Elite16 - Hamburg, GER - 2023 - Beach Pro Tour 2023 season - Schedule & Results
Filtruj według
Grupa
❮- Runda wstępna
- Druga runda
- Grupa A
- Grupa B
- Grupa C
- Grupa D
- Runda 12
- Ćwierćfinały
- Półfinały
- Ostateczne 3 miejsce
- Ostateczne 1 miejsce
Płeć
❮- Mężczyźni
- Kobiety
Drużyna
❮- Australia
- Brazylia
- Chile
- Chiny
- England
- Francja
- Holandia
- Kanada
- Katar
- Lithuania
- Łotwa
- New Zealand
- Niemcy
- Norwegia
- Polska
- Republika Czeska
- Słowenia
- Spain
- Sweden
- Szwajcaria
- Tajlandia
- Ukraina
- USA
- Włochy
Hala
❮- Hamburg
Sierpień
❮- Sierpień
sierpnia 16, 2023
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #3
2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Álvarez M
Álvarez M
Moreno
Moreno
1
:
2
środa
16 sie, 2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Zeimann
Zeimann
MacDonald
MacDonald
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-12
20-22
13-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #4
2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
2
:
0
środa
16 sie, 2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-16
21-11
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #1
2023
07:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
2
:
0
środa
16 sie, 2023
07:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Sude
Sude
Schneider
Schneider
07:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
21-11
21-18
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #2
2023
07:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
J. Dong
J. Dong
Wang
Wang
1
:
2
środa
16 sie, 2023
07:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
07:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
18-21
21-14
12-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #7
2023
08:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Paulikiene
Paulikiene
Raupelyte
Raupelyte
0
:
2
środa
16 sie, 2023
08:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Placette
Placette
Richard
Richard
08:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
25-27
16-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #8
2023
08:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
1
:
2
środa
16 sie, 2023
08:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Stam
Stam
Schoon
Schoon
08:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
17-21
21-16
8-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #5
2023
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Vergé-Dépré A.
Vergé-Dépré A.
Mäder
Mäder
2
:
1
środa
16 sie, 2023
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Bianchin
Bianchin
Scampoli
Scampoli
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-16
15-21
15-11
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #6
2023
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Körtzinger
Körtzinger
Kunst
Kunst
0
:
2
środa
16 sie, 2023
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
16-21
18-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #1
2023
10:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Vitor Felipe
Vitor Felipe
Renato
Renato
2
:
0
środa
16 sie, 2023
10:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Sowa
Sowa
Pfretzschner, L.
Pfretzschner, L.
10:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
21-18
21-19
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #2
2023
10:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
2
:
0
środa
16 sie, 2023
10:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
10:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
21-13
21-19
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #3
2023
11:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
van de Velde
van de Velde
Immers
Immers
0
:
2
środa
16 sie, 2023
11:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Lupo
Lupo
Rossi
Rossi
11:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
18-21
20-22
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #4
2023
11:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
1
:
2
środa
16 sie, 2023
11:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Kantor
Kantor
Zdybek
Zdybek
11:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
14-21
21-18
9-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #5
2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
2
:
0
środa
16 sie, 2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kulzer
Kulzer
Lorenz
Lorenz
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-18
21-10
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #6
2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Métral
Métral
Haussener
Haussener
2
:
1
środa
16 sie, 2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
23-25
21-18
17-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #7
2023
12:50
(UTC)
-
14:50
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
0
:
2
środa
16 sie, 2023
12:50
(UTC)
-
14:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Stankevicius
Stankevicius
Knasas
Knasas
12:50
(UTC)
-
14:50
(Czas lokalny)
22-24
18-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #8
2023
12:50
(UTC)
-
14:50
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Huster
Huster
Pfretzschner, S.
Pfretzschner, S.
2
:
1
środa
16 sie, 2023
12:50
(UTC)
-
14:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Popov
Popov
Reznik
Reznik
12:50
(UTC)
-
14:50
(Czas lokalny)
21-15
16-21
18-16
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #9
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
2
:
0
środa
16 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-16
21-11
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #10
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Zeimann
Zeimann
MacDonald
MacDonald
2
:
1
środa
16 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-19
21-23
15-11
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #11
2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Vergé-Dépré A.
Vergé-Dépré A.
Mäder
Mäder
0
:
2
środa
16 sie, 2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
14-21
12-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #12
2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Placette
Placette
Richard
Richard
2
:
1
środa
16 sie, 2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Stam
Stam
Schoon
Schoon
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-18
16-21
15-12
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Mężczyźni #9
2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Vitor Felipe
Vitor Felipe
Renato
Renato
0
:
2
środa
16 sie, 2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
17-21
14-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Mężczyźni #10
2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Lupo
Lupo
Rossi
Rossi
0
:
2
środa
16 sie, 2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kantor
Kantor
Zdybek
Zdybek
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
28-30
11-21
sierpnia 17, 2023
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #1
2023
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ana Patrícia
Ana Patrícia
Duda
Duda
2
:
0
czwartek
17 sie, 2023
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tina
Tina
Anastasija
Anastasija
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
22-20
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #2
2023
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
czwartek
17 sie, 2023
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Zeimann
Zeimann
MacDonald
MacDonald
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
25-23
22-20
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #3
2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Melissa
Melissa
Brandie
Brandie
1
:
2
czwartek
17 sie, 2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Agatha
Agatha
Rebecca
Rebecca
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-15
21-23
13-15
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #4
2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Xue
Xue
X. Y. Xia
X. Y. Xia
1
:
2
czwartek
17 sie, 2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-13
19-21
12-15
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #5
2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
2
:
0
czwartek
17 sie, 2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ittlinger
Ittlinger
Borger
Borger
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
23-21
21-17
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #6
2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
2
:
0
czwartek
17 sie, 2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Placette
Placette
Richard
Richard
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
22-20
21-11
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Kobiety #7
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
2
:
0
czwartek
17 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Naraphornrapat
Naraphornrapat
Worapeerachayakorn
Worapeerachayakorn
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-14
21-9
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #8
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Hughes
Hughes
Cheng
Cheng
2
:
1
czwartek
17 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
11-21
21-16
15-11
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #1
2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
2
:
1
czwartek
17 sie, 2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
George
George
Andre
Andre
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-17
21-23
15-11
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #2
2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Boermans
Boermans
de Groot
de Groot
0
:
2
czwartek
17 sie, 2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Stankevicius
Stankevicius
Knasas
Knasas
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #3
2023
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Partain
Partain
Benesh
Benesh
2
:
0
czwartek
17 sie, 2023
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Brouwer
Brouwer
Meeuwsen
Meeuwsen
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-11
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #4
2023
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ranghieri
Ranghieri
Carambula
Carambula
1
:
2
czwartek
17 sie, 2023
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-16
14-21
16-18
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #5
2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
2
:
1
czwartek
17 sie, 2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Henning
Henning
Winter
Winter
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-23
21-17
15-9
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #6
2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Cherif
Cherif
Ahmed
Ahmed
2
:
1
czwartek
17 sie, 2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kantor
Kantor
Zdybek
Zdybek
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-12
18-21
24-22
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #7
2023
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ehlers
Ehlers
Wickler
Wickler
2
:
0
czwartek
17 sie, 2023
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Guto
Guto
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-11
21-16
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #8
2023
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
1
:
2
czwartek
17 sie, 2023
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
18-21
21-16
13-15
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #9
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ana Patrícia
Ana Patrícia
Duda
Duda
2
:
1
czwartek
17 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carol
Carol
Barbara
Barbara
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
25-27
21-14
18-16
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #10
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Tina
Tina
Anastasija
Anastasija
2
:
0
czwartek
17 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Zeimann
Zeimann
MacDonald
MacDonald
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-18
21-13
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #11
2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Melissa
Melissa
Brandie
Brandie
2
:
0
czwartek
17 sie, 2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Xue
Xue
X. Y. Xia
X. Y. Xia
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-14
21-14
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #12
2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Agatha
Agatha
Rebecca
Rebecca
0
:
2
czwartek
17 sie, 2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
10-21
15-21
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #13
2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
2
:
1
czwartek
17 sie, 2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
11-21
21-16
15-12
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #16
2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Naraphornrapat
Naraphornrapat
Worapeerachayakorn
Worapeerachayakorn
0
:
2
czwartek
17 sie, 2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
12-21
14-21
sierpnia 18, 2023
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #11
2023
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Partain
Partain
Benesh
Benesh
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ranghieri
Ranghieri
Carambula
Carambula
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
21-14
21-16
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #12
2023
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Brouwer
Brouwer
Meeuwsen
Meeuwsen
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
06:00
(UTC)
-
08:00
(Czas lokalny)
21-18
21-15
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #9
2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Boermans
Boermans
de Groot
de Groot
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #10
2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
George
George
Andre
Andre
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Stankevicius
Stankevicius
Knasas
Knasas
07:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-15
22-20
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #13
2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
1
:
2
piątek
18 sie, 2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cherif
Cherif
Ahmed
Ahmed
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-17
16-21
9-15
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #14
2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Henning
Henning
Winter
Winter
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kantor
Kantor
Zdybek
Zdybek
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-19
21-19
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #15
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ehlers
Ehlers
Wickler
Wickler
0
:
2
piątek
18 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
16-21
13-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #16
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Guto
Guto
0
:
2
piątek
18 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
19-21
14-21
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #17
2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tina
Tina
Anastasija
Anastasija
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-15
21-16
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #18
2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ana Patrícia
Ana Patrícia
Duda
Duda
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Zeimann
Zeimann
MacDonald
MacDonald
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-11
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #19
2023
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Xue
Xue
X. Y. Xia
X. Y. Xia
2
:
1
piątek
18 sie, 2023
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Agatha
Agatha
Rebecca
Rebecca
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
16-21
21-17
15-13
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #20
2023
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Melissa
Melissa
Brandie
Brandie
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-16
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #21
2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
2
:
1
piątek
18 sie, 2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ittlinger
Ittlinger
Borger
Borger
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-16
18-21
15-13
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #22
2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Placette
Placette
Richard
Richard
12:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-13
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #23
2023
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Hughes
Hughes
Cheng
Cheng
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Naraphornrapat
Naraphornrapat
Worapeerachayakorn
Worapeerachayakorn
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-19
21-15
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Kobiety #24
2023
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
13:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-19
21-19
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #19
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ranghieri
Ranghieri
Carambula
Carambula
0
:
2
piątek
18 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Brouwer
Brouwer
Meeuwsen
Meeuwsen
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
15-21
12-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #20
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Partain
Partain
Benesh
Benesh
2
:
1
piątek
18 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
26-24
16-21
15-13
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #17
2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Boermans
Boermans
de Groot
de Groot
0
:
2
piątek
18 sie, 2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
George
George
Andre
Andre
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #18
2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Stankevicius
Stankevicius
Knasas
Knasas
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-10
21-13
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #22
2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kantor
Kantor
Zdybek
Zdybek
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-17
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #23
2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
2
:
0
piątek
18 sie, 2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Guto
Guto
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-13
21-16
sierpnia 19, 2023
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Kobiety #25
2023
08:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
1
:
2
sobota
19 sie, 2023
08:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
08:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
18-21
21-16
14-16
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Kobiety #28
2023
08:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
2
:
0
sobota
19 sie, 2023
08:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Placette
Placette
Richard
Richard
08:30
(UTC)
-
10:30
(Czas lokalny)
21-19
21-15
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Kobiety #26
2023
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Xue
Xue
X. Y. Xia
X. Y. Xia
1
:
2
sobota
19 sie, 2023
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Carol
Carol
Barbara
Barbara
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-19
14-21
12-15
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Kobiety #27
2023
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
2
:
0
sobota
19 sie, 2023
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Tina
Tina
Anastasija
Anastasija
09:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-19
21-12
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Mężczyźni #25
2023
10:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Henning
Henning
Winter
Winter
2
:
1
sobota
19 sie, 2023
10:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Brouwer
Brouwer
Meeuwsen
Meeuwsen
10:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
21-18
17-21
15-11
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Mężczyźni #26
2023
10:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
2
:
0
sobota
19 sie, 2023
10:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
10:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
27-25
22-20
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Mężczyźni #27
2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
George
George
Andre
Andre
2
:
0
sobota
19 sie, 2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Ehlers
Ehlers
Wickler
Wickler
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
21-17
21-19
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Mężczyźni #28
2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
2
:
0
sobota
19 sie, 2023
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Stankevicius
Stankevicius
Knasas
Knasas
11:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
21-11
21-15
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #29
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ana Patrícia
Ana Patrícia
Duda
Duda
2
:
0
sobota
19 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-15
21-13
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #32
2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
2
:
0
sobota
19 sie, 2023
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Melissa
Melissa
Brandie
Brandie
14:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
22-20
21-10
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #30
2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
sobota
19 sie, 2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hughes
Hughes
Cheng
Cheng
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-17
21-15
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #31
2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
2
:
1
sobota
19 sie, 2023
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
15:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
13-21
21-15
15-11
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #29
2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
2
:
0
sobota
19 sie, 2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Henning
Henning
Winter
Winter
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-14
21-14
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #30
2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
1
:
2
sobota
19 sie, 2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-16
13-21
10-15
sierpnia 20, 2023
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #33
2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ana Patrícia
Ana Patrícia
Duda
Duda
2
:
0
niedziela
20 sie, 2023
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carol
Carol
Barbara
Barbara
08:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-18
21-9
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #34
2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
2
:
0
niedziela
20 sie, 2023
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
09:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-18
21-16
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #33
2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
1
:
2
niedziela
20 sie, 2023
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
10:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
23-25
21-19
13-15
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #34
2023
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
George
George
Andre
Andre
1
:
2
niedziela
20 sie, 2023
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
11:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
14-21
21-14
13-15
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #35
2023
13:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Carol
Carol
Barbara
Barbara
0
:
2
niedziela
20 sie, 2023
13:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
13:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
15-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Mężczyźni #35
2023
14:30
(UTC)
-
16:30
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
2
:
0
niedziela
20 sie, 2023
14:30
(UTC)
-
16:30
(Czas lokalny)
Wyniki
George
George
Andre
Andre
14:30
(UTC)
-
16:30
(Czas lokalny)
21-19
21-16
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 1 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #36
2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Hamburg
Niemcy
Ana Patrícia
Ana Patrícia
Duda
Duda
2
:
0
niedziela
20 sie, 2023
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
16:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-16
21-17