Numer na koszulcekoszulceNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamDigsgreat-saveBłędySEPrzyjęciaRecŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
9Kojima ManamiJPN182431714.0075.21242
12Pusic TeodoraSRB180472312.0072.00250
1Stenzel MariaPOL176271714.6780.00220
9Schoot MyrtheNED161553513.4264.14251
6De Gennaro MonicaITA159332110.6074.65213
4Pogany AnnaGER14447712.0072.73198
18Rampelberg BrittBEL127391010.5872.16176
6Alexandre Costa Nunes Nyeme VictoriaBRA12231198.1370.93172
15Todorova ZhanaBUL121334110.0862.05195
3Koga SarinaJPN1181769.0883.69141
18Kongyot AjcharapornTHA11628218.9270.30165
19Moksri Chatchu-OnTHA11533258.8566.47173
15Hayashi KotonaJPN1141678.7783.21137
6Gong XiangyuCHN11020218.4672.85151
15Wang WeiyiCHN10325247.9267.76152
12Li YingyingCHN10136277.7761.59164
10Inoue ArisaJPN1001897.6978.74127
2Akoz Simge SebnemTUR9827156.5370.00140
16Peña Isabel Yonkaira PaolaDOM9619158.0073.85130
4Han DahyeKOR9522157.9271.97132
13King BrieCAN932887.7572.09129
7Van Gestel CelineBEL9225127.6771.32129
16Kokram PimpichayaTHA9123297.0063.64143
3Herbots BrittBEL892777.4272.36123
15Van De Vyver JuttaBEL8822147.3370.97124
6Paskova MiroslavaBUL8728137.2567.97128
3Van Ryk KieraCAN871667.2579.82109
9Alsmeier LinaGER842267.6475.00112
3Özbay CansuTUR8414155.6074.34113
6Janiska JenniferGER831756.9279.05105
22Lozo SaraSRB8218137.4572.57113
10Braga Guimaraes GabrielaBRA8224177.4566.67123
30Rozanski OliviaPOL811386.7579.41102
9Gray AlexaCAN812006.7580.20101
17Bergmann Julia IsabelleBRA8021125.3370.80113
8Silva Carneiro Macris FernandaBRA7822135.2069.03113
99Karakurt EbrarTUR7816135.2072.90107
2Kästner PiaGER761476.3378.3597
25Martinez Caro LarysmerDOM7622126.3369.09110
14Howe HilaryCAN761046.3384.4490
30Seki NanamiJPN751635.7779.7994
16Nascimento KisyBRA7421124.9369.16107
5Hentz MorganUSA741555.6978.7294
4Wong-Orantes JustineUSA741238.2283.1589
14Araujo NatáliaBRA712484.7368.93103
12Bongaerts BrittNED7132215.9257.26124
7Carlini LaurenUSA70927.7886.4281
5Guilliams JodieBEL701768.7575.2793
10Stigrot LenaGER69865.7583.1383
14Wolosz JoannaPOL6722105.5867.6899
2Lazovic KatarinaSRB6720184.4763.81105
3Yeum Hye SeonKOR6618125.5068.7596
13Bjelica AnaSRB6614124.4071.7492
17Ni FeifanCHN65685.0082.2879
2Savelkoel FleurNED6522165.4263.11103
11Buijs AnneNED652368.1269.1594
23Robinson KelseyUSA651427.2280.2581
7Marte Frica Niverka DharlenisDOM6416105.3371.1190
3Guedpard PornpunTHA6334244.8552.07121
7Kitipova LoraBUL6321205.2560.58104
5Murmann JuliaCAN632265.2569.2391
2Pannoy PiyanutTHA6216325.6456.36110
24Matsui TamakiJPN621584.7772.9485
7Baladin HandeTUR612094.0767.7890
10Aykac AycaTUR6114114.0770.9386
23Gonzalez Lopez Gaila CeneidaDOM6020115.0065.9391
4Ishikawa MayuJPN591314.5480.8273
20Martinez Brayelin ElizabethDOM5815154.8365.9188
5Zalewski Daroit Moreira PriscilaBRA5623123.7361.5491
21Degradi Alice CarlottaITA5516114.5867.0782
19Van Avermaet SilkeBEL541175.4075.0072
4Drca BojanaSRB5423167.7158.0693
5Yordanova MariaBUL541366.7573.9773
18Chausheva SilvanaBUL531454.4273.6172
18Jasper MarritNED5324164.4256.9993
7Kang SohwiKOR5212104.3370.2774
9Demeyer NelBEL511955.1068.0075
8Mirkovic SladjanaSRB511893.4065.3878
8Gorecka ZuzannaPOL501444.1773.5368
3Diao LinyuCHN5018205.0056.8288
8Jin YeCHN501223.8578.1264
2Uchiseto MamiJPN48203.6996.0050
10Wang YunluCHN481883.6964.8674
4Plak CelesteNED481294.0069.5769
11Lukasik MartynaPOL471743.9269.1268
9Ismailoglu MelihaTUR46973.0774.1962
5Malinov OfeliaITA461353.0771.8864
1Busa BiankaSRB461044.1876.6760
9Bosetti Caterina ChiaraITA46946.5777.9759
12Orthmann HannaGER451933.7567.1667
2Rodriguez Duran YaneirysDOM452765.6257.6978
20Pairoj SupattraTHA442794.8955.0080
5Noh RanKOR4410311.0077.1957
14Aleksic MajaSRB44692.9374.5859
26Dambrink EllesNED4415113.6762.8670
15Czyrnianska MartynaPOL441695.5063.7769
30Frantti AlexandraUSA43814.7882.6952
15Stevanovic JovanaSRB43972.8772.8859
5Glaab CorinaGER421413.5073.6857
19Milenkovic BojanaSRB411533.7369.4959
13Wilhite SarahUSA40904.4481.6349
18Egonu Paola OgechiITA4017133.6457.1470
8Orro AlessiaITA381685.4361.2962
1Dimitrova GerganaBUL371239.2571.1552
1Moriya AkaneJPN371012.8577.0848
20Palermo ArielleCAN37914.6278.7247
4Senoglu TugbaTUR37503.3688.1042
11Drews AndreaUSA36934.0075.0048
3Gennari AlessiaITA351053.1870.0050
10Chirichella CristinaITA351032.3372.9248
13Park JeongahKOR351792.9257.3861
23Timmerman ElineNED351682.9259.3259
15Nwakalor Sylvia ChineloITA33492.2071.7446
19Maglio EmilyCAN32512.6784.2138
3Plummer KathrynUSA32913.5676.1942
12Bamrungsuk HattayaTHA317143.1059.6252
6Sahin SalihaTUR31542.8277.5040
7Vanjak IvanaGER301312.5068.1844
10Todorova MiraBUL30202.5093.7532
22Szlagowska WeronikaPOL301662.5057.6952
16Ding XiaCHN301292.3158.8251
12Thompson JordanUSA291203.2270.7341
4Peralta Luna Vielka MichelleDOM281042.3366.6742
21Martinez JineiryDOM28442.3377.7836
2Dimitrova NasyaBUL281092.3359.5747
25Ogawa ErinaJPN28412.1584.8533
12Krenicky CharlotteBEL28842.3370.0040
13Janssens MarliesBEL28722.3375.6837
22Sanitklang NattapornTHA28467.0073.6838
21Weitzel CamillaGER27422.2581.8233
18Gunes ZehraTUR2715111.8050.9453
7Fersino EleonoraITA27431.8079.4134
7Wang YuanyuanCHN276122.0860.0045
14Erdem Dündar EdaTUR26971.7361.9042
5Shimamura HaruyoJPN26432.0078.7933
7Lohuis JulietNED26532.1776.4734
18Bajema KaraUSA25303.1289.2928
15Guillen Paredes Madeline JazminDOM25533.1275.7633
14Pietrini ElenaITA24343.4377.4231
4Da Silva Ana CarolinaBRA236121.5356.1041
9Rishel Madison KingdonUSA23602.8879.3129
12Cross JenniferCAN23901.9271.8832
17Sylla Miryam FatimeITA23662.0965.7135
22Aydin İlkinTUR22343.1475.8629
19Kim HeejinKOR22541.8370.9731
10Martin PaulineBEL22951.8361.1136
1Yuan XinyueCHN225111.6957.8938
33Reed NiaUSA22235.5081.4827
16Lee HanbiKOR20441.6771.4328
21Stragier ManonBEL201022.0062.5032
11Danesi AnnaITA20641.8266.6730
2Poulter JordynUSA201114.0062.5032
16Livingston CarolineCAN19311.5882.6123
11Mitrovic AndreaCAN18301.5085.7121
12Lee DahyeonKOR18241.5075.0024
4Lemmens NathalieBEL18731.5064.2928
1Hancock MichaUSA18232.2578.2623
2Duarte Alecrim DianaBRA17212.1285.0020
22White KendallUSA17314.2580.9521
15Kamulthala KaewkalayaTHA17891.3150.0034
3Gambatto Kudiess JuliaBRA17241.5573.9123
14Schölzel MarieGER15431.2568.1822
21Grabka AlicjaPOL15331.8871.4321
26Wenerska KatarzynaPOL15821.8860.0025
18Gryka AleksandraPOL14301.1782.3517
15Hwang MinkyoungKOR14211.1782.3517
12Guerra AnastasiaITA14203.5087.5016
20Cuttino DanielleUSA141023.5053.8526
13Hippe SaskiaGER13401.0876.4717
9Ratzke Roberta SilvaBRA13510.8768.4219
23Perinelli ElenaITA13933.2552.0025
8Jung HoyoungKOR13211.6281.2516
10Go YerimKOR13341.0865.0020
13Boz MeryemTUR13001.18100.0013
1Lubian MarinaITA12410.8070.5917
2Bosio FrancescaITA12221.5075.0016
3Alagierska-Szczepaniak KlaudiaPOL12331.5066.6718
5Korneluk AgnieszkaPOL12341.5063.1619
6Lee SeonwooKOR12311.7175.0016
34Mirosavljevic JovanaSRB12611.0063.1619
8Tapp HannahUSA12301.3380.0015
24Gonzalez Geraldine SthefanyDOM11270.9255.0020
19Milanova AleksandraBUL11530.9257.8919
10Fedusio MonikaPOL11420.9264.7117
19Yamada NichikaJPN11111.2284.6213
6Dixon TetoriUSA10201.2583.3312
5Knollema JolienNED10720.8352.6319
23Yokota MamiJPN10112.5083.3312
20Da Silva LorraynaBRA10232.5066.6715
31Stevenson AnnaUSA9001.12100.009
12Szczyglowska AleksandraPOL9010.7590.0010
17Georgiadis KaterinaCAN9202.2581.8211
14Dijkema LauraNED9311.1269.2313
15Washington HaleighUSA9521.0056.2516
24Geraldo Teixeira LorenneBRA8811.1447.0617
16Rettke DanaUSA8300.8972.7311
38Sato YoshinoJPN8540.8947.0617
20Acar AylinTUR8002.00100.008
6Witkowska KamilaPOL7410.8858.3312
9Lee JuahKOR7120.7070.0010
23ManaKij SirimaTHA7420.8853.8513
11Cebecioglu DeryaTUR7031.7570.0010
22Caraballo Arias Samaret JaileneDOM7131.7563.6411
9Hinojosa Diaz Angelica MariaDOM6220.5060.0010
8Barakova PetyaBUL6320.5054.5511
9Mihajlovic BrankicaSRB6120.8666.679
10van Aalen SarahNED6111.5075.008
95Jurczyk MagdalenaPOL6300.7566.679
1Bock LindaGER5300.6262.508
24Cekulaev AnastasiaGER5110.4271.437
25Janthawisut SasipapronTHA5540.5035.7114
17Caliskan SilaTUR5000.62100.005
9Bundasak JaraspornTHA5320.6250.0010
12Menezes Oliveira de Souza Ana CristinaBRA4110.3666.676
4Nuekjang ThatdaoTHA4211.3357.147
2Van Sas EliseBEL4010.5080.005
20Zelenovic JovanaSRB4121.0057.147
7Jaksic AnaSRB4200.5066.676
7Montibeller RosamariaBRA4310.3650.008
24Ogbogu ChiakaUSA4320.8044.449
2Stencel AnnaPOL4111.0066.676
11Barbosa De Souza KarinaBRA3110.7560.005
6Dominguez Martinez Camil InmaculadaDOM3230.2537.508
17Mambru Casilla Gina AltagraciaDOM3100.3875.004
14Chuewulim SutadtaTHA3240.3333.339
24Boonlert TichakornTHA3110.3360.005
11Vuchkova Hristina HristovaBUL3250.7530.0010
17Marinova RadostinaBUL3340.2530.0010
4Bonifacio SaraITA3630.2025.0012
11Goris StienBEL3410.3837.508
35Mijatovic MinaSRB3010.7575.004
26Miyabe AiriJPN3010.7575.004
22Strubbe MoniqueGER2100.1766.673
15Viezel Lorena GiovanaBRA2200.1350.004
10Butler BrionneUSA2000.50100.002
21Sooksod ThanachaTHA2300.1540.005
29Vasileva RalitsaBUL2010.1766.673
22Enweonwu Nkemdilim Ruth TerryITA2010.5066.673
24Mazzaro AlessiaITA2000.50100.002
6White Jazmine RuthCAN2000.17100.002
25Grills SydneyCAN2300.1740.005
21Kocic JovanaSRB2000.13100.002
25Reesink FlorienNED2220.1733.336
11Pinsuwan KhatthaleeTHA2010.6766.673
23Straube SarahGER2100.5066.673
13Matos Duran MassielDOM2010.5066.673
3Rabit EsthefanyDOM1000.12100.001
17Boonlert TichayaTHA1000.12100.001
9Saykova BorislavaBUL1100.0850.002
26Shahpazova MirelaBUL1100.1250.002
16D'Odorico SofiaITA1000.25100.001
10Baker CourtneyCAN1100.1250.002
17Park HaejinKOR1010.1250.002
22Koulberg AnnaBEL1200.0833.333
11Wang YizhuCHN1000.17100.001
14Zheng YixinCHN1100.1250.002
16Baijens IndyNED1000.08100.001
8Ogoms AliciaCAN1100.1250.002
18Robitaille KimCAN1020.2533.333
8Miyashita HarukaJPN1000.25100.001
1Srithong WipaweeTHA1100.3350.002
6Thipachot KannikaTHA1100.3350.002
12Perez Flores YokatyDOM1010.2550.002
22An HyejinKOR1000.25100.001
18Araujo De Souza Mayany CristinaBRA0000
19Gray JennaUSA0000
1Arici BeyzaTUR0100.000.001
5Akbay BaharTUR0000
19Kapucu CerenTUR0000
1Fitterer Allyssah MarieCAN0000
14Okumu Oba Fuyumi HawiJPN0000
28Delic JelenaSRB0000
31Djurdjevic SanjaSRB0000
4Yang HanyuCHN0000
18Miao YiwenCHN0000
17Vos IrisNED0000
24de Zwart LauraNED0000
19Daalderop NikaNED0000
13Jaisaen NatthanichaTHA0000
11Park HyeminKOR0000
12Şahin ElifTUR0210.000.003
28Krivoshiyska MariyaBUL0000
19Chen PeiyanCHN0000
18Choi JeongminKOR0000
5Gao YiCHN0000
13Cai YaqianCHN0100.000.001
3Neykova PolinaBUL0000
28Hamamatsu AsukaJPN0100.000.001
8Korevaar DemiNED0000
5Popovic MinaSRB0100.000.001