Super Lega 2021 - Best attackers stats

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1NimirNED49015729316.3352.13940
2LeonPOL46910732713.4051.94903
3MožičSLO46013635615.3348.32952
4NgapethFRA40915630113.1947.23866
4A. LagumdzijaTUR40913031712.7847.78856
5KaziyskiBUL3977230112.8151.56770
6DzavoronokCZE39211833012.2546.67840
7MaarCAN38711234212.4846.02841
8JaeschkeUSA3799031012.6348.65779
9RychlickiITA37812326511.4549.35766
10ĐirlicCRO35713327012.3146.97760
11LealBRA3529124712.5751.01690
12GrozerGER34411623011.4749.86690
13MichielettoITA3407430610.6247.22720
14WeberGER33512025413.9647.25709
15JensenDEN33011028711.0045.39727
16LucarelliBRA3251052309.5649.24660
17KlapwijkNED31513131613.1241.34762
18DavyskibaBLR3141322019.8148.53647
19IshikawaJPN30511330310.1742.30721
20LaviaITA303702899.7745.77662
21PatryFRA29411127810.5043.05683
22SimónCUB28737948.2068.66418
23ZaytsevITA28010719311.2048.28580
24AndersonUSA277622498.6647.11588
25BottoloITA25912125010.7941.11630
26RandazzoITA256882438.8343.61587
26YantCUB256601658.0053.22481
27SabbiITA2501271968.6243.63573
28NishidaJPN2498619612.4546.89531
29RecineITA248691907.2948.92507
30RussellUSA234761687.0948.95478
31LoeppkyCAN230712039.5845.63504
32João RafaelBRA222852249.2541.81531
33Rossard TFRA217811716.3846.27469
34LisinacSRB21225727.0768.61309
35VukasinovicMNE21010320310.0040.70516
36ChinenyezeFRA203281047.5260.60335
37SoleITA19632965.6060.49324
38RinaldiITA193651976.0342.42455
39AsparuhovBUL185721956.1740.93452
40MauricioBRA179861847.4639.87449
41RaffaelliITA178601555.3945.29393
42FlavioBRA17436677.2562.82277
43StefaniITA164531056.3150.93322
44GalassiITA16323995.0957.19285
45GarciaUSA162471294.6347.93338
46AnzaniITA15730714.6260.85258
47HoltUSA14722754.5960.25244
48T. ŠternSLO142581094.3045.95309
49Di MartinoITA14025704.8359.57235
50StankovicITA1387674.4565.09212
51CaneschiITA13725614.0361.43223
52MazzoneITA13524684.3559.47227
53ZingelITA13133773.9754.36241
54AllettiITA12829684.4156.89225
55BossiITA12626673.8257.53219
56RomanòITA124421004.7746.62266
57PodraščaninSRB12316554.5663.40194
58PianoITA1179723.9059.09198
59UlrichSUI110531254.5838.19288
59BasicFRA110401644.5835.03314
59DouglasBRA1105110711.0041.04268
60CortesiaITA10513613.6258.66179
60MagaliniITA10558763.5043.93239
60GironiITA105401043.6242.17249
61PlotnytskyiUKR102341212.9139.69257
62FrommGER91191047.0042.52214
63LjaftovMKD90591053.7535.43254
64SzwarcCAN89345712.7149.44180
65GrozdanovBUL8822442.8457.14154
66Van GarderenNED8639702.8744.10195
67PinaliITA8423792.6245.16186
68VitelliITA8320643.4649.70167
69BerettaITA8015372.5060.61132
70QafarenaALB7530592.5045.73164
71Ter HorstNED7325402.0952.90138
71JuantorenaITA7317502.8152.14140
72RicciITA717312.0965.14109
73VolpatoITA669432.7555.93118
74AguenierFRA6512242.7164.36101
75BrizardFRA618481.9152.14117
76MengozziITA576301.7861.2993
77CavutoITA559441.7250.93108
77CandellaroITA5510522.2947.01117
78CesterITA5318361.5649.53107
78CanellaITA535432.2152.48101
79KovarITA5217651.9338.81134
80NikolicSRB517281.7059.3086
81KaryaginBUL4723491.4739.50119
82KaticSRB4610522.3042.59108
83ZanottiITA456151.5068.1866
84OrioliITA4215501.8339.25107
85CandeliITA4113251.7151.9079
86GargiuloITA408181.6760.6166
86WounembainaCMR4012271.4350.6379
87ComparoniITA3910311.7748.7580
88MoscaITA373181.1963.7958
89SaadatIRI3516281.7544.3079
90EratiITA349372.0042.5080
90LanzaITA349176.8056.6760
91NelliITA339202.7553.2362
92WiltenburgNED329251.1448.4866
93GiannelliITA317340.9143.0672
93PetrovBUL3123291.2937.3583
94PalonskyARG3010423.0036.5982
95D'heerBEL287280.8844.4463
96AntonovITA2726420.7928.4295
97S. NgapethFRA257190.8149.0251
98RussoITA243110.7363.1638
98SanguinettiITA243280.7743.6455
98FusaroITA248241.4142.8656
99SpiritoITA221210.7350.0044
99De CeccoARG227220.6343.1451
100SbertoliITA214170.6650.0042
100DimitrovBUL2118250.9132.8164
100DiamantiniITA213200.6247.7344
100FreimanisLAT214150.7252.5040
101DjokicSUI184220.6440.9144
102OrdunaITA175200.5340.4842
102FalaschiITA170100.6362.9627
102Porro P.ITA1712250.5531.4854
103BiernatPOL166130.6745.7135
103ZimmermannGER162150.6748.4833
104CrosatoITA15260.6265.2223
105BrunoBRA141120.4551.8527
106BaranowiczITA122260.3630.0040
106SchiroITA1210150.5232.4337
107TravicaITA11140.3168.7516
107SaittaITA115150.4635.4831
108BisiITA918140.8221.9541
109MaiocchiITA8690.2634.7823
110NicotraITA6440.2642.8614
111DosanjhAUS5210.2262.508
112AlbergatiITA4020.1366.676
112RaphaelBRA4040.1350.008
113PujolFRA3140.0937.508
113BovolentaITA3221.0042.867
114SalaITA2410.0728.577
114AndréQAT2380.1215.3813
114RanJPN2570.1514.2914
115GallianiITA1100.0350.002
115MitarCRO1010.0850.002
115PartenioITA1010.0450.002
116DardzānsLAT0010.000.001
116PiccinelliITA0000
116ColaciITA0000
116CavacciniITA0000
116GianiITA0000
116PicchioITA0000
116KrickGER0000
116ZengerGER0000
116SperottoITA0000
116De AngelisITA0000
116DonatiITA0000
116BonamiITA0000
116CalligaroITA0000
116FedericiITA0000
116GagginiITA0000
116GolliniITA0000
116RossiniITA0000
116CataniaITA0000
116TondoITA0000
116ScanferlaITA0000
116PirazzoliITA0000
116GoiITA0000
116PeslacITA0000
116BassanelloITA0000
116GottardoITA0000
116ZoppellariITA0020.000.002
116GuzzoITA0000
116SottileITA0000
116MarchisioITA0000
116JeroncicITA0000
116BalasoITA0000
116PennaITA0000
116AmbroseITA0000
116LaurenzanoITA0000
116PellegrinoITA0000
116PochiniITA0000
116RizzoITA0000
116StaforiniITA0000
116DaldelloITA0000
116PesaresiITA0000
116CarboneITA0000
116RussoITA0000
116CondorelliITA0000
116BellanovaITA0000
116TaulettaITA0000
116Ricci MaccariniITA0000
116GianottiITA0000
116LaurendiITA0000
116SalsiITA0000
116RossiITA0000
116SartorettiITA0000
116PalmisanoITA0000
116MaglianoITA0000
116VolpeITA0000
116BroccatelliITA0000
116BaroniITA0000
116PascucciITA0000
116SimoniITA0000
116CoserITA0000
116Dell'OssoITA0110.000.002
116ParolariITA0000
116RanieriITA0000
116EdwinITA0000
116TelloneITA0000