Challenge - La Paz, MEX - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Servers Statistics

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamPunktyserve-pointsBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1BoermansNED14201172.339.27151
2LyneelFRA12191321.717.36163
2EvandroBRA12211002.009.02133
2GaviraESP12211182.007.95151
3de GrootNED11181391.836.55168
4PedrosaPOR98702.2510.3487
4WallerAUT912782.259.0999
5DiazCUB8121111.606.11131
5Felipe AlvesBRA810772.008.4295
5DearingCAN820801.607.41108
5TiisaarEST811412.6713.3360
6BassereauFRA7191171.004.90143
6PristauzAUT7281241.174.40159
6Seidl, R.AUT7121101.175.43129
6HodgesAUS715721.757.4594
7KantorPOL616641.506.9886
7McHughAUS614482.008.8268
8ArthurBRA55901.255.00100
8ÅhmanSWE511671.676.0283
8SchubertAUS513701.255.6888
8BurnettAUS511521.677.3568
8Gauthier-RatFRA55661.676.5876
9AdrielsonBRA48921.003.85104
9GabrielBRA49841.004.1297
9SamoilovsLAT45362.008.8945
9SchachterCAN412920.803.70108
9RudolPOL410891.003.88103
9NõlvakEST49521.336.1565
9HörlAUT411581.335.4873
9HerreraESP4161310.672.65151
9Crabb Tr.USA45771.004.6586
9KrouFRA411561.335.6371
10Dal CorsoITA37231.509.0933
10DillierSUI33183.0012.5024
10Poniewaz B.GER33291.508.5735
10KulzerGER37281.507.8938
10MøllgaardDEN33223.0010.7128
10HoumannDEN32223.0011.1127
10DroguettCHI312311.506.5246
10PenningaNED316750.753.1994
10HellvigSWE39461.005.1758
10Mol, H.NOR315381.005.3656
10HorstAUT310611.004.0574
10ArthurBRA3121200.502.22135
10BrunnerUSA39630.754.0075
11MermerTUR20252.007.4127
11BarajasMEX20142.0012.5016
11SowaGER24291.005.7135
11SmithUSA23222.007.4127
11AlayoCUB29940.401.90105
11Capogrosso N.ARG22341.005.2638
11ViscovichITA21451.004.1748
11Leitner L.AUT24162.009.0922
11HeidrichSUI23242.006.9029
11NicolaidisAUS21162.0010.5319
11CamposPOR29750.502.3386
11MacNeilCAN25142.009.5221
11RussellCAN26172.008.0025
11LuiniNED210810.502.1593
12UrluTUR13211.004.0025
12JohannBRA1481.007.6913
12AguirreMEX13101.007.1414
12FokerotsLAT13131.005.8817
12TocsLAT13121.006.2516
12Pascariuc P.AUT15121.005.5618
12CoryUSA16270.502.9434
12SmedinsLAT16260.503.0333
12BerntsenNOR14580.331.5963
12LupoITA15400.502.1746
12RossiITA16340.502.4441
13Pfretzschner, L.GER06310.000.0037
13GalindoMEX04110.000.0015
13KolinskeUSA02200.000.0022
13Capogrosso T.ARG04360.000.0040
13Lucas AguineloBRA01110.000.0012
13CruzMEX0160.000.007
13WebberUSA02330.000.0035
13HenriqueBRA0670.000.0013
13PedroBRA0580.000.0013
13CarracherAUS01200.000.0021
13AravenaCHI05410.000.0046
13KrattigerSUI03170.000.0020
13BreerSUI03170.000.0020
13ErmacoraAUT05850.000.0090
13BourneUSA07290.000.0036
13SchalkUSA04380.000.0042
13VirgenMEX03360.000.0039
13SarabiaMEX01510.000.0052