Challenge - La Paz, MEX - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Receivers Statistics

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamSukcesySuccesfulBłędySEPróbyAttŚrednia na meczaverage-per-matchSuccess %Success %OgółemTA
1GaviraESP231050.331.82110
1de GrootNED221420.331.37146
2HellvigSWE14560.331.6461
2BerntsenNOR141060.330.90111
2ErmacoraAUT171090.250.85117
2Seidl, R.AUT1131540.170.60168
3AdrielsonBRA02490.000.0051
3MermerTUR02270.000.0029
3ArthurBRA011180.000.00119
3UrluTUR01150.000.0016
3Pfretzschner, L.GER00120.000.0012
3BarajasMEX00130.000.0013
3SowaGER03470.000.0050
3GalindoMEX00230.000.0023
3DiazCUB07760.000.0083
3KolinskeUSA00160.000.0016
3SmithUSA01340.000.0035
3AlayoCUB03990.000.00102
3Capogrosso T.ARG02210.000.0023
3JohannBRA00170.000.0017
3Capogrosso N.ARG02350.000.0037
3Lucas AguineloBRA00190.000.0019
3AguirreMEX0170.000.008
3BassereauFRA08840.000.0092
3CruzMEX03250.000.0028
3LyneelFRA041470.000.00151
3ViscovichITA04460.000.0050
3FokerotsLAT04230.000.0027
3TocsLAT0060.000.006
3Dal CorsoITA01100.000.0011
3Leitner L.AUT0080.000.008
3WebberUSA03430.000.0046
3Pascariuc P.AUT00250.000.0025
3CoryUSA04200.000.0024
3GabrielBRA071180.000.00125
3DillierSUI00460.000.0046
3HeidrichSUI0140.000.005
3Felipe AlvesBRA04430.000.0047
3SamoilovsLAT01430.000.0044
3HenriqueBRA03180.000.0021
3PedroBRA00170.000.0017
3SmedinsLAT0080.000.008
3NicolaidisAUS00170.000.0017
3Poniewaz B.GER02420.000.0044
3CarracherAUS04180.000.0022
3KulzerGER03280.000.0031
3CamposPOR07740.000.0081
3PedrosaPOR03580.000.0061
3MøllgaardDEN03230.000.0026
3HoumannDEN01250.000.0026
3DroguettCHI00150.000.0015
3MacNeilCAN00280.000.0028
3RussellCAN02130.000.0015
3AravenaCHI05560.000.0061
3KrattigerSUI01100.000.0011
3BreerSUI00300.000.0030
3DearingCAN04970.000.00101
3SchachterCAN02790.000.0081
3RudolPOL051180.000.00123
3KantorPOL03400.000.0043
3LuiniNED03720.000.0075
3PenningaNED02770.000.0079
3ÅhmanSWE02270.000.0029
3Mol, H.NOR05150.000.0020
3WallerAUT02380.000.0040
3NõlvakEST06850.000.0091
3TiisaarEST02400.000.0042
3HorstAUT02380.000.0040
3PristauzAUT01540.000.0055
3HörlAUT06760.000.0082
3SchubertAUS07810.000.0088
3HodgesAUS06760.000.0082
3ArthurBRA041210.000.00125
3BourneUSA00150.000.0015
3EvandroBRA07840.000.0091
3SchalkUSA03700.000.0073
3HerreraESP0101340.000.00144
3Crabb Tr.USA03600.000.0063
3BoermansNED091030.000.00112
3BrunnerUSA08670.000.0075
3LupoITA03750.000.0078
3RossiITA00110.000.0011
3McHughAUS05660.000.0071
3BurnettAUS03470.000.0050
3VirgenMEX00210.000.0021
3SarabiaMEX06560.000.0062
3Gauthier-RatFRA02430.000.0045
3KrouFRA01860.000.0087