Kuşadası, Türkiye - challenge - Beach Pro Tour 2022 - Schedule & Results.
Filtruj według
Grupa
❮- Runda wstępna
- Druga runda
- Grupa A
- Grupa B
- Grupa C
- Grupa D
- Grupa E
- Grupa F
- Round of 18
- runda 16
- Ćwierćfinały
- Półfinały
- Ostateczne 3 miejsce
- Ostateczne 1 miejsce
Płeć
❮- Mężczyźni
- Kobiety
Drużyna
❮- Australia
- Austria
- Brazylia
- Chile
- Dania
- Finland
- Francja
- Holandia
- izraelski
- Japonia
- Kanada
- Lithuania
- Łotwa
- Mexico
- New Zealand
- Niemcy
- Norwegia
- Oman
- Polska
- Republika Czeska
- Słowenia
- Spain
- Sweden
- Szwajcaria
- Turcja
- Ukraina
- USA
- Włochy
Hala
❮- Kusadasi
Móc
❮- Móc
maja 19, 2022
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Kobiety #1
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Megan
Megan
Nicole
Nicole
0
:
0
czwartek
19 maj, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #1
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Ermacora
Ermacora
Pristauz
Pristauz
0
:
0
czwartek
19 maj, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #5
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Brinck
Brinck
Abell
Abell
0
:
0
czwartek
19 maj, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #8
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
19 maj, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #9
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Carracher
Carracher
Nicolaidis
Nicolaidis
0
:
0
czwartek
19 maj, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
BYE
BYE
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Kwalifikacja - Runda wstępna - Mężczyźni #16
2022
00:00
(UTC)
-
BYE
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
BYE
BYE
0
:
0
czwartek
19 maj, 2022
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
BYE
Dearing
Dearing
Schachter
Schachter
00:00
(UTC)
-
00:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #3
2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Makhno, In.
Makhno, In.
Makhno, Ir.
Makhno, Ir.
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
May
May
Robitaille
Robitaille
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-11
21-18
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #4
2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Katie
Katie
Dunn
Dunn
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kloth
Kloth
Nuss
Nuss
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
13-21
10-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Kobiety #7
2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Chamereau
Chamereau
Vieira
Vieira
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Sinisalo, I.
Sinisalo, I.
Sinisalo, S.
Sinisalo, S.
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
21-15
21-17
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Kobiety #8
2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Vasiliauskaite
Vasiliauskaite
Andriukaityte
Andriukaityte
1
:
2
czwartek
19 maj, 2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Akiko
Akiko
Yurika
Yurika
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
17-21
26-24
12-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #11
2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Moreno
Moreno
Álvarez M
Álvarez M
2
:
1
czwartek
19 maj, 2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Race
Race
Hildreth
Hildreth
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
19-21
21-18
15-9
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #12
2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Powell
Powell
Nobles
Nobles
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
11-21
7-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Kobiety #9
2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Gutierrez
Gutierrez
Quintero
Quintero
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Thurin, T.
Thurin, T.
Thurin, S.
Thurin, S.
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-15
21-19
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Kobiety #10
2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Piersma E.
Piersma E.
van Driel, M.
van Driel, M.
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Dormann
Dormann
Harnett
Harnett
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-12
21-11
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #15
2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Kotnik
Kotnik
Lovsin, T.
Lovsin, T.
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Shiba
Shiba
Take
Take
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
13-21
13-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #16
2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Toy
Toy
Gedikoglu
Gedikoglu
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Rivas Zapata
Rivas Zapata
Chris
Chris
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
15-21
16-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Kobiety #5
2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Bianchin
Bianchin
Scampoli
Scampoli
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Driessen
Driessen
Tavenier
Tavenier
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-12
21-9
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Kobiety #6
2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Ren
Ren
Non
Non
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Windeleff
Windeleff
Bisgaard
Bisgaard
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
17-21
17-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Kobiety #13
2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
van Driel, E.
van Driel, E.
Ypma
Ypma
2
:
1
czwartek
19 maj, 2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Parkkinen
Parkkinen
Prihti
Prihti
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
15-21
21-8
15-11
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Kobiety #14
2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Dave
Dave
Barannik
Barannik
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Helland-Hansen
Helland-Hansen
Olimstad
Olimstad
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Kobiety #2
2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Suzuka
Suzuka
Reika
Reika
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Murakami
Murakami
Sakurako
Sakurako
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
21-15
21-8
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Mężczyźni #2
2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Fuller
Fuller
O'Dea, S.
O'Dea, S.
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
22-20
21-18
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #11
2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Reid
Reid
O'Dea B.
O'Dea B.
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Henning
Henning
Winter
Winter
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
21-15
21-12
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #12
2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Yusuf Ö.
Yusuf Ö.
Susam
Susam
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Budinger
Budinger
Field
Field
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
14-21
12-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Mężczyźni #3
2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Zdybek
Zdybek
Lewandowski
Lewandowski
1
:
2
czwartek
19 maj, 2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Popov
Popov
Reznik
Reznik
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
16-21
21-17
12-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Mężczyźni #4
2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Hood
Hood
Ahmed
Ahmed
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Immers
Immers
van Werkhoven
van Werkhoven
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
13-21
16-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #13
2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Virgen
Virgen
Sarabia
Sarabia
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Gulluk
Gulluk
Batuhan K.
Batuhan K.
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
21-8
21-11
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #14
2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Canet
Canet
Rotar
Rotar
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Hörl
Hörl
Horst
Horst
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
14-21
14-21
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Stadion Główny - Mężczyźni #6
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Vasiljev
Vasiljev
Juchnevic
Juchnevic
1
:
2
czwartek
19 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-23
21-16
11-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 4 - Mężczyźni #7
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Tocs
Tocs
Fokerots
Fokerots
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Haitham
Haitham
Mazin
Mazin
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-15
21-12
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 3 - Mężczyźni #10
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Denysenko
Denysenko
Iemelianchyk
Iemelianchyk
1
:
2
czwartek
19 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Trans
Trans
Houmann
Houmann
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
18-21
21-19
12-15
Wyniki
Kwalifikacja - Runda wstępna - Court 2 - Mężczyźni #15
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Windisch
Windisch
Dal Corso
Dal Corso
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Rinkevics
Rinkevics
Bedritis
Bedritis
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
11-21
17-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 4 - Kobiety #18
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Makhno, In.
Makhno, In.
Makhno, Ir.
Makhno, Ir.
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kloth
Kloth
Nuss
Nuss
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
22-24
16-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #20
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Chamereau
Chamereau
Vieira
Vieira
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Akiko
Akiko
Yurika
Yurika
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-17
21-16
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #21
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Gutierrez
Gutierrez
Quintero
Quintero
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Piersma E.
Piersma E.
van Driel, M.
van Driel, M.
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
16-21
13-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 3 - Kobiety #22
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Moreno
Moreno
Álvarez M
Álvarez M
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
16-21
17-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Kobiety #17
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Megan
Megan
Nicole
Nicole
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Suzuka
Suzuka
Reika
Reika
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
22-20
21-18
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 3 - Kobiety #19
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Bianchin
Bianchin
Scampoli
Scampoli
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Windeleff
Windeleff
Bisgaard
Bisgaard
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
22-20
21-17
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 4 - Kobiety #23
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
van Driel, E.
van Driel, E.
Ypma
Ypma
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Helland-Hansen
Helland-Hansen
Olimstad
Olimstad
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
13-21
11-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Kobiety #24
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Shiba
Shiba
Take
Take
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Rivas Zapata
Rivas Zapata
Chris
Chris
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-19
21-17
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Stadion Główny - Mężczyźni #17
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Ermacora
Ermacora
Pristauz
Pristauz
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Elazar
Elazar
Ohana
Ohana
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-13
21-15
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 3 - Mężczyźni #18
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Popov
Popov
Reznik
Reznik
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Immers
Immers
van Werkhoven
van Werkhoven
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
18-21
18-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 4 - Mężczyźni #22
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Reid
Reid
O'Dea B.
O'Dea B.
1
:
2
czwartek
19 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Budinger
Budinger
Field
Field
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
19-21
21-19
11-15
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Mężczyźni #23
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Virgen
Virgen
Sarabia
Sarabia
0
:
2
czwartek
19 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hörl
Hörl
Horst
Horst
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
15-21
17-21
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 3 - Mężczyźni #19
2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Brinck
Brinck
Abell
Abell
1
:
2
czwartek
19 maj, 2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-14
13-21
11-15
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 2 - Mężczyźni #20
2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Tocs
Tocs
Fokerots
Fokerots
1
:
2
czwartek
19 maj, 2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
17-21
21-16
9-15
Wyniki
Kwalifikacja - Druga runda - Court 4 - Mężczyźni #21
2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Carracher
Carracher
Nicolaidis
Nicolaidis
2
:
0
czwartek
19 maj, 2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Trans
Trans
Houmann
Houmann
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
21-14
21-16
maja 20, 2022
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Kobiety #1
2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Elize Maia
Elize Maia
Thamela
Thamela
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Piersma E.
Piersma E.
van Driel, M.
van Driel, M.
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-18
21-17
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 2 - Kobiety #2
2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
19-21
17-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 3 - Kobiety #3
2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Laboureur
Laboureur
Schulz
Schulz
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Shiba
Shiba
Take
Take
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-15
21-15
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 4 - Kobiety #4
2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Quiggle
Quiggle
Murphy
Murphy
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Megan
Megan
Nicole
Nicole
06:00
(UTC)
-
09:00
(Czas lokalny)
21-18
15-21
11-15
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 2 - Kobiety #5
2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Chamereau
Chamereau
Vieira
Vieira
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
24-22
25-23
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Kobiety #6
2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Victoria
Victoria
Tainá
Tainá
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
13-21
12-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 4 - Kobiety #7
2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Tillmann
Tillmann
Müller
Müller
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Helland-Hansen
Helland-Hansen
Olimstad
Olimstad
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
21-12
17-21
9-15
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 3 - Kobiety #8
2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Carro
Carro
Lobato
Lobato
2
:
1
piątek
20 maj, 2022
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
Wyniki
Wojtasik
Wojtasik
Kociolek
Kociolek
06:50
(UTC)
-
09:50
(Czas lokalny)
17-21
25-23
15-8
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 3 - Kobiety #9
2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Borger
Borger
Sude
Sude
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Kloth
Kloth
Nuss
Nuss
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
16-21
16-21
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 2 - Kobiety #10
2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Schützenhöfer
Schützenhöfer
Lena
Lena
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-11
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Stadion Główny - Kobiety #11
2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Merve C.
Merve C.
Gokalp
Gokalp
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
10-21
10-21
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Court 4 - Kobiety #12
2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
Wyniki
Bianchin
Bianchin
Scampoli
Scampoli
07:40
(UTC)
-
10:40
(Czas lokalny)
21-18
21-19
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 3 - Mężczyźni #1
2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Rinkevics
Rinkevics
Bedritis
Bedritis
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-12
21-10
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Stadion Główny - Mężczyźni #2
2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-18
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 4 - Mężczyźni #3
2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-16
21-13
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #4
2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Huber, A.
Huber, A.
Dressler
Dressler
08:30
(UTC)
-
11:30
(Czas lokalny)
21-14
21-17
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 3 - Mężczyźni #5
2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
2
:
1
piątek
20 maj, 2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Hörl
Hörl
Horst
Horst
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
17-21
21-18
15-11
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 4 - Mężczyźni #6
2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Wickler
Wickler
Ehlers
Ehlers
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
21-17
21-14
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Stadion Główny - Mężczyźni #11
2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Mermer
Mermer
Urlu
Urlu
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
10-21
9-21
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Court 2 - Mężczyźni #12
2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Carambula
Carambula
Rossi
Rossi
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
Wyniki
Carracher
Carracher
Nicolaidis
Nicolaidis
09:20
(UTC)
-
12:20
(Czas lokalny)
21-16
25-23
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #7
2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Samoilovs
Samoilovs
Smedins
Smedins
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Immers
Immers
van Werkhoven
van Werkhoven
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
26-24
21-11
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Stadion Główny - Mężczyźni #8
2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Bourne
Bourne
Crabb Tr.
Crabb Tr.
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
36-38
12-21
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 3 - Mężczyźni #9
2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Ermacora
Ermacora
Pristauz
Pristauz
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Budinger
Budinger
Field
Field
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
21-19
15-21
8-15
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 4 - Mężczyźni #10
2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Penninga
Penninga
Luini
Luini
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
Wyniki
Kantor
Kantor
Rudol
Rudol
10:10
(UTC)
-
13:10
(Czas lokalny)
25-23
19-21
16-18
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 3 - Kobiety #13
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Elize Maia
Elize Maia
Thamela
Thamela
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
17-21
13-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Stadion Główny - Kobiety #15
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Laboureur
Laboureur
Schulz
Schulz
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Megan
Megan
Nicole
Nicole
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
22-24
21-19
13-15
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 4 - Kobiety #17
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
16-21
16-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #19
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Helland-Hansen
Helland-Hansen
Olimstad
Olimstad
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carro
Carro
Lobato
Lobato
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-16
16-21
10-15
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 3 - Kobiety #14
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Piersma E.
Piersma E.
van Driel, M.
van Driel, M.
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
20-22
18-21
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Kobiety #16
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Shiba
Shiba
Take
Take
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Quiggle
Quiggle
Murphy
Murphy
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
18-21
13-21
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Stadion Główny - Kobiety #21
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Kloth
Kloth
Nuss
Nuss
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
22-24
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Court 4 - Kobiety #23
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
24-22
19-21
12-15
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Court 3 - Kobiety #18
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Chamereau
Chamereau
Vieira
Vieira
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Victoria
Victoria
Tainá
Tainá
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
23-25
21-18
15-17
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Kobiety #20
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Tillmann
Tillmann
Müller
Müller
2
:
1
piątek
20 maj, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Wojtasik
Wojtasik
Kociolek
Kociolek
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
22-24
21-16
15-9
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Court 4 - Kobiety #22
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Borger
Borger
Sude
Sude
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Schützenhöfer
Schützenhöfer
Lena
Lena
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-13
21-18
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Stadion Główny - Kobiety #24
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Merve C.
Merve C.
Gokalp
Gokalp
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bianchin
Bianchin
Scampoli
Scampoli
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
11-21
14-21
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 3 - Mężczyźni #13
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
2
:
1
piątek
20 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
17-21
21-19
15-8
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 2 - Mężczyźni #15
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
17-21
13-21
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #17
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Wickler
Wickler
Ehlers
Ehlers
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-17
17-21
9-15
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Court 4 - Mężczyźni #23
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carambula
Carambula
Rossi
Rossi
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-17
21-14
Wyniki
Main Draw - Grupa A - Court 4 - Mężczyźni #14
2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Rinkevics
Rinkevics
Bedritis
Bedritis
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
18-21
21-16
7-15
Wyniki
Main Draw - Grupa B - Court 3 - Mężczyźni #16
2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Heidrich
Heidrich
Dillier
Dillier
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Huber, A.
Huber, A.
Dressler
Dressler
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
17-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa D - Court 2 - Mężczyźni #19
2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Samoilovs
Samoilovs
Smedins
Smedins
0
:
2
piątek
20 maj, 2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
13-21
19-21
Wyniki
Main Draw - Grupa E - Stadion Główny - Mężczyźni #21
2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Budinger
Budinger
Field
Field
1
:
2
piątek
20 maj, 2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kantor
Kantor
Rudol
Rudol
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
17-21
21-17
13-15
Wyniki
Main Draw - Grupa C - Stadion Główny - Mężczyźni #18
2022
16:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Hörl
Hörl
Horst
Horst
2
:
1
piątek
20 maj, 2022
16:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Krattiger
Krattiger
Breer
Breer
16:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
21-13
19-21
15-9
Wyniki
Main Draw - Grupa F - Stadion Główny - Mężczyźni #24
2022
17:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Mermer
Mermer
Urlu
Urlu
2
:
0
piątek
20 maj, 2022
17:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carracher
Carracher
Nicolaidis
Nicolaidis
17:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
21-19
21-18
maja 21, 2022
Wyniki
Main Draw - Round of 18 - Court 4 - Kobiety #25
2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Tillmann
Tillmann
Müller
Müller
2
:
0
sobota
21 maj, 2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Victoria
Victoria
Tainá
Tainá
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-17
21-19
Wyniki
Main Draw - Round of 18 - Court 3 - Kobiety #26
2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Borger
Borger
Sude
Sude
2
:
1
sobota
21 maj, 2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Esmée
Esmée
Zoé
Zoé
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
17-21
23-21
17-15
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Stadion Główny - Kobiety #29
2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
2
:
0
sobota
21 maj, 2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carro
Carro
Lobato
Lobato
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
21-13
21-19
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 2 - Kobiety #30
2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Quiggle
Quiggle
Murphy
Murphy
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
08:00
(UTC)
-
11:00
(Czas lokalny)
19-21
13-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 3 - Kobiety #31
2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
2
:
0
sobota
21 maj, 2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Bianchin
Bianchin
Scampoli
Scampoli
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
21-17
23-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 2 - Kobiety #32
2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
2
:
1
sobota
21 maj, 2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Laboureur
Laboureur
Schulz
Schulz
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
10-21
21-14
15-9
Wyniki
Main Draw - Round of 18 - Court 4 - Mężczyźni #25
2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Huber, A.
Huber, A.
Dressler
Dressler
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Immers
Immers
van Werkhoven
van Werkhoven
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
14-21
20-22
Wyniki
Main Draw - Round of 18 - Stadion Główny - Mężczyźni #26
2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Mermer
Mermer
Urlu
Urlu
1
:
2
sobota
21 maj, 2022
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
09:00
(UTC)
-
12:00
(Czas lokalny)
17-21
21-16
8-15
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 2 - Mężczyźni #29
2022
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Aravena
Aravena
Droguett
Droguett
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
22-24
14-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Stadion Główny - Mężczyźni #30
2022
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Ermacora
Ermacora
Pristauz
Pristauz
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Wickler
Wickler
Ehlers
Ehlers
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
19-21
19-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 3 - Mężczyźni #31
2022
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Kantor
Kantor
Rudol
Rudol
2
:
1
sobota
21 maj, 2022
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Hörl
Hörl
Horst
Horst
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
18-21
21-16
15-13
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 4 - Mężczyźni #32
2022
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Herrera
Herrera
Gavira
Gavira
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
Wyniki
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
10:00
(UTC)
-
13:00
(Czas lokalny)
17-21
16-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Stadion Główny - Kobiety #27
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Brandie
Brandie
Bukovec
Bukovec
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Tillmann
Tillmann
Müller
Müller
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
11-21
12-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 4 - Kobiety #28
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Kloth
Kloth
Nuss
Nuss
2
:
0
sobota
21 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Elize Maia
Elize Maia
Thamela
Thamela
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-17
21-15
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 3 - Kobiety #33
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Helland-Hansen
Helland-Hansen
Olimstad
Olimstad
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
18-21
15-21
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 2 - Kobiety #34
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Borger
Borger
Sude
Sude
2
:
0
sobota
21 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Megan
Megan
Nicole
Nicole
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-16
21-11
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 2 - Mężczyźni #27
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
2
:
0
sobota
21 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Krou
Krou
Gauthier-Rat
Gauthier-Rat
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-17
21-13
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Stadion Główny - Mężczyźni #28
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
2
:
0
sobota
21 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Samoilovs
Samoilovs
Smedins
Smedins
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-19
21-16
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 3 - Mężczyźni #33
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Budinger
Budinger
Field
Field
1
:
2
sobota
21 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carambula
Carambula
Rossi
Rossi
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
21-15
21-23
25-27
Wyniki
Main Draw - runda 16 - Court 4 - Mężczyźni #34
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Immers
Immers
van Werkhoven
van Werkhoven
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Grimalt M.
Grimalt M.
Grimalt E.
Grimalt E.
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
13-21
15-21
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Kobiety #36
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Stockman
Stockman
Kraft
Kraft
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
15-21
16-21
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #37
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Hermannova
Hermannova
Stochlova
Stochlova
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
20-22
19-21
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Court 2 - Mężczyźni #36
2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Berntsen
Berntsen
Mol, H.
Mol, H.
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Wickler
Wickler
Ehlers
Ehlers
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
17-21
15-21
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #37
2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Kantor
Kantor
Rudol
Rudol
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
Wyniki
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
15:00
(UTC)
-
18:00
(Czas lokalny)
17-21
15-21
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #35
2022
16:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Tillmann
Tillmann
Müller
Müller
0
:
2
sobota
21 maj, 2022
16:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Kloth
Kloth
Nuss
Nuss
16:00
(UTC)
-
19:00
(Czas lokalny)
16-21
14-21
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Kobiety #38
2022
17:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
2
:
0
sobota
21 maj, 2022
17:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Borger
Borger
Sude
Sude
17:00
(UTC)
-
20:00
(Czas lokalny)
21-19
21-11
Wyniki
Main Draw - Ćwierćfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #35
2022
18:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
2
:
1
sobota
21 maj, 2022
18:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Evandro
Evandro
Álvaro Filho
Álvaro Filho
18:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
21-19
16-21
15-10
maja 22, 2022
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #39
2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Kloth
Kloth
Nuss
Nuss
2
:
0
niedziela
22 maj, 2022
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
11:00
(UTC)
-
14:00
(Czas lokalny)
21-18
21-18
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Kobiety #40
2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
0
:
2
niedziela
22 maj, 2022
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
12:00
(UTC)
-
15:00
(Czas lokalny)
23-25
18-21
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #39
2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Åhman
Åhman
Hellvig
Hellvig
2
:
0
niedziela
22 maj, 2022
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Wickler
Wickler
Ehlers
Ehlers
13:00
(UTC)
-
16:00
(Czas lokalny)
21-19
21-19
Wyniki
Main Draw - Półfinały - Stadion Główny - Mężczyźni #40
2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
McHugh
McHugh
Burnett
Burnett
2
:
0
niedziela
22 maj, 2022
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carambula
Carambula
Rossi
Rossi
14:00
(UTC)
-
17:00
(Czas lokalny)
21-18
23-21
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #41
2022
15:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Cannon
Cannon
Sponcil
Sponcil
2
:
1
niedziela
22 maj, 2022
15:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Ittlinger
Ittlinger
Schneider
Schneider
15:30
(UTC)
-
18:30
(Czas lokalny)
21-11
17-21
15-12
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 1 miejsce - Stadion Główny - Kobiety #42
2022
16:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Kloth
Kloth
Nuss
Nuss
2
:
1
niedziela
22 maj, 2022
16:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
Wyniki
Clancy
Clancy
Mariafe
Mariafe
16:30
(UTC)
-
19:30
(Czas lokalny)
21-12
17-21
17-15
Wyniki
Main Draw - Ostateczne 3 miejsce - Stadion Główny - Mężczyźni #41
2022
18:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Kusadasi
Turcja
Wickler
Wickler
Ehlers
Ehlers
2
:
1
niedziela
22 maj, 2022
18:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
Wyniki
Carambula
Carambula
Rossi
Rossi
18:00
(UTC)
-
21:00
(Czas lokalny)
21-12
17-21
15-12