Super Lega 2022 - best setters player's stats

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamUdaneSuccessfulBłędySEPróbyAttemptsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1FalaschiITA10941378142.0857.941888
2BrunoBRA96012157930.0037.632551
3GiannelliITA83410131125.2738.702155
4De CeccoARG60313232316.3020.522939
5SaittaITA52110134416.8127.791875
6Porro P.ITA43911247112.9115.032921
7FinoliARG4379144219.8623.151888
8BaranowiczITA42618153616.3821.521980
9SbertoliITA39410227711.5914.702681
10BrizardFRA38712249011.0613.402889
11SpiritoITA289616139.6315.151908
12CottarelliITA20211147.7763.72317
13ZimmermannGER1871814926.4511.021697
14ZoppellariITA15105805.0320.66731
15FernandoBRA130754510.0019.06682
16SalsiITA12111503.7844.49272
17VišićCRO11131675.2939.50281
18LaurenzanoITA982662.7259.04166
19RopretSLO9731352.9441.28235
20LaviaITA701281.9470.7199
21RaphaelBRA6954352.2313.56509
22ZanniITA6051332.3130.30198
23BalasoITA5512021.4921.32258
24MichielettoITA533481.5150.96104
25KaziyskiBUL522411.4454.7495
26RizzoITA380311.4655.0769
27DepalmaITA3521631.0617.50200
28PinelliITA342981.6225.37134
29ScanferlaITA312800.8927.43113
29AntonovITA318301.2444.9369
30LoeppkyCAN290151.4565.9144
31BonamiITA230451.0533.8268
32DavyskibaBLR2001160.6214.71136
32RossiniITA206540.6225.0080
33MaarCAN194850.6117.59108
34LucarelliBRA183500.6025.3571
34AllettiITA181130.6956.2532
34NgapethFRA183710.6019.5792
35PodraščaninSRB160160.4650.0032
35ZaytsevITA161670.4619.0584
36PesaresiITA1541070.4311.90126
36CataniaITA150880.5814.56103
37ZengerGER1411160.4710.69131
38SemeniukPOL135740.3914.1392
38FedericiITA131980.4111.61112
38SedlacekCRO133720.5214.7788
39LealBRA122340.3825.0048
40LisinacSRB110120.3247.8323
40Van GarderenNED110240.5031.4335
41DzavoronokCZE10090.2852.6319
41BottoloITA101190.2733.3330
41RanJPN101670.3212.8278
42PetricSRB90180.4133.3327
42J. GutierrezCUB91110.3642.8621
43GrozerGER81290.3021.0538
43SimónCUB81240.2624.2433
43RomanòITA83320.2318.6043
44PlotnytskyiUKR71570.2110.7765
44VitelliITA71230.2022.5831
44CaneschiITA72120.2033.3321
44LarizzaITA7350.2746.6715
44RinaldiITA72210.2223.3330
45ColaciITA62760.187.1484
45BonacchiITA61360.1813.9543
45MiladIRI61730.187.5080
45KaliberdaGER60260.3218.7532
45StaforiniITA60200.2423.0826
45GagginiITA621160.194.84124
45StefaniITA60140.2630.0020
45GarciaUSA61140.1628.5721
45SottileITA60340.1615.0040
45YantCUB61400.1612.7747
46RaffaelliITA5060.2345.4511
46Loser BrunoARG56520.157.9463
46RecineITA50250.1416.6730
46PierriITA50130.1927.7818
46ChinenyezeFRA51270.1415.1533
46A. NikolovBUL51300.1413.8936
47IshikawaJPN421150.113.31121
47ZingelITA43140.1519.0521
47BayramTUR41430.158.3348
47EkstrandSWE4290.1526.6715
47AnzaniITA41320.1110.8137
48LeonPOL30570.095.0060
48BerettaITA3180.0925.0012
48NelliITA30140.0817.6517
48PaceITA3150.0833.339
48PatryFRA31500.095.5654
48MožičSLO30760.103.8079
48GargiuloITA3440.1227.2711
48AndreopoulosGRE3160.1230.0010
48D'AmicoITA30140.0817.6517
48GardiniITA31300.108.8234
48A. LagumdzijaTUR30160.0915.7919
48RicciITA3160.1430.0010
49RussoITA20180.0610.0020
49GalassiITA21200.068.7023
49SzwarcCAN23220.067.4127
49PinaliITA21150.1211.1118
49MatteiITA2020.0850.004
49RossiITA21100.0815.3813
49ĐirlicCRO24410.084.2647
49BasicFRA20100.0616.6712
49BonisoliITA2030.0640.005
49GuzzoITA2090.0618.1811
49VolpatoITA21100.0615.3813
49PetkovicSRB21260.096.9029
49DesmetBEL22330.065.4137
49CrosatoITA23260.066.4531
49AsparuhovBUL20220.068.3324
49SanguinettiITA2360.0618.1811
49SalaITA22120.0612.5016
49LawaniFRA2140.3328.577
49BartmanPOL2120.3340.005
50HerreraCUB12150.035.5618
50RychlickiITA11240.033.8526
50PiccinelliITA11290.033.2331
50SoleITA10300.033.2331
50Di MartinoITA1160.0412.508
50Pereyra L.ARG1150.0514.297
50PochiniITA1020.0533.333
50MazzoneITA12110.057.1414
50MergarejoCUB13500.031.8554
50CortesiaITA10100.039.0911
50PerrinCAN10100.069.0911
50SapozhkovRUS11290.033.2331
50KeitaMLI12340.032.7037
50GrozdanovBUL14170.034.5522
50MoscaITA11160.035.5618
50LucconiITA1000.20100.001
50DiamantiniITA1170.0311.119
50PopeAUS1030.0625.004
50GolliniITA11120.037.1414
50StankovicITA10130.037.1414
50KrickGER1000.04100.001
50BossiITA1020.0333.333
50MarechalFRA1000.03100.001
51FlavioBRA00100.000.0010
51CardenasCUB0000
51MengozziITA0020.000.002
51MarttilaFIN01100.000.0011
51PirazzoliITA0020.000.002
51PisoniITA0000
51MaglianoITA0000
51MarianiITA0020.000.002
51D'heerBEL0030.000.003
51CavutoITA0000
51BergerITA0000
51BiglinoITA0160.000.007
51S. NgapethFRA0030.000.003
51LawrencePUR0050.000.005
51PianoITA01170.000.0018
51ColomboITA0040.000.004
51HofferITA0010.000.001
51GironiITA0020.000.002
51AlonsoCUB0120.000.003
51CesterITA0010.000.001
51De WeijerNED0150.000.006
51MagaliniITA0260.000.008
51JensenDEN0000
51ZanottiITA0010.000.001
51GottardoITA00100.000.0010
51AmbroseITA0000
51CanellaITA02150.000.0017
51CengiaITA0100.000.001
51LelliITA0040.000.004
51MalavasiITA0000
51FontaniITA0000
51PellegriniITA0000
51BernardisITA0000
51MartinezITA0000
51LostrittoITA0000
51MorazziniITA0000
51FusaroITA0050.000.005
51RossiITA0000
51FrascioITA0000
51Hernandez CFIV0000
51ZanellottiITA0000
51FavaroITA0000
51RousseauxBEL00100.000.0010
51MenazzaITA0000
51De SantisITA0000
51MassafeliITA0000
51Gustavo CavalcantiPOR0000
51PennaITA0000
51BrancoITA0000