Rosarito, Mexico - Elite 16 - Beach Pro Tour 2022 - Schedule & Results
Filtruj według
Grupa
❮- Runda wstępna
- Druga runda
- Grupa A
- Grupa B
- Grupa C
- Grupa D
- Ćwierćfinały
- Półfinały
- Ostateczne 3 miejsce
- Ostateczne 1 miejsce
Płeć
❮- Mężczyźni
- Kobiety
Drużyna
❮- Australia
- Austria
- Brazylia
- Chile
- Dania
- Estonia
- Holandia
- Japonia
- Kanada
- Katar
- Łotwa
- Mexico
- Niemcy
- Norwegia
- Polska
- Republika Czeska
- Sweden
- Szwajcaria
- USA
- Włochy
Hala
❮- Rosarito
Maart
❮- Maart
marca 23, 2022
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #7
2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Hughes
Hughes
Kolinske
Kolinske
2
:
1
środa
23 mar, 2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ishii
Ishii
Mizoe
Mizoe
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-15
17-21
15-12
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #8
2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Rivas Zapata
Rivas Zapata
Chris
Chris
0
:
2
środa
23 mar, 2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Taiana Lima
Taiana Lima
Hegeile
Hegeile
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
14-21
13-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #5
2022
16:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Elize Maia
Elize Maia
Thamela
Thamela
1
:
2
środa
23 mar, 2022
16:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Schützenhöfer
Schützenhöfer
Lena
Lena
16:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
21-19
11-21
14-16
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #6
2022
16:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
2
:
1
środa
23 mar, 2022
16:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Andressa
Andressa
Vitoria
Vitoria
16:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
18-21
21-15
15-11
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #3
2022
17:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
2
:
0
środa
23 mar, 2022
17:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Akiko
Akiko
Yurika
Yurika
17:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-17
23-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #4
2022
17:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Megan
Megan
Nicole
Nicole
0
:
2
środa
23 mar, 2022
17:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
17:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
20-22
15-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #1
2022
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Stam
Stam
Schoon
Schoon
2
:
0
środa
23 mar, 2022
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Flores
Flores
Ibarra
Ibarra
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-12
21-13
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #2
2022
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Fendrick
Fendrick
Stockman
Stockman
0
:
2
środa
23 mar, 2022
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Borger
Borger
Sude
Sude
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
17-21
19-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #1
2022
19:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Lupo
Lupo
Ranghieri
Ranghieri
0
:
2
środa
23 mar, 2022
19:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
19:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
19-21
16-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #2
2022
19:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Nõlvak
Nõlvak
Tiisaar
Tiisaar
1
:
2
środa
23 mar, 2022
19:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
19:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
26-28
21-17
12-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #3
2022
20:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
2
:
0
środa
23 mar, 2022
20:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Brinck
Brinck
Abell
Abell
20:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
23-21
21-14
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #4
2022
20:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Sarabia
Sarabia
Virgen
Virgen
0
:
2
środa
23 mar, 2022
20:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Alison
Alison
Guto
Guto
20:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
13-21
8-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #5
2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
1
:
2
środa
23 mar, 2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Field
Field
Budinger
Budinger
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-18
18-21
13-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #6
2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
0
:
2
środa
23 mar, 2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Schalk
Schalk
Brunner
Brunner
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
22-24
14-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #7
2022
22:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Nicolai
Nicolai
Cottafava
Cottafava
2
:
0
środa
23 mar, 2022
22:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Huber, A.
Huber, A.
Dressler
Dressler
22:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-16
21-13
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #8
2022
22:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Sowa
Sowa
Pfretzschner, L.
Pfretzschner, L.
2
:
0
środa
23 mar, 2022
22:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
22:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
24-22
21-18
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #11
2022
23:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Schützenhöfer
Schützenhöfer
Lena
Lena
1
:
2
środa
23 mar, 2022
23:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
23:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
15-21
22-20
9-15
marca 24, 2022
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #9
2022
00:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Stam
Stam
Schoon
Schoon
2
:
0
czwartek
24 mar, 2022
00:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Borger
Borger
Sude
Sude
00:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
22-20
21-15
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #10
2022
00:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Tainá
Tainá
Victoria
Victoria
0
:
2
czwartek
24 mar, 2022
00:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
00:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
11-21
12-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Mężczyźni #9
2022
01:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
0
:
2
czwartek
24 mar, 2022
01:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
01:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
19-21
12-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Mężczyźni #10
2022
01:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
0
:
2
czwartek
24 mar, 2022
01:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Alison
Alison
Guto
Guto
01:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
18-21
20-22
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Mężczyźni #11
2022
02:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Field
Field
Budinger
Budinger
0
:
2
czwartek
24 mar, 2022
02:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Schalk
Schalk
Brunner
Brunner
02:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
19-21
18-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Mężczyźni #12
2022
02:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Nicolai
Nicolai
Cottafava
Cottafava
2
:
0
czwartek
24 mar, 2022
02:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Sowa
Sowa
Pfretzschner, L.
Pfretzschner, L.
02:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
21-13
21-15
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #5
2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Flint
Flint
Cheng
Cheng
2
:
0
czwartek
24 mar, 2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Mäder
Mäder
Vergé-Dépré A.
Vergé-Dépré A.
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-13
21-15
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #6
2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Maria Antonelli
Maria Antonelli
Fernanda
Fernanda
0
:
2
czwartek
24 mar, 2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
13-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Kobiety #7
2022
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Pavan
Pavan
Melissa
Melissa
2
:
0
czwartek
24 mar, 2022
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gutierrez
Gutierrez
Quintero
Quintero
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-15
21-14
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #8
2022
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
1
:
2
czwartek
24 mar, 2022
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Stam
Stam
Schoon
Schoon
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
18-21
21-9
12-15
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #7
2022
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Boermans
Boermans
de Groot
de Groot
2
:
1
czwartek
24 mar, 2022
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Gaxiola
Gaxiola
Rubio
Rubio
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-19
16-21
15-10
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #8
2022
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
0
:
2
czwartek
24 mar, 2022
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Alison
Alison
Guto
Guto
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
18-21
17-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #3
2022
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
2
:
0
czwartek
24 mar, 2022
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Crabb Tr.
Crabb Tr.
Bourne
Bourne
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-18
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #4
2022
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Brouwer
Brouwer
Meeuwsen
Meeuwsen
2
:
1
czwartek
24 mar, 2022
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Nicolai
Nicolai
Cottafava
Cottafava
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
16-21
21-11
16-14
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #1
2022
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Duda
Duda
Ana Patrícia
Ana Patrícia
2
:
0
czwartek
24 mar, 2022
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Barbara
Barbara
Carol
Carol
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-17
21-16
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #2
2022
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Anastasija
Anastasija
Tina
Tina
1
:
2
czwartek
24 mar, 2022
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
19-21
25-23
10-15
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #3
2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
1
:
2
czwartek
24 mar, 2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Capers
Capers
April
April
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-13
19-21
7-15
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #4
2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
0
:
2
czwartek
24 mar, 2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hughes
Hughes
Kolinske
Kolinske
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
17-21
17-21
marca 25, 2022
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #1
2022
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Cherif
Cherif
Ahmed
Ahmed
2
:
1
piątek
25 mar, 2022
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
21-17
18-21
15-12
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #2
2022
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Bryl
Bryl
Łosiak
Łosiak
2
:
0
piątek
25 mar, 2022
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
21-14
21-17
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #13
2022
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Flint
Flint
Cheng
Cheng
2
:
0
piątek
25 mar, 2022
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Maria Antonelli
Maria Antonelli
Fernanda
Fernanda
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
21-15
24-22
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #14
2022
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Mäder
Mäder
Vergé-Dépré A.
Vergé-Dépré A.
0
:
2
piątek
25 mar, 2022
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
15-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #15
2022
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Boermans
Boermans
de Groot
de Groot
0
:
2
piątek
25 mar, 2022
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
19-21
11-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #16
2022
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Gaxiola
Gaxiola
Rubio
Rubio
0
:
2
piątek
25 mar, 2022
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Alison
Alison
Guto
Guto
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
19-21
14-21
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #9
2022
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Duda
Duda
Ana Patrícia
Ana Patrícia
2
:
0
piątek
25 mar, 2022
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Anastasija
Anastasija
Tina
Tina
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
21-15
21-17
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #10
2022
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Barbara
Barbara
Carol
Carol
2
:
0
piątek
25 mar, 2022
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
21-19
22-20
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Mężczyźni #11
2022
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
0
:
2
piątek
25 mar, 2022
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Brouwer
Brouwer
Meeuwsen
Meeuwsen
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
17-21
16-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #12
2022
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Crabb Tr.
Crabb Tr.
Bourne
Bourne
2
:
0
piątek
25 mar, 2022
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Nicolai
Nicolai
Cottafava
Cottafava
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
24-22
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #11
2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
1
:
2
piątek
25 mar, 2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
23-25
21-10
11-15
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #12
2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Capers
Capers
April
April
2
:
0
piątek
25 mar, 2022
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hughes
Hughes
Kolinske
Kolinske
16:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-15
21-12
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #15
2022
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Pavan
Pavan
Melissa
Melissa
2
:
1
piątek
25 mar, 2022
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
21-19
20-22
15-12
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Kobiety #16
2022
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Gutierrez
Gutierrez
Quintero
Quintero
0
:
2
piątek
25 mar, 2022
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Stam
Stam
Schoon
Schoon
17:00
(UTC)
-
10:00
(Czas lokalny)
18-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #9
2022
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Cherif
Cherif
Ahmed
Ahmed
0
:
2
piątek
25 mar, 2022
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bryl
Bryl
Łosiak
Łosiak
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
16-21
23-25
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #10
2022
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
1
:
2
piątek
25 mar, 2022
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
18:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-19
16-21
11-15
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #13
2022
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
George
George
Andre
Andre
2
:
1
piątek
25 mar, 2022
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carambula
Carambula
Rossi
Rossi
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
17-21
21-16
15-12
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #14
2022
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Samoilovs
Samoilovs
Smedins
Smedins
0
:
2
piątek
25 mar, 2022
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Schalk
Schalk
Brunner
Brunner
19:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
17-21
15-21
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #17
2022
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Anastasija
Anastasija
Tina
Tina
2
:
0
piątek
25 mar, 2022
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Barbara
Barbara
Carol
Carol
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-18
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #18
2022
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Duda
Duda
Ana Patrícia
Ana Patrícia
2
:
0
piątek
25 mar, 2022
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Müller
Müller
Tillmann
Tillmann
20:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
21-11
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #21
2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Maria Antonelli
Maria Antonelli
Fernanda
Fernanda
0
:
2
piątek
25 mar, 2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Mäder
Mäder
Vergé-Dépré A.
Vergé-Dépré A.
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
11-21
11-21
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #22
2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Flint
Flint
Cheng
Cheng
0
:
2
piątek
25 mar, 2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
16-21
18-21
marca 26, 2022
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #23
2022
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
2
:
0
sobota
26 mar, 2022
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Gaxiola
Gaxiola
Rubio
Rubio
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
21-15
21-17
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #24
2022
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Boermans
Boermans
de Groot
de Groot
2
:
0
sobota
26 mar, 2022
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Alison
Alison
Guto
Guto
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
21-16
24-22
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Kobiety #23
2022
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
2
:
0
sobota
26 mar, 2022
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Gutierrez
Gutierrez
Quintero
Quintero
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
21-12
21-5
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #24
2022
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Pavan
Pavan
Melissa
Melissa
2
:
0
sobota
26 mar, 2022
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Stam
Stam
Schoon
Schoon
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
21-18
22-20
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #19
2022
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
0
:
2
sobota
26 mar, 2022
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Capers
Capers
April
April
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
13-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #20
2022
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Hüberli
Hüberli
Brunner
Brunner
0
:
2
sobota
26 mar, 2022
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Hughes
Hughes
Kolinske
Kolinske
02:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
19-21
17-21
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Mężczyźni #17
2022
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Bryl
Bryl
Łosiak
Łosiak
2
:
0
sobota
26 mar, 2022
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
21-15
21-19
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #18
2022
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Cherif
Cherif
Ahmed
Ahmed
2
:
0
sobota
26 mar, 2022
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Seidl, R.
Seidl, R.
Waller
Waller
03:30
(UTC)
-
20:30
(Czas lokalny)
21-13
21-16
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #21
2022
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Carambula
Carambula
Rossi
Rossi
2
:
1
sobota
26 mar, 2022
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Samoilovs
Samoilovs
Smedins
Smedins
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
21-19
17-21
15-12
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Mężczyźni #22
2022
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
George
George
Andre
Andre
2
:
1
sobota
26 mar, 2022
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Schalk
Schalk
Brunner
Brunner
04:30
(UTC)
-
21:30
(Czas lokalny)
10-21
21-15
15-12
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #25
2022
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Duda
Duda
Ana Patrícia
Ana Patrícia
1
:
2
sobota
26 mar, 2022
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Stam
Stam
Schoon
Schoon
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
18-21
21-12
18-20
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #26
2022
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Pavan
Pavan
Melissa
Melissa
0
:
2
sobota
26 mar, 2022
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Flint
Flint
Cheng
Cheng
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
16-21
18-21
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #27
2022
19:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
2
:
0
sobota
26 mar, 2022
19:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Hughes
Hughes
Kolinske
Kolinske
19:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
21-16
21-16
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #28
2022
19:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Capers
Capers
April
April
0
:
2
sobota
26 mar, 2022
19:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Anastasija
Anastasija
Tina
Tina
19:30
(UTC)
-
12:30
(Czas lokalny)
12-21
22-24
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #25
2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Bryl
Bryl
Łosiak
Łosiak
2
:
0
sobota
26 mar, 2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carambula
Carambula
Rossi
Rossi
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-17
21-19
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #26
2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Perusic
Perusic
Schweiner
Schweiner
1
:
2
sobota
26 mar, 2022
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cherif
Cherif
Ahmed
Ahmed
21:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
18-21
21-16
12-15
marca 27, 2022
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #29
2022
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Stam
Stam
Schoon
Schoon
2
:
1
niedziela
27 mar, 2022
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Flint
Flint
Cheng
Cheng
00:30
(UTC)
-
17:30
(Czas lokalny)
23-25
22-20
15-9
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #30
2022
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
1
:
2
niedziela
27 mar, 2022
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Anastasija
Anastasija
Tina
Tina
01:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
21-18
14-21
10-15
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #29
2022
03:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Bryl
Bryl
Łosiak
Łosiak
0
:
2
niedziela
27 mar, 2022
03:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cherif
Cherif
Ahmed
Ahmed
03:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
17-21
15-21
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #30
2022
04:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
1
:
2
niedziela
27 mar, 2022
04:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Brouwer
Brouwer
Meeuwsen
Meeuwsen
04:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
21-17
13-21
12-15
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Mężczyźni #31
2022
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Bryl
Bryl
Łosiak
Łosiak
1
:
2
niedziela
27 mar, 2022
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Mol, A.
Mol, A.
Sørum, C.
Sørum, C.
18:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-12
17-21
12-15
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #31
2022
19:45
(UTC)
-
12:45
(Czas lokalny)
Rosarito
Mexico
Flint
Flint
Cheng
Cheng
0
:
2
niedziela
27 mar, 2022
19:45
(UTC)
-
12:45
(Czas lokalny)
Wyniki
Talita
Talita
Rebecca
Rebecca
19:45
(UTC)
-
12:45
(Czas lokalny)
20-22
19-21