Challenge - La Paz, MEX - 2023 - Beach Pro Tour 2023 - Best Blockers Statistics

RankingrankNazwisko zawodnikaGraczDrużynaTeamBlokistuff-blocksBłędySEOdbiciaREBŚrednia na meczaverage-per-matchSkuteczność %EfficOgółemTA
1BoermansNED3832186.336.8288
2BassereauFRA273083.86-4.6265
3Seidl, R.AUT2332133.83-13.2468
4ErmacoraAUT2223135.50-1.7258
5BrunnerUSA191954.750.0043
6EvandroBRA1821273.00-4.5566
7KrouFRA1721125.67-8.0050
8AlayoCUB1629123.20-22.8157
8DearingCAN162473.20-17.0247
9HellvigSWE15785.0026.6730
9Mol, H.NOR151035.0017.8628
10Felipe AlvesBRA1422133.50-16.3349
10HerreraESP141762.33-8.1137
11AdrielsonBRA1312123.252.7037
11PedrosaPOR1318113.25-11.9042
11PenningaNED13543.2536.3622
11TiisaarEST13764.3323.0826
12ArthurBRA1215143.00-7.3241
12Dal CorsoITA12956.0011.5426
12AravenaCHI12666.0025.0024
12HodgesAUS1218193.00-12.2449
13HörlAUT1116143.67-12.2041
13GaviraESP111491.83-8.8234
14WebberUSA81024.00-10.0020
14HeidrichSUI8798.004.1724
14KantorPOL81092.00-7.4127
14BourneUSA81344.00-20.0025
14RossiITA8634.0011.7617
15LyneelFRA6110.8662.508
15LuiniNED6521.507.6913
16SowaGER5742.50-12.5016
16SamoilovsLAT5702.50-16.6712
16Poniewaz B.GER5342.5016.6712
16RussellCAN5615.00-8.3312
16McHughAUS51151.67-28.5721
17Capogrosso N.ARG4752.00-18.7516
17KrattigerSUI4114.0050.006
17RudolPOL4621.00-16.6712
17VirgenMEX4752.00-18.7516
18KolinskeUSA3603.00-33.339
18Pascariuc P.AUT3313.000.007
18PedroBRA3123.0033.336
18CarracherAUS3993.00-28.5721
18HoumannDEN3433.00-10.0010
18SchubertAUS3130.7528.577
18ArthurBRA3510.50-22.229
19MermerTUR2432.00-22.229
19TocsLAT2232.000.007
19HorstAUT2200.670.004
20DiazCUB1100.200.002
20Capogrosso T.ARG1000.50100.001
20AguirreMEX1201.00-33.333
20GabrielBRA1000.25100.001
20MøllgaardDEN1101.000.002
20PristauzAUT1300.17-50.004
20Crabb Tr.USA1110.250.003
20BurnettAUS1320.33-33.336
21UrluTUR0000
21Pfretzschner, L.GER0000
21BarajasMEX0000
21GalindoMEX0730.00-70.0010
21SmithUSA0000
21JohannBRA0230.00-40.005
21Lucas AguineloBRA0310.00-75.004
21CruzMEX0010.000.001
21ViscovichITA0000
21FokerotsLAT0000
21Leitner L.AUT0100.00-100.001
21CoryUSA0210.00-66.673
21DillierSUI0000
21HenriqueBRA0110.00-50.002
21SmedinsLAT0310.00-75.004
21NicolaidisAUS0010.000.001
21KulzerGER0430.00-57.147
21CamposPOR0000
21DroguettCHI0010.000.001
21MacNeilCAN0000
21BreerSUI0000
21SchachterCAN0410.00-80.005
21ÅhmanSWE0010.000.001
21BerntsenNOR0000
21WallerAUT0210.00-66.673
21NõlvakEST0100.00-100.001
21SchalkUSA0210.00-66.673
21de GrootNED0200.00-100.002
21LupoITA0000
21SarabiaMEX0110.00-50.002
21Gauthier-RatFRA0110.00-50.002