Futures - Brno, CZE - 2023 - Beach Pro Tour 2023 season - Schedule & Results
Filtruj według
Grupa
❮- Runda wstępna
- Druga runda
- Grupa A
- Grupa B
- Grupa C
- Grupa D
- Runda 12
- Ćwierćfinały
- Półfinały
- Ostateczne 3 miejsce
- Ostateczne 1 miejsce
Płeć
❮- Mężczyźni
- Kobiety
Drużyna
❮- Austria
- Colombia
- England
- Finland
- Francja
- Greece
- Holandia
- Kanada
- Łotwa
- Luxembourg
- Niemcy
- Norwegia
- Republika Czeska
- Slovakia
- Spain
- Sweden
- Szwajcaria
- Ukraina
- USA
- Włochy
Hala
❮- Brno
Sierpień
❮- Sierpień
sierpnia 24, 2023
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #1
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dvorníková
Dvorníková
Pospisilova
Pospisilova
0
:
0
czwartek
24 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #8
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
24 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Sonneville
Sonneville
Konink
Konink
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #1
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Lenc
Lenc
Oliva
Oliva
0
:
0
czwartek
24 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #8
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
24 sie, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kanellos
Kanellos
Terzoglou, G.
Terzoglou, G.
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #2
2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Harmanova
Harmanova
Reginova
Reginova
1
:
2
czwartek
24 sie, 2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Metsäkoivu T.
Metsäkoivu T.
PIRTTIMÄKI
PIRTTIMÄKI
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
21-17
14-21
7-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #7
2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Driessen
Driessen
de Jong, M.
de Jong, M.
1
:
2
czwartek
24 sie, 2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Gorda
Gorda
Andrea
Andrea
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
12-21
23-21
12-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #3
2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Triantafyllidi
Triantafyllidi
Matiou
Matiou
2
:
0
czwartek
24 sie, 2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Bauer As.
Bauer As.
Saric So.
Saric So.
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
21-17
21-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #4
2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Cebakova
Cebakova
Siruckova
Siruckova
0
:
2
czwartek
24 sie, 2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Van Gunst
Van Gunst
Hildreth
Hildreth
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
13-21
17-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #5
2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Neuschaeferova
Neuschaeferova
Svozilova
Svozilova
2
:
0
czwartek
24 sie, 2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Schnegg
Schnegg
Flückiger
Flückiger
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
21-11
21-8
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #6
2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Florian
Florian
Munar
Munar
2
:
0
czwartek
24 sie, 2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Siposova
Siposova
Terenova
Terenova
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
26-24
21-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #5
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Ludha
Ludha
Jany
Jany
2
:
0
czwartek
24 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Mercier-Noël
Mercier-Noël
Durocher
Durocher
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-18
21-18
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #6
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Held
Held
Nissen
Nissen
1
:
2
czwartek
24 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Mol
Mol
Aas
Aas
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
17-21
21-16
4-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #3
2023
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Pennanen
Pennanen
Pennanen
Pennanen
2
:
0
czwartek
24 sie, 2023
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Miloss
Miloss
Rorbaks
Rorbaks
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
21-14
21-8
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #4
2023
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Malik
Malik
Pribyl
Pribyl
1
:
2
czwartek
24 sie, 2023
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Weber
Weber
Hilbert
Hilbert
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
21-19
19-21
15-17
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #2
2023
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Köstler, G.
Köstler, G.
Köstler, M.
Köstler, M.
2
:
0
czwartek
24 sie, 2023
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Andreasson
Andreasson
Andersson, A.
Andersson, A.
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
21-19
21-17
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #7
2023
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Alfieri
Alfieri
Krumins
Krumins
2
:
0
czwartek
24 sie, 2023
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Polednik
Polednik
Nemec
Nemec
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
21-16
23-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #9
2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dvorníková
Dvorníková
Pospisilova
Pospisilova
2
:
1
czwartek
24 sie, 2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Metsäkoivu T.
Metsäkoivu T.
PIRTTIMÄKI
PIRTTIMÄKI
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
21-14
21-23
15-7
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #12
2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Gorda
Gorda
Andrea
Andrea
0
:
2
czwartek
24 sie, 2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Sonneville
Sonneville
Konink
Konink
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
19-21
20-22
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #10
2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Triantafyllidi
Triantafyllidi
Matiou
Matiou
0
:
2
czwartek
24 sie, 2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Van Gunst
Van Gunst
Hildreth
Hildreth
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
15-21
11-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #11
2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Neuschaeferova
Neuschaeferova
Svozilova
Svozilova
2
:
0
czwartek
24 sie, 2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Florian
Florian
Munar
Munar
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
21-14
21-17
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Mężczyźni #10
2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Pennanen
Pennanen
Pennanen
Pennanen
0
:
2
czwartek
24 sie, 2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Weber
Weber
Hilbert
Hilbert
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
25-27
16-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Mężczyźni #11
2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Ludha
Ludha
Jany
Jany
0
:
2
czwartek
24 sie, 2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Mol
Mol
Aas
Aas
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
17-21
22-24
Oglądaj teraz
sierpnia 25, 2023
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #5
2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Slukova
Slukova
Zolnercikova
Zolnercikova
0
:
2
piątek
25 sie, 2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Neuschaeferova
Neuschaeferova
Svozilova
Svozilova
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
19-21
19-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #6
2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Vieira
Vieira
Chamereau
Chamereau
2
:
1
piątek
25 sie, 2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Makhno, In.
Makhno, In.
Rylova
Rylova
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
12-21
21-18
15-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #1
2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
2
:
1
piątek
25 sie, 2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Van Gunst
Van Gunst
Hildreth
Hildreth
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
21-13
8-21
15-11
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #2
2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Thurin, T.
Thurin, T.
Thurin, S.
Thurin, S.
0
:
2
piątek
25 sie, 2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Sonneville
Sonneville
Konink
Konink
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
18-21
11-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #3
2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dunarova
Dunarova
Resova
Resova
2
:
0
piątek
25 sie, 2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Brinkova
Brinkova
Adamcikova
Adamcikova
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
21-16
23-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #4
2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Hladun
Hladun
Lazarenko
Lazarenko
2
:
0
piątek
25 sie, 2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Wyniki
van Vegten
van Vegten
Bröring
Bröring
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
21-14
21-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #7
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Sinisalo, S.
Sinisalo, S.
Parkkinen
Parkkinen
2
:
1
piątek
25 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Schmitt
Schmitt
Schürholz
Schürholz
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-17
24-26
15-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Kobiety #8
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Bekhuis
Bekhuis
Poiesz
Poiesz
1
:
2
piątek
25 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Dvorníková
Dvorníková
Pospisilova
Pospisilova
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
12-21
21-19
8-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #3
2023
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Sepka
Sepka
Semerad
Semerad
2
:
1
piątek
25 sie, 2023
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Alfieri
Alfieri
Krumins
Krumins
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
17-21
21-18
15-11
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #4
2023
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Bialokoz
Bialokoz
Batrane
Batrane
2
:
0
piątek
25 sie, 2023
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Nijeboer, T.
Nijeboer, T.
van Werkhoven
van Werkhoven
09:50
(UTC)
-
11:50
(Czas lokalny)
21-17
21-17
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #1
2023
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dumek
Dumek
Sedlak
Sedlak
2
:
1
piątek
25 sie, 2023
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Köstler, G.
Köstler, G.
Köstler, M.
Köstler, M.
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
22-24
21-15
15-11
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #2
2023
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Marchetto
Marchetto
Windisch
Windisch
2
:
0
piątek
25 sie, 2023
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Groenewold
Groenewold
van der Loo
van der Loo
10:40
(UTC)
-
12:40
(Czas lokalny)
21-14
21-16
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #7
2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Mol, M.
Mol, M.
Sunde
Sunde
2
:
0
piątek
25 sie, 2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Weber
Weber
Hilbert
Hilbert
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
21-11
21-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #8
2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Trousil
Trousil
Westphal
Westphal
2
:
1
piątek
25 sie, 2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Lorenz
Lorenz
Stadie
Stadie
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
21-15
16-21
15-10
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #5
2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Huerta P.
Huerta P.
Huerta A.
Huerta A.
2
:
0
piątek
25 sie, 2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Mol
Mol
Aas
Aas
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
21-17
22-20
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #6
2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Berger T.
Berger T.
Petutschnig
Petutschnig
2
:
0
piątek
25 sie, 2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Bercik, V.
Bercik, V.
Dzavoronok
Dzavoronok
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
21-19
21-19
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #9
2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
2
:
0
piątek
25 sie, 2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Sonneville
Sonneville
Konink
Konink
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
21-17
21-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #13
2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Neuschaeferova
Neuschaeferova
Svozilova
Svozilova
0
:
2
piątek
25 sie, 2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Vieira
Vieira
Chamereau
Chamereau
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
19-21
15-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #11
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dunarova
Dunarova
Resova
Resova
0
:
2
piątek
25 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hladun
Hladun
Lazarenko
Lazarenko
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
10-21
12-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #15
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Sinisalo, S.
Sinisalo, S.
Parkkinen
Parkkinen
2
:
1
piątek
25 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Dvorníková
Dvorníková
Pospisilova
Pospisilova
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-14
27-29
22-20
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #10
2023
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Van Gunst
Van Gunst
Hildreth
Hildreth
2
:
0
piątek
25 sie, 2023
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Thurin, T.
Thurin, T.
Thurin, S.
Thurin, S.
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
21-16
21-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #14
2023
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Slukova
Slukova
Zolnercikova
Zolnercikova
1
:
2
piątek
25 sie, 2023
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Makhno, In.
Makhno, In.
Rylova
Rylova
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
10-21
21-15
14-16
Oglądaj teraz
sierpnia 26, 2023
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #11
2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Sepka
Sepka
Semerad
Semerad
2
:
1
sobota
26 sie, 2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Bialokoz
Bialokoz
Batrane
Batrane
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
21-9
20-22
18-16
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #13
2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Huerta P.
Huerta P.
Huerta A.
Huerta A.
2
:
0
sobota
26 sie, 2023
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Berger T.
Berger T.
Petutschnig
Petutschnig
06:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
21-14
23-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #9
2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dumek
Dumek
Sedlak
Sedlak
2
:
1
sobota
26 sie, 2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Marchetto
Marchetto
Windisch
Windisch
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
21-17
21-23
15-9
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #15
2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Mol, M.
Mol, M.
Sunde
Sunde
2
:
1
sobota
26 sie, 2023
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Trousil
Trousil
Westphal
Westphal
07:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
21-16
19-21
18-16
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #10
2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Köstler, G.
Köstler, G.
Köstler, M.
Köstler, M.
0
:
2
sobota
26 sie, 2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Groenewold
Groenewold
van der Loo
van der Loo
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
18-21
18-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #14
2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Mol
Mol
Aas
Aas
0
:
2
sobota
26 sie, 2023
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Bercik, V.
Bercik, V.
Dzavoronok
Dzavoronok
08:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
16-21
10-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #12
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Alfieri
Alfieri
Krumins
Krumins
2
:
0
sobota
26 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Nijeboer, T.
Nijeboer, T.
van Werkhoven
van Werkhoven
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-16
24-22
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #16
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Weber
Weber
Hilbert
Hilbert
1
:
2
sobota
26 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lorenz
Lorenz
Stadie
Stadie
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
17-21
21-17
12-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Kobiety #17
2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Bekhuis
Bekhuis
Poiesz
Poiesz
2
:
0
sobota
26 sie, 2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Neuschaeferova
Neuschaeferova
Svozilova
Svozilova
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-16
22-20
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Kobiety #20
2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dvorníková
Dvorníková
Pospisilova
Pospisilova
2
:
1
sobota
26 sie, 2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Makhno, In.
Makhno, In.
Rylova
Rylova
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
14-21
21-17
16-14
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Kobiety #18
2023
10:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Van Gunst
Van Gunst
Hildreth
Hildreth
2
:
0
sobota
26 sie, 2023
10:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Dunarova
Dunarova
Resova
Resova
10:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
21-13
21-18
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Kobiety #19
2023
10:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Sonneville
Sonneville
Konink
Konink
2
:
0
sobota
26 sie, 2023
10:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Brinkova
Brinkova
Adamcikova
Adamcikova
10:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
22-20
21-17
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Mężczyźni #17
2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Alfieri
Alfieri
Krumins
Krumins
2
:
1
sobota
26 sie, 2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Trousil
Trousil
Westphal
Westphal
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
21-19
19-21
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Mężczyźni #18
2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Groenewold
Groenewold
van der Loo
van der Loo
0
:
2
sobota
26 sie, 2023
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Berger T.
Berger T.
Petutschnig
Petutschnig
12:20
(UTC)
-
14:20
(Czas lokalny)
18-21
10-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Mężczyźni #19
2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Bialokoz
Bialokoz
Batrane
Batrane
0
:
2
sobota
26 sie, 2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Lorenz
Lorenz
Stadie
Stadie
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
20-22
10-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Mężczyźni #20
2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Bercik, V.
Bercik, V.
Dzavoronok
Dzavoronok
2
:
1
sobota
26 sie, 2023
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Marchetto
Marchetto
Windisch
Windisch
13:10
(UTC)
-
15:10
(Czas lokalny)
21-18
20-22
15-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 3 - Kobiety #21
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Hladun
Hladun
Lazarenko
Lazarenko
1
:
2
sobota
26 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bekhuis
Bekhuis
Poiesz
Poiesz
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
19-21
21-18
13-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #23
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Vieira
Vieira
Chamereau
Chamereau
2
:
0
sobota
26 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Sonneville
Sonneville
Konink
Konink
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-12
21-7
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #24
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dvorníková
Dvorníková
Pospisilova
Pospisilova
0
:
2
sobota
26 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
8-21
17-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 3 - Mężczyźni #22
2023
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Berger T.
Berger T.
Petutschnig
Petutschnig
0
:
2
sobota
26 sie, 2023
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Mol, M.
Mol, M.
Sunde
Sunde
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
14-21
15-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #22
2023
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Van Gunst
Van Gunst
Hildreth
Hildreth
2
:
1
sobota
26 sie, 2023
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Sinisalo, S.
Sinisalo, S.
Parkkinen
Parkkinen
14:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
17-21
21-17
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #21
2023
15:40
(UTC)
-
17:40
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dumek
Dumek
Sedlak
Sedlak
2
:
1
sobota
26 sie, 2023
15:40
(UTC)
-
17:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Alfieri
Alfieri
Krumins
Krumins
15:40
(UTC)
-
17:40
(Czas lokalny)
21-23
21-17
15-13
Oglądaj teraz
sierpnia 27, 2023
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #26
2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Vieira
Vieira
Chamereau
Chamereau
0
:
2
niedziela
27 sie, 2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
14-21
21-23
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #25
2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Bekhuis
Bekhuis
Poiesz
Poiesz
1
:
2
niedziela
27 sie, 2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Van Gunst
Van Gunst
Hildreth
Hildreth
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-10
17-21
11-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #26
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Lorenz
Lorenz
Stadie
Stadie
1
:
2
niedziela
27 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bercik, V.
Bercik, V.
Dzavoronok
Dzavoronok
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-18
19-21
10-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #25
2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dumek
Dumek
Sedlak
Sedlak
0
:
2
niedziela
27 sie, 2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Mol, M.
Mol, M.
Sunde
Sunde
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
19-21
19-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #27
2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Bekhuis
Bekhuis
Poiesz
Poiesz
0
:
2
niedziela
27 sie, 2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Vieira
Vieira
Chamereau
Chamereau
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
31-33
19-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Mężczyźni #27
2023
12:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Dumek
Dumek
Sedlak
Sedlak
1
:
2
niedziela
27 sie, 2023
12:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Lorenz
Lorenz
Stadie
Stadie
12:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
18-21
22-20
13-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 1 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #28
2023
13:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Brno
country-cz
Van Gunst
Van Gunst
Hildreth
Hildreth
0
:
2
niedziela
27 sie, 2023
13:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
13:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
16-21
19-21
Oglądaj teraz