Challenge - La Paz, MEX - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Servers Statistics

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyserve-pointsBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1Klinger R.AUT17261542.128.63197
2CarroESP1627922.6711.85135
2ToniUSA16161422.009.20174
3PaulikieneLTU1481212.339.79143
4SavvyUSA9101561.125.14175
4MichellePAR95702.2510.7184
4KlothUSA991371.505.81155
5RaupelyteLTU8151101.336.02133
5ReikaJPN810692.009.2087
5GottardiITA814372.6713.5659
5RichardFRA89752.008.7092
5GutierrezMEX811562.6710.6775
6J. DongCHN75453.5012.2857
6ChengUSA710591.759.2176
6PlacetteFRA710631.758.7580
7LobatoESP6171031.004.76126
7ErikaPAR613521.508.4571
7ThamelaBRA612641.507.3282
8Klinger D.AUT5191360.623.12160
8ParkkinenFIN50165.0023.8121
8NicoleCAN56372.5010.4248
8AkikoJPN51362.5011.9042
8VictoriaBRA5261700.622.49201
8TaináBRA581490.623.09162
8Wang X. X.CHN510711.005.8186
8KolinskeUSA56531.677.8164
8SudeGER55382.5010.4248
8BorgerGER59441.678.6258
9KociolekPOL43412.008.3348
9VieiraFRA44234.0012.9031
9AlyCAN48332.008.8945
9HermannovaCZE47681.005.0679
9LahtiFIN42541.336.6760
10MeganCAN32351.507.5040
10SuzukaJPN36780.753.4587
10LodejPOL33421.506.2548
10Zhu LingdiCHN351030.602.70111
10KatieCAN36271.508.3336
10HughesUSA32780.753.6183
10NussUSA391290.502.13141
10StockmanUSA38571.004.4168
10J. J. ZengCHN34531.005.0060
10KraftUSA31731.003.9077
10SchneiderGER34491.505.3656
10TalitaBRA34750.753.6682
10FloresMEX39441.005.3656
10IshiiJPN39381.506.0050
11VidaurrazagaMEX2362.0018.1811
11RiveraMEX22182.009.0922
11PospisilovaCZE23122.0011.7617
11ZanaUSA24172.008.7023
11PlesiutschnigAUT21102.0015.3813
11QuiggleUSA22152.0010.5319
11MurphyUSA21172.0010.0020
11PaulaESP28391.004.0849
11HarwardUSA211370.674.0050
11M.M. LinCHN24430.674.0849
11IttlingerGER27410.674.0050
11MizoeJPN26261.005.8834
12Sinisalo, S.FIN10121.007.6913
12Hollas, H.EST1681.006.6715
12RemmelgEST1391.007.6913
12WangCHN14320.502.7037
12McBainCAN11181.005.0020
12BélangerCAN11151.005.8817
12TorresMEX10231.004.1724
12MaruyamaJPN11141.006.2516
12Rivas ZapataCHI11151.005.8817
12GaffneyUSA14251.003.3330
12ZoéSUI13301.002.9434
12LilianaESP15410.502.1347
12AhtiainenFIN17730.331.2381
12StochlovaCZE19760.251.1686
12MenegattiITA18540.331.5963
12SlukovaCZE12250.503.5728
13LazarenkoUKR01140.000.0015
13LuninaUKR00180.000.0018
13AlbarranMEX01100.000.0011
13MurakamiJPN02120.000.0014
13SakurakoJPN01130.000.0014
13ShibaJPN00150.000.0015
13ChamereauFRA03190.000.0022
13YurikaJPN06350.000.0041
13DvorníkováCZE00150.000.0015
13YamadaJPN0280.000.0010
13TakeJPN00170.000.0017
13ChrisCHI01170.000.0018
13EsméeSUI05160.000.0021
13SchützenhöferAUT00170.000.0017
13HavelkovaCZE05200.000.0025