Jurmala, Latvia - elite16 - Beach Pro Tour 2022 - Best Attackers Statistics

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyattacksBłędySEPróbyshotsŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1DudaBRA98274916.3356.32174
2NussUSA95206515.8352.78180
3CarolBRA91177415.1750.00182
4VictoriaBRA90205818.0053.57168
5BarbaraBRA89267914.8345.88194
6MelissaCAN87216614.5050.00174
7CannonUSA86104817.2059.72144
8Ana PatríciaBRA80183213.3361.54130
8KlothUSA8095113.3357.14140
9PavanCAN78145213.0054.17144
9HughesUSA78136813.0049.06159
10Maria AntonelliBRA71295114.2047.02151
11KolinskeUSA69234511.5050.36137
12MäderSUI58125714.5045.67127
12Vergé-Dépré A.SUI58103714.5055.24105
12ChengUSA5854019.3356.31103
13SchoonNED5793514.2556.44101
14SponcilUSA55133211.0055.00100
15TalitaBRA5464013.5054.00100
16StamNED5362713.2561.6386
17TaináBRA4912579.8041.53118
18RebeccaBRA4682211.5060.5376
19AnastasijaLAT43114514.3343.4399
19TinaLAT4332214.3363.2468
19VitoriaBRA43133814.3345.7494
20StochlovaCZE42122921.0050.6083
21FernandaBRA386307.6051.3574
22IshiiJPN3744818.5041.5789
22MizoeJPN3731418.5068.5254
23HegeileBRA35142511.6747.3074
24AndressaBRA32111810.6752.4661
24AhtiainenFIN3211516.0066.6748
25QuinteroMEX3121915.5059.6252
26Taiana LimaBRA30141810.0048.3962
27FlintUSA2611358.6736.1172
28YpmaNED2371023.0057.5040
29van Driel, M.NED2151621.0050.0042
29GutierrezMEX2182310.5040.3852
30AkikoJPN2032220.0044.4445
31LahtiFIN196199.5043.1844
31HermannovaCZE196129.5051.3537
32Ozolina M.LAT1818296.0027.6965
33OlimstadNOR174917.0056.6730
33PolleyNZL1781317.0044.7438
34SkrastinaLAT169305.3329.0955
35NamikeLAT1451514.0041.1834
35Makhno, In.UKR1441314.0045.1631
36YurikaJPN1331113.0048.1527
37Piersma E.NED123612.0057.1421
38Makhno, Ir.UKR112711.0055.0020
39van Driel, E.NED7437.0050.0014
40ĒbereLAT6466.0037.5016
40ZeimannNZL6086.0042.8614
40KonstantinovaLAT612176.0017.1435
41BrailkoLAT5265.0038.4613
42Helland-HansenNOR4264.0033.3312