Lega Pallavolo Serie A Femminile 2022 - Best Attackers player's stats

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1HaakSWE5697054016.2648.261179
2KarakurtTUR48114463116.0338.301256
3HerbotsBEL4626268414.9038.251208
4ThompsonUSA4606656012.7842.361086
5Nwakalor S.ITA43612364114.0636.331200
6FranttiUSA4027255212.9739.181026
7LanierUSA3875350212.9041.08942
8GrobelnaBEL3806844512.6742.55893
8DimitrovaBUL3804847611.8842.04904
9AntropovaITA3776741812.1643.74862
10Zhu T.CHN3743845512.9043.14867
11KuznetsovaRUS3396146912.5639.01869
12RosamariaBRA3307845811.3838.11866
13UngureanuROU3299352810.6134.63950
14KoshelevaRUS3254344811.6139.83816
15ZagoITA31711943110.5736.56867
16PlummerUSA307623178.7744.75686
17StysiakPOL305773468.2441.90728
18SzakmáryHUN3036041911.6538.75782
19OmoruyiITA295873989.8337.82780
20MalikISR2846253910.9232.09885
21DegradiITA282693979.4037.70748
22LorraynaBRA281674999.3733.18847
23CazauteFRA271602989.0343.08629
24VillaniITA270393249.3142.65633
25BosettiITA258533828.9037.23693
25SyllaITA258674807.3732.05805
26DrewsUSA2504631215.6241.12608
27AkrariITA248162098.0052.43473
28CarcacesFIV244422368.1346.74522
29CookUSA239453826.8335.89666
30D'OdoricoITA236944398.1430.69769
31LohuisNED197242516.1641.74472
32GrajberPOL196463896.3231.06631
33PerinelliITA195633776.0930.71635
34GuerraITA189452928.2235.93526
35PietriniITA185353226.6134.13542
36FolieITA184221424.9752.87348
37LazicSWE183613567.0430.50600
37GicquelFRA183492858.7135.40517
38LarsonUSA181292846.7036.64494
39FiesoliITA178523146.8532.72544
40AdamsUSA173342025.9742.30409
40CarlettiITA173423445.5830.95559
41AbbottUSA171453176.5832.08533
42WeitzelGER170151305.6753.97315
43MelandriITA169261675.2846.69362
44GrayCAN168231635.0947.46354
45LubianITA16722945.0659.01283
45ZakchaiouCYP167291215.5752.68317
45HallUSA167351576.6846.52359
46MingardiITA164262835.2934.67473
47GardiniITA160262876.1533.83473
48SamedyUSA157432915.0631.98491
49DavyskibaBLR156522464.3334.36454
50StigrotGER155382515.1734.91444
50DiopITA155282275.5437.80410
51DanesiITA154141205.5053.47288
51ALEKSIĆSRB154241105.3153.47288
52ChirichellaITA152101445.2449.67306
52STEVANOVIĆSRB152201784.1143.43350
53MalualITA147491834.5938.79379
53PolderNED147241725.6542.86343
54ButiganCRO143211214.7750.18285
55StufiITA139251564.6343.44320
55D. DrewsUSA139392574.9631.95435
56PianiITA134372074.6235.45378
57Van GestelBEL127352804.1028.73442
57CecconelloITA127151494.5443.64291
58PivaITA126321813.9437.17339
58AlhassanUSA1269984.0654.08233
58GałkowskaPOL1261617912.6039.25321
59BeliënNED124191414.0043.66284
59WashingtonUSA12416964.2852.54236
60OlivottoITA118161133.9347.77247
61GrayITA117111633.7740.21291
62SylvesFRA114261143.8044.88254
63ChausseeUSA113251299.4242.32267
64RóżańskiPOL109241823.6334.60315
64ManciniITA109101203.7645.61239
65FrosiniITA103361633.6834.11302
65SorokaiteITA103221713.3234.80296
66CagninITA100242423.4527.32366
67Nwakalor L.ITA98181193.7741.70235
68De KruijfNED966912.9149.74193
68FahrITA966483.8464.00150
69RettkeUSA933802.5152.84176
70StorckSUI92131093.0742.99214
71AlbertiITA883822.8450.87173
72MolinaroITA8471163.2340.58207
73GennariITA82171602.3431.66259
74SquarciniITA806572.3555.94143
75MazzaroITA7719952.5740.31191
76GrazianiITA75151002.5039.47190
77CosiITA7351062.8139.67184
78PartenioITA71171122.4535.50200
79BonifacioITA704492.3356.91123
80MayUSA68161482.2729.31232
81OrroITA624531.6852.10119
81HancockUSA6211292.3060.78102
82PapaITA598962.0336.20163
82CarliniUSA596711.9043.38136
83KnollemaNED58161091.8731.69183
84ButlerUSA5611371.8753.85104
85GennariITA528431.7350.49103
86AelbrechtBEL517823.9236.43140
87MalinovITA468301.5354.7684
88LloydUSA4214541.4538.18110
89BegicBIH354580.9736.0897
90ItumaITA3418551.3131.78107
90OkenwaUSA3414491.3135.0597
90CambiITA343291.1751.5266
91LualdiITA335371.1044.0075
92CandiITA304210.8154.5555
93WołoszPOL291320.8346.7762
94BosioITA284110.9365.1243
94LutzUSA282492.1535.4479
95AdelusiITA268380.8736.1172
96CarusoITA254520.9330.8681
96ShcherbanRUS254640.8326.8893
97PrandiITA239260.7439.6658
98BattistaITA198250.6336.5452
99KosarevaITA186500.6024.3274
100SignorileITA165300.5731.3751
100Galic Ana.AUT164450.6224.6265
101ManganiITA140170.4445.1631
101SartoriITA141150.4546.6730
101SantosPUR141121.1751.8527
102RicciITA131140.5046.4328
102Di IulioITA133220.4234.2138
103NerviniITA125310.4025.0048
103EllenBRA126230.8629.2741
103BartoliniITA120250.7532.4337
104Dilfer-StringerUSA112180.9235.4831
105GiovanniniITA100160.3338.4626
106RenieriITA96300.3020.0045
107BovoITA7270.2343.7516
107BussoliITA75270.2317.9539
107DijkemaNED71100.4738.8918
108KoneITA6370.2737.5016
109MartinBEL5050.3650.0010
109MonzaITA5260.1738.4613
109MagazzaITA51150.1823.8121
109ProvaroniITA52190.2119.2326
109AveniaITA5150.1945.4511
110FurlanITA4170.1433.3312
110BattistoniITA43130.1320.0020
110TrnkováITA4151.3340.0010
110ScolaITA4040.1250.008
110CarraroITA4020.3166.676
110CarraroITA4150.1340.0010
111Milanova N.BUL3010.2375.004
111CameraITA3040.1842.867
111ColomboITA3040.1042.867
111Klein LankhorstNED3020.1160.005
111AngeloniITA3170.1027.2711
111PoulterUSA3060.4333.339
112VarelaESP2040.0733.336
112MorelloITA2020.0750.004
112JonesUSA2040.1333.336
113TurlàITA1020.0333.333
113QuarchioniITA10150.046.2516
113PoliITA1030.0425.004
113BortoliITA1020.0333.333
113De BortoliITA1110.0333.333
113GuiducciITA1290.038.3312
113Miao Y. W.CHN1140.0816.676
114De GennaroITA0000
114PericatiITA0010.000.001
114CobaITA0000
114BardaroITA0000
114CecchettoITA0000
114CicolaITA0000
114CantoniITA0000
114BrescianiITA0000
114FersinoITA0000
114FioriITA0000
114NapodanoITA0000
114NegriITA0000
114NegrettiITA0000
114GueliITA0000
114MoroITA0100.000.001
114SpiritoITA0000
114FiniITA0000
114Garreau-DjeFRA0000
114LottiITA0000
114PanetoniITA0000
114LapiniITA0000
114ZannoniITA0000
114BressanITA0000
114SirressiITA0000
114MartinelliITA0000
114BarberoITA0000
114BertiITA0000
114CaravelloITA0100.000.001
114BassoITA0000
114GayITA0000
114RumoriITA0000
114ArminiITA0000
114GambaITA0000
114GuidiITA0000
114CastilloDOM0000
114MapelliITA0000
114BattistinoITA0000
114MontaboneITA0100.000.001
114ParrocchialeITA0000
114EnweonwuITA0000
114TosiniITA0010.000.001
114BragaITA0000
114RicciITA0000
114IoniITA0000
114SariITA0000
114BorelliITA0000
114AmatoITA0000
114AgrifoglioITA0000
114GiovagnoliITA0000
114MartinelliITA0000
114BossoITA0000
114BrezzaITA0000
114MerloITA0000
114GrassiITA0000
114LipskaPOL0010.000.001
114BuffiITA0000
114BertolottiITA0000
114LucianiITA0000
114PiccottiITA0000
114DavoliITA0000
114SassoliniITA0000
114CerbinoITA0000
114AccorsiITA0000
114ChildCAN0000
114CockerillNZL0000
114RoveriITA0000
114LázaroESP0010.000.001
114PatrignaniITA0000
114Yao D.CHN0140.000.005
114CalvelliITA0000
114PrioreITA0000
114BuzzerioUSA0000
114BaldiniITA0000
114PasseriITA0000
114Garcia CarriereFRA0000
114RenziITA0000
114MancastroppaITA0000
114EusebiITA0000
114AllardCAN0000
114BinacchiITA0000
114AscenziITA0000
114CostantiniITA0000
114MarcoliniITA0000
114GozziITA0000
114Dell'AglioITA0000
114CesariniITA0000
114MarelliITA0000