCUB0010.000.001
95GorguetCUB0000
95CharlesCUB0000
95BrunoBRA0030.000.003
95HonoratoBRA0000
95ThalesBRA0000
95ArthurBRA0000
95KlokNED0000
95AndringaNED0000
95De WeijerNED0000
95BakNED0000
95TomanSLO0000
95VinčićSLO0000
95KovačičSLO0000
95Z. ŠternSLO0000
95MujanovićSLO0210.000.003
95KržičSLO0000
95DagostinoUSA0000
95BriggsUSA0000
95KomendaPOL0110.000.002
95HawrylukPOL0000
95SzymuraPOL0000
95GravenGER0000
95KunstmannGER0000
95GoralikGER0020.000.002
95BurggräfGER0000
95BalasoITA0000
95SbertoliITA0010.000.001
95LaurenzanoITA0000
95HazratIRI0000
95JavadIRI0000
95ArmanIRI0000
95KapurSRB0000
95RistićSRB0000
95TodorovićSRB0010.000.001
95MarovtSLO0000
95PopiwczakPOL0000
95KartevBUL0000
95Ma'aUSA0000
95E. ShojiUSA0000
95HoferCAN0100.000.001
95BostanTUR0010.000.001
95MeijsNED0000
95Matheus G.BRA0000
95SadatiIRI0000
95OyaJPN0000
95DobrevBUL0000
95BardarovBUL0000
95PlaninšičSLO0000
95ZengerGER0000
95ArshiaIRI0110.000.002
95Porro P.ITA0000
95CortesiaITA0000
95RinaldiITA0000
95GagginiITA0000
95ZatorskiPOL0000
95MožičSLO0000
95FalaschiITA0000
95GardiniITA0000