Cortegaça, Portugal - future - Beach Pro Tour 2022 - Schedule & Results.
Filtruj według
Grupa
❮- Runda wstępna
- Druga runda
- Grupa A
- Grupa B
- Grupa C
- Grupa D
- Runda 12
- Ćwierćfinały
- Półfinały
- Ostateczne 3 miejsce
- Ostateczne 1 miejsce
Płeć
❮- Mężczyźni
- Kobiety
Drużyna
❮- Chile
- Chiny
- England
- Estonia
- Francja
- Greece
- Holandia
- Kanada
- Łotwa
- New Zealand
- Niemcy
- Norwegia
- Portugalia
- Republika Czeska
- Spain
- Sweden
- Szkocja
- Szwajcaria
- USA
- Wenezuela
- Włochy
Hala
❮- Cortegaça
Sierpień
❮- Sierpień
sierpnia 11, 2022
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #1
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Zhu Lingdi
Zhu Lingdi
Wang
Wang
0
:
0
czwartek
11 sie, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #1
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Stankevics
Stankevics
Bulgacs O.
Bulgacs O.
0
:
0
czwartek
11 sie, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #8
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
11 sie, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Acevedo
Acevedo
Iglesias
Iglesias
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #2
2022
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Prins
Prins
van Essen
van Essen
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Schmitt
Schmitt
Paul
Paul
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
11-21
10-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #3
2022
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Berntsen
Berntsen
Steinsvåg
Steinsvåg
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Szewczyk
Szewczyk
Duval
Duval
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
14-21
18-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Kobiety #4
2022
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Santer
Santer
Monkhouse
Monkhouse
2
:
1
czwartek
11 sie, 2022
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Katie
Katie
Dunn
Dunn
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
16-21
23-21
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #5
2022
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Snow
Snow
Palmer
Palmer
2
:
0
czwartek
11 sie, 2022
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Deißenberger
Deißenberger
Fröhlich
Fröhlich
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-15
21-18
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Kobiety #6
2022
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Powell
Powell
Svenssohn
Svenssohn
1
:
2
czwartek
11 sie, 2022
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Hübscher
Hübscher
Schaltegger
Schaltegger
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
18-21
21-15
10-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #7
2022
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Černá M.
Černá M.
Francova
Francova
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Guignan
Guignan
Maau Boutry
Maau Boutry
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
0-21
0-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Kobiety #8
2022
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Månesköld
Månesköld
Bergholm
Bergholm
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
J. Dong
J. Dong
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
4-21
10-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #2
2022
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Dunbavin
Dunbavin
Lawson
Lawson
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Altwies
Altwies
Chouikh
Chouikh
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
12-21
19-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #3
2022
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Sacripanti
Sacripanti
Alfieri
Alfieri
2
:
0
czwartek
11 sie, 2022
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Boyle
Boyle
McHardy
McHardy
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
21-10
21-7
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #4
2022
12:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Black
Black
Webby
Webby
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
12:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Huster
Huster
Pfretzschner, S.
Pfretzschner, S.
12:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
9-21
7-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #5
2022
12:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Wüst
Wüst
Lorenz
Lorenz
2
:
0
czwartek
11 sie, 2022
12:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Daniel
Daniel
Lagoa
Lagoa
12:30
(UTC)
-
13:30
(Czas lokalny)
21-15
21-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #6
2022
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Wu Jiaxin
Wu Jiaxin
Ch. W. Zhou
Ch. W. Zhou
1
:
2
czwartek
11 sie, 2022
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Peter
Peter
Hernan
Hernan
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
21-15
17-21
13-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #7
2022
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Knobloch
Knobloch
Vala
Vala
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Klein
Klein
Philippe-Daniel
Philippe-Daniel
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
20-22
15-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #9
2022
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Zhu Lingdi
Zhu Lingdi
Wang
Wang
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Schmitt
Schmitt
Paul
Paul
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
15-21
19-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Kobiety #10
2022
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Szewczyk
Szewczyk
Duval
Duval
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Santer
Santer
Monkhouse
Monkhouse
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
18-21
14-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #11
2022
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Snow
Snow
Palmer
Palmer
2
:
1
czwartek
11 sie, 2022
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Hübscher
Hübscher
Schaltegger
Schaltegger
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
13-21
22-20
15-9
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Kobiety #12
2022
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Guignan
Guignan
Maau Boutry
Maau Boutry
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
Wyniki
J. Dong
J. Dong
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
15-21
15-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Mężczyźni #9
2022
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Stankevics
Stankevics
Bulgacs O.
Bulgacs O.
1
:
2
czwartek
11 sie, 2022
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Altwies
Altwies
Chouikh
Chouikh
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
16-21
21-17
9-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Mężczyźni #10
2022
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Sacripanti
Sacripanti
Alfieri
Alfieri
0
:
2
czwartek
11 sie, 2022
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Huster
Huster
Pfretzschner, S.
Pfretzschner, S.
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
22-24
14-21
Oglądaj teraz
sierpnia 12, 2022
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #1
2022
07:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Pinheiro
Pinheiro
Castro
Castro
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
07:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Santer
Santer
Monkhouse
Monkhouse
07:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
21-14
21-16
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #2
2022
07:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Glagau
Glagau
Glagau
Glagau
0
:
2
piątek
12 sie, 2022
07:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Snow
Snow
Palmer
Palmer
07:30
(UTC)
-
08:30
(Czas lokalny)
19-21
15-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #3
2022
08:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Namike
Namike
Ēbere
Ēbere
2
:
1
piątek
12 sie, 2022
08:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Raquel
Raquel
Daniela
Daniela
08:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
21-15
18-21
15-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #4
2022
08:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Florian
Florian
Bouza
Bouza
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
08:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Hübscher
Hübscher
Schaltegger
Schaltegger
08:20
(UTC)
-
09:20
(Czas lokalny)
21-19
21-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #5
2022
09:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
J. Dong
J. Dong
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
09:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Wyniki
A. Monteiro
A. Monteiro
Santos
Santos
09:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
21-18
21-9
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #6
2022
09:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Dunarova
Dunarova
Resova
Resova
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
09:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Schmitt
Schmitt
Paul
Paul
09:10
(UTC)
-
10:10
(Czas lokalny)
21-11
21-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Kobiety #7
2022
10:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Hollas, H.
Hollas, H.
Remmelg
Remmelg
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
10:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Antunes
Antunes
Oliveira
Oliveira
10:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-15
21-10
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #8
2022
10:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
May
May
Robitaille
Robitaille
2
:
1
piątek
12 sie, 2022
10:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Manavi
Manavi
Kalamaridou
Kalamaridou
10:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
11-21
21-15
15-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #1
2022
11:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
11:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Costa
Costa
Andre Sapina
Andre Sapina
11:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-19
21-16
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #2
2022
11:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Gleed
Gleed
Jones
Jones
1
:
2
piątek
12 sie, 2022
11:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Huster
Huster
Pfretzschner, S.
Pfretzschner, S.
11:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
22-20
22-24
12-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #3
2022
11:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Zürcher
Zürcher
Jordan
Jordan
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
11:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Maia, G.
Maia, G.
Leite
Leite
11:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
21-16
21-18
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #4
2022
11:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
1
:
2
piątek
12 sie, 2022
11:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Sacripanti
Sacripanti
Alfieri
Alfieri
11:50
(UTC)
-
12:50
(Czas lokalny)
21-15
15-21
11-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #5
2022
12:40
(UTC)
-
13:40
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Mol, M.
Mol, M.
Solhaug
Solhaug
0
:
2
piątek
12 sie, 2022
12:40
(UTC)
-
13:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Roberto
Roberto
Sebastiao
Sebastiao
12:40
(UTC)
-
13:40
(Czas lokalny)
22-24
12-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #6
2022
12:40
(UTC)
-
13:40
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Huerta P.
Huerta P.
Jiménez
Jiménez
0
:
2
piątek
12 sie, 2022
12:40
(UTC)
-
13:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Peter
Peter
Hernan
Hernan
12:40
(UTC)
-
13:40
(Czas lokalny)
17-21
16-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #7
2022
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Klein
Klein
Philippe-Daniel
Philippe-Daniel
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
21-13
21-0
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #8
2022
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Viscovich
Viscovich
Marchetto
Marchetto
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Altwies
Altwies
Chouikh
Chouikh
13:30
(UTC)
-
14:30
(Czas lokalny)
21-19
21-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #9
2022
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Pinheiro
Pinheiro
Castro
Castro
2
:
1
piątek
12 sie, 2022
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Snow
Snow
Palmer
Palmer
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
28-26
16-21
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #10
2022
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Santer
Santer
Monkhouse
Monkhouse
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Glagau
Glagau
Glagau
Glagau
14:30
(UTC)
-
15:30
(Czas lokalny)
21-15
21-11
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #11
2022
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Namike
Namike
Ēbere
Ēbere
1
:
2
piątek
12 sie, 2022
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Florian
Florian
Bouza
Bouza
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
17-21
21-14
10-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #12
2022
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Raquel
Raquel
Daniela
Daniela
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Hübscher
Hübscher
Schaltegger
Schaltegger
15:20
(UTC)
-
16:20
(Czas lokalny)
25-23
21-10
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #13
2022
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
J. Dong
J. Dong
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
2
:
0
piątek
12 sie, 2022
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Dunarova
Dunarova
Resova
Resova
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
21-13
21-14
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #14
2022
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
A. Monteiro
A. Monteiro
Santos
Santos
0
:
2
piątek
12 sie, 2022
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Schmitt
Schmitt
Paul
Paul
16:10
(UTC)
-
17:10
(Czas lokalny)
13-21
19-21
Oglądaj teraz
sierpnia 13, 2022
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #9
2022
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
1
:
2
sobota
13 sie, 2022
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Huster
Huster
Pfretzschner, S.
Pfretzschner, S.
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-19
17-21
13-15
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #10
2022
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Costa
Costa
Andre Sapina
Andre Sapina
0
:
2
sobota
13 sie, 2022
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gleed
Gleed
Jones
Jones
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
14-21
19-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #11
2022
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Zürcher
Zürcher
Jordan
Jordan
2
:
1
sobota
13 sie, 2022
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Sacripanti
Sacripanti
Alfieri
Alfieri
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
32-34
29-27
15-9
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #12
2022
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Maia, G.
Maia, G.
Leite
Leite
0
:
2
sobota
13 sie, 2022
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
08:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
19-21
15-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #13
2022
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Roberto
Roberto
Sebastiao
Sebastiao
0
:
2
sobota
13 sie, 2022
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Peter
Peter
Hernan
Hernan
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
12-21
15-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #14
2022
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Mol, M.
Mol, M.
Solhaug
Solhaug
2
:
0
sobota
13 sie, 2022
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Huerta P.
Huerta P.
Jiménez
Jiménez
09:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-18
21-8
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #15
2022
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
2
:
1
sobota
13 sie, 2022
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Viscovich
Viscovich
Marchetto
Marchetto
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
24-26
21-16
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #16
2022
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Klein
Klein
Philippe-Daniel
Philippe-Daniel
0
:
2
sobota
13 sie, 2022
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Altwies
Altwies
Chouikh
Chouikh
10:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
0-21
0-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Kobiety #17
2022
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Schmitt
Schmitt
Paul
Paul
2
:
0
sobota
13 sie, 2022
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Snow
Snow
Palmer
Palmer
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
21-11
21-18
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Kobiety #19
2022
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Hollas, H.
Hollas, H.
Remmelg
Remmelg
2
:
0
sobota
13 sie, 2022
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Raquel
Raquel
Daniela
Daniela
11:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
21-16
21-14
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Kobiety #20
2022
12:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Namike
Namike
Ēbere
Ēbere
2
:
0
sobota
13 sie, 2022
12:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Antunes
Antunes
Oliveira
Oliveira
12:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
21-11
21-17
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Kobiety #18
2022
12:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Santer
Santer
Monkhouse
Monkhouse
0
:
2
sobota
13 sie, 2022
12:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Dunarova
Dunarova
Resova
Resova
12:20
(UTC)
-
13:20
(Czas lokalny)
13-21
18-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Mężczyźni #17
2022
13:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Mol, M.
Mol, M.
Solhaug
Solhaug
0
:
2
sobota
13 sie, 2022
13:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
13:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
18-21
17-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Mężczyźni #18
2022
13:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Gleed
Gleed
Jones
Jones
2
:
0
sobota
13 sie, 2022
13:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Roberto
Roberto
Sebastiao
Sebastiao
13:10
(UTC)
-
14:10
(Czas lokalny)
21-18
21-19
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Stadion Główny - Mężczyźni #19
2022
14:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Viscovich
Viscovich
Marchetto
Marchetto
0
:
2
sobota
13 sie, 2022
14:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
14:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
17-21
12-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Runda 12 - Court 2 - Mężczyźni #20
2022
14:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Sacripanti
Sacripanti
Alfieri
Alfieri
2
:
0
sobota
13 sie, 2022
14:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Altwies
Altwies
Chouikh
Chouikh
14:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-16
21-18
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #21
2022
15:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Florian
Florian
Bouza
Bouza
0
:
2
sobota
13 sie, 2022
15:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Schmitt
Schmitt
Paul
Paul
15:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
14-21
9-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #22
2022
15:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Dunarova
Dunarova
Resova
Resova
2
:
0
sobota
13 sie, 2022
15:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
May
May
Robitaille
Robitaille
15:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-19
21-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #23
2022
15:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
J. Dong
J. Dong
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
2
:
1
sobota
13 sie, 2022
15:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Hollas, H.
Hollas, H.
Remmelg
Remmelg
15:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
14-21
21-16
15-10
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #24
2022
15:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Namike
Namike
Ēbere
Ēbere
2
:
1
sobota
13 sie, 2022
15:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Pinheiro
Pinheiro
Castro
Castro
15:50
(UTC)
-
16:50
(Czas lokalny)
16-21
21-15
15-12
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #21
2022
16:40
(UTC)
-
17:40
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Zürcher
Zürcher
Jordan
Jordan
0
:
2
sobota
13 sie, 2022
16:40
(UTC)
-
17:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
16:40
(UTC)
-
17:40
(Czas lokalny)
16-21
14-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #22
2022
16:40
(UTC)
-
17:40
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Gleed
Gleed
Jones
Jones
0
:
2
sobota
13 sie, 2022
16:40
(UTC)
-
17:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
16:40
(UTC)
-
17:40
(Czas lokalny)
11-21
13-21
Oglądaj teraz
sierpnia 14, 2022
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #25
2022
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Schmitt
Schmitt
Paul
Paul
2
:
1
niedziela
14 sie, 2022
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Dunarova
Dunarova
Resova
Resova
08:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-19
17-21
15-13
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #26
2022
09:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
J. Dong
J. Dong
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
2
:
0
niedziela
14 sie, 2022
09:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Namike
Namike
Ēbere
Ēbere
09:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-17
21-11
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #25
2022
10:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
0
:
2
niedziela
14 sie, 2022
10:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Pedrosa
Pedrosa
Campos
Campos
10:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
18-21
11-21
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #26
2022
11:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
2
:
0
niedziela
14 sie, 2022
11:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Huster
Huster
Pfretzschner, S.
Pfretzschner, S.
11:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-0
21-0
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #27
2022
12:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Dunarova
Dunarova
Resova
Resova
2
:
1
niedziela
14 sie, 2022
12:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Namike
Namike
Ēbere
Ēbere
12:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-18
20-22
16-14
Oglądaj teraz
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Mężczyźni #27
2022
13:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Cortegaça
Portugalia
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
2
:
0
niedziela
14 sie, 2022
13:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Huster
Huster
Pfretzschner, S.
Pfretzschner, S.
13:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-0
21-0
Oglądaj teraz