Women's Club World Championship 2022 - Best Attackers player's stats

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1HaakSWE88185922.0053.33165
2BOŠKOVIĆSRB82174620.5056.55145
3EgonuITA81235320.2551.59157
4GabiBRA41163810.2543.1695
5Peña IsabelDOM3315368.2539.2984
5Pri DaroitBRA3318368.2537.9387
6OgboguUSA32498.0071.1145
7De KruijfNED314227.7554.3957
8KisyBRA3015397.5035.7184
9CookUSA299247.2546.7762
10BaladınTUR2813267.0041.7967
10Jack-KisalTUR287207.0050.9155
11ThaisaBRA277156.7555.1049
12PlummerUSA2313315.7534.3367
13LauraBEL222155.5056.4139
13Orle MaevaFRA22142211.0037.9358
14GrayCAN217165.2547.7344
15TainaraBRA20102710.0035.0957
16VoronkovaRUS1910284.7533.3357
16DaalderopNED197264.7536.5452
16AldoshinaKAZ198239.5038.0050
16LubianITA191164.7552.7836
17MartinezDOM184239.0040.0045
18GüneşTUR17694.2553.1232
19Carol GattazBRA12273.0057.1421
20Julia KudiessBRA9372.2547.3719
21S. SahinTUR8232.0061.5413
21OGNJENOVIĆSRB8042.0066.6712
22JineiryDOM7363.5043.7516
22CarolBRA7583.5035.0020
23BuijsNED65123.0026.0923
24BelchenkoKAZ54102.5026.3219
24WołoszPOL5021.2571.437
24PriscilaBRA5241.2545.4511
25ClaudiaBRA4152.0040.0010
25KitipovaBUL4122.0057.147
26KarutasuTUR3010.7575.004
26MikhailovaKAZ3291.5021.4314
26LarissaBRA32100.7520.0015
27E. Şahin TUR2000.50100.002
27FabrisCRO2100.5066.673
27AngelicaBRA2011.0066.673
27KasielyBRA22111.0013.3315
27LeticiaBRA2001.00100.002
27BajemaUSA2350.5020.0010
27SmirnovaKAZ2261.0020.0010
27SquarciniITA2020.5050.004
28ArıcıTUR1120.2525.004
28YaprakTUR1010.2550.002
28KolomoyetsKAZ1010.5050.002
28PriscilaBRA1040.2520.005
28Luiza BRA1280.259.0911
29AybükeTUR0000
29AközTUR0000
29GüveliTUR0000
29ArianeBRA0000
29JulianaBRA0000
29VanessaBRA0000
29SuelenBRA0000
29LyaraBRA0000
29ÖzbayTUR0020.000.002
29AykaçTUR0000
29AkmanTUR0000
29BuketTUR0000
29AylinTUR0000
29CebecioğluTUR0000
29AkbayTUR0000
29BekishevaKAZ0000
29KolotyginaKAZ0000
29YessimkhanKAZ0000
29FeldbushKAZ0000
29BorovkovaKAZ0000
29SvidkayaKAZ0000
29CarraroITA0000
29GennariITA0210.000.003
29De GennaroITA0000
29PericatiITA0000
29FurlanITA0000
29BardaroITA0000
29NyemeBRA0000
29Larissa FortesBRA0000
29JackBRA0010.000.001
29RebecaBRA0000