Torquay, Australia - Elite 16 - elite16 - Beach Pro Tour 2022 - Schedule & Results
Filtruj według
Grupa
❮- Runda wstępna
- Druga runda
- Grupa A
- Grupa B
- Grupa C
- Grupa D
- Ćwierćfinały
- Półfinały
- Ostateczne 3 miejsce
- Ostateczne 1 miejsce
Płeć
❮- Mężczyźni
- Kobiety
Drużyna
❮- Australia
- Austria
- Chiny
- England
- Francja
- izraelski
- Japonia
- Kanada
- Łotwa
- New Zealand
- Niemcy
- Norwegia
- Polska
- Republika Czeska
- Serbia
- Słowenia
- Spain
- Szwajcaria
- Tajlandia
- USA
- Vanuatu
- Włochy
Hala
❮- Torquay
Listopad
❮- Listopad
- Grudzień
listopada 28, 2022
listopada 29, 2022
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #3
2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
2
:
0
wtorek
29 lis, 2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Howat
Howat
Pearse
Pearse
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-15
21-10
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #4
2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Takahashi
Takahashi
Sato
Sato
0
:
2
wtorek
29 lis, 2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Dressler
Dressler
Trummer
Trummer
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
12-21
15-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #1
2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Canet
Canet
Rotar
Rotar
2
:
0
wtorek
29 lis, 2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Blake
Blake
Gregory
Gregory
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-14
21-13
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #5
2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
2
:
0
wtorek
29 lis, 2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Josefsen
Josefsen
Hood
Hood
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-17
21-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #2
2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Dumek
Dumek
Sedlak
Sedlak
1
:
2
wtorek
29 lis, 2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Seiser
Seiser
Kindl
Kindl
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
22-20
19-21
12-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Mężczyźni #6
2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Takken
Takken
Bushby
Bushby
0
:
2
wtorek
29 lis, 2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Batrane
Batrane
Bialokoz
Bialokoz
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
18-21
16-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #4
2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Dunn
Dunn
Furlan
Furlan
1
:
2
wtorek
29 lis, 2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Havelkova
Havelkova
Slukova
Slukova
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
18-21
26-24
12-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Kobiety #6
2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Murakami
Murakami
Sakurako
Sakurako
0
:
2
wtorek
29 lis, 2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Johnson
Johnson
Fleming
Fleming
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
11-21
16-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #3
2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
2
:
0
wtorek
29 lis, 2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Harnett
Harnett
Bélanger
Bélanger
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
22-20
21-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Kobiety #5
2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Zhu Lingdi
Zhu Lingdi
Wang
Wang
2
:
0
wtorek
29 lis, 2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Fejes
Fejes
Ingram
Ingram
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-11
21-11
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Kobiety #7
2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Ren
Ren
Non
Non
0
:
2
wtorek
29 lis, 2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kendall
Kendall
Bettenay
Bettenay
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
19-21
17-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #8
2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Mears
Mears
Milutinovic
Milutinovic
0
:
2
wtorek
29 lis, 2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
J. Dong
J. Dong
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
15-21
13-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 1 - Kobiety #1
2022
06:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
2
:
1
wtorek
29 lis, 2022
06:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Mears
Mears
Phillips
Phillips
06:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-13
18-21
15-10
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #2
2022
06:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Radarong
Radarong
Charanrutwadee
Charanrutwadee
0
:
2
wtorek
29 lis, 2022
06:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lawac
Lawac
Toko
Toko
06:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
14-13
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Mężczyźni #10
2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
2
:
1
wtorek
29 lis, 2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Dressler
Dressler
Trummer
Trummer
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-12
19-21
15-12
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Mężczyźni #12
2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Kolaric
Kolaric
Klasnic
Klasnic
0
:
2
wtorek
29 lis, 2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lyneel
Lyneel
Bassereau
Bassereau
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
16-21
14-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Mężczyźni #9
2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Canet
Canet
Rotar
Rotar
0
:
2
wtorek
29 lis, 2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Seiser
Seiser
Kindl
Kindl
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
17-21
19-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Mężczyźni #11
2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
2
:
1
wtorek
29 lis, 2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Batrane
Batrane
Bialokoz
Bialokoz
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
19-21
21-19
17-15
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #10
2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
2
:
1
wtorek
29 lis, 2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Havelkova
Havelkova
Slukova
Slukova
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
21-18
15-21
15-9
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Kobiety #11
2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Zhu Lingdi
Zhu Lingdi
Wang
Wang
1
:
2
wtorek
29 lis, 2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Johnson
Johnson
Fleming
Fleming
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
21-12
17-21
15-17
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #9
2022
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
2
:
0
wtorek
29 lis, 2022
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lawac
Lawac
Toko
Toko
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
21-9
21-9
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 1 - Kobiety #12
2022
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Kendall
Kendall
Bettenay
Bettenay
0
:
2
wtorek
29 lis, 2022
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
J. Dong
J. Dong
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
20-22
17-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #7
2022
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Lupo
Lupo
Rossi
Rossi
2
:
1
wtorek
29 lis, 2022
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Huerta P.
Huerta P.
Huerta A.
Huerta A.
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-15
20-22
17-15
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #8
2022
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Carambula
Carambula
Ranghieri
Ranghieri
2
:
0
wtorek
29 lis, 2022
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lyneel
Lyneel
Bassereau
Bassereau
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-18
21-16
listopada 30, 2022
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Kobiety #7
2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Sude
Sude
Schneider
Schneider
2
:
0
środa
30 lis, 2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Stevens
Stevens
Laird
Laird
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-11
21-15
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #8
2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Flint
Flint
Scoles
Scoles
2
:
0
środa
30 lis, 2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-19
21-17
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #5
2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
1
:
2
środa
30 lis, 2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Zeimann
Zeimann
Polley
Polley
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
18-21
21-18
17-19
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #6
2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Naraphornrapat
Naraphornrapat
Worapeerachayakorn
Worapeerachayakorn
2
:
1
środa
30 lis, 2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
J. Dong
J. Dong
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
18-21
21-13
15-13
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #3
2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
1
:
2
środa
30 lis, 2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
13-21
21-18
17-19
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #4
2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Hodges
Hodges
Schubert
Schubert
2
:
1
środa
30 lis, 2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
14-21
21-16
15-11
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #15
2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Lupo
Lupo
Rossi
Rossi
0
:
2
środa
30 lis, 2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carambula
Carambula
Ranghieri
Ranghieri
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
14-21
10-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #16
2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Huerta P.
Huerta P.
Huerta A.
Huerta A.
0
:
2
środa
30 lis, 2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lyneel
Lyneel
Bassereau
Bassereau
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
22-24
18-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #3
2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Hughes
Hughes
Cheng
Cheng
2
:
0
środa
30 lis, 2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
J. J. Zeng
J. J. Zeng
Wang X. X.
Wang X. X.
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-14
21-12
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #4
2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
X. Y. Xia
X. Y. Xia
M.M. Lin
M.M. Lin
2
:
0
środa
30 lis, 2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Johnson
Johnson
Fleming
Fleming
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-14
21-10
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #15
2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Sude
Sude
Schneider
Schneider
0
:
2
środa
30 lis, 2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Flint
Flint
Scoles
Scoles
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
19-21
20-22
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Kobiety #16
2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Stevens
Stevens
Laird
Laird
0
:
2
środa
30 lis, 2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
15-21
12-21
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #5
2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
0
:
2
środa
30 lis, 2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carracher
Carracher
Nicolaidis
Nicolaidis
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
19-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #6
2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
2
:
0
środa
30 lis, 2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-18
21-16
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #9
2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
2
:
0
środa
30 lis, 2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lotman
Lotman
Evans
Evans
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
22-20
21-15
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #10
2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Métral
Métral
Haussener
Haussener
0
:
2
środa
30 lis, 2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Seiser
Seiser
Kindl
Kindl
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
17-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #1
2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
2
:
0
środa
30 lis, 2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Akiko
Akiko
Yurika
Yurika
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
21-16
21-12
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #2
2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
2
:
1
środa
30 lis, 2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
21-17
21-23
15-12
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #11
2022
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Hughes
Hughes
Cheng
Cheng
2
:
0
środa
30 lis, 2022
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Wyniki
X. Y. Xia
X. Y. Xia
M.M. Lin
M.M. Lin
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
21-18
21-15
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #12
2022
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
J. J. Zeng
J. J. Zeng
Wang X. X.
Wang X. X.
0
:
2
środa
30 lis, 2022
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Johnson
Johnson
Fleming
Fleming
10:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
20-22
12-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #11
2022
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
1
:
2
środa
30 lis, 2022
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hodges
Hodges
Schubert
Schubert
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-19
18-21
13-15
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #12
2022
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
0
:
2
środa
30 lis, 2022
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
22:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
22-24
16-21
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #13
2022
23:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
1
:
2
środa
30 lis, 2022
23:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
23:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
17-21
21-18
13-15
grudnia 01, 2022
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #13
2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Naraphornrapat
Naraphornrapat
Worapeerachayakorn
Worapeerachayakorn
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-17
21-16
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #14
2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Zeimann
Zeimann
Polley
Polley
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Yuan Lvwen
Yuan Lvwen
J. Dong
J. Dong
00:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
24-22
21-11
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #9
2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-10
21-14
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #10
2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Akiko
Akiko
Yurika
Yurika
0
:
2
czwartek
01 gru, 2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
16-21
17-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Kobiety #23
2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Flint
Flint
Scoles
Scoles
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Stevens
Stevens
Laird
Laird
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-13
21-9
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #24
2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Sude
Sude
Schneider
Schneider
1
:
2
czwartek
01 gru, 2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
19-21
21-16
12-15
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #17
2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Lotman
Lotman
Evans
Evans
0
:
2
czwartek
01 gru, 2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Métral
Métral
Haussener
Haussener
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
16-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #18
2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Seiser
Seiser
Kindl
Kindl
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-15
22-20
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #23
2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Carambula
Carambula
Ranghieri
Ranghieri
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Huerta P.
Huerta P.
Huerta A.
Huerta A.
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-14
21-19
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #24
2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Lupo
Lupo
Rossi
Rossi
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lyneel
Lyneel
Bassereau
Bassereau
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-17
21-17
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #19
2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
X. Y. Xia
X. Y. Xia
M.M. Lin
M.M. Lin
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
J. J. Zeng
J. J. Zeng
Wang X. X.
Wang X. X.
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-16
21-11
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #20
2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Hughes
Hughes
Cheng
Cheng
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Johnson
Johnson
Fleming
Fleming
05:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-15
21-9
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #19
2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Hodges
Hodges
Schubert
Schubert
0
:
2
czwartek
01 gru, 2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
18-21
18-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #20
2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-17
21-11
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #21
2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carracher
Carracher
Nicolaidis
Nicolaidis
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
21-14
21-17
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #22
2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bello, Ja.
Bello, Ja.
Bello, Jo.
Bello, Jo.
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
21-17
21-17
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #17
2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
1
:
2
czwartek
01 gru, 2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Akiko
Akiko
Yurika
Yurika
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
21-19
19-21
12-15
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #18
2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
2
:
0
czwartek
01 gru, 2022
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
09:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
21-15
21-18
grudnia 02, 2022
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #27
2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
2
:
0
piątek
02 gru, 2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lupo
Lupo
Rossi
Rossi
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
23-21
21-16
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #28
2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Lotman
Lotman
Evans
Evans
2
:
0
piątek
02 gru, 2022
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Aye, C.
Aye, C.
Aye, Q.
Aye, Q.
01:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-17
22-20
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #25
2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
0
:
2
piątek
02 gru, 2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hodges
Hodges
Schubert
Schubert
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
18-21
21-23
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #26
2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
0
:
2
piątek
02 gru, 2022
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carambula
Carambula
Ranghieri
Ranghieri
02:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
15-21
17-21
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #27
2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
2
:
0
piątek
02 gru, 2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
X. Y. Xia
X. Y. Xia
M.M. Lin
M.M. Lin
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
25-23
21-16
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #28
2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Naraphornrapat
Naraphornrapat
Worapeerachayakorn
Worapeerachayakorn
0
:
2
piątek
02 gru, 2022
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hughes
Hughes
Cheng
Cheng
03:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
15-21
9-21
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #25
2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
2
:
0
piątek
02 gru, 2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-12
21-18
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #26
2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Flint
Flint
Scoles
Scoles
2
:
0
piątek
02 gru, 2022
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gruszczynska
Gruszczynska
Wachowicz
Wachowicz
04:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-17
21-7
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #30
2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
2
:
0
piątek
02 gru, 2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lotman
Lotman
Evans
Evans
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-16
30-28
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #29
2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Hodges
Hodges
Schubert
Schubert
2
:
1
piątek
02 gru, 2022
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carambula
Carambula
Ranghieri
Ranghieri
08:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
19-21
21-18
21-19
grudnia 03, 2022
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Mężczyźni #31
2022
06:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Carambula
Carambula
Ranghieri
Ranghieri
2
:
0
sobota
03 gru, 2022
06:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Lotman
Lotman
Evans
Evans
06:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-15
21-16
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #31
2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Torquay
Australia
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
2
:
1
sobota
03 gru, 2022
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Nuss
Nuss
Kloth
Kloth
07:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
14-21
21-19
15-13