Futures - Wenzhou Cangnan, CHN - 2023 - Beach Pro Tour 2023 season - Schedule & Results
Filtruj według
Grupa
❮- Runda wstępna
- Druga runda
- Grupa A
- Grupa B
- Grupa C
- Grupa D
- Runda 12
- Ćwierćfinały
- Półfinały
- Ostateczne 3 miejsce
- Ostateczne 1 miejsce
Płeć
❮- Mężczyźni
- Kobiety
Drużyna
❮- Australia
- Chiny
- Hong Kong, China
- Iran
- Japonia
- Lithuania
- Macao, China
- New Zealand
- Tajlandia
- Vanuatu
Hala
❮- Wenzhou Cangnan
Sierpień
❮- Sierpień
sierpnia 10, 2023
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #1
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
N. Banlue
N. Banlue
M.Wachirawit
M.Wachirawit
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #4
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
ZHANG Zhihui
ZHANG Zhihui
SONG Jinyang
SONG Jinyang
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #5
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Zhou Y. J.
Zhou Y. J.
Xu Zongqi
Xu Zongqi
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #8
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
J. J. Liu
J. J. Liu
SUN Zhihao
SUN Zhihao
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #1
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Yan X.
Yan X.
Zhou M. L.
Zhou M. L.
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #2
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #3
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Dilinaer A.
Dilinaer A.
DONG Jindi
DONG Jindi
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #4
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Sh. T. Cao
Sh. T. Cao
XING Jiayi
XING Jiayi
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #5
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Kadeliye
Kadeliye
YANG Yifan
YANG Yifan
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #6
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
HU Yuran
HU Yuran
YAO Xin
YAO Xin
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #7
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
X.CH Zhang
X.CH Zhang
Y.P. Wang
Y.P. Wang
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #8
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
YU T.
YU T.
Jiang K. Y.
Jiang K. Y.
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Druga runda - Kobiety #9
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Yan X.
Yan X.
Zhou M. L.
Zhou M. L.
0
:
0
czwartek
10 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #2
2023
03:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
X.W. Weng
X.W. Weng
CAO Deyu
CAO Deyu
2
:
0
czwartek
10 sie, 2023
03:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
SUN Xinglong
SUN Xinglong
ZHANG Tai
ZHANG Tai
03:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-16
21-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #3
2023
03:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Adachi
Adachi
TAKUMA
TAKUMA
2
:
1
czwartek
10 sie, 2023
03:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
J.K.Chang
J.K.Chang
DONG Junnan
DONG Junnan
03:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-17
22-24
15-7
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #6
2023
03:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
L.F. Lee
L.F. Lee
Yiu Ming Kam
Yiu Ming Kam
0
:
2
czwartek
10 sie, 2023
03:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Wyniki
DU Hongjun
DU Hongjun
J.Q. Liu
J.Q. Liu
03:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
17-21
11-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #7
2023
03:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Ch.D. Qin
Ch.D. Qin
X.F. Chen
X.F. Chen
2
:
0
czwartek
10 sie, 2023
03:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Wyniki
CHEANG H. W.
CHEANG H. W.
WONG W. H.
WONG W. H.
03:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
21-12
21-7
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #10
2023
04:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Dilinaer A.
Dilinaer A.
DONG Jindi
DONG Jindi
2
:
1
czwartek
10 sie, 2023
04:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Sh. T. Cao
Sh. T. Cao
XING Jiayi
XING Jiayi
04:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
14-21
21-9
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Kobiety #11
2023
04:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Kadeliye
Kadeliye
YANG Yifan
YANG Yifan
2
:
0
czwartek
10 sie, 2023
04:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Wyniki
HU Yuran
HU Yuran
YAO Xin
YAO Xin
04:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
21-19
21-14
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Kobiety #12
2023
05:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
X.CH Zhang
X.CH Zhang
Y.P. Wang
Y.P. Wang
1
:
2
czwartek
10 sie, 2023
05:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
YU T.
YU T.
Jiang K. Y.
Jiang K. Y.
05:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
18-21
21-18
16-18
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Mężczyźni #9
2023
06:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
N. Banlue
N. Banlue
M.Wachirawit
M.Wachirawit
2
:
0
czwartek
10 sie, 2023
06:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Wyniki
X.W. Weng
X.W. Weng
CAO Deyu
CAO Deyu
06:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
21-16
21-16
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 3 - Mężczyźni #10
2023
06:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Adachi
Adachi
TAKUMA
TAKUMA
1
:
2
czwartek
10 sie, 2023
06:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Wyniki
ZHANG Zhihui
ZHANG Zhihui
SONG Jinyang
SONG Jinyang
06:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
21-19
19-21
12-15
Oglądaj teraz
sierpnia 11, 2023
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 3 - Mężczyźni #1
2023
00:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wu Jiaxin
Wu Jiaxin
HA Likejiang
HA Likejiang
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ch.D. Qin
Ch.D. Qin
X.F. Chen
X.F. Chen
00:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
21-17
21-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #2
2023
00:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Nicklin
Nicklin
Fuller
Fuller
0
:
2
piątek
11 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Howat
Howat
Pearse
Pearse
00:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
16-21
19-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 1 - Mężczyźni #3
2023
00:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Salemi B.
Salemi B.
S.Shekar
S.Shekar
2
:
1
piątek
11 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Wyniki
DU Hongjun
DU Hongjun
J.Q. Liu
J.Q. Liu
00:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
13-21
23-21
15-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 1 - Mężczyźni #4
2023
00:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Netitorn
Netitorn
Intuch
Intuch
2
:
1
piątek
11 sie, 2023
00:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Li Zhuoxin
Li Zhuoxin
Ch. Y. Liu
Ch. Y. Liu
00:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
19-21
21-15
15-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #5
2023
00:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
A. Pourasgari
A. Pourasgari
A.Aghajani
A.Aghajani
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
00:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
Wyniki
ZHANG Zhihui
ZHANG Zhihui
SONG Jinyang
SONG Jinyang
00:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
21-13
21-11
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 3 - Mężczyźni #6
2023
00:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
J. Surin
J. Surin
K. Dunwinit
K. Dunwinit
1
:
2
piątek
11 sie, 2023
00:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
Wyniki
N. Banlue
N. Banlue
M.Wachirawit
M.Wachirawit
00:50
(UTC)
-
08:50
(Czas lokalny)
23-25
21-18
8-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 3 - Kobiety #1
2023
01:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wang X. X.
Wang X. X.
Zhu Lingdi
Zhu Lingdi
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
01:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Tam K. T.
Tam K. T.
LEI K. L.
LEI K. L.
01:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
21-8
21-9
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 1 - Mężczyźni #7
2023
01:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wang Y. W.
Wang Y. W.
J. Li
J. Li
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
01:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
Wyniki
J.Watanyoo
J.Watanyoo
W.Wichaya
W.Wichaya
01:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
21-12
21-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #8
2023
01:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Reid
Reid
McManaway
McManaway
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
01:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Shindo
Shindo
Oda
Oda
01:40
(UTC)
-
09:40
(Czas lokalny)
21-18
21-17
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 3 - Kobiety #2
2023
02:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Motomura
Motomura
Riko
Riko
0
:
2
piątek
11 sie, 2023
02:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Dumbauskaite
Dumbauskaite
Krizanauskaite
Krizanauskaite
02:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
19-21
14-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #3
2023
02:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
J. J. Zeng
J. J. Zeng
M.M. Lin
M.M. Lin
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
02:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Dilinaer A.
Dilinaer A.
DONG Jindi
DONG Jindi
02:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
21-14
21-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 1 - Kobiety #4
2023
02:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Aheidan
Aheidan
J. Zh. Wang
J. Zh. Wang
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
02:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Numwong
Numwong
Galchananan
Galchananan
02:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
21-16
23-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 1 - Kobiety #5
2023
03:20
(UTC)
-
11:20
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Johnson
Johnson
Fleming
Fleming
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
03:20
(UTC)
-
11:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Kadeliye
Kadeliye
YANG Yifan
YANG Yifan
03:20
(UTC)
-
11:20
(Czas lokalny)
21-14
21-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #6
2023
03:20
(UTC)
-
11:20
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
HAN Wenqin
HAN Wenqin
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
0
:
2
piątek
11 sie, 2023
03:20
(UTC)
-
11:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Yan X.
Yan X.
Zhou M. L.
Zhou M. L.
03:20
(UTC)
-
11:20
(Czas lokalny)
9-20
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 3 - Kobiety #7
2023
03:20
(UTC)
-
11:20
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Lawac
Lawac
Toko
Toko
0
:
2
piątek
11 sie, 2023
03:20
(UTC)
-
11:20
(Czas lokalny)
Wyniki
YU T.
YU T.
Jiang K. Y.
Jiang K. Y.
03:20
(UTC)
-
11:20
(Czas lokalny)
14-21
12-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 3 - Kobiety #8
2023
04:10
(UTC)
-
12:10
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Charanrutwadee
Charanrutwadee
Woranatchayakorn
Woranatchayakorn
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
04:10
(UTC)
-
12:10
(Czas lokalny)
Wyniki
W.T. TO
W.T. TO
M.C. Wong
M.C. Wong
04:10
(UTC)
-
12:10
(Czas lokalny)
24-22
21-14
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 1 - Mężczyźni #9
2023
04:10
(UTC)
-
12:10
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wu Jiaxin
Wu Jiaxin
HA Likejiang
HA Likejiang
2
:
1
piątek
11 sie, 2023
04:10
(UTC)
-
12:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Howat
Howat
Pearse
Pearse
04:10
(UTC)
-
12:10
(Czas lokalny)
21-14
19-21
15-9
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #11
2023
04:10
(UTC)
-
12:10
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Salemi B.
Salemi B.
S.Shekar
S.Shekar
2
:
1
piątek
11 sie, 2023
04:10
(UTC)
-
12:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Netitorn
Netitorn
Intuch
Intuch
04:10
(UTC)
-
12:10
(Czas lokalny)
21-14
17-21
15-5
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 1 - Mężczyźni #10
2023
05:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Ch.D. Qin
Ch.D. Qin
X.F. Chen
X.F. Chen
0
:
2
piątek
11 sie, 2023
05:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Nicklin
Nicklin
Fuller
Fuller
05:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
20-22
16-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #13
2023
05:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
A. Pourasgari
A. Pourasgari
A.Aghajani
A.Aghajani
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
05:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
N. Banlue
N. Banlue
M.Wachirawit
M.Wachirawit
05:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-15
21-11
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 3 - Mężczyźni #15
2023
05:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wang Y. W.
Wang Y. W.
J. Li
J. Li
2
:
1
piątek
11 sie, 2023
05:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Reid
Reid
McManaway
McManaway
05:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
17-21
21-19
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #12
2023
05:50
(UTC)
-
13:50
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
DU Hongjun
DU Hongjun
J.Q. Liu
J.Q. Liu
2
:
1
piątek
11 sie, 2023
05:50
(UTC)
-
13:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Li Zhuoxin
Li Zhuoxin
Ch. Y. Liu
Ch. Y. Liu
05:50
(UTC)
-
13:50
(Czas lokalny)
21-19
21-23
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 1 - Mężczyźni #14
2023
05:50
(UTC)
-
13:50
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
ZHANG Zhihui
ZHANG Zhihui
SONG Jinyang
SONG Jinyang
0
:
2
piątek
11 sie, 2023
05:50
(UTC)
-
13:50
(Czas lokalny)
Wyniki
J. Surin
J. Surin
K. Dunwinit
K. Dunwinit
05:50
(UTC)
-
13:50
(Czas lokalny)
16-21
17-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 3 - Mężczyźni #16
2023
05:50
(UTC)
-
13:50
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
J.Watanyoo
J.Watanyoo
W.Wichaya
W.Wichaya
0
:
2
piątek
11 sie, 2023
05:50
(UTC)
-
13:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Shindo
Shindo
Oda
Oda
05:50
(UTC)
-
13:50
(Czas lokalny)
16-21
18-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #9
2023
06:40
(UTC)
-
14:40
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wang X. X.
Wang X. X.
Zhu Lingdi
Zhu Lingdi
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
06:40
(UTC)
-
14:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Dumbauskaite
Dumbauskaite
Krizanauskaite
Krizanauskaite
06:40
(UTC)
-
14:40
(Czas lokalny)
21-14
21-16
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 3 - Kobiety #11
2023
06:40
(UTC)
-
14:40
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
J. J. Zeng
J. J. Zeng
M.M. Lin
M.M. Lin
2
:
1
piątek
11 sie, 2023
06:40
(UTC)
-
14:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Aheidan
Aheidan
J. Zh. Wang
J. Zh. Wang
06:40
(UTC)
-
14:40
(Czas lokalny)
18-21
21-19
15-11
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #10
2023
08:10
(UTC)
-
16:10
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Tam K. T.
Tam K. T.
LEI K. L.
LEI K. L.
0
:
2
piątek
11 sie, 2023
08:10
(UTC)
-
16:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Motomura
Motomura
Riko
Riko
08:10
(UTC)
-
16:10
(Czas lokalny)
11-21
8-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 1 - Kobiety #13
2023
08:10
(UTC)
-
16:10
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Johnson
Johnson
Fleming
Fleming
2
:
1
piątek
11 sie, 2023
08:10
(UTC)
-
16:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Yan X.
Yan X.
Zhou M. L.
Zhou M. L.
08:10
(UTC)
-
16:10
(Czas lokalny)
11-21
21-18
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 3 - Kobiety #15
2023
08:10
(UTC)
-
16:10
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
YU T.
YU T.
Jiang K. Y.
Jiang K. Y.
2
:
0
piątek
11 sie, 2023
08:10
(UTC)
-
16:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Charanrutwadee
Charanrutwadee
Woranatchayakorn
Woranatchayakorn
08:10
(UTC)
-
16:10
(Czas lokalny)
21-14
21-17
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 1 - Kobiety #12
2023
09:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Dilinaer A.
Dilinaer A.
DONG Jindi
DONG Jindi
0
:
2
piątek
11 sie, 2023
09:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Numwong
Numwong
Galchananan
Galchananan
09:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
19-21
18-21
Oglądaj teraz
sierpnia 12, 2023
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 1 - Mężczyźni #17
2023
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
DU Hongjun
DU Hongjun
J.Q. Liu
J.Q. Liu
1
:
2
sobota
12 sie, 2023
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Reid
Reid
McManaway
McManaway
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
14-21
21-19
12-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Mężczyźni #18
2023
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
J. Surin
J. Surin
K. Dunwinit
K. Dunwinit
2
:
0
sobota
12 sie, 2023
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Howat
Howat
Pearse
Pearse
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-17
21-17
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Mężczyźni #19
2023
01:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Netitorn
Netitorn
Intuch
Intuch
2
:
1
sobota
12 sie, 2023
01:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Shindo
Shindo
Oda
Oda
01:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
21-12
19-21
15-8
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 1 - Mężczyźni #20
2023
01:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
N. Banlue
N. Banlue
M.Wachirawit
M.Wachirawit
0
:
2
sobota
12 sie, 2023
01:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Nicklin
Nicklin
Fuller
Fuller
01:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
22-24
10-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 1 - Kobiety #17
2023
02:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Lawac
Lawac
Toko
Toko
0
:
2
sobota
12 sie, 2023
02:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Aheidan
Aheidan
J. Zh. Wang
J. Zh. Wang
02:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
19-21
10-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Kobiety #18
2023
02:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Numwong
Numwong
Galchananan
Galchananan
1
:
2
sobota
12 sie, 2023
02:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Dumbauskaite
Dumbauskaite
Krizanauskaite
Krizanauskaite
02:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-18
19-21
6-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 1 - Kobiety #19
2023
03:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Yan X.
Yan X.
Zhou M. L.
Zhou M. L.
2
:
0
sobota
12 sie, 2023
03:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Motomura
Motomura
Riko
Riko
03:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
29-27
21-11
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Kobiety #20
2023
03:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Charanrutwadee
Charanrutwadee
Woranatchayakorn
Woranatchayakorn
0
:
2
sobota
12 sie, 2023
03:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
HAN Wenqin
HAN Wenqin
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
03:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
23-25
17-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 1 - Mężczyźni #21
2023
06:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wu Jiaxin
Wu Jiaxin
HA Likejiang
HA Likejiang
2
:
1
sobota
12 sie, 2023
06:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Reid
Reid
McManaway
McManaway
06:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
17-21
22-20
23-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #22
2023
06:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
J. Surin
J. Surin
K. Dunwinit
K. Dunwinit
1
:
2
sobota
12 sie, 2023
06:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Wang Y. W.
Wang Y. W.
J. Li
J. Li
06:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
20-22
21-18
10-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #23
2023
07:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
A. Pourasgari
A. Pourasgari
A.Aghajani
A.Aghajani
2
:
1
sobota
12 sie, 2023
07:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Netitorn
Netitorn
Intuch
Intuch
07:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
18-21
21-17
15-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 1 - Mężczyźni #24
2023
07:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Nicklin
Nicklin
Fuller
Fuller
2
:
1
sobota
12 sie, 2023
07:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Salemi B.
Salemi B.
S.Shekar
S.Shekar
07:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-16
19-21
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 1 - Kobiety #21
2023
08:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wang X. X.
Wang X. X.
Zhu Lingdi
Zhu Lingdi
2
:
1
sobota
12 sie, 2023
08:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Aheidan
Aheidan
J. Zh. Wang
J. Zh. Wang
08:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
19-21
21-16
15-11
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #22
2023
08:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Dumbauskaite
Dumbauskaite
Krizanauskaite
Krizanauskaite
0
:
2
sobota
12 sie, 2023
08:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Johnson
Johnson
Fleming
Fleming
08:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
13-21
19-21
Oglądaj teraz
sierpnia 13, 2023
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Court 1 - Kobiety #25
2023
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wang X. X.
Wang X. X.
Zhu Lingdi
Zhu Lingdi
2
:
0
niedziela
13 sie, 2023
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Johnson
Johnson
Fleming
Fleming
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-17
21-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Court 2 - Kobiety #26
2023
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Yan X.
Yan X.
Zhou M. L.
Zhou M. L.
1
:
2
niedziela
13 sie, 2023
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
J. J. Zeng
J. J. Zeng
M.M. Lin
M.M. Lin
01:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-18
17-21
13-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Court 1 - Mężczyźni #25
2023
02:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wu Jiaxin
Wu Jiaxin
HA Likejiang
HA Likejiang
2
:
0
niedziela
13 sie, 2023
02:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Wang Y. W.
Wang Y. W.
J. Li
J. Li
02:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-14
21-9
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Court 2 - Mężczyźni #26
2023
02:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
A. Pourasgari
A. Pourasgari
A.Aghajani
A.Aghajani
0
:
2
niedziela
13 sie, 2023
02:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Nicklin
Nicklin
Fuller
Fuller
02:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
17-21
14-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Court 1 - Kobiety #27
2023
05:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Johnson
Johnson
Fleming
Fleming
0
:
2
niedziela
13 sie, 2023
05:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Yan X.
Yan X.
Zhou M. L.
Zhou M. L.
05:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
19-21
16-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Court 1 - Mężczyźni #27
2023
06:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wang Y. W.
Wang Y. W.
J. Li
J. Li
0
:
2
niedziela
13 sie, 2023
06:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Wyniki
A. Pourasgari
A. Pourasgari
A.Aghajani
A.Aghajani
06:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
18-21
19-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 1 miejsce - Court 1 - Mężczyźni #28
2023
07:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wu Jiaxin
Wu Jiaxin
HA Likejiang
HA Likejiang
2
:
0
niedziela
13 sie, 2023
07:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Nicklin
Nicklin
Fuller
Fuller
07:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
21-15
21-17
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 1 miejsce - Court 1 - Kobiety #28
2023
08:30
(UTC)
-
16:30
(Czas lokalny)
Wenzhou Cangnan
Chiny
Wang X. X.
Wang X. X.
Zhu Lingdi
Zhu Lingdi
0
:
2
niedziela
13 sie, 2023
08:30
(UTC)
-
16:30
(Czas lokalny)
Wyniki
J. J. Zeng
J. J. Zeng
M.M. Lin
M.M. Lin
08:30
(UTC)
-
16:30
(Czas lokalny)
12-21
15-21
Oglądaj teraz