Challenge - Edmonton, CAN - 2023 - Beach Pro Tour 2023 season - Schedule & Results
Filtruj według
Grupa
❮- Runda wstępna
- Druga runda
- Grupa A
- Grupa B
- Grupa C
- Grupa D
- Grupa E
- Grupa F
- Round of 18
- runda 16
- Ćwierćfinały
- Półfinały
- Ostateczne 3 miejsce
- Ostateczne 1 miejsce
Płeć
❮- Mężczyźni
- Kobiety
Drużyna
❮- Argentyna
- Australia
- Austria
- Brazylia
- Chile
- Chiny
- England
- Finland
- Francja
- Holandia
- izraelski
- Japonia
- Kanada
- Lithuania
- Mexico
- New Zealand
- Niemcy
- Norwegia
- Polska
- Portoryko
- Portugalia
- Republika Czeska
- Słowenia
- Spain
- Szwajcaria
- Tajlandia
- Ukraina
- USA
- Włochy
Hala
❮- Edmonton
Lipiec
❮- Lipiec
lipca 20, 2023
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #1
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Kantor
Kantor
Zdybek
Zdybek
0
:
0
czwartek
20 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #9
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Stankevicius
Stankevicius
Knasas
Knasas
0
:
0
czwartek
20 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #16
2023
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
20 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #1
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Zeimann
Zeimann
MacDonald
MacDonald
1
:
2
czwartek
20 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Sude
Sude
Schneider
Schneider
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-19
16-21
9-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #2
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Gutierrez
Gutierrez
Flores
Flores
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pavan
Pavan
McBain
McBain
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
11-21
12-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Kobiety #5
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Kraft
Kraft
Stockman
Stockman
2
:
1
czwartek
20 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Savvy
Savvy
Toni
Toni
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-17
12-21
15-12
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Kobiety #6
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
2
:
0
czwartek
20 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ittlinger
Ittlinger
Borger
Borger
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-19
21-14
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #3
2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Körtzinger
Körtzinger
Kunst
Kunst
2
:
0
czwartek
20 lip, 2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Marcelle
Marcelle
Bélanger
Bélanger
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
21-13
21-13
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #4
2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Zana
Zana
Kraft
Kraft
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Liliana
Liliana
Paula
Paula
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
19-21
18-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Kobiety #11
2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
2
:
1
czwartek
20 lip, 2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Akiko
Akiko
Yurika
Yurika
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
31-29
10-21
15-8
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Kobiety #12
2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Bentele
Bentele
Lutz A.
Lutz A.
2
:
1
czwartek
20 lip, 2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Wang X. X.
Wang X. X.
Zhu Lingdi
Zhu Lingdi
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
10-21
21-16
15-9
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #7
2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
M.M. Lin
M.M. Lin
J. J. Zeng
J. J. Zeng
1
:
2
czwartek
20 lip, 2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Piersma B.
Piersma B.
van Driel, E.
van Driel, E.
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-18
13-21
13-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #8
2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Megan
Megan
Nicole
Nicole
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Talita
Talita
Thamela
Thamela
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
16-21
19-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Kobiety #13
2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
2
:
0
czwartek
20 lip, 2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Suzuka
Suzuka
Reika
Reika
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-9
21-14
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Kobiety #14
2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Bauer
Bauer
Horton
Horton
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Shaw
Shaw
Anderson
Anderson
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-23
19-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #9
2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Navas
Navas
Gonzalez
Gonzalez
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Bansley
Bansley
Bukovec
Bukovec
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
11-21
16-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #10
2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Helland-Hansen
Helland-Hansen
Olimstad
Olimstad
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Ahtiainen
Ahtiainen
Lahti
Lahti
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
15-21
14-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Kobiety #15
2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Kolinske
Kolinske
Harward
Harward
2
:
1
czwartek
20 lip, 2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Carro
Carro
Lobato
Lobato
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-16
18-21
15-12
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Kobiety #16
2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Friedl
Friedl
Schützenhöfer
Schützenhöfer
2
:
1
czwartek
20 lip, 2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
J. Dong
J. Dong
Wang
Wang
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-14
15-21
15-9
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Mężczyźni #2
2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Huerta P.
Huerta P.
Huerta A.
Huerta A.
1
:
2
czwartek
20 lip, 2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
21-19
17-21
11-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #3
2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Métral
Métral
Haussener
Haussener
1
:
2
czwartek
20 lip, 2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
21-18
16-21
13-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #4
2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
MacNeil
MacNeil
Russell
Russell
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Sarabia
Sarabia
Virgen
Virgen
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
18-21
10-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #5
2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
HA Likejiang
HA Likejiang
Wu Jiaxin
Wu Jiaxin
2
:
0
czwartek
20 lip, 2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Liu
Liu
Gannett
Gannett
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
21-14
21-18
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #6
2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Cory
Cory
Field
Field
1
:
2
czwartek
20 lip, 2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Crabb
Crabb
T. Sander
T. Sander
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
13-21
21-18
11-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Mężczyźni #11
2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
2
:
0
czwartek
20 lip, 2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Bialokoz
Bialokoz
Batrane
Batrane
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
21-14
21-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Mężczyźni #12
2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Bercik, J.
Bercik, J.
Nemec
Nemec
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
19-21
12-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #7
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
2
:
0
czwartek
20 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Brewster
Brewster
Friend
Friend
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-15
21-16
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #8
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Vernon
Vernon
Marshall
Marshall
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
T.Pithak
T.Pithak
T. Poravid
T. Poravid
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
13-21
21-23
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Mężczyźni #13
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
2
:
0
czwartek
20 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Urrutia
Urrutia
Roberts
Roberts
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-13
21-17
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Mężczyźni #14
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pfretzschner, L.
Pfretzschner, L.
Winter
Winter
2
:
1
czwartek
20 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Seidl, R.
Seidl, R.
Pristauz
Pristauz
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
23-25
25-23
18-16
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #10
2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
J. Surin
J. Surin
K. Dunwinit
K. Dunwinit
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ermacora
Ermacora
Waller
Waller
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
13-21
17-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #15
2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Dressler
Dressler
Trummer
Trummer
2
:
0
czwartek
20 lip, 2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Dearing
Dearing
Schachter
Schachter
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-17
21-16
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #17
2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Sude
Sude
Schneider
Schneider
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pavan
Pavan
McBain
McBain
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
18-21
12-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 3 - Kobiety #18
2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Körtzinger
Körtzinger
Kunst
Kunst
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Liliana
Liliana
Paula
Paula
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
15-21
15-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #19
2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Kraft
Kraft
Stockman
Stockman
1
:
2
czwartek
20 lip, 2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-14
17-21
8-15
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 4 - Kobiety #22
2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
2
:
1
czwartek
20 lip, 2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bentele
Bentele
Lutz A.
Lutz A.
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-17
27-29
15-11
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #20
2023
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Piersma B.
Piersma B.
van Driel, E.
van Driel, E.
0
:
2
czwartek
20 lip, 2023
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Talita
Talita
Thamela
Thamela
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
18-21
13-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #21
2023
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Bansley
Bansley
Bukovec
Bukovec
2
:
1
czwartek
20 lip, 2023
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ahtiainen
Ahtiainen
Lahti
Lahti
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-15
15-21
15-9
lipca 21, 2023
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 4 - Mężczyźni #17
2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Kantor
Kantor
Zdybek
Zdybek
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-15
21-19
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Mężczyźni #18
2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
2
:
1
piątek
21 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Sarabia
Sarabia
Virgen
Virgen
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
19-21
21-11
15-11
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 3 - Mężczyźni #19
2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
HA Likejiang
HA Likejiang
Wu Jiaxin
Wu Jiaxin
1
:
2
piątek
21 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Crabb
Crabb
T. Sander
T. Sander
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-19
17-21
13-15
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Mężczyźni #20
2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
T.Pithak
T.Pithak
T. Poravid
T. Poravid
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-14
21-16
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Mężczyźni #21
2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Stankevicius
Stankevicius
Knasas
Knasas
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ermacora
Ermacora
Waller
Waller
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
20-22
15-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 3 - Mężczyźni #22
2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
2
:
1
piątek
21 lip, 2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
16-21
21-17
15-13
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 4 - Mężczyźni #23
2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pfretzschner, L.
Pfretzschner, L.
Winter
Winter
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
13-21
18-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Mężczyźni #24
2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Dressler
Dressler
Trummer
Trummer
1
:
2
piątek
21 lip, 2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
21-14
18-21
14-16
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #1
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
1
:
2
piątek
21 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bansley
Bansley
Bukovec
Bukovec
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
16-21
21-13
13-15
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #2
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gallay
Gallay
Pereyra
Pereyra
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-12
21-9
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 3 - Kobiety #5
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Naraphornrapat
Naraphornrapat
Worapeerachayakorn
Worapeerachayakorn
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
15-21
18-21
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 4 - Kobiety #6
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Scoles
Scoles
Flint
Flint
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Álvarez M
Álvarez M
Moreno
Moreno
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
17-21
14-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #3
2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Harnett
Harnett
Monkhouse
Monkhouse
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
21-8
21-16
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #4
2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
2
:
1
piątek
21 lip, 2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Talita
Talita
Thamela
Thamela
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
27-29
25-23
17-15
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 3 - Kobiety #7
2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Agatha
Agatha
Rebecca
Rebecca
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Kolinske
Kolinske
Harward
Harward
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
15-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 4 - Kobiety #8
2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Bianchin
Bianchin
Scampoli
Scampoli
15:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
21-15
21-14
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 2 - Kobiety #9
2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
2
:
1
piątek
21 lip, 2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
14-21
21-16
15-12
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 3 - Kobiety #10
2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Vergé-Dépré A.
Vergé-Dépré A.
Mäder
Mäder
1
:
2
piątek
21 lip, 2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
16-21
21-15
12-15
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Stadion Główny - Kobiety #11
2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pavan
Pavan
McBain
McBain
1
:
2
piątek
21 lip, 2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
23-25
21-16
9-15
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Court 4 - Kobiety #12
2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Liliana
Liliana
Paula
Paula
16:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-18
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #1
2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Guto
Guto
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-18
21-13
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #2
2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
1
:
2
piątek
21 lip, 2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
23-25
21-19
14-16
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 3 - Mężczyźni #3
2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
2
:
1
piątek
21 lip, 2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Pfretzschner, L.
Pfretzschner, L.
Winter
Winter
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-15
19-21
15-8
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 4 - Mężczyźni #4
2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Evans
Evans
Budinger
Budinger
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Varenhorst
Varenhorst
Luini
Luini
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
17-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #5
2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Hodges
Hodges
Schubert
Schubert
1
:
2
piątek
21 lip, 2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Canet
Canet
Rotar
Rotar
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
21-18
14-21
16-18
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 3 - Mężczyźni #6
2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
2
:
1
piątek
21 lip, 2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Capogrosso T.
Capogrosso T.
Capogrosso N.
Capogrosso N.
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
14-21
21-18
16-14
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #7
2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Crabb Tr.
Crabb Tr.
Brunner
Brunner
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Ermacora
Ermacora
Waller
Waller
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
18-21
18-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 4 - Mężczyźni #8
2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Kantor
Kantor
Zdybek
Zdybek
1
:
2
piątek
21 lip, 2023
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Mol, H.
Mol, H.
Berntsen
Berntsen
18:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
25-23
12-21
9-15
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 2 - Mężczyźni #9
2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Schalk
Schalk
Bourne
Bourne
2
:
1
piątek
21 lip, 2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
25-23
18-21
15-11
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 3 - Mężczyźni #10
2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Vitor Felipe
Vitor Felipe
Renato
Renato
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Nicolaidis
Nicolaidis
Carracher
Carracher
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
14-21
17-21
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Stadion Główny - Mężczyźni #11
2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Chambers
Chambers
Kopp
Kopp
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Crabb
Crabb
T. Sander
T. Sander
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
16-21
15-21
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Court 4 - Mężczyźni #12
2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Popov
Popov
Reznik
Reznik
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
19:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
21-13
21-14
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #13
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Bansley
Bansley
Bukovec
Bukovec
1
:
2
piątek
21 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-18
16-21
6-15
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #14
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gallay
Gallay
Pereyra
Pereyra
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-8
21-10
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 3 - Kobiety #17
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Álvarez M
Álvarez M
Moreno
Moreno
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
15-21
16-21
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 4 - Kobiety #18
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Naraphornrapat
Naraphornrapat
Worapeerachayakorn
Worapeerachayakorn
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Scoles
Scoles
Flint
Flint
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
16-21
13-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #15
2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-17
21-10
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #16
2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Harnett
Harnett
Monkhouse
Monkhouse
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Talita
Talita
Thamela
Thamela
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
18-21
16-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 3 - Kobiety #19
2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Kolinske
Kolinske
Harward
Harward
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
22-20
21-16
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 4 - Kobiety #20
2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Agatha
Agatha
Rebecca
Rebecca
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bianchin
Bianchin
Scampoli
Scampoli
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-16
21-16
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 4 - Kobiety #21
2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
1
:
2
piątek
21 lip, 2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-23
21-17
9-15
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 3 - Kobiety #22
2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Vergé-Dépré A.
Vergé-Dépré A.
Mäder
Mäder
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
24-26
18-21
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Court 2 - Kobiety #23
2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-23
16-21
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Stadion Główny - Kobiety #24
2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pavan
Pavan
McBain
McBain
2
:
0
piątek
21 lip, 2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Liliana
Liliana
Paula
Paula
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-16
21-19
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #13
2023
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Guto
Guto
0
:
2
piątek
21 lip, 2023
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 4 - Mężczyźni #14
2023
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
2
:
1
piątek
21 lip, 2023
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
19-21
21-16
15-8
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 3 - Mężczyźni #15
2023
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
2
:
1
piątek
21 lip, 2023
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Varenhorst
Varenhorst
Luini
Luini
23:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
14-21
21-13
15-13
lipca 22, 2023
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #17
2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Canet
Canet
Rotar
Rotar
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-17
21-10
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #18
2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Hodges
Hodges
Schubert
Schubert
0
:
2
sobota
22 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Capogrosso T.
Capogrosso T.
Capogrosso N.
Capogrosso N.
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 3 - Mężczyźni #19
2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Ermacora
Ermacora
Waller
Waller
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Mol, H.
Mol, H.
Berntsen
Berntsen
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-18
21-13
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 4 - Mężczyźni #20
2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Crabb Tr.
Crabb Tr.
Brunner
Brunner
2
:
1
sobota
22 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kantor
Kantor
Zdybek
Zdybek
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
25-23
19-21
15-11
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 2 - Mężczyźni #21
2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Schalk
Schalk
Bourne
Bourne
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Nicolaidis
Nicolaidis
Carracher
Carracher
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
21-16
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 3 - Mężczyźni #22
2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Vitor Felipe
Vitor Felipe
Renato
Renato
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
21-15
21-19
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Court 4 - Mężczyźni #23
2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Crabb
Crabb
T. Sander
T. Sander
2
:
1
sobota
22 lip, 2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Popov
Popov
Reznik
Reznik
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
21-19
17-21
16-14
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Stadion Główny - Mężczyźni #24
2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Chambers
Chambers
Kopp
Kopp
0
:
2
sobota
22 lip, 2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
16-21
15-21
Wyniki
Main Draw - Round of 18 - Stadion Główny - Kobiety #25
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pavan
Pavan
McBain
McBain
0
:
2
sobota
22 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Agatha
Agatha
Rebecca
Rebecca
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
12-21
14-21
Wyniki
Main Draw - Round of 18 - Court 2 - Kobiety #26
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Vergé-Dépré A.
Vergé-Dépré A.
Mäder
Mäder
1
:
2
sobota
22 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Scoles
Scoles
Flint
Flint
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
15-21
21-17
12-15
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 2 - Kobiety #29
2023
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Álvarez M
Álvarez M
Moreno
Moreno
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-19
21-15
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 3 - Kobiety #30
2023
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Talita
Talita
Thamela
Thamela
0
:
2
sobota
22 lip, 2023
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
11-21
18-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Stadion Główny - Kobiety #31
2023
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
2
:
1
sobota
22 lip, 2023
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-17
17-21
15-9
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 4 - Kobiety #32
2023
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Kolinske
Kolinske
Harward
Harward
1
:
2
sobota
22 lip, 2023
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-16
22-24
6-15
Wyniki
Main Draw - Round of 18 - Stadion Główny - Mężczyźni #25
2023
17:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pfretzschner, L.
Pfretzschner, L.
Winter
Winter
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
17:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Crabb Tr.
Crabb Tr.
Brunner
Brunner
17:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-19
23-21
Wyniki
Main Draw - Round of 18 - Court 2 - Mężczyźni #26
2023
17:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
17:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
17:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-19
21-16
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 2 - Kobiety #27
2023
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Agatha
Agatha
Rebecca
Rebecca
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-18
24-22
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 3 - Kobiety #28
2023
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
2
:
1
sobota
22 lip, 2023
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-16
16-21
15-12
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Stadion Główny - Kobiety #33
2023
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Bansley
Bansley
Bukovec
Bukovec
0
:
2
sobota
22 lip, 2023
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-23
16-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 4 - Kobiety #34
2023
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Scoles
Scoles
Flint
Flint
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
18:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-17
21-16
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Stadion Główny - Mężczyźni #29
2023
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Mol, H.
Mol, H.
Berntsen
Berntsen
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Schalk
Schalk
Bourne
Bourne
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-15
21-18
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 2 - Mężczyźni #30
2023
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
0
:
2
sobota
22 lip, 2023
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Canet
Canet
Rotar
Rotar
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
17-21
12-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 3 - Mężczyźni #31
2023
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Ermacora
Ermacora
Waller
Waller
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Capogrosso T.
Capogrosso T.
Capogrosso N.
Capogrosso N.
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-16
21-17
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 4 - Mężczyźni #32
2023
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Crabb
Crabb
T. Sander
T. Sander
0
:
2
sobota
22 lip, 2023
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Guto
Guto
19:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
18-21
15-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 2 - Mężczyźni #27
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pfretzschner, L.
Pfretzschner, L.
Winter
Winter
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-13
21-18
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 3 - Mężczyźni #28
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
0
:
2
sobota
22 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Popov
Popov
Reznik
Reznik
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
15-21
19-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 4 - Mężczyźni #33
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Varenhorst
Varenhorst
Luini
Luini
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Nicolaidis
Nicolaidis
Carracher
Carracher
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-13
21-18
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Stadion Główny - Mężczyźni #34
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
2
:
1
sobota
22 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
25-27
22-20
15-11
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #36
2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
2
:
1
sobota
22 lip, 2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ludwig
Ludwig
Lippmann
Lippmann
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
24-26
21-15
15-10
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #37
2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
2
:
0
sobota
22 lip, 2023
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Klinger D.
Klinger D.
Klinger R.
Klinger R.
22:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-15
21-17
lipca 23, 2023
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #36
2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Mol, H.
Mol, H.
Berntsen
Berntsen
2
:
0
niedziela
23 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Canet
Canet
Rotar
Rotar
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-14
21-17
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #37
2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Ermacora
Ermacora
Waller
Waller
1
:
2
niedziela
23 lip, 2023
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Guto
Guto
00:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-10
17-21
13-15
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #35
2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
2
:
0
niedziela
23 lip, 2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Popov
Popov
Reznik
Reznik
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
25-23
21-16
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #38
2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Varenhorst
Varenhorst
Luini
Luini
0
:
2
niedziela
23 lip, 2023
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
01:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
15-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #40
2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
2
:
0
niedziela
23 lip, 2023
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
15:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-14
21-15
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #39
2023
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
niedziela
23 lip, 2023
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
16:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-18
21-15
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #40
2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Guto
Guto
1
:
2
niedziela
23 lip, 2023
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
17:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-18
17-21
11-15
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #39
2023
18:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
0
:
2
niedziela
23 lip, 2023
18:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Mol, H.
Mol, H.
Berntsen
Berntsen
18:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
18-21
18-21
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #41
2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
2
:
1
niedziela
23 lip, 2023
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
20:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
17-21
26-24
15-13
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 1 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #42
2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Carol
Carol
Barbara
Barbara
2
:
0
niedziela
23 lip, 2023
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gottardi
Gottardi
Menegatti
Menegatti
21:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-14
21-16
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Mężczyźni #41
2023
22:30
(UTC)
-
16:30
(Czas lokalny)
Edmonton
Kanada
Cottafava
Cottafava
Nicolai
Nicolai
2
:
0
niedziela
23 lip, 2023
22:30
(UTC)
-
16:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedro Solberg
Pedro Solberg
Guto
Guto
22:30
(UTC)
-
16:30
(Czas lokalny)
21-19
21-19