Women's Club World Championship 2021 - Best Attackers

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1EgonuITA96264124.0058.90163
2FedorovtsevaRUS83185520.7553.21156
3HaakSWE70183517.5056.91123
4LazarevaRUS61264115.2547.66128
5NeriTUR42234810.5037.17113
6GabiBRA4182710.2553.9576
7CuttinoUSA3618469.0036.00100
8PlummerUSA3412228.5050.0068
9B. MartinezDOM3372416.5051.5664
10OgboguUSA301107.5073.1741
11Carol GattazBRA295107.2565.9144
12GüneşTUR282177.0059.5747
13Pri DaroitBRA2614306.5037.1470
14CourtneyUSA2311255.7538.9859
15De KruijfNED215175.2548.8443
15ErdemTUR215235.2542.8649
16BARTSCH-HACKLEYUSA2015355.0028.5770
16BuijsNED2073010.0035.0957
17De La CruzDOM1914269.5032.2059
18ThaisaBRA185154.5047.3738
18FolieITA18264.5069.2326
19SyllaITA172124.2554.8431
20KodolaUKR158117.5044.1234
21KisyBRA143123.5048.2829
22AnarkulovaKAZ1310196.5030.9542
23J. MartinezDOM12376.0054.5522
24PopovicSRB11542.7555.0020
25DikenTUR106202.5027.7836
26TainaraBRA96104.5036.0025
27VuchkovaBUL8262.0050.0016
28ClaudiaBRA7023.5077.789
28CarolBRA7273.5043.7516
29Julia KudiessBRA4341.0036.3611
29UfimtsevaKAZ40102.0028.5714
29ÖzbayTUR4061.0040.0010
29KasielyBRA45122.0019.0521
30AnikonovaKAZ3271.5025.0012
30DicleTUR3010.7575.004
30NazTUR3130.7542.867
30BozTUR3040.7542.867
30CebecioğluTUR3010.7575.004
31BelovaKAZ2171.0020.0010
31RadenkovicSRB2111.0050.004
31WołoszPOL2140.5028.577
31Ana CristinaBRA2290.5015.3813
31İveginTUR2040.5033.336
32MacrisBRA1110.2533.333
32KenzhebaevaKAZ1000.50100.001
32BuseTUR1030.2525.004
32AngelicaBRA1020.5033.333
33Julia MoreiraBRA0000
33PriscilaBRA0000
33LuizaBRA0000
33PriscilaBRA0000
33RebecaBRA0000
33LéiaBRA0000
33NurbergenovaKAZ0010.000.001
33BalagazinovaKAZ0000
33SitkazinovaKAZ0000
33IssayevaKAZ0000
33MeisterKAZ0000
33BeketKAZ0000
33CaravelloITA0000
33ButiganCRO0000
33OmoruyiITA0000
33De GennaroITA0000
33FrosiniITA0000
33GennariITA0000
33ÖrgeTUR0000
33BelizTUR0000
33CansuTUR0000
33IparTUR0000
33YuzgencTUR0000
33BuketTUR0000
33AykaçTUR0000
33AkmanTUR0000
33MELISTUR0000
33AylinTUR0000
33WalewskaBRA0000
33ArianeBRA0200.000.002
33JulianaBRA0000
33VanessaBRA0000
33SuelenBRA0000
33LyaraBRA0000