Watch
Tickets
Terminarz
Events
Rankingi
Aktualności
Shop
Fantasy
Equal Jersey
Zaloguj
Edytuj profil
Change Password
Wyloguj
Tickets
Terminarz
Events
Rankingi
Aktualności
Shop
Fantasy
Equal Jersey
mar
07-10
2024
mar 07-10 2024
Siatkówka Plażowa
Futures - Mount Maunganui, NZL - 2024
Starts in
Days
hrs
:
min
:
sec
Started
Completed
marca 06 2024
women's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Kobiety #3
2024
20:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Peranich
Peranich
Gessner
Gessner
2
Tiplady G
Tiplady G
Buckley
Buckley
0
20:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
women's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #2
2024
20:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Powell
Powell
Bowman
Bowman
2
Brok
Brok
Kool
Kool
0
20:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
women's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #4
2024
20:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Greensill
Greensill
Allison
Allison
1
Kendall
Kendall
Vanloo
Vanloo
2
20:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
women's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Kobiety #5
2024
20:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
McGuire
McGuire
Beitler
Beitler
2
Mason
Mason
Golaboski
Golaboski
1
20:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
women's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Kobiety #7
2024
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hinton
Hinton
Norton
Norton
2
Imhasly
Imhasly
Boscolo
Boscolo
0
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
women's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #6
2024
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Milton
Milton
Clough
Clough
0
Hanabadi
Hanabadi
Hauraki
Hauraki
2
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
men's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #2
2024
22:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Justice
Justice
Pugh
Pugh
2
Stratton
Stratton
Tiplady
Tiplady
0
22:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
men's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #4
2024
23:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Pacheco
Pacheco
Kilpatrick M.
Kilpatrick M.
0
Isaksson
Isaksson
Grahn
Grahn
2
23:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
men's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #3
2024
23:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Krajci
Krajci
Stewart
Stewart
2
Clarke
Clarke
Hamlin
Hamlin
1
23:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
marca 07 2024
men's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #6
2024
00:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Polley
Polley
Brouwer
Brouwer
0
Andersen
Andersen
Hansen
Hansen
2
00:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
men's
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #7
2024
00:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hensler
Hensler
Furrer
Furrer
2
Preston
Preston
Tyler
Tyler
0
00:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
women's
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #9
2024
01:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Chacon
Chacon
Whalen
Whalen
2
Powell
Powell
Bowman
Bowman
0
01:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
women's
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Kobiety #10
2024
01:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Peranich
Peranich
Gessner
Gessner
2
Kendall
Kendall
Vanloo
Vanloo
0
01:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
women's
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #12
2024
01:50
(UTC)
-
14:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hinton
Hinton
Norton
Norton
0
Poppinga
Poppinga
Shields
Shields
2
01:50
(UTC)
-
14:50
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa B - Court 3 - Mężczyźni #3
2024
19:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
MacNeil
MacNeil
Russell
Russell
2
Hensler
Hensler
Furrer
Furrer
0
19:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #2
2024
19:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hood
Hood
Potts
Potts
1
Caldwell
Caldwell
Urrutia
Urrutia
2
19:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa A - Court 1 - Mężczyźni #1
2024
19:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Reid
Reid
McManaway
McManaway
2
Justice
Justice
Pugh
Pugh
0
19:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa B - Court 1 - Mężczyźni #4
2024
19:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Fuller
Fuller
Vukets
Vukets
2
Malki
Malki
Adachi
Adachi
0
19:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #5
2024
19:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Gottsu
Gottsu
Shoji
Shoji
1
Isaksson
Isaksson
Grahn
Grahn
2
19:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa C - Court 3 - Mężczyźni #6
2024
19:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
O'Dea, S.
O'Dea, S.
Hartles
Hartles
2
Anyang
Anyang
Schumann
Schumann
0
19:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa D - Court 1 - Mężczyźni #7
2024
20:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hoppe
Hoppe
Shaw
Shaw
2
Sadlier
Sadlier
Kilpatrick
Kilpatrick
1
20:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #8
2024
20:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hadar
Hadar
Lanciano
Lanciano
0
Vaught
Vaught
Coyle
Coyle
2
20:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #3
2024
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Fejes
Fejes
Milutinovic
Milutinovic
2
Harrison
Harrison
Quigley
Quigley
0
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa A - Court 1 - Kobiety #1
2024
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Polley
Polley
Zeimann
Zeimann
2
May
May
Lomas
Lomas
0
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa A - Court 3 - Kobiety #2
2024
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Motomura
Motomura
Nayu
Nayu
0
Poppinga
Poppinga
Shields
Shields
2
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa C - Court 1 - Kobiety #5
2024
22:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
MacDonald
MacDonald
Stevenson
Stevenson
2
Peranich
Peranich
Gessner
Gessner
1
22:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa C - Court 3 - Kobiety #6
2024
22:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Kan
Kan
Svenssohn
Svenssohn
2
Evans
Evans
Mumby
Mumby
0
22:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #4
2024
22:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Chacon
Chacon
Whalen
Whalen
2
Sadlier
Sadlier
Green
Green
0
22:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa D - Court 1 - Kobiety #7
2024
23:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Phillips
Phillips
Alchin
Alchin
2
Hanabadi
Hanabadi
Hauraki
Hauraki
0
23:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #8
2024
23:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Matauatu
Matauatu
Lawac
Lawac
0
Lindstrom
Lindstrom
Parrish
Parrish
2
23:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
marca 08 2024
men's
Main Draw - Grupa C - Court 3 - Mężczyźni #13
2024
00:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Isaksson
Isaksson
Grahn
Grahn
0
O'Dea, S.
O'Dea, S.
Hartles
Hartles
2
00:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa A - Court 1 - Mężczyźni #9
2024
00:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Reid
Reid
McManaway
McManaway
0
Caldwell
Caldwell
Urrutia
Urrutia
2
00:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #11
2024
00:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
MacNeil
MacNeil
Russell
Russell
1
Fuller
Fuller
Vukets
Vukets
2
00:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa D - Court 1 - Mężczyźni #15
2024
01:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hoppe
Hoppe
Shaw
Shaw
2
Vaught
Vaught
Coyle
Coyle
0
01:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa B - Court 3 - Mężczyźni #12
2024
01:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hensler
Hensler
Furrer
Furrer
2
Malki
Malki
Adachi
Adachi
0
01:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #10
2024
01:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Justice
Justice
Pugh
Pugh
0
Hood
Hood
Potts
Potts
2
01:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa D - Court 1 - Mężczyźni #16
2024
02:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Sadlier
Sadlier
Kilpatrick
Kilpatrick
0
Hadar
Hadar
Lanciano
Lanciano
2
02:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #14
2024
02:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Gottsu
Gottsu
Shoji
Shoji
1
Anyang
Anyang
Schumann
Schumann
2
02:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #11
2024
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Fejes
Fejes
Milutinovic
Milutinovic
2
Chacon
Chacon
Whalen
Whalen
1
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa C - Court 3 - Kobiety #13
2024
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
MacDonald
MacDonald
Stevenson
Stevenson
0
Kan
Kan
Svenssohn
Svenssohn
2
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa A - Court 1 - Kobiety #9
2024
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Polley
Polley
Zeimann
Zeimann
2
Poppinga
Poppinga
Shields
Shields
1
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa B - Court 1 - Kobiety #12
2024
03:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Harrison
Harrison
Quigley
Quigley
1
Sadlier
Sadlier
Green
Green
2
03:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #10
2024
03:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
May
May
Lomas
Lomas
0
Motomura
Motomura
Nayu
Nayu
2
03:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa D - Court 3 - Kobiety #15
2024
03:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Phillips
Phillips
Alchin
Alchin
0
Lindstrom
Lindstrom
Parrish
Parrish
2
03:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa D - Court 1 - Kobiety #16
2024
04:50
(UTC)
-
17:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hanabadi
Hanabadi
Hauraki
Hauraki
0
Matauatu
Matauatu
Lawac
Lawac
2
04:50
(UTC)
-
17:50
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #14
2024
04:50
(UTC)
-
17:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Peranich
Peranich
Gessner
Gessner
2
Evans
Evans
Mumby
Mumby
0
04:50
(UTC)
-
17:50
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Runda 12 - Court 1 - Mężczyźni #17
2024
20:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hadar
Hadar
Lanciano
Lanciano
0
Reid
Reid
McManaway
McManaway
2
20:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Mężczyźni #18
2024
20:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Anyang
Anyang
Schumann
Schumann
2
MacNeil
MacNeil
Russell
Russell
0
20:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Mężczyźni #20
2024
20:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Isaksson
Isaksson
Grahn
Grahn
2
Hensler
Hensler
Furrer
Furrer
0
20:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Runda 12 - Court 1 - Mężczyźni #19
2024
20:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Vaught
Vaught
Coyle
Coyle
0
Hood
Hood
Potts
Potts
2
20:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Kobiety #18
2024
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Sadlier
Sadlier
Green
Green
0
Poppinga
Poppinga
Shields
Shields
2
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Runda 12 - Court 1 - Kobiety #17
2024
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Matauatu
Matauatu
Lawac
Lawac
2
MacDonald
MacDonald
Stevenson
Stevenson
1
21:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Runda 12 - Court 1 - Kobiety #20
2024
22:40
(UTC)
-
11:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Phillips
Phillips
Alchin
Alchin
2
Peranich
Peranich
Gessner
Gessner
0
22:40
(UTC)
-
11:40
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Kobiety #19
2024
22:40
(UTC)
-
11:40
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Chacon
Chacon
Whalen
Whalen
2
Motomura
Motomura
Nayu
Nayu
0
22:40
(UTC)
-
11:40
(Czas lokalny)
marca 09 2024
men's
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #22
2024
00:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Anyang
Anyang
Schumann
Schumann
0
Hoppe
Hoppe
Shaw
Shaw
2
00:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 1 - Mężczyźni #21
2024
00:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Fuller
Fuller
Vukets
Vukets
0
Reid
Reid
McManaway
McManaway
2
00:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 1 - Mężczyźni #23
2024
01:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
O'Dea, S.
O'Dea, S.
Hartles
Hartles
0
Hood
Hood
Potts
Potts
2
01:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #24
2024
01:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Isaksson
Isaksson
Grahn
Grahn
0
Caldwell
Caldwell
Urrutia
Urrutia
2
01:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 1 - Kobiety #21
2024
02:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Polley
Polley
Zeimann
Zeimann
2
Matauatu
Matauatu
Lawac
Lawac
0
02:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #22
2024
02:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Poppinga
Poppinga
Shields
Shields
2
Kan
Kan
Svenssohn
Svenssohn
0
02:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #23
2024
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Lindstrom
Lindstrom
Parrish
Parrish
1
Chacon
Chacon
Whalen
Whalen
2
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 1 - Kobiety #24
2024
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Phillips
Phillips
Alchin
Alchin
0
Fejes
Fejes
Milutinovic
Milutinovic
2
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Półfinały - Court 1 - Mężczyźni #25
2024
20:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Reid
Reid
McManaway
McManaway
1
Hoppe
Hoppe
Shaw
Shaw
2
20:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Półfinały - Court 1 - Mężczyźni #26
2024
21:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hood
Hood
Potts
Potts
2
Caldwell
Caldwell
Urrutia
Urrutia
0
21:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Półfinały - Court 1 - Kobiety #25
2024
22:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Polley
Polley
Zeimann
Zeimann
2
Poppinga
Poppinga
Shields
Shields
0
22:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Półfinały - Court 1 - Kobiety #26
2024
23:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Chacon
Chacon
Whalen
Whalen
1
Fejes
Fejes
Milutinovic
Milutinovic
2
23:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
marca 10 2024
men's
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Court 1 - Mężczyźni #27
2024
00:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Reid
Reid
McManaway
McManaway
0
Caldwell
Caldwell
Urrutia
Urrutia
2
00:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
men's
Main Draw - Ostateczne 1 miejsce - Court 1 - Mężczyźni #28
2024
01:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Hoppe
Hoppe
Shaw
Shaw
2
Hood
Hood
Potts
Potts
1
01:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Court 1 - Kobiety #27
2024
02:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Poppinga
Poppinga
Shields
Shields
0
Chacon
Chacon
Whalen
Whalen
2
02:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
women's
Main Draw - Ostateczne 1 miejsce - Court 1 - Kobiety #28
2024
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Mount Maunganui
country-nz
Polley
Polley
Zeimann
Zeimann
2
Fejes
Fejes
Milutinovic
Milutinovic
1
03:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
All Schedule & Results
<
>
Beach Pro Tour 2024 Home
Futures
Futures - Mount Maunganui, NZL - 2024
Futures - Mount Maunganui, NZL - 2024
back to BPT Home
Gdzie oglądać
Drużyny
Terminarz i Wyniki
Tabele
More
❮
Futures - Mount Maunganui, NZL - 2024 - Beach Pro Tour 2024 season
Moments
Where to watch
Watch Now