Lega Pallavolo Serie A Femminile 2021 - Best Attackers

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1EgonuITA66514448820.1551.271297
2MingardiITA5027663817.9341.281216
3Nwakalor S.ITA49912257917.8241.581200
4KarakurtTUR48011157115.0041.311162
5GrayCAN4216644215.5945.32929
5GrobelnaBEL4215854415.0441.151023
6LanierUSA4117059015.8138.381071
7GicquelFRA3568446012.2839.56900
8StigrotGER3496145413.4240.39864
9KlimetsBLR3475451213.3538.01913
10StysiakPOL339754039.6941.49817
11Van HeckeBEL335704209.5740.61825
12ShcherbanRUS3123955612.0034.40907
13GuerraITA3054937811.7341.67732
14PlummerUSA296582938.9745.75647
15DaalderopNED287303558.9742.71672
16PietriniITA283494539.4336.05785
17PianiITA2756739711.0037.21739
17RiveroESP2754946510.5834.85789
18KoshelevaRUS2734837113.0039.45692
19AntropovaITA2693930210.3544.10610
20KuznetsovaRUS249413328.5940.03622
20Van GestelBEL249433818.8937.00673
21LippmannGER247403368.2339.65623
22BosettiITA246644417.6932.76751
23EllenBRA242373849.3136.50663
24VillaniITA239433158.8540.03597
25NatáliaBRA230333657.9336.62628
26CarcacesFIV228573048.7738.71589
26GennariITA228323076.5140.21567
27DavyskibaBLR225403186.4338.59583
28LodaITA219573618.4234.38637
29Jack-KisalTUR218261918.3850.11435
29CazauteFRA218382557.7942.66511
30DanesiITA211221686.0352.62401
31HavelkovaCZE209523688.0433.23629
32StufiITA206281967.1047.91430
33BeliënNED202412207.2143.63463
34NizetichARG198523837.6231.28633
35DegradiITA197382517.8840.53486
36FranttiUSA192352416.8641.03468
37BJELICASRB191523279.5533.51570
38MalualITA184552877.0834.98526
39SquarciniITA182341496.2849.86365
40EnweonwuITA177452576.3236.95479
41STEVANOVIĆSRB173251846.1845.29382
42CourtneyUSA170262635.1537.04459
43TrnkováITA169221306.5052.65321
44SyllaITA166362115.5340.19413
45De KruijfNED163121455.4350.94320
46ChirichellaITA162151495.2349.69326
47NewcombeUSA158193556.5829.70532
48WashingtonUSA156211215.2052.35298
49JasperNED155492755.3432.36479
50DiopITA152382705.8533.04460
51SorokaiteITA148452745.4831.69467
52DioufITA1462624712.1734.84419
53AlhassanUSA138131134.9352.27264
54OlivottoITA13720984.8953.73255
55CagninITA136242555.2332.77415
56LarsonUSA135161999.6438.57350
57RahimovaAZE132291676.0040.24328
58HerbotsBEL130121644.0642.48306
59MelandriITA125231164.8147.35264
59CecconelloITA125171464.8143.40288
60MazzaroITA124271514.4341.06302
61FolieITA11813823.5855.40213
62SylvesFRA116191164.1446.22251
63BauerFRA11281204.3146.67240
63AlbertiITA11271173.7347.46236
64FurlanITA110171134.2345.83240
65SchölzelGER109151234.1944.13247
66LubianITA1067733.5356.99186
67ManciniITA100171083.8544.44225
67ZambelliITA100121403.8539.68252
67MayUSA100211767.6933.67297
68LAZOVIĆSRB99111373.0040.08247
69Bosetti LITA97162483.4626.87361
70RettkeUSA9313944.6546.50200
71OmoruyiITA9116952.7645.05202
71PaulaBRA91141593.5034.47264
72Ana BeatrizBRA855782.9350.60168
73VuchkovaBUL828612.4154.30151
74ArcipreteITA80261363.0833.06242
75GiovanniniITA78181512.7931.58247
76MelliITA76171822.9227.64275
77PamioITA73251692.8127.34267
78WeitzelGER7211692.5747.37152
79UngureanuROU71161422.5431.00229
80MalinovITA704592.3352.63133
81ButiganCRO696662.8848.94141
81GrazianiITA6913542.5650.74136
81GuidiITA698932.6540.59170
82MasonITA68141122.6235.05194
83CandiITA6512821.8640.88159
84DecortesITA62191262.3829.95207
84OgomsCAN625952.3838.27162
85BonifacioITA573381.7858.1698
86OrroITA536461.5150.48105
87BertiITA527672.0041.27126
88RosamariaBRA488841.8534.29140
88CambiITA488641.7140.00120
89KnollemaNED4716881.6831.13151
90WhiteUSA464631.7740.71113
90EnrightPUR465904.6032.62141
91ZakchaiouCYP425302.0054.5577
91GałkowskaPOL4211675.2535.00120
92HancockUSA418441.2844.0993
92RaskieUSA419381.5846.5988
92RucliITA4110571.6437.96108
93ZanetteITA3811461.3140.0095
94BuggUSA374381.4246.8479
95SzűcsHUN3512831.3526.92130
95AngeloniITA3510471.1738.0492
96KosarevaITA339761.2727.97118
97PivaITA3218622.6728.57112
98WołoszPOL291230.8554.7253
99PerinelliITA287471.4734.1582
100BechisITA270261.0850.9453
101OrthmannGER246441.8532.4374
102BosioITA233150.8256.1041
102BongaertsNED231290.8843.4053
103FahrITA213131.4056.7637
104CarusoITA200240.7145.4544
105FrosiniITA1910280.5633.3357
105SignorileITA193230.6642.2245
105ZhidkovaUKR192193.8047.5040
105BotarelliITA1910410.7327.1470
106Nwakalor L.ITA185450.7226.4768
106ManganiITA185360.7230.5159
107D'OdoricoITA175400.5327.4262
108PoulterUSA164130.6748.4833
108Di MauloITA16260.6266.6724
109PapaITA141401.0825.4555
110Di IulioITA103290.3823.8142
111BotezatITA8190.3144.4418
111BerasiITA87100.3132.0025
111MihajlovicSRB82170.8929.6327
112ScolaITA7680.7833.3321
112TonelloITA72210.2823.3330
113GennariITA6080.1842.8614
114BattistaITA55240.1814.7134
114YagmurTUR5290.2631.2516
115MonzaITA4160.1536.3611
116ReboraITA33200.1211.5426
116StoccoITA3130.1242.867
116AlankoFIN3020.2560.005
116RabadzhievaBUL3191.5023.0813
117HerreraCUB2350.0720.0010
117MorettoITA2010.0666.673
117BattistoniITA2040.0633.336
117CostantiniITA2010.0666.673
117Milanova N.BUL2020.2950.004
117TurlàITA2020.0850.004
117ÖhmanFIN2120.1540.005
118GuiducciITA1010.0450.002
118SpiritoITA1100.0450.002
118LapiniITA1020.0433.333
118MayerARG1000.33100.001
119CaravelloITA0030.000.003
119De GennaroITA0000
119BardaroITA0000
119FioriITA0000
119CecchettoITA0100.000.001
119BressanITA0110.000.002
119ColomboITA0000
119ZannoniITA0000
119BoldiniITA0010.000.001
119ParrocchialeITA0000
119NegrettiITA0010.000.001
119BonelliITA0000
119De BortoliITA0000
119ArminiITA0000
119GuarenaITA0000
119ProvaroniITA0000
119SirressiITA0000
119RumoriITA0000
119ScarabottiniITA0000
119MontaboneITA0000
119AgrifoglioITA0130.000.004
119GayITA0000
119AveniaITA0000
119BucciITA0000
119VenturiITA0000
119ImperialiITA0000
119FersinoITA0010.000.001
119BoncianiITA0010.000.001
119PanetoniITA0000
119GolfieriITA0000
119DiagneITA0000
119FerraraITA0000
119CarocciITA0000
119NapodanoITA0000
119BartoliniITA0020.000.002
119CastilloDOM0000
119BulovicITA0000
119CicolaITA0010.000.001
119FaraoneITA0000
119MoroITA0000
119PiovesanITA0000
119AdrianoITA0000
119ColleoniITA0000
119CerbinoITA0000
119PaulonITA0000
119CameraITA0010.000.001
119JelminiITA0000
119BattistinoITA0000
119BassoITA0000
119FiniITA0000
119FabbriniITA0000
119SposettiITA0000
119BoleITA0000
119UlliginiITA0000
119DamatoITA0000
119MapelliITA0000
119ManganoITA0000
119MerloITA0000
119MoschettiniITA0000
119QuiligottiITA0000
119MunariniITA0000
119MasciulloITA0000
119DavoliITA0000
119CattaneoITA0000
119FinizioITA0000
119Martinez VolskisITA0000
119SalettiITA0000
119MoltrasioITA0000
119TestaITA0000
119VisentinITA0000